MENU

8-Herresenior 1 - Efterår, Pulje 4 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
549103 on
11-08 2021
Kl. 18:00
Fløng-Hedehusene Gevninge IF Fløng Idrætsanlæg
2 - 6
549101
fr
13-08 2021
Kl. 19:00
Høje Tåstrup IF Glostrup Gadehaveskolen kunstgræs
4 - 1
549104 on
18-08 2021
Kl. 18:30
Gevninge IF Høje Tåstrup IF Trælleruphallen
HHT

Hjemmehold taberdømt

549118
on
18-08 2021
Kl. 19:00
Glostrup VB 1968 (2) Østervangsbanerne
2 - 7
549105
22-08 2021
Kl. 12:30
Hundige BK (2) Fløng-Hedehusene Hundige Boldfælled
1 - 3
549120
ti
24-08 2021
Kl. 19:00
VB 1968 (2) Gevninge IF Skovbrynet Skole
2 - 0
549119 fr
27-08 2021
Kl. 19:00
Høje Tåstrup IF Fløng-Hedehusene Gadehaveskolen kunstgræs
UHT

Udehold taberdømt

549121
29-08 2021
Kl. 13:00
Glostrup Hundige BK (2) Østervangsbanerne
1 - 5
549130 on
01-09 2021
Kl. 18:00
Fløng-Hedehusene VB 1968 (2) Fløng Idrætsanlæg
UHT

Udehold taberdømt

549128 on
01-09 2021
Kl. 18:30
Gevninge IF Glostrup Trælleruphallen
3 - 3
549122
fr
03-09 2021
Kl. 19:00
Høje Tåstrup IF Hundige BK (2) Gadehaveskolen kunstgræs
2 - 1
549148
12-09 2021
Kl. 13:00
Glostrup Fløng-Hedehusene Østervangsbanerne
0 - 8
549143 ma
13-09 2021
Kl. 18:30
VB 1968 (2) Høje Tåstrup IF Skovbrynet Skole
UHT

Udehold taberdømt

549146
ma
13-09 2021
Kl. 18:30
Hundige BK (2) Gevninge IF Hundige Boldfælled
1 - 3
549149 on
15-09 2021
Kl. 18:15
Gevninge IF Fløng-Hedehusene Trælleruphallen
2 - 1
549150
19-09 2021
Kl. 12:30
Hundige BK (2) VB 1968 (2) Hundige Boldfælled
5 - 4
549152
19-09 2021
Kl. 13:00
Glostrup Høje Tåstrup IF Østervangsbanerne
0 - 2
549155 ti
21-09 2021
Kl. 18:00
VB 1968 (2) Glostrup Skovbrynet Skole
5 - 3
549157 on
22-09 2021
Kl. 18:00
Fløng-Hedehusene Hundige BK (2) Fløng Idrætsanlæg
HMH
549154 fr
24-09 2021
Kl. 19:00
Høje Tåstrup IF Gevninge IF Gadehaveskolen kunstgræs
UHT

Udehold taberdømt

549102
26-09 2021
Kl. 11:00
VB 1968 (2) Hundige BK (2) Skovbrynet Skole
7 - 3
549159 on
29-09 2021
Kl. 17:45
Gevninge IF VB 1968 (2) Trælleruphallen
UHT

Udehold taberdømt

549161
on
29-09 2021
Kl. 18:00
Fløng-Hedehusene Høje Tåstrup IF Fløng Idrætsanlæg
1 - 3
549160
03-10 2021
Kl. 12:30
Hundige BK (2) Glostrup Hundige Boldfælled
8 - 1
549162 ti
05-10 2021
Kl. 17:30
VB 1968 (2) Fløng-Hedehusene Skovbrynet Skole
8 - 1
549166
10-10 2021
Kl. 12:30
Hundige BK (2) Høje Tåstrup IF Hundige Boldfælled
UHT

Udehold taberdømt

549167
10-10 2021
Kl. 13:00
Glostrup Gevninge IF Østervangsbanerne
1 - 2
549178 on
13-10 2021
Kl. 17:15
Gevninge IF Hundige BK (2) Trælleruphallen
UHT

Udehold taberdømt

549179 to
14-10 2021
Kl. 18:00
Fløng-Hedehusene Glostrup Fløng Idrætsanlæg
4 - 1
549168 fr
15-10 2021
Kl. 19:00
Høje Tåstrup IF VB 1968 (2) Gadehaveskolen kunstgræs
UHT

Udