MENU

VinterBold U10 Drenge 4 (10) 5v5, Pulje 2 (2019) //

Kampnr Runde Tid Hjemme Ude Bane
søndag den. 10-11 2019
Spillested:
Kunst, HIK Bregnegårdsvej 25 2900 Hellerup
364758 1 Kl. 10:00 HIK 4 Ørestad IF 3
364759 1 Kl. 10:00 Østerbro IF 2 B 1908 3
364760 1 Kl. 10:18 Husum BK 2 HIK 4 Bane 1
364761 1 Kl. 10:18 Ørestad IF 3 Østerbro IF 2
364762 1 Kl. 10:36 B 1908 3 Husum BK 2
364763 1 Kl. 10:36 Østerbro IF 2 HIK 4
364764 1 Kl. 10:54 Ørestad IF 3 Husum BK 2
364765 1 Kl. 10:54 HIK 4 B 1908 3
364766 1 Kl. 11:12 B 1908 3 Ørestad IF 3
364767 1 Kl. 11:12 Husum BK 2 Østerbro IF 2 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 10-11 2019
Spillested:
Sundby/Kløvermarken Bane 1 Raffinaderivej 3 2300 København S
364768 2 Kl. 10:00 Bagsværd BK B 1908 2 Bane 1
364769 2 Kl. 10:00 Brønshøj BK 2 Sundby BK 3
364770 2 Kl. 10:18 Bosnisk Kulturcenter Bagsværd BK Bane 1
364771 2 Kl. 10:18 B 1908 2 Brønshøj BK 2
364772 2 Kl. 10:36 Sundby BK 3 Bosnisk Kulturcenter
364773 2 Kl. 10:36 Brønshøj BK 2 Bagsværd BK
364774 2 Kl. 10:54 B 1908 2 Bosnisk Kulturcenter
364775 2 Kl. 10:54 Bagsværd BK Sundby BK 3 Bane 1
364776 2 Kl. 11:12 Sundby BK 3 B 1908 2
364777 2 Kl. 11:12 Bosnisk Kulturcenter Brønshøj BK 2 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 24-11 2019
Spillested:
Tingbjerg I P Bane 1 Ruten 2 2700 Brønshøj
369668 4 Kl. 10:00 Bagsværd BK B 1908 2 Bane 1
369669 4 Kl. 10:00 Brønshøj BK 2 B 1908 3
369670 4 Kl. 10:18 Husum BK 2 Bagsværd BK Bane 1
369671 4 Kl. 10:18 B 1908 2
!
NB: B 1908 2 er taberdømt
Brønshøj BK 2 Bane 1
369672 4 Kl. 10:36 B 1908 3 Husum BK 2
369673 4 Kl. 10:36 Brønshøj BK 2 Bagsværd BK
369674 4 Kl. 10:54 B 1908 2
!
NB: B 1908 2 er taberdømt
Husum BK 2 Bane 1
369675 4 Kl. 10:54 Bagsværd BK B 1908 3 Bane 1
369676 4 Kl. 11:12 B 1908 3 B 1908 2
!
