MENU

U12 Drenge 2 8-mands (09) Forår, Pulje 1 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
202058
ti
13-04 2021
Kl. 18:00
Helsinge Fodbold Espergærde IF Helsinge Stadion
2 - 1
202060
17-04 2021
Kl. 12:00
Nivå-Kokkedal FK Hørsholm-Usserød IK Karsemosegård
2 - 7
202056
18-04 2021
Kl. 10:00
Helsingør IF Fodbold Allerød Fodbold Klub Helsingør Idrætspark
2 - 6
202057
18-04 2021
Kl. 11:15
Farum BK Ålholm IF Farum Park
3 - 2
202059
18-04 2021
Kl. 11:30
Oversidder FC Rudersdal
202063 to
22-04 2021
Kl. 18:30
Ålholm IF Helsingør IF Fodbold Ålholmskolen
4 - 3
202061
24-04 2021
Kl. 10:00
FC Rudersdal Nivå-Kokkedal FK Rundforbi Stadion
1 - 5
202065
24-04 2021
Kl. 10:30
Hørsholm-Usserød IK Helsinge Fodbold Hørsholm Idrætspark
5 - 2
202062
25-04 2021
Kl. 10:00
Allerød Fodbold Klub Oversidder Allerød Idrætspark
202064
25-04 2021
Kl. 10:00
Espergærde IF Farum BK Mørdrup Idrætsanlæg
0 - 4
202066
01-05 2021
Kl. 10:00
FC Rudersdal Allerød Fodbold Klub Rundforbi Stadion
3 - 2
202070
01-05 2021
Kl. 11:30
Nivå-Kokkedal FK Helsinge Fodbold Karsemosegård
1 - 3
202069
02-05 2021
Kl. 10:30
Oversidder Ålholm IF
202068
02-05 2021
Kl. 11:15
Farum BK Hørsholm-Usserød IK Farum Park
1 - 4
202073
ti
04-05 2021
Kl. 18:00
Helsinge Fodbold Farum BK Helsinge Stadion
3 - 0
202072 to
06-05 2021
Kl. 18:30
Ålholm IF FC Rudersdal Ålholmskolen
2 - 1
202075
08-05 2021
Kl. 10:30
Hørsholm-Usserød IK Helsingør IF Fodbold Hørsholm Idrætspark
202074
09-05 2021
Kl. 10:00
Espergærde IF Oversidder Mørdrup Idrætsanlæg
202071
09-05 2021
Kl. 10:00
Allerød Fodbold Klub Nivå-Kokkedal FK Allerød Idrætspark
202076
15-05 2021
Kl. 10:00
FC Rudersdal Espergærde IF Rundforbi Stadion
202077
15-05 2021
Kl. 10:00
Helsingør IF Fodbold Helsinge Fodbold Helsingør Idrætspark
202080
15-05 2021
Kl. 12:00
Nivå-Kokkedal FK Farum BK Karsemosegård
202078
16-05 2021
Kl. 10:00
Allerød Fodbold Klub Ålholm IF Allerød Idrætspark
202079
16-05 2021
Kl. 11:30
Oversidder Hørsholm-Usserød IK
202083 ti
18-05 2021
Kl. 18:00
Helsinge Fodbold Oversidder Helsinge Stadion
202067 to
20-05 2021
Kl. 17:15
Helsingør IF Fodbold Espergærde IF Helsingør Idrætspark
202082 to
20-05 2021
Kl. 18:30
Ålholm IF Nivå-Kokkedal FK Ålholmskolen
202085
22-05 2021
Kl. 10:30
Hørsholm-Usserød IK FC Rudersdal Hørsholm Idrætspark
202084
23-05 2021
Kl. 10:00
Espergærde IF Allerød Fodbold Klub Mørdrup Idrætsanlæg
202081
23-05 2021
Kl. 11:15
Farum BK Helsingør IF Fodbold Farum Park
202088 to
27-05 2021
Kl. 18:30
Ålholm IF Espergærde IF Ålholmskolen
202086
29-05 2021
Kl. 10:00
FC Rudersdal Helsinge Fodbold Rundforbi Stadion
202090
29-05 2021
Kl. 12:00
Nivå-Kokkedal FK Helsingør IF Fodbold Karsemosegård
202087
30-05 2021
Kl. 10:00
Allerød Fodbold Klub Hørsholm-Usserød IK Allerød Idrætspark
202089
30-05 2021
Kl. 11:30
Oversidder Farum BK
202097 ti
01-06 2021
Kl. 18:00
Helsinge Fodbold Allerød Fodbold Klub Helsinge Stadion
202091
05-06 2021
Kl. 10:00
Helsingør IF Fodbold Oversidder Helsingør Idrætspark
202099
05-06 2021
Kl. 10:30
Hørsholm-Usserød IK Ålholm IF Hørsholm Idrætspark
202098
05-06 2021
Kl. 12:00
Nivå-Kokkedal FK Espergærde IF Karsemosegård
202096
06-06 2021
Kl. 11:15
Farum BK FC Rudersdal Farum Park
202100 on
09-06 2021
Kl. 18:00
FC Rudersdal Helsingør IF Fodbold Rundforbi Stadion
202102 to
10-06 2021
Kl. 18:30
Ålholm IF Helsinge Fodbold Ålholmskolen
202104
13-06 2021
Kl. 10:00
Espergærde IF Hørsholm-Usserød IK Mørdrup Idrætsanlæg
202101
13-06 2021
Kl. 10:00
Allerød Fodbold Klub Farum BK Allerød Idrætspark
202103
13-06 2021
Kl. 11:15
Oversidder Nivå-Kokkedal FK
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind