MENU

U11 Drenge SU 8-mands (09) Efterår, Pulje 2 (2019) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested
423653 on
14-08 2019
Kl. 18:30
Køge BK Espergærde IF Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
423652
on
14-08 2019
Kl. 18:30
KFUM BK, Roskilde Solrød FC Lillevang Idrætscenter
423651 on
14-08 2019
Kl. 18:30
Ålholm IF LSF Ålholmskolen
423650
17-08 2019
Kl. 10:00
Snekkersten IF Slagelse B&I Snekkersten Idrætscenter
423654
17-08 2019
Kl. 11:30
RB 1906 Hørsholm-Usserød IK Roskilde Idrætspark
423655 on
21-08 2019
Kl. 18:30
Espergærde IF RB 1906 Mørdrup Idrætsanlæg
423659 on
21-08 2019
Kl. 18:30
Hørsholm-Usserød IK KFUM BK, Roskilde Hørsholm Idrætspark
423656
25-08 2019
Kl. 10:00
Slagelse B&I Køge BK Slagelse Stadion Kunst
423657
25-08 2019
Kl. 11:00
LSF Snekkersten IF Smørum Idrætscenter
423662 on
28-08 2019
Kl. 18:30
Ålholm IF Hørsholm-Usserød IK Ålholmskolen
423658 to
29-08 2019
Kl. 18:30
Solrød FC Ålholm IF Solrød Idrætscenter
423665
31-08 2019
Kl. 10:00
RB 1906 KFUM BK, Roskilde Roskilde Idrætspark
423663
01-09 2019
Kl. 10:30
Køge BK LSF Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
423661 ma
02-09 2019
Kl. 18:00
Snekkersten IF Solrød FC Snekkersten Idrætscenter
423673 on
04-09 2019
Kl. 18:30
Hørsholm-Usserød IK Snekkersten IF Hørsholm Idrætspark
423671 on
04-09 2019
Kl. 18:30
KFUM BK, Roskilde Ålholm IF Lillevang Idrætscenter
423667
08-09 2019
Kl. 10:00
Slagelse B&I RB 1906 Slagelse Stadion Kunst
423672
08-09 2019
Kl. 10:30
Solrød FC Køge BK Solrød Idrætscenter
423669
08-09 2019
Kl. 11:00
LSF Espergærde IF Smørum Idrætscenter
423679 ti
10-09 2019
Kl. 18:00
RB 1906 Ålholm IF Roskilde Idrætspark
423676 on
11-09 2019
Kl. 18:00
Slagelse B&I LSF Slagelse Stadion Kunst
423675
14-09 2019
Kl. 11:30
Snekkersten IF KFUM BK, Roskilde Snekkersten Idrætscenter
423677
15-09 2019
Kl. 10:30
Køge BK Hørsholm-Usserød IK Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
423682 on
18-09 2019
Kl. 18:15
KFUM BK, Roskilde Køge BK Lillevang Idrætscenter
423684 on
18-09 2019
Kl. 18:15
Hørsholm-Usserød IK Espergærde IF Hørsholm Idrætspark
423680 on
18-09 2019
Kl. 18:30
Ålholm IF Snekkersten IF Ålholmskolen
423681 to
19-09 2019
Kl. 18:00
LSF RB 1906 Smørum Idrætscenter
423683
22-09 2019
Kl. 11:00
Solrød FC Slagelse B&I Solrød Idrætscenter
423690
28-09 2019
Kl. 10:00
RB 1906 Snekkersten IF Roskilde Idrætspark
423689
29-09 2019
Kl. 10:30
Køge BK Ålholm IF Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
423688
29-09 2019
Kl. 11:00
LSF Solrød FC Smørum Idrætscenter
423696 on
02-10 2019
Kl. 17:45
RB 1906 Solrød FC Roskilde Idrætspark
423698 on
02-10 2019
Kl. 17:45
Hørsholm-Usserød IK LSF Hørsholm Idrætspark
423692 on
02-10 2019
Kl. 18:00
Ålholm IF Espergærde IF Ålholmskolen
423691
05-10 2019
Kl. 10:00
Snekkersten IF Køge BK Snekkersten Idrætscenter
423674
05-10 2019
Kl. 11:00
Espergærde IF Solrød FC Mørdrup Idrætsanlæg
423695
06-10 2019
Kl. 10:00
KFUM BK, Roskilde Slagelse B&I Lillevang Idrætscenter
423705 on
09-10 2019
Kl. 17:15
Køge BK RB 1906 Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
423700 on
09-10 2019
Kl. 17:15
Espergærde IF Snekkersten IF Mørdrup Idrætsanlæg
423701 on
09-10 2019
Kl. 18:00
Slagelse B&I Ålholm IF Slagelse Stadion Kunst
423703
12-10 2019
Kl. 11:00
LSF KFUM BK, Roskilde
!
NB: KFUM BK, Roskilde er taberdømt
Smørum Idrætscenter
423707
13-10 2019
Kl. 11:00
Solrød FC Hørsholm-Usserød IK Solrød Idrætscenter
423660
27-10 2019
Kl. 11:00
Espergærde IF Slagelse B&I Mørdrup Idrætsanlæg
423686
02-11 2019
Kl. 10:00
Espergærde IF KFUM BK, Roskilde Mørdrup Idrætsanlæg
423687
02-11 2019
Kl. 11:00
Slagelse B&I Hørsholm-Usserød IK Slagelse Stadion Kunst
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland påmail eller på tlf: 4632 3366

Log ind