MENU

U12 Drenge SU 8-mands (08) Efterår, Pulje 1 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested
414302 on
14-08 2019
Kl. 18:30
Farum BK Lyngby Boldklub 1921 (1) Farum Park
414306
17-08 2019
Kl. 10:00
BSF Holbæk B&I Ballerup Idrætspark
414305
17-08 2019
Kl. 10:00
LSF RB 1906 Smørum Idrætscenter
414304
17-08 2019
Kl. 10:00
Himmelev-Veddelev BK Ringsted IF Himmelev Idrætspark
414303
17-08 2019
Kl. 11:00
Slagelse B&I Brøndbyernes IF (1) Slagelse Stadion Kunst
414309
24-08 2019
Kl. 10:00
Brøndbyernes IF (1) Farum BK Brøndby Stadion
414310
24-08 2019
Kl. 10:00
Ringsted IF Slagelse B&I Ringsted Stadion
414307
24-08 2019
Kl. 11:15
RB 1906 BSF Roskilde Idrætspark
414311
24-08 2019
Kl. 11:30
Holbæk B&I Himmelev-Veddelev BK Holbæk Sportsby
414308
25-08 2019
Kl. 10:00
Lyngby Boldklub 1921 (1) LSF Lyngby Stadion
414313 on
28-08 2019
Kl. 18:30
Farum BK Ringsted IF Farum Park
414316
31-08 2019
Kl. 10:00
BSF Himmelev-Veddelev BK Ballerup Idrætspark
414315
31-08 2019
Kl. 10:00
LSF Brøndbyernes IF (1) Smørum Idrætscenter
414314
31-08 2019
Kl. 11:00
Slagelse B&I Holbæk B&I Slagelse Stadion Kunst
414312
31-08 2019
Kl. 11:15
RB 1906 Lyngby Boldklub 1921 (1) Roskilde Idrætspark
414317 on
04-09 2019
Kl. 18:30
Lyngby Boldklub 1921 (1) BSF Lyngby Stadion
414320
07-09 2019
Kl. 11:30
Ringsted IF LSF Ringsted Stadion
414322 ti
10-09 2019
Kl. 18:30
RB 1906 Ringsted IF Roskilde Idrætspark
414325 to
12-09 2019
Kl. 18:30
LSF Holbæk B&I Smørum Idrætscenter
414326
14-09 2019
Kl. 10:00
BSF Slagelse B&I Ballerup Idrætspark
414323
14-09 2019
Kl. 10:00
Farum BK Himmelev-Veddelev BK Farum Park
414344 ti
17-09 2019
Kl. 18:15
Brøndbyernes IF (1) Himmelev-Veddelev BK Brøndby Stadion
414330
21-09 2019
Kl. 10:00
Ringsted IF Lyngby Boldklub 1921 (1) Ringsted Stadion
414329
21-09 2019
Kl. 10:00
Himmelev-Veddelev BK LSF Himmelev Idrætspark
414328
21-09 2019
Kl. 11:00
Brøndbyernes IF (1) BSF Brøndby Stadion
414331
21-09 2019
Kl. 11:30
Holbæk B&I RB 1906 Holbæk Sportsby
414327 on
25-09 2019
Kl. 18:00
Slagelse B&I Farum BK Slagelse Stadion Kunst
414336
28-09 2019
Kl. 10:00
BSF Farum BK Ballerup Idrætspark
414334
28-09 2019
Kl. 10:00
Brøndbyernes IF (1) Ringsted IF Brøndby Stadion
414332
28-09 2019
Kl. 11:15
RB 1906 Himmelev-Veddelev BK Roskilde Idrætspark
414333
28-09 2019
Kl. 13:00
Lyngby Boldklub 1921 (1) Holbæk B&I Lyngby Stadion
414324
29-09 2019
Kl. 11:00
Brøndbyernes IF (1) Lyngby Boldklub 1921 (1) Brøndby Stadion
414321 ti
01-10 2019
Kl. 17:45
Holbæk B&I Farum BK Holbæk Sportsby
414337 on
02-10 2019
Kl. 17:45
Farum BK LSF Farum Park
414319 on
02-10 2019
Kl. 18:00
Slagelse B&I Himmelev-Veddelev BK Slagelse Stadion
414339
05-10 2019
Kl. 10:00
Himmelev-Veddelev BK Lyngby Boldklub 1921 (1) Himmelev Idrætspark
414340
05-10 2019
Kl. 10:00
BSF Ringsted IF Ballerup Idrætspark
414341
05-10 2019
Kl. 11:30
Holbæk B&I Brøndbyernes IF (1) Holbæk Sportsby
414338
06-10 2019
Kl. 11:00
Slagelse B&I RB 1906 Slagelse Stadion Kunst
414345 ti
08-10 2019
Kl. 17:30
LSF BSF Smørum Idrætscenter
414343
12-10 2019
Kl. 13:00
Lyngby Boldklub 1921 (1) Slagelse B&I Lyngby Stadion
414342
12-10 2019
Kl. 13:00
RB 1906 Farum BK Roskilde Idrætspark
414346
12-10 2019
Kl. 15:00
Ringsted IF Holbæk B&I Ringsted Stadion
414335
27-10 2019
Kl. 11:00
LSF Slagelse B&I Smørum Idrætscenter
414318
02-11 2019
Kl. 10:00
RB 1906 Brøndbyernes IF (1) Roskilde Idrætspark
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland påmail eller på tlf: 4632 3366

Log ind