NB: B 1908 2 er taberdømt
Bane 1
369677 4 Kl. 11:12 Husum BK 2 Brønshøj BK 2 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 24-11 2019
Spillested:
Kunst, Kalvebod Fælled Skole Else Alfelts Vej 2 2300 København S
364778 3 Kl. 13:00 HIK 4 Ørestad IF 3
364779 3 Kl. 13:00 Østerbro IF 2 Sundby BK 3
369661 3 Kl. 13:18 Ørestad IF 3 Østerbro IF 2
369662 3 Kl. 13:36 Sundby BK 3 Bosnisk Kulturcenter
369663 3 Kl. 13:36 Østerbro IF 2 HIK 4
364780 3 Kl. 13:48 Bosnisk Kulturcenter HIK 4 Bane 1
369664 3 Kl. 13:54 Ørestad IF 3 Bosnisk Kulturcenter
369665 3 Kl. 13:54 HIK 4 Sundby BK 3
369666 3 Kl. 14:12 Sundby BK 3 Ørestad IF 3
369667 3 Kl. 14:12 Bosnisk Kulturcenter Østerbro IF 2 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 08-12 2019
Spillested:
Sundby/Kløvermarken Raffinaderivej 3 2300 København S
369688 6 Kl. 12:00 B 1908 2 B 1908 3
369689 6 Kl. 12:00 Sundby BK 3 Husum BK 2
369690 6 Kl. 12:18 Bosnisk Kulturcenter B 1908 2 Bane 1
369691 6 Kl. 12:18 B 1908 3 Sundby BK 3
369692 6 Kl. 12:36 Husum BK 2 Bosnisk Kulturcenter Bane 1
369693 6 Kl. 12:36 Sundby BK 3 B 1908 2
369694 6 Kl. 12:54 B 1908 3 Bosnisk Kulturcenter
374547 6 Kl. 12:54 B 1908 2 Husum BK 2
374548 6 Kl. 13:12 Husum BK 2 B 1908 3 Bane 1
374549 6 Kl. 13:12 Bosnisk Kulturcenter Sundby BK 3 Bane 1
søndag den. 08-12 2019
Spillested:
Kunst, Fælledparken Per Henrik Lings Allé 10 2100 København Ø
369678 5 Kl. 12:30 HIK 4 Bagsværd BK
369679 5 Kl. 12:30 Ørestad IF 3 Østerbro IF 2
369680 5 Kl. 12:48 Brønshøj BK 2 HIK 4
369681 5 Kl. 12:48 Bagsværd BK Ørestad IF 3 Bane 1
369682 5 Kl. 13:06 Østerbro IF 2 Brønshøj BK 2
369683 5 Kl. 13:06 Ørestad IF 3 HIK 4
369684 5 Kl. 13:24 Bagsværd BK Brønshøj BK 2 Bane 1
369685 5 Kl. 13:24 HIK 4 Østerbro IF 2
369686 5 Kl. 13:42 Østerbro IF 2 Bagsværd BK
369687 5 Kl. 13:42 Brønshøj BK 2 Ørestad IF 3
Arrangør:
lørdag den. 25-01 2020
Spillested:
Sundby Idrætspark Englandsvej 61 2300 København S
420774 8 Kl. 10:00 B 1908 2 Ørestad IF 3
420775 8 Kl. 10:00 Østerbro IF 2 Brønshøj BK 2
420776 8 Kl. 10:18 Bosnisk Kulturcenter B 1908 2 Bane 1
420777 8 Kl. 10:18 Ørestad IF 3 Østerbro IF 2
420778 8 Kl. 10:36 Brønshøj BK 2 Bosnisk Kulturcenter
420779 8 Kl. 10:36 Østerbro IF 2 B 1908 2
420780 8 Kl. 10:54 Ørestad IF 3 Bosnisk Kulturcenter
420781 8 Kl. 10:54 B 1908 2 Brønshøj BK 2
420782 8 Kl. 11:12 Brønshøj BK 2 Ørestad IF 3
420783 8 Kl. 11:12 Bosnisk Kulturcenter Østerbro IF 2 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 26-01 2020
Spillested:
Kunst, Husumparken Bane 1 Nordrupvej 6 2700 Brønshøj
374550 7 Kl. 12:00 HIK 4 Bagsværd BK Bane 1
374551 7 Kl. 12:00 B 1908 3 Sundby BK 3 Bane 1
374552 7 Kl. 12:18 Husum BK 2 HIK 4 Bane 1
420767 7 Kl. 12:18 Bagsværd BK B 1908 3 Bane 1
420768 7 Kl. 12:36 Sundby BK 3 Husum BK 2 Bane 1
420769 7 Kl. 12:36 B 1908 3 HIK 4 Bane 1
420770 7 Kl. 12:54 Bagsværd BK Husum BK 2 Bane 1
420771 7 Kl. 12:54 HIK 4 Sundby BK 3 Bane 1
420772 7 Kl. 13:12 Sundby BK 3 Bagsværd BK Bane 1
420773 7 Kl. 13:12 Husum BK 2 B 1908 3 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 02-02 2020
Spillested:
Sundby Idrætspark Englandsvej 61 2300 København S
420784 9 Kl. 11:30 HIK 4 B 1908 2
420785 9 Kl. 11:30 Østerbro IF 2 B 1908 3
420786 9 Kl. 11:48 Bosnisk Kulturcenter HIK 4
420787 9 Kl. 11:48 B 1908 2 Østerbro IF 2
420788 9 Kl. 12:06 B 1908 3 Bosnisk Kulturcenter
420789 9 Kl. 12:06 Østerbro IF 2 HIK 4
420790 9 Kl. 12:24 B 1908 2 Bosnisk Kulturcenter
420791 9 Kl. 12:24 HIK 4 B 1908 3
420792 9 Kl. 12:42 B 1908 3 B 1908 2
420793 9 Kl. 12:42 Bosnisk Kulturcenter Østerbro IF 2
Arrangør:
søndag den. 02-02 2020
Spillested:
Kunst, Kalvebod Fælled Skole Bane 1 Else Alfelts Vej 2 2300 København S
420794 10 Kl. 10:00 Bagsværd BK
!
