MENU

U15 Drenge 4 (04) Forår, Pulje 3 (2019) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
309861
ti
02-04 2019
Kl. 17:30
FK Sydsjælland 05 Holmegaard GB Fladsåhallen
3 - 2
309857
fr
05-04 2019
Kl. 18:00
Holmegaard GB Ørslev GIF (V) Holmegårdhallen
0 - 6
309859
to
11-04 2019
Kl. 18:30
Kværkeby IF NFB/NAB Kværkeby Stadion
5 - 0
309860
to
11-04 2019
Kl. 18:30
Ørslev GIF (V) IF Svend Gønge Ørslev Stadion
7 - 3
309858
14-04 2019
Kl. 12:00
IF Svend Gønge Kværkeby IF Køng Idrætsplads
1 - 4
309864
ti
23-04 2019
Kl. 18:00
FK Sydsjælland 05 Ørslev GIF (V) Lov Stadion
3 - 1
309863 ti
23-04 2019
Kl. 18:30
Holmegaard GB Kværkeby IF Holmegårdhallen
2 - 4
309856
to
25-04 2019
Kl. 18:00
NFB/NAB FK Sydsjælland 05 KL Køleteknik Arena
1 - 5
309865
27-04 2019
Kl. 10:00
NFB/NAB Ørslev GIF (V) Burger King Arena Nr. Alslev
1 - 8
309867
27-04 2019
Kl. 12:00
IF Svend Gønge Holmegaard GB Køng Idrætsplads
3 - 5
309870
ti
30-04 2019
Kl. 18:00
FK Sydsjælland 05 IF Svend Gønge Lov Stadion
3 - 1
309869
to
02-05 2019
Kl. 18:30
Ørslev GIF (V) Kværkeby IF Ørslev Stadion
4 - 1
309862 ti
07-05 2019
Kl. 18:00
NFB/NAB IF Svend Gønge Burger King Arena Nr. Alslev
1 - 1
309872
to
09-05 2019
Kl. 18:30
Ørslev GIF (V) Holmegaard GB Ørslev Stadion
12 - 2
309873
12-05 2019
Kl. 14:00
FK Sydsjælland 05 NFB/NAB Lov Stadion
0 - 2
309866
ti
14-05 2019
Kl. 18:30
Kværkeby IF FK Sydsjælland 05 Kværkeby Stadion
2 - 5
309871
to
16-05 2019
Kl. 18:30
Kværkeby IF IF Svend Gønge Kværkeby Stadion
3 - 2
309868
19-05 2019
Kl. 11:15
Holmegaard GB NFB/NAB Holmegårdhallen
UHT

Udehold taberdømt

309875
fr
24-05 2019
Kl. 18:00
Holmegaard GB FK Sydsjælland 05 Holmegårdhallen
0 - 0
309876 fr
24-05 2019
Kl. 18:15
IF Svend Gønge Ørslev GIF (V) Køng Idrætsplads
0 - 6
309878
ti
28-05 2019
Kl. 18:30
Ørslev GIF (V) FK Sydsjælland 05 Ørslev Stadion
2 - 4
309877
to
30-05 2019
Kl. 10:30
Kværkeby IF Holmegaard GB Kværkeby Stadion
4 - 1
309881
ti
04-06 2019
Kl. 18:00
Ørslev GIF (V) NFB/NAB Ørslev Stadion
4 - 6
309882 ti
04-06 2019
Kl. 18:00
FK Sydsjælland 05 Kværkeby IF Lov Stadion
HHT

Hjemmehold taberdømt

309880 fr
07-06 2019
Kl. 18:30
Holmegaard GB IF Svend Gønge Holmegårdhallen
4 - 1
309879 ti
11-06 2019
Kl. 18:30
IF Svend Gønge NFB/NAB Køng Idrætsplads
1 - 5
309874 to
13-06 2019
Kl. 18:30
NFB/NAB Kværkeby IF Burger King Arena Nr. Alslev
2 - 3
309883
15-06 2019
Kl. 10:00
NFB/NAB Holmegaard GB Burger King Arena Nr. Alslev
UHT

Udehold taberdømt

309885
15-06 2019
Kl. 12:00
IF Svend Gønge FK Sydsjælland 05 Køng Idrætsplads
UHT

Udehold taberdømt

309884
16-06 2019
Kl. 11:00
Kværkeby IF Ørslev GIF (V) Kværkeby Stadion
2 - 2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:

Puljevinderne spiller finalestævne (Final 4) søndag den 23 juni i Ølstykke.

Semifinaler 23. juni kl. 10.30 i Ølstykke
Kamp 1: Vinder pulje 1 - Vinder pulje 2
Kamp 2: Vinder pulje 3 - Vinder pulje 4

Finale og 3-4 plads 23. juni kl. 14.00 i Ølstykke
Finale: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 2
3-4 plads: Taber kamp 1 - Taber kamp 2

Log ind