MENU

Serie 3 , Pulje 1 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
936320
14-08 2021
Kl. 12:00
Humlebæk BK Melby-Liseleje IF Humlebæk Stadion
3
-
3
936319
14-08 2021
Kl. 13:00
VTF (Vejby/Tisvilde) IS Skævinge Vejby Idrætsplads
2
-
1
936323
14-08 2021
Kl. 14:00
Tikøb IF Snekkersten IF Tikøb Gl. Stadion
0
-
2
936324
14-08 2021
Kl. 15:00
Hundested IK Espergærde IF Hundested Stadion
1
-
7
936327
fr
20-08 2021
Kl. 18:45
Ølsted IF Humlebæk BK Ølsted Idrætsanlæg
1
-
3
936325
21-08 2021
Kl. 12:00
Espergærde IF Tikøb IF Mørdrup Idrætsanlæg
0
-
1
936330
21-08 2021
Kl. 12:00
Gilleleje FK VTF (Vejby/Tisvilde) Nellerupgård Stadion
0
-
3
936326
21-08 2021
Kl. 12:30
Melby-Liseleje IF Hornbæk IF Melby Stadion
3
-
3
936329
21-08 2021
Kl. 15:30
IS Skævinge Hundested IK Baunehøj Stadion
4
-
0
936328
22-08 2021
Kl. 14:00
Snekkersten IF Oversidder Snekkersten Idrætscenter
936332
ti
24-08 2021
Kl. 18:30
Hornbæk IF VTF (Vejby/Tisvilde) Pedella Park
2
-
2
936322 ti
24-08 2021
Kl. 18:45
Oversidder Ølsted IF
936335 to
26-08 2021
Kl. 18:30
Tikøb IF IS Skævinge Tikøb Gl. Stadion
1
-
5
936331
28-08 2021
Kl. 12:00
Humlebæk BK Snekkersten IF Humlebæk Stadion
0
-
2
936336
28-08 2021
Kl. 15:00
Hundested IK Gilleleje FK Hundested Stadion
0
-
0
936333
28-08 2021
Kl. 16:00
Melby-Liseleje IF Ølsted IF Melby Stadion
3
-
1
936334
29-08 2021
Kl. 14:00
Oversidder Espergærde IF
945601
ti
31-08 2021
Kl. 18:30
Tikøb IF Melby-Liseleje IF Tikøb Gl. Stadion
Hjemmehold taberdømt pga manglende holdkort
936337
04-09 2021
Kl. 12:00
Espergærde IF Humlebæk BK Mørdrup Idrætsanlæg
6
-
1
936354
04-09 2021
Kl. 12:00
Gilleleje FK Tikøb IF Nellerupgård Stadion
3
-
0
936339
04-09 2021
Kl. 13:00
VTF (Vejby/Tisvilde) Hundested IK Vejby Idrætsplads
16
-
0
936340
04-09 2021
Kl. 15:00
Ølsted IF Hornbæk IF Ølsted Idrætsanlæg
2
-
1
936342
04-09 2021
Kl. 15:30
IS Skævinge Oversidder Baunehøj Stadion
936341
04-09 2021
Kl. 16:00
Snekkersten IF Melby-Liseleje IF Snekkersten Idrætscenter
2
-
1
936356
to
09-09 2021
Kl. 18:00
Hornbæk IF Hundested IK Pedella Park
3
-
1
936355
11-09 2021
Kl. 12:00
Humlebæk BK IS Skævinge Humlebæk Stadion
0
-
4
936360
11-09 2021
Kl. 14:00
Tikøb IF VTF (Vejby/Tisvilde) Tikøb Gl. Stadion
Hjemmehold taberdømt
936359
11-09 2021
Kl. 15:00
Ølsted IF Snekkersten IF Ølsted Idrætsanlæg
2
-
4
936357
11-09 2021
Kl. 16:00
Melby-Liseleje IF Espergærde IF Melby Stadion
4
-
2
936358
12-09 2021
Kl. 14:00
Oversidder Gilleleje FK
936321
ti
14-09 2021
Kl. 19:00
Hornbæk IF Gilleleje FK Pedella Park Kunstgræs
4
-
3
936361
18-09 2021
Kl. 12:00
Espergærde IF Ølsted IF Mørdrup Idrætsanlæg
3
-
0
936366
18-09 2021
Kl. 12:00
Gilleleje FK Humlebæk BK Nellerupgård Stadion
1
-
2
936362
18-09 2021
Kl. 13:00
VTF (Vejby/Tisvilde) Oversidder Vejby Idrætsplads
936364
