Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15. apr 2021
20:15
Brødeskov IF
6
Gørløse SI
1
|
|||||||||||||||||||
16. apr 2021
19:00
Kirke Hyllinge IF (1)
1
Store Lyngby IF
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. apr 2021
10:15
Frederikssund IK (1)
3
Melby-Liseleje IF
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. apr 2021
11:00
Allerød Fodbold Klub
5
Blistrup SI
4
|
|||||||||||||||||||
18. apr 2021
14:00
Frederiksværk FK
4
Ramløse IF
1
|
|||||||||||||||||||
20. apr 2021
19:00
Melby-Liseleje IF
Brødeskov IF
UMH
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. apr 2021
18:00
Gørløse SI
4
Allerød Fodbold Klub
4
|
|||||||||||||||||||
21. apr 2021
18:30
Frederiksværk FK
6
Frederikssund IK (1)
6
|
|||||||||||||||||||
21. apr 2021
19:30
Blistrup SI
8
Kirke Hyllinge IF (1)
1
|
|||||||||||||||||||
22. apr 2021
18:30
Store Lyngby IF
3
Jyllinge FC
4
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2021
11:00
Frederikssund IK (1)
2
Ramløse IF
4
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2021
13:00
Kirke Hyllinge IF (1)
7
Gørløse SI
1
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2021
15:30
Brødeskov IF
Frederiksværk FK
UHT
|
|||||||||||||||||||
25. apr 2021
11:00
Allerød Fodbold Klub
3
Melby-Liseleje IF
1
|
|||||||||||||||||||
25. apr 2021
11:00
Jyllinge FC
5
Blistrup SI
1
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2021
18:45
Ramløse IF
6
Store Lyngby IF
7
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2021
11:00
Frederikssund IK (1)
Brødeskov IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2021
12:15
Melby-Liseleje IF
1
Kirke Hyllinge IF (1)
2
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2021
13:00
Gørløse SI
2
Jyllinge FC
9
|
|||||||||||||||||||
02. maj 2021
11:00
Blistrup SI
3
Frederikssund IK (2)
3
|
|||||||||||||||||||
02. maj 2021
14:00
Frederiksværk FK
8
Allerød Fodbold Klub
2
|
|||||||||||||||||||
04. maj 2021
20:00
Brødeskov IF
2
Ramløse IF
4
|
|||||||||||||||||||
05. maj 2021
19:00
Jyllinge FC
8
Frederikssund IK (2)
1
|
|||||||||||||||||||
08. maj 2021
13:00
Frederikssund IK (2)
Gørløse SI
HMH
|
|||||||||||||||||||
09. maj 2021
10:00
Store Lyngby IF
7
Blistrup SI
2
|
|||||||||||||||||||
09. maj 2021
11:00
Allerød Fodbold Klub
1
Frederikssund IK (1)
1
|
|||||||||||||||||||
10. maj 2021
18:30
Kirke Hyllinge IF (1)
0
Frederiksværk FK
4
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2021
19:15
Melby-Liseleje IF
2
Frederikssund IK (2)
2
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2021
18:45
Ramløse IF
Blistrup SI
UHT
|
|||||||||||||||||||
13. maj 2021
11:00
Brødeskov IF
3
Allerød Fodbold Klub
4
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2021
11:00
Frederikssund IK (1)
Kirke Hyllinge IF (1)
UHT
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2021
13:00
Gørløse SI
Store Lyngby IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
19. maj 2021
19:00
Frederikssund IK (2)
2
Store Lyngby IF
1
|
|||||||||||||||||||
20. maj 2021
19:00
Kirke Hyllinge IF (1)
2
Brødeskov IF
3
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2021
11:00
Jyllinge FC
2
Frederikssund IK (1)
0
|
|||||||||||||||||||
23. maj 2021
10:00
Store Lyngby IF
3
Melby-Liseleje IF
0
|
|||||||||||||||||||
23. maj 2021
11:00
Allerød Fodbold Klub
1
Ramløse IF
3
|
|||||||||||||||||||
23. maj 2021
11:00
Frederikssund IK (2)
5
Frederiksværk FK
4
|
|||||||||||||||||||
23. maj 2021
13:00
Blistrup SI
2
Gørløse SI
3
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2021
19:30
Brødeskov IF
0
Jyllinge FC
3
|
|||||||||||||||||||
26. maj 2021
18:45
Ramløse IF
5
Gørløse SI
2
|
|||||||||||||||||||
29. maj 2021
13:00
Frederikssund IK (1)
3
Frederikssund IK (2)
3
|
|||||||||||||||||||
29. maj 2021
16:00
Melby-Liseleje IF
1
Blistrup SI
2
|
|||||||||||||||||||
30. maj 2021
11:00
Allerød Fodbold Klub
2
Kirke Hyllinge IF (1)
7
|
|||||||||||||||||||
30. maj 2021
14:00
Frederiksværk FK
Store Lyngby IF
HHT
|
|||||||||||||||||||
02. jun 2021
18:45
Ramløse IF
4
Kirke Hyllinge IF (1)
5
|
|||||||||||||||||||
02. jun 2021
19:00
Frederiksværk FK
4
Jyllinge FC
6
|
|||||||||||||||||||
05. jun 2021
13:00
Gørløse SI
2
Melby-Liseleje IF
3
|
|||||||||||||||||||
06. jun 2021
10:00
Store Lyngby IF
3
Frederikssund IK (1)
2
|
|||||||||||||||||||
06. jun 2021
11:00
Jyllinge FC
Allerød Fodbold Klub
UHT
|
|||||||||||||||||||
06. jun 2021
11:00
Frederikssund IK (2)
Brødeskov IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
06. jun 2021
13:00
Blistrup SI
0
Frederiksværk FK
6
|
|||||||||||||||||||
08. jun 2021
19:30
Brødeskov IF
5
Store Lyngby IF
2
|
|||||||||||||||||||
09. jun 2021
18:30
Ramløse IF
3
Frederikssund IK (2)
1
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2021
13:00
Frederikssund IK (1)
2
Blistrup SI
3
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2021
13:00
Kirke Hyllinge IF (1)
Jyllinge FC
HHT
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2021
14:15
Melby-Liseleje IF
1
Ramløse IF
0
|
|||||||||||||||||||
13. jun 2021
11:00
Allerød Fodbold Klub
Frederikssund IK (2)
HHT
|
|||||||||||||||||||
13. jun 2021
14:00
Frederiksværk FK
3
Gørløse SI
2
|
|||||||||||||||||||
15. jun 2021
19:15
Melby-Liseleje IF
0
Frederiksværk FK
5
|
|||||||||||||||||||
16. jun 2021
18:45
Ramløse IF
5
Jyllinge FC
1
|
|||||||||||||||||||
19. jun 2021
11:30
Jyllinge FC
Melby-Liseleje IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
19. jun 2021
13:00
Gørløse SI
6
Frederikssund IK (1)
1
|
|||||||||||||||||||
20. jun 2021
10:00
Store Lyngby IF
6
Allerød Fodbold Klub
2
|
|||||||||||||||||||
20. jun 2021
11:00
Frederikssund IK (2)
3
Kirke Hyllinge IF (1)
6
|
|||||||||||||||||||
20. jun 2021
13:00
Blistrup SI
Brødeskov IF
UHT
|
Turneringsafslutning:
Kvartfinaler tirsdag den 22. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 5
Semifinaler torsdag den 24. juni kl. 19.00
Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 1
Semifinale 2: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 4
Vinderne af semifinalerne spiller finale søndag den 27. juni kl. 12.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2