|
303079
|
fr05-04 2019
|
18:30
|
|
|
Stensved Stadion
|
|
Nyråd/Langebæk Alliancen.
1
|
|
303078
|
lø06-04 2019
|
13:00
|
|
|
|
|
|
|
|
303080
|
lø06-04 2019
|
13:30
|
|
|
Hjertebjerg Stadion
|
|
|
|
|
303081
|
lø06-04 2019
|
13:30
|
|
|
Stege Stadion
|
|
|
|
303077
|
sø07-04 2019
|
11:00
|
|
|
Nygårdsvej Idrætsanlæg
|
|
|
|
303082
|
sø07-04 2019
|
11:00
|
|
|
Roholte Stadion
|
|
|
|
|
303163
|
fr12-04 2019
|
18:15
|
|
|
Mern Stadion
|
|
|
|
303162
|
lø13-04 2019
|
12:00
|
|
|
Sierslev Sportsplads
|
UHT
|
|
|
303084
|
lø13-04 2019
|
13:30
|
|
|
Faxe Ladeplads Stadion
|
|
Nyråd/Langebæk Alliancen.
0
|
|
303161
|
lø13-04 2019
|
13:30
|
|
|
St. Heddinge Stadion
|
|
|
|
|
303083
|
sø14-04 2019
|
11:00
|
|
|
Nybolig Stadion Præstø
|
|
|
|
303164
|
sø14-04 2019
|
11:00
|
|
|
Ørslev Stadion
|
|
|
|
303170
|
ma22-04 2019
|
11:00
|
|
|
Roholte Stadion
|
|
|
|
303165
|
ti23-04 2019
|
18:30
|
|
|
|
|
|
|
303166
|
ti23-04 2019
|
18:30
|
|
|
Stensved Stadion
|
|
Nyråd/Langebæk Alliancen.
2
|
|
303167
|
ti23-04 2019
|
18:30
|
|
|
Faxe Ladeplads Stadion
|
|
|
|
303168
|
ti23-04 2019
|
18:30
|
|
|
Hjertebjerg Stadion
|
|
|
|
303169
|
ti23-04 2019
|
18:30
|
|
|
Stege Stadion
|
|
|
|
303174
|
lø27-04 2019
|
11:30
|
|
|
Sierslev Sportsplads
|
|
|
|
303173
|
lø27-04 2019
|
13:30
|
|
|
St. Heddinge Stadion
|
|
Nyråd/Langebæk Alliancen.
0
|
|
303171
|
sø28-04 2019
|
11:00
|
|
|
Nybolig Stadion Præstø
|
|
|
|
303172
|
sø28-04 2019
|
11:00
|
|
|
Nygårdsvej Idrætsanlæg
|
|
|
|
303175
|
sø28-04 2019
|
11:00
|
|
|
Mern Stadion
|
|
|
|
303176
|
sø28-04 2019
|
11:00
|
|
|
Ørslev Stadion
|
|
|
|
303178
|
fr03-05 2019
|
18:30
|
|
|
Stensved Stadion
|
|
Nyråd/Langebæk Alliancen.
3
|
|
303177
|
lø04-05 2019
|
13:00
|
|
|
|
|
|
|
303179
|
sø05-05 2019
|
12:00
|
|
|
Faxe Ladeplads Stadion
|
UHT
|
|
|
303180
|
sø05-05 2019
|
13:00
|
|
|
Hjertebjerg Stadion
|
UHT
|
|
|
303181
|
sø05-05 2019
|
13:30
|
|
|
St. Heddinge Stadion
|
|
|
|
303185
|
lø11-05 2019
|
12:00
|
|
|
Sierslev Sportsplads
|
|
Nyråd/Langebæk Alliancen.
