Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17. nov 2019
11:30
SIF Oldboys/Girls
Glostrup
UDS
|
|||||||||||||||||||
21. nov 2019
20:00
IF Bytoften
4
Greve Fodbold
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
27. nov 2019
19:30
Glostrup
6
Herlev IF
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
27. nov 2019
23:59
Greve Fodbold
Herstedøster IC
UHT
|
|||||||||||||||||||
30. nov 2019
15:00
Herstedøster IC
B 1950 (2)
UHT
|
|||||||||||||||||||
08. dec 2019
16:00
Ølstykke FC
3
SIF Oldboys/Girls
5
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
11. dec 2019
19:30
Herlev IF
3
Brøndby Strand IK
6
|
|||||||||||||||||||
13. dec 2019
19:00
IF Bytoften
Herstedøster IC
UHT
|
|||||||||||||||||||
15. dec 2019
16:00
Ølstykke FC
6
Greve Fodbold
2
|
|||||||||||||||||||
18. dec 2019
19:30
SIF Oldboys/Girls
13
B 1950 (2)
1
|
|||||||||||||||||||
19. jan 2020
10:15
B 1950 (2)
Ølstykke FC
UDS
|
|||||||||||||||||||
20. jan 2020
20:10
Glostrup
IF Bytoften
UHT
|
|||||||||||||||||||
22. jan 2020
19:30
SIF Oldboys/Girls
3
Brøndby Strand IK
4
|
|||||||||||||||||||
25. jan 2020
10:10
Herstedøster IC
Ølstykke FC
UDS
|
|||||||||||||||||||
26. jan 2020
10:15
B 1950 (2)
1
Herlev IF
2
|
|||||||||||||||||||
27. jan 2020
20:10
Glostrup
4
Brøndby Strand IK
7
|
|||||||||||||||||||
29. jan 2020
19:30
FC Rudersdal
B 1950 (2)
UHT
|
|||||||||||||||||||
29. jan 2020
19:30
Herlev IF
2
Greve Fodbold
2
|
|||||||||||||||||||
31. jan 2020
19:00
IF Bytoften
8
Ølstykke FC
3
|
|||||||||||||||||||
02. feb 2020
11:30
SIF Oldboys/Girls
Herstedøster IC
HHT
|
|||||||||||||||||||
04. feb 2020
18:00
Brøndby Strand IK
5
IF Bytoften
5
|
|||||||||||||||||||
04. feb 2020
20:15
Greve Fodbold
1
FC Rudersdal
1
|
|||||||||||||||||||
09. feb 2020
10:15
B 1950 (2)
Glostrup
UHT
|
|||||||||||||||||||
12. feb 2020
19:30
SIF Oldboys/Girls
6
Greve Fodbold
2
|
|||||||||||||||||||
16. feb 2020
11:00
Herstedøster IC
2
Herlev IF
3
|
|||||||||||||||||||
19. feb 2020
19:30
FC Rudersdal
3
IF Bytoften
6
|
|||||||||||||||||||
24. feb 2020
20:10
Glostrup
Greve Fodbold
HHT
|
|||||||||||||||||||
26. feb 2020
19:00
Brøndby Strand IK
10
B 1950 (2)
1
|
|||||||||||||||||||
26. feb 2020
19:30
Herlev IF
4
Ølstykke FC
3
|
|||||||||||||||||||
26. feb 2020
19:30
FC Rudersdal
Herstedøster IC
UHT
|
|||||||||||||||||||
28. feb 2020
19:00
IF Bytoften
SIF Oldboys/Girls
UHT
|
|||||||||||||||||||
01. mar 2020
12:00
Herlev IF
FC Rudersdal
UHT
|
|||||||||||||||||||
03. mar 2020
20:15
Greve Fodbold
Brøndby Strand IK
HHT
|
|||||||||||||||||||
06. mar 2020
19:00
IF Bytoften
B 1950 (2)
UHT
|
|||||||||||||||||||
07. mar 2020
15:45
Herstedøster IC
Glostrup
HHT
|
|||||||||||||||||||
08. mar 2020
11:30
SIF Oldboys/Girls
2
Herlev IF
2
|
|||||||||||||||||||
08. mar 2020
16:00
Ølstykke FC
FC Rudersdal
UHT
|
|||||||||||||||||||
09. mar 2020
20:10
Glostrup
7
Ølstykke FC
3
|
|||||||||||||||||||
11. mar 2020
18:30
Brøndby Strand IK
Herstedøster IC
UHT
|
|||||||||||||||||||
11. mar 2020
19:30
Herlev IF
3
IF Bytoften
3
|
|||||||||||||||||||
11. mar 2020
19:30
FC Rudersdal
SIF Oldboys/Girls
UHT
|
|||||||||||||||||||
15. mar 2020
10:15
B 1950 (2)
Greve Fodbold
ANN
|
|||||||||||||||||||
18. mar 2020
19:30
FC Rudersdal
Glostrup
ANN
|
|||||||||||||||||||
20. mar 2020
19:00
Ølstykke FC
Brøndby Strand IK
ANN
|
|||||||||||||||||||
25. mar 2020
23:59
Brøndby Strand IK
FC Rudersdal
ANN
|
-Der skal IKKE udfyldes holdkort i VinterBold
-Resultater SKAL indberettes i 7/8M og 11M
-Der bliver IKKE automatisk påsat dommere
Dommere kan bestilles via
dommerhjaelp@dbusjaelland.dk
dommer@dbukoebenhavn.dk