18-09 2021
Kl. 15:00
Hundested IK Tikøb IF Hundested Stadion
0
-
3
936365
18-09 2021
Kl. 15:30
IS Skævinge Melby-Liseleje IF Baunehøj Stadion
3
-
2
936368
25-09 2021
Kl. 12:00
Humlebæk BK VTF (Vejby/Tisvilde) Humlebæk Stadion
2
-
3
943555
25-09 2021
Kl. 15:00
Ølsted IF IS Skævinge Ølsted Idrætsanlæg
1
-
3
943524
25-09 2021
Kl. 16:00
Melby-Liseleje IF Gilleleje FK Melby Stadion
1
-
0
943526
26-09 2021
Kl. 14:00
Oversidder Hundested IK
943556
26-09 2021
Kl. 14:00
Snekkersten IF Espergærde IF Snekkersten Idrætscenter
2
-
2
936363
ti
28-09 2021
Kl. 20:00
Snekkersten IF Hornbæk IF Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
4
-
2
943557
02-10 2021
Kl. 12:00
Espergærde IF Hornbæk IF Mørdrup Idrætsanlæg
1
-
2
943558
02-10 2021
Kl. 13:00
VTF (Vejby/Tisvilde) Melby-Liseleje IF Vejby Idrætsplads
2
-
2
943559
02-10 2021
Kl. 14:00
Tikøb IF Oversidder Tikøb Gl. Stadion
Hjemmehold taberdømt
943560
02-10 2021
Kl. 15:00
Hundested IK Humlebæk BK Hundested Stadion
2
-
7
943561
02-10 2021
Kl. 15:30
IS Skævinge Snekkersten IF Baunehøj Stadion
3
-
4
936369
ti
05-10 2021
Kl. 19:00
Hornbæk IF Tikøb IF Pedella Park Kunstgræs
5
-
2
943562
ti
05-10 2021
Kl. 19:30
Gilleleje FK Ølsted IF Nellerupgård Stadion
3
-
0
943565 to
07-10 2021
Kl. 19:00
Hornbæk IF Oversidder Pedella Park Kunstgræs
943563
09-10 2021
Kl. 12:00
Espergærde IF IS Skævinge Mørdrup Idrætsanlæg
3
-
4
943564
09-10 2021
Kl. 12:00
Humlebæk BK Tikøb IF Humlebæk Stadion
4
-
0
943568
09-10 2021
Kl. 15:00
Ølsted IF VTF (Vejby/Tisvilde) Ølsted Idrætsanlæg
0
-
4
943567
09-10 2021
Kl. 16:00
Melby-Liseleje IF Hundested IK Melby Stadion
6
-
1
943569
10-10 2021
Kl. 14:00
Snekkersten IF Gilleleje FK Snekkersten Idrætscenter
3
-
2
943605
ti
12-10 2021
Kl. 18:30
Hornbæk IF IS Skævinge Pedella Park Kunstgræs
5
-
2
943604
16-10 2021
Kl. 13:00
VTF (Vejby/Tisvilde) Snekkersten IF Vejby Idrætsplads
6
-
1
945602
16-10 2021
Kl. 15:00
Hundested IK Ølsted IF Hundested Stadion
0
-
5
945604
16-10 2021
Kl. 15:30
Gilleleje FK Espergærde IF Nellerupgård Stadion
4
-
4
943606
17-10 2021
Kl. 14:00
Oversidder Humlebæk BK
945605
23-10 2021
Kl. 12:00
Espergærde IF VTF (Vejby/Tisvilde) Mørdrup Idrætsanlæg
3
-
8
945606
23-10 2021
Kl. 12:00
Humlebæk BK Hornbæk IF Humlebæk Stadion
1
-
1
945809
23-10 2021
Kl. 15:00
Ølsted IF Tikøb IF Ølsted Idrætsanlæg
4
-
1
945871
23-10 2021
Kl. 15:30
IS Skævinge Gilleleje FK Baunehøj Stadion
5
-
2
945808
23-10 2021
Kl. 16:00
Melby-Liseleje IF Oversidder Melby Stadion
945810
31-10 2021
Kl. 16:00
Snekkersten IF Hundested IK Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
6
-
1
945872
02-04 2022
Kl. 12:00
Espergærde IF Hundested IK Mørdrup Idrætsanlæg
7
-
0
946038
02-04 2022
Kl. 12:00
Gilleleje FK Hornbæk IF Nellerupgård Stadion
4
-
1
946035
02-04 2022
Kl. 15:00