5
|
|
303187
|
sø12-05 2019
|
10:00
|
|
|
Mern Stadion
|
|
|
|
303188
|
sø12-05 2019
|
11:00
|
|
|
Ørslev Stadion
|
HHT
|
|
|
303183
|
sø12-05 2019
|
11:00
|
|
|
Nybolig Stadion Præstø
|
|
|
|
303186
|
sø12-05 2019
|
11:00
|
|
|
Roholte Stadion
|
|
|
|
303284
|
lø18-05 2019
|
12:00
|
|
|
Sierslev Sportsplads
|
UHT
|
|
|
303189
|
lø18-05 2019
|
13:00
|
|
|
|
|
|
|
303281
|
lø18-05 2019
|
13:30
|
|
|
Faxe Ladeplads Stadion
|
UHT
|
|
|
303283
|
lø18-05 2019
|
13:30
|
|
|
St. Heddinge Stadion
|
|
|
|
303282
|
lø18-05 2019
|
15:30
|
|
|
Hjertebjerg Stadion
|
|
|
|
303190
|
lø18-05 2019
|
16:00
|
|
|
Stensved Stadion
|
|
Nyråd/Langebæk Alliancen.
3
|
|
303184
|
to23-05 2019
|
19:00
|
|
|
Nygårdsvej Idrætsanlæg
|
UHT
|
|
|
303290
|
to23-05 2019
|
19:00
|
|
|
Ørslev Stadion
|
|
|
|
303287
|
fr24-05 2019
|
19:00
|
|
|
Stege Stadion
|
|
|
|
303289
|
fr24-05 2019
|
19:00
|
|
|
Mern Stadion
|
|
|
|
303285
|
sø26-05 2019
|
11:00
|
|
|
Nybolig Stadion Præstø
|
|
Nyråd/Langebæk Alliancen.
1
|
|
303286
|
sø26-05 2019
|
11:00
|
|
|
Nygårdsvej Idrætsanlæg
|
|
|
|
303288
|
sø26-05 2019
|
11:00
|
|
|
Roholte Stadion
|
|
|
|
303296
|
lø01-06 2019
|
12:00
|
|
|
Sierslev Sportsplads
|
UHT
|
|
|
303292
|
lø01-06 2019
|
13:00
|
|
|
|
|
|
|
303295
|
lø01-06 2019
|
13:30
|
|
|
St. Heddinge Stadion
|
UHT
|
|
|
303291
|
sø02-06 2019
|
11:00
|
|
|
Nybolig Stadion Præstø
|
|
|
|
303293
|
ma03-06 2019
|
19:00
|
|
|
Stensved Stadion
|
|
Nyråd/Langebæk Alliancen.
0
|
|
303301
|
fr07-06 2019
|
18:30
|
|
|
Stensved Stadion
|
HHT
|
Nyråd/Langebæk Alliancen.
HHT
|
|
303299
|
lø08-06 2019
|
13:30
|
|
|
Stege Stadion
|
|
|
|
303297
|
ma10-06 2019
|
11:00
|
|
|
Nygårdsvej Idrætsanlæg
|
|
|
|
303300
|
ma10-06 2019
|
11:00
|
|
|
Roholte Stadion
|
|
|
|
303302
|
ma10-06 2019
|
11:00
|
|
|
Ørslev Stadion
|
HHT
|
|
|
303298
|
ti11-06 2019
|
18:30
|
|
|
Hjertebjerg Stadion
|
|
|
|
303294
|
on12-06 2019
|
19:00
|
|
|
Faxe Ladeplads Stadion
|
|
|
|
303308
|
fr14-06 2019
|
19:00
|
|
|
Mern Stadion
|
UHT
|
|
|
303307
|
lø15-06 2019
|
12:00
|
|
|
Sierslev Sportsplads
|
UHT
|
|
|
303304
|
lø15-06 2019
|
13:00
|
|
|
|
|
Nyråd/Langebæk Alliancen.
|
|
303305
|
lø15-06 2019
|
13:30
|
|
|
Faxe Ladeplads Stadion
|
UHT
|
|
|
303303
|
sø16-06 2019
|
11:00
|
|
|
Nybolig Stadion Præstø
|
UHT
|
|
|
303182
|
to20-06 2019
|
19:00
|
|
|
Nygårdsvej Idrætsanlæg
|
|
|
|
303306
|
ti25-06 2019
|
19:00
|
|
|
St. Heddinge Stadion
|
UHT
|
|
1/8 dels finaler tirsdag den 18. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 5 - Vinder pulje 6
Kvartfinaler torsdag den 20. juni kl. 19.00
kamp 3: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 2
kamp 4: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 8
kamp 5: Vinder pulje 4 - Vinder pulje 7
kamp 6: Vinder pulje 9 - Vinder pulje 10
Semifinaler søndag den 23. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 5
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 4
Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 26. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2.