Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Arrangør | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
28. mar 2021
15:00
Hørsholm-Usserød IK
Hørsholm-Usserød IK
|
|||||||||||||||||||
03. apr 2021
12:30
IF Frem Bjæverskov
B. 1973, Herlev (1)
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
10. apr 2021
13:00
Herlev IF
Herlev IF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
22. jun 2021
16:50
FC Lejre
KFUM BK, Roskilde
|
|||||||||||||||||||
07. aug 2021
12:00
Greve Fodbold
Ishøj IF
|
|||||||||||||||||||
11. aug 2021
18:00
Frem Hellebæk
FC Rudersdal
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
12. aug 2021
18:15
Haslev FC
Brøndbyernes IF
|
|||||||||||||||||||
12. aug 2021
18:30
IF Hjorten
Ølstykke FC
|
|||||||||||||||||||
08. jan 2022
11:00
Havdrup GI
KFUM BK, Roskilde (1)
|
|||||||||||||||||||
23. jan 2022
11:00
IF Skjold Birkerød (1)
AB Tårnby (1)
|
|||||||||||||||||||
29. jan 2022
12:00
Ejby IF Fodbold
Gentofte-Vangede Idrætsforening
|
|||||||||||||||||||
12. feb 2022
15:00
IF Hjorten
BK Skjold
|
|||||||||||||||||||
20. feb 2022
11:45
BK Vest, Rødovre
BK Avarta
|
|||||||||||||||||||
20. feb 2022
15:15
IF Hjorten
Bagsværd BK
|
|||||||||||||||||||
27. feb 2022
15:15
IF Hjorten
Lynge-Uggeløse IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
06. mar 2022
15:15
IF Hjorten
Greve Fodbold
ANN
|
|||||||||||||||||||
20. mar 2022
11:00
Gundsølille SGIF
LSF
|
|||||||||||||||||||
20. mar 2022
11:00
Lynge-Uggeløse IF
Valby
|
|||||||||||||||||||
31. maj 2022
18:30
VG Fodbold
VG Fodbold
|
|||||||||||||||||||
21. okt 2022
13:00
Slagelse B&I
GVI
|
|||||||||||||||||||
05. nov 2022
10:00
Herfølge BK (1)
Uthenis
|
|||||||||||||||||||
06. nov 2022
15:00
LSF
Vallensbæk IF
|
|||||||||||||||||||
13. nov 2022
11:00
Stenløse BK (1)
Brøndbyernes IF (1)
|
|||||||||||||||||||
26. nov 2022
11:00
Stenløse BK
Herstedøster IC
|
|||||||||||||||||||
27. nov 2022
13:00
Måløv BK
LSF
|
|||||||||||||||||||
20. jan 2023
18:30
Ejby IF Fodbold (1)
Stenløse BK
|
|||||||||||||||||||
21. jan 2023
14:00
Nivå-Kokkedal FK
Virum-Sorgenfri BK (1)
|
|||||||||||||||||||
21. jan 2023
14:30
Måløv BK
Kr. Værløse IF
|
|||||||||||||||||||
25. feb 2023
11:00
Stenløse BK
Svebølle BI 2016
|
|||||||||||||||||||
04. mar 2023
15:00
Hareskov IF
BK Friheden
|
|||||||||||||||||||
05. mar 2023
12:00
Ejby IF Fodbold (1)
Stefan
|
|||||||||||||||||||
19. mar 2023
12:00
Ejby IF Fodbold
Hareskov IF
|
|||||||||||||||||||
02. apr 2023
15:15
BK Avarta
BK Avarta
|
|||||||||||||||||||
05. aug 2023
11:00
FC Rudersdal (1)
Vanløse (1)
|
|||||||||||||||||||
06. aug 2023
11:00
IF Skjold Birkerød (2)
Frederiksværk Fodbold Klub
|
|||||||||||||||||||
06. aug 2023
11:00
FC Rudersdal (2)
Solrød FC (1)
|
|||||||||||||||||||
11. aug 2023
19:00
Ølstykke FC (1)
Fix
ANN
|
|||||||||||||||||||
12. aug 2023
13:00
Frederiksværk Fodbold Klub 2
Helsinge Fodbold 2
|