Ølsted IF Oversidder Ølsted Idrætsanlæg
946037
02-04 2022
Kl. 15:30
IS Skævinge VTF (Vejby/Tisvilde) Baunehøj Stadion
2
-
3
945873
02-04 2022
Kl. 16:00
Melby-Liseleje IF Humlebæk BK Melby Stadion
2
-
2
946036
03-04 2022
Kl. 16:00
Snekkersten IF Tikøb IF Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
3
-
0
946040
09-04 2022
Kl. 12:00
Humlebæk BK Ølsted IF Humlebæk Stadion
1
-
1
946039
09-04 2022
Kl. 13:00
VTF (Vejby/Tisvilde) Gilleleje FK Vejby Idrætsplads
2
-
2
946043
09-04 2022
Kl. 14:00
Tikøb IF Espergærde IF Tikøb Gl. Stadion
Hjemmehold taberdømt
946119
09-04 2022
Kl. 16:00
Hundested IK IS Skævinge Hundested Stadion
3
-
3
946042
10-04 2022
Kl. 14:00
Oversidder Snekkersten IF
935660
16-04 2022
Kl. 13:00
VTF (Vejby/Tisvilde) Hornbæk IF Vejby Idrætsplads
5
-
0
935661
16-04 2022
Kl. 13:15
Ølsted IF Melby-Liseleje IF Ølsted Idrætsanlæg
4
-
3
935663
16-04 2022
Kl. 15:30
IS Skævinge Tikøb IF Baunehøj Stadion
Udehold taberdømt
935664
16-04 2022
Kl. 15:30
Gilleleje FK Hundested IK Nellerupgård Stadion
4
-
2
935659
16-04 2022
Kl. 16:00
Espergærde IF Oversidder Mørdrup Idrætsanlæg
935662
ti
19-04 2022
Kl. 18:45
Snekkersten IF Humlebæk BK Snekkersten Idrætscenter
3
-
1
935665
23-04 2022
Kl. 12:00
Humlebæk BK Espergærde IF Humlebæk Stadion
2
-
0
935669
23-04 2022
Kl. 14:00
Tikøb IF Gilleleje FK Tikøb Gl. Stadion
Hjemmehold taberdømt
935670
23-04 2022
Kl. 16:00
Hundested IK VTF (Vejby/Tisvilde) Hundested Stadion
0
-
13
935667
23-04 2022
Kl. 16:00
Melby-Liseleje IF Snekkersten IF Melby Stadion
5
-
5
935668
24-04 2022
Kl. 14:00
Oversidder IS Skævinge
935671
30-04 2022
Kl. 12:00
Espergærde IF Melby-Liseleje IF Mørdrup Idrætsanlæg
0
-
3
935672
30-04 2022
Kl. 13:00
VTF (Vejby/Tisvilde) Tikøb IF Vejby Idrætsplads
Udehold taberdømt
935687
30-04 2022
Kl. 15:30
IS Skævinge Humlebæk BK Baunehøj Stadion
4
-
0
935689
30-04 2022
Kl. 15:30
Gilleleje FK Oversidder Nellerupgård Stadion
935686
30-04 2022
Kl. 16:00
Hundested IK Hornbæk IF Hundested Stadion
0
-
9
935685
01-05 2022
Kl. 14:00
Snekkersten IF Ølsted IF Snekkersten Idrætscenter
2
-
0
935690
07-05 2022
Kl. 12:00
Humlebæk BK Gilleleje FK Humlebæk Stadion
2
-
1
935691
07-05 2022
Kl. 14:00
Hornbæk IF Snekkersten IF Pedella Park
5
-
0
935702
07-05 2022
Kl. 14:00
Ølsted IF Espergærde IF Ølsted Idrætsanlæg
4
-
3
935703
07-05 2022
Kl. 14:00
Tikøb IF Hundested IK Tikøb Gl. Stadion
Hjemmehold taberdømt
935695
07-05 2022
Kl. 16:00
Melby-Liseleje IF IS Skævinge Melby Stadion
0
-
1
935696
08-05 2022
Kl. 14:00
Oversidder VTF (Vejby/Tisvilde)
946041
ti
10-05 2022
Kl. 19:00
Hornbæk IF Melby-Liseleje IF Pedella Park
7
-
0
935718
14-05 2022
Kl. 12:00
Gilleleje FK Melby-Liseleje IF Nellerupgård Stadion
7
-
0
935714
14-05 2022
Kl. 13:00
VTF (Vejby/Tisvilde) Humlebæk BK Vejby Idrætsplads
