Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17. apr 2021
11:00
Oversidder
Greve Fodbold
|
|||||||||||||||||||
17. apr 2021
12:30
Raklev-Kalundborg Pigefodbold
6
Præstø IF
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2021
12:00
HB Køge Pigetalent
1
Raklev-Kalundborg Pigefodbold
4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2021
15:00
Greve Fodbold
8
Præstø IF
0
|
|||||||||||||||||||
25. apr 2021
10:00
B. 73, Slagelse
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
27. apr 2021
18:30
Greve Fodbold
3
Raklev-Kalundborg Pigefodbold
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
27. apr 2021
18:30
Oversidder
HB Køge Pigetalent
|
|||||||||||||||||||
27. apr 2021
18:30
Præstø IF
0
B. 73, Slagelse
7
|
|||||||||||||||||||
08. maj 2021
13:00
Raklev-Kalundborg Pigefodbold
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
10. maj 2021
18:30
HB Køge Pigetalent
1
B. 73, Slagelse
6
|
|||||||||||||||||||
13. maj 2021
10:00
B. 73, Slagelse
4
Greve Fodbold
1
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2021
11:00
Oversidder
Præstø IF
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2021
13:00
Raklev-Kalundborg Pigefodbold
3
B. 73, Slagelse
8
|
|||||||||||||||||||
18. maj 2021
18:30
Greve Fodbold
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
20. maj 2021
18:30
HB Køge Pigetalent
0
Greve Fodbold
1
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2021
13:30
Præstø IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
23. maj 2021
11:00
B. 73, Slagelse
6
Raklev-Kalundborg Pigefodbold
0
|
|||||||||||||||||||
29. maj 2021
11:00
Oversidder
B. 73, Slagelse
|
|||||||||||||||||||
29. maj 2021
13:00
Raklev-Kalundborg Pigefodbold
HB Køge Pigetalent
UHT
|
|||||||||||||||||||
29. maj 2021
14:00
Præstø IF
1
Greve Fodbold
6
|
|||||||||||||||||||
31. maj 2021
18:30
HB Køge Pigetalent
Præstø IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
05. jun 2021
13:00
Raklev-Kalundborg Pigefodbold
Greve Fodbold
UHT
|
|||||||||||||||||||
06. jun 2021
11:00
HB Køge Pigetalent
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
06. jun 2021
14:00
B. 73, Slagelse
4
Præstø IF
1
|
|||||||||||||||||||
07. jun 2021
18:30
Greve Fodbold
HB Køge Pigetalent
UHT
|
|||||||||||||||||||
08. jun 2021
18:30
B. 73, Slagelse
HB Køge Pigetalent
UHT
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2021
10:00
Præstø IF
HB Køge Pigetalent
UHT
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2021
11:00
Oversidder
Raklev-Kalundborg Pigefodbold
|
|||||||||||||||||||
13. jun 2021
15:00
Greve Fodbold
B. 73, Slagelse
HHT
|
|||||||||||||||||||
14. jun 2021
18:30
Præstø IF
3
Raklev-Kalundborg Pigefodbold
4
|
Turneringsafslutning:
De 2 puljevindere spiller finale om Sjællandsmesterskabet, førstnævnte pulje har hjemmebane i finalen.
Finale
Lørdag den 19. juni kl. 13:00: Vinder pulje 2 - Vinder pulje 1