|||||||||||||||||||
12. aug 2023
13:00
Frederiksværk Fodbold Klub 2
Helsinge Fodbold 2
|
|||||||||||||||||||
13. aug 2023
11:00
Frederiksværk Fodbold Klub 2 (3)
Frederikssund IK 2
|
|||||||||||||||||||
13. aug 2023
14:30
Ølstykke FC (2)
Herfølge BK (2)
ANN
|
|||||||||||||||||||
29. aug 2023
18:00
Glostrup (1)
Køge Nord FC (1)
|
|||||||||||||||||||
01. okt 2023
10:00
Herlev IF (1)
KFUM BK, Roskilde (2)
|
|||||||||||||||||||
01. okt 2023
12:00
Ejby IF Fodbold (2)
Virum-Sorgenfri BK (2)
|
|||||||||||||||||||
05. okt 2023
18:00
Glostrup (2)
Espergærde IF
|
|||||||||||||||||||
04. nov 2023
11:00
Holbæk B&I
Holbæk B&I
|
|||||||||||||||||||
05. nov 2023
10:00
Herlev IF (2)
AB
|
|||||||||||||||||||
05. nov 2023
11:00
FC Rudersdal
Lyngby Boldklub 1921
|
|||||||||||||||||||
11. nov 2023
12:00
Holbæk B&I
Benløse IF
|
|||||||||||||||||||
12. nov 2023
10:00
Herlev IF
Solrød FC
|
|||||||||||||||||||
12. nov 2023
12:30
FC Rudersdal
Vanløse
|
|||||||||||||||||||
18. nov 2023
14:00
Solrød FC (3)
Køge BK (1)
UDS
|
|||||||||||||||||||
22. nov 2023
19:00
Ejby IF Fodbold (3)
Køge BK (2)
|
|||||||||||||||||||
25. nov 2023
13:00
Køge Nord FC
B. 1973, Herlev
|
|||||||||||||||||||
26. nov 2023
10:00
Herlev IF (3)
FC Rudersdal (5)
|
|||||||||||||||||||
10. dec 2023
10:00
Herlev IF (5)
Værløse BK (1)
|
|||||||||||||||||||
10. dec 2023
11:00
Holbæk B&I
Solrød FC
|
|||||||||||||||||||
07. jan
10:00
Herlev IF (6)
FC Rudersdal (6)
UDS
|
|||||||||||||||||||
07. jan
12:15
Helsinge Fodbold (1)
Helsinge Fodbold (2)
ANN
|
|||||||||||||||||||
14. jan
10:00
Herlev IF (7)
Sundby Bk. (1)
|
|||||||||||||||||||
21. jan
10:00
Herlev IF (8)
Ølstykke FC (4)
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. jan
13:00
Køge BK U15-2 (1)
Stenløse BK (2)
|
|||||||||||||||||||
03. feb
12:00
Holbæk B&I
Brøndbyernes IF
|
|||||||||||||||||||
04. feb
10:00
Herlev IF (10)
Værløse BK (2)
ANN
|
|||||||||||||||||||
04. feb
12:00
Solrød FC (7)
KFUM BK, Roskilde (5)
|
|||||||||||||||||||
04. feb
13:00
Præstø IF
Nykøbing IF
|
|||||||||||||||||||
04. feb
13:45
Køge BK U15-2 (2)
Nykøbing FC
ANN
|
|||||||||||||||||||
04. feb
14:00
Greve Fodbold HU15 2
AB Tårnby
|
|||||||||||||||||||
11. feb
11:00
Glostrup (1)
Roskilde Boldklub
|
|||||||||||||||||||
18. feb
13:00
Køge BK U15-2
Solrød FC
|
|||||||||||||||||||
25. feb
10:00
Herlev IF
Solrød FC
|
|||||||||||||||||||
25. feb
11:00
Holbæk B&I
KFUM BK, Roskilde
|
|||||||||||||||||||
25. feb
14:00
Allerød Fodbold Klub
FC Rudersdal
|
|||||||||||||||||||
02. mar
14:00
Virum-Sorgenfri BK (5)
Ølstykke FC (3)
|
|||||||||||||||||||
03. mar
11:45
Herlev IF (12)
KFUM BK, Roskilde (3)
|
|||||||||||||||||||
10. mar
10:00
Herlev IF (11)
Ølstykke FC (5)
|
|||||||||||||||||||
16. mar
15:00
Ejby IF Fodbold
Holbæk B&I
|
|||||||||||||||||||
07. apr
10:00
Solrød FC (9)
Sundby Bk. (2)
|
|||||||||||||||||||
21. apr
12:00
Ejby IF Fodbold
Ølstykke FC
|