Udehold taberdømt
935715
14-05 2022
Kl. 14:00
Tikøb IF Hornbæk IF Tikøb Gl. Stadion
Hjemmehold taberdømt
935717
14-05 2022
Kl. 15:30
IS Skævinge Ølsted IF Baunehøj Stadion
3
-
0
935716
14-05 2022
Kl. 16:00
Hundested IK Oversidder Hundested Stadion
935704
ti
17-05 2022
Kl. 19:00
Espergærde IF Snekkersten IF Mørdrup Idrætsanlæg
1
-
2
935721 to
19-05 2022
Kl. 18:30
Humlebæk BK Hundested IK Humlebæk Stadion
Udehold taberdømt
935726
21-05 2022
Kl. 13:00
Ølsted IF Gilleleje FK Ølsted Idrætsanlæg
2
-
1
935722
21-05 2022
Kl. 14:00
Hornbæk IF Espergærde IF Pedella Park
5
-
0
935724
21-05 2022
Kl. 16:00
Melby-Liseleje IF VTF (Vejby/Tisvilde) Melby Stadion
1
-
5
935725
22-05 2022
Kl. 14:00
Oversidder Tikøb IF
Udehold taberdømt
935666
ti
24-05 2022
Kl. 19:00
Hornbæk IF Ølsted IF Pedella Park
1
-
1
946256
ti
24-05 2022
Kl. 19:00
Snekkersten IF IS Skævinge Snekkersten Idrætscenter
1
-
4
946262
28-05 2022
Kl. 12:00
Gilleleje FK Snekkersten IF Nellerupgård Stadion
5
-
1
946257
28-05 2022
Kl. 13:00
VTF (Vejby/Tisvilde) Ølsted IF Vejby Idrætsplads
6
-
1
946259
28-05 2022
Kl. 14:00
Tikøb IF Humlebæk BK Tikøb Gl. Stadion
Hjemmehold taberdømt
946261
28-05 2022
Kl. 15:30
IS Skævinge Espergærde IF Baunehøj Stadion
4
-
0
946260
28-05 2022
Kl. 16:00
Hundested IK Melby-Liseleje IF Hundested Stadion
1
-
0
946258
29-05 2022
Kl. 14:00
Oversidder Hornbæk IF
946263
04-06 2022
Kl. 12:00
Espergærde IF Gilleleje FK Mørdrup Idrætsanlæg
2
-
1
946701
04-06 2022
Kl. 12:00
Humlebæk BK Oversidder Humlebæk Stadion
946709
04-06 2022
Kl. 13:00
Ølsted IF Hundested IK Ølsted Idrætsanlæg
1
-
1
946711
04-06 2022
Kl. 15:30
IS Skævinge Hornbæk IF Baunehøj Stadion
2
-
1
946702
04-06 2022
Kl. 16:00
Melby-Liseleje IF Tikøb IF Melby Stadion
Udehold taberdømt
946710
05-06 2022
Kl. 14:00
Snekkersten IF VTF (Vejby/Tisvilde) Snekkersten Idrætscenter
0
-
2
946726
11-06 2022
Kl. 12:00
Gilleleje FK IS Skævinge Nellerupgård Stadion
2
-
1
946713
11-06 2022
Kl. 13:00
VTF (Vejby/Tisvilde) Espergærde IF Vejby Idrætsplads
3
-
3
946719
11-06 2022
Kl. 14:00
Hornbæk IF Humlebæk BK Pedella Park
2
-
0
946723
11-06 2022
Kl. 14:00
Tikøb IF Ølsted IF Tikøb Gl. Stadion
Hjemmehold taberdømt
946725
11-06 2022
Kl. 15:00
Hundested IK Snekkersten IF Hundested Stadion
2
-
3
946722
12-06 2022
Kl. 14:00
Oversidder Melby-Liseleje IF
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning: 

Kvartfinaler tirsdag den 14. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 4 - Vinder pulje 1
kamp 3 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 5

Semifinaler lørdag den 18. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 3
Semifinale 2: Vinder kamp 4 - Vinder kamp 2

Vinderne af semifinalerne spiller finale tirsdag den 21. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1

Log ind