MENU

8-M+32 1 - Forår, Pulje 1 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
398945 ti
13-04 2021
Kl. 19:00
Lynge-Uggeløse IF Espergærde IF Lyngehallen
5 - 4
398943 on
14-04 2021
Kl. 18:45
VB 1968 Gundsømagle IF Skovbrynet Skole Kunstgræs
3 - 3
398944 on
14-04 2021
Kl. 18:45
Lyngby Statsskole FK Slangerup & Omegn IF Lyngby Stadion
1 - 5
398942 to
15-04 2021
Kl. 18:30
Ålholm IF FC Dunav Ålholmskolen
0 - 0
398982 ma
19-04 2021
Kl. 19:00
Slangerup & Omegn IF VB 1968 Slangerup Stadion Kunst
5 - 2
398981
ma
19-04 2021
Kl. 20:00
Gundsømagle IF Ålholm IF Gundsømagle Bybane
2 - 3
398947 on
21-04 2021
Kl. 19:00
Espergærde IF Skibby IK Mørdrup Idrætsanlæg
1 - 0
398980 on
21-04 2021
Kl. 19:00
FC Dunav Lynge-Uggeløse IF Gadevang Sportsplads
3 - 1
398983
25-04 2021
Kl. 13:30
Hundige BK (2) Lyngby Statsskole FK Hundige Boldfælled
0 - 2
398987 ti
27-04 2021
Kl. 19:00
Lynge-Uggeløse IF Gundsømagle IF Lyngehallen
2 - 5
398988 on
28-04 2021
Kl. 19:00
Skibby IK Lyngby Statsskole FK Skibby Stadion
0 - 1
398984 on
28-04 2021
Kl. 19:00
Espergærde IF FC Dunav Mørdrup Idrætsanlæg
4 - 3
398986 on
28-04 2021
Kl. 19:00
VB 1968 Hundige BK (2) Skovbrynet Skole
4 - 0
398985 to
29-04 2021
Kl. 18:30
Ålholm IF Slangerup & Omegn IF Ålholmskolen
0 - 2
398993
ma
03-05 2021
Kl. 19:00
Slangerup & Omegn IF Lynge-Uggeløse IF Slangerup Stadion Kunst
6 - 2
398991 ma
03-05 2021
Kl. 20:00
Gundsømagle IF Espergærde IF Gundsømagle Bybane
2 - 2
398992 on
05-05 2021
Kl. 19:00
Lyngby Statsskole FK VB 1968 Lyngby Stadion
UHT

Udehold taberdømt

398990 on
05-05 2021
Kl. 19:00
FC Dunav Skibby IK Gadevang Sportsplads
4 - 1
398994
09-05 2021
Kl. 14:30
Hundige BK (2) Ålholm IF Hundige Boldfælled
1 - 10
399028
ti
11-05 2021
Kl. 18:30
Ålholm IF Lyngby Statsskole FK Ålholmskolen
5 - 0
399030 ti
11-05 2021
Kl. 19:00
Lynge-Uggeløse IF Hundige BK (2) Lyngehallen
10 - 1
399031 on
12-05 2021
Kl. 19:00
Skibby IK VB 1968 Skibby Stadion
1 - 6
398995
on
12-05 2021
Kl. 19:00
Espergærde IF Slangerup & Omegn IF Mørdrup Idrætsanlæg
2 - 3
399040 ma
17-05 2021
Kl. 19:00
Slangerup & Omegn IF FC Dunav Slangerup Stadion Kunst
HHT

Hjemmehold taberdømt

399033 ma
17-05 2021
Kl. 20:00
Gundsømagle IF Skibby IK Gundsømagle Bybane
5 - 3
399034 on
19-05 2021
Kl. 19:00
Lyngby Statsskole FK Lynge-Uggeløse IF Lyngby Stadion
1 - 3
399032 on
19-05 2021
Kl. 19:00
VB 1968 Ålholm IF Skovbrynet Skole Kunstgræs
3 - 2
399029 to
20-05 2021
Kl. 19:00
FC Dunav Gundsømagle IF Gadevang Sportsplads
5 - 3
398946 to
20-05 2021
Kl. 19:00
Skibby IK Hundige BK (2) Skibby Stadion
1 - 2
399041
23-05 2021
Kl. 13:30
Hundige BK (2) Espergærde IF Hundige Boldfælled
0 - 5
399045 ti
25-05 2021
Kl. 19:00
Lynge-Uggeløse IF VB 1968 Lyngehallen
0 - 6
399044
ti
25-05 2021
Kl. 20:00
Gundsømagle IF Slangerup & Omegn IF Gundsømagle Bybane
2 - 3
399046
on
26-05 2021
Kl. 19:00
Skibby IK Ålholm IF Skibby Stadion
2 - 6
399042 on
26-05 2021
Kl. 19:00
Espergærde IF Lyngby Statsskole FK Mørdrup Idrætsanlæg
2 - 3
399043 on
26-05 2021
Kl. 19:00
FC Dunav Hundige BK (2) Gadevang Sportsplads
4 - 1
399048 on
02-06 2021
Kl. 19:00
VB 1968 Espergærde IF Skovbrynet Skole Kunstgræs
HHT

Hjemmehold taberdømt

399049 on
02-06 2021
Kl. 19:00
Lyngby Statsskole FK FC Dunav Lyngby Stadion
2 - 4
399050
on
02-06 2021
Kl. 19:00
Skibby IK Slangerup & Omegn IF Skibby Stadion
1 - 14
399051 on
02-06 2021
Kl. 19:00
Hundige BK (2) Gundsømagle IF Hundige Boldfælled
2 - 1
399047
to
03-06 2021
Kl. 18:30
Ålholm IF Lynge-Uggeløse IF Ålholmskolen
3 - 1
399056 ma
07-06 2021
Kl. 19:00
Slangerup & Omegn IF Hundige BK (2) Slangerup Stadion Kunst
14 - 0
399054 ma
07-06 2021
Kl. 20:00
Gundsømagle IF Lyngby Statsskole FK Gundsømagle Bybane
8 - 3
399055 ti
08-06 2021
Kl. 19:00
Lynge-Uggeløse IF Skibby IK Lyngehallen
UHT

Udehold taberdømt

399052 on
09-06 2021
Kl. 19:00
Espergærde IF Ålholm IF Mørdrup Idrætsanlæg
3 - 2
399053 on
09-06 2021
Kl. 19:00
FC Dunav VB 1968 Gadevang Sportsplads
UHT

Udehold taberdømt

Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning:
De 2 puljevindere spiller finale om Sjællandsmesterskabet, førstnævnte pulje har hjemmebane i finalen.

Finale

Tirsdag den 15. juni kl. 19:00: Vinder pulje 2 - Vinder pulje 1

Log ind