NB: Bagsværd BK er taberdømt
Ørestad IF 3 Bane 1
420795 10 Kl. 10:00 Brønshøj BK 2 Sundby BK 3
420796 10 Kl. 10:18 Husum BK 2 Bagsværd BK
!
NB: Bagsværd BK er taberdømt
Bane 1
420797 10 Kl. 10:18 Ørestad IF 3 Brønshøj BK 2
420798 10 Kl. 10:36 Sundby BK 3 Husum BK 2
420799 10 Kl. 10:36 Brønshøj BK 2 Bagsværd BK
!
NB: Bagsværd BK er taberdømt
Bane 1
420800 10 Kl. 10:54 Ørestad IF 3 Husum BK 2
420801 10 Kl. 10:54 Bagsværd BK
!
NB: Bagsværd BK er taberdømt
Sundby BK 3 Bane 1
420802 10 Kl. 11:12 Sundby BK 3 Ørestad IF 3
420803 10 Kl. 11:12 Husum BK 2 Brønshøj BK 2 Bane 1
Arrangør:
lørdag den. 29-02 2020
Spillested:
Kunst, Husumparken Bane 1 Nordrupvej 6 2700 Brønshøj
420814 12 Kl. 12:00 Bagsværd BK Østerbro IF 2 Bane 1
420815 12 Kl. 12:00 Sundby BK 3 Husum BK 2 Bane 1
420816 12 Kl. 12:18 Bosnisk Kulturcenter Bagsværd BK Bane 1
420817 12 Kl. 12:18 Østerbro IF 2 Sundby BK 3 Bane 1
420818 12 Kl. 12:36 Husum BK 2 Bosnisk Kulturcenter Bane 1
420819 12 Kl. 12:36 Sundby BK 3 Bagsværd BK Bane 1
420820 12 Kl. 12:54 Østerbro IF 2 Bosnisk Kulturcenter Bane 1
420821 12 Kl. 12:54 Bagsværd BK Husum BK 2 Bane 1
420822 12 Kl. 13:12 Husum BK 2 Østerbro IF 2 Bane 1
420823 12 Kl. 13:12 Bosnisk Kulturcenter Sundby BK 3 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 01-03 2020
Spillested:
Tingbjerg I P Ruten 2 2700 Brønshøj
420804 11 Kl. 10:00 HIK 4 B 1908 2
420805 11 Kl. 10:00 Ørestad IF 3 Brønshøj BK 2
420806 11 Kl. 10:18 B 1908 3 HIK 4
420807 11 Kl. 10:18 B 1908 2 Ørestad IF 3
420808 11 Kl. 10:36 Brønshøj BK 2 B 1908 3
420809 11 Kl. 10:36 Ørestad IF 3 HIK 4
420810 11 Kl. 10:54 B 1908 2 B 1908 3
420811 11 Kl. 10:54 HIK 4 Brønshøj BK 2
420812 11 Kl. 11:12 Brønshøj BK 2 B 1908 2
420813 11 Kl. 11:12 B 1908 3 Ørestad IF 3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København påmail eller på tlf: 3927 7144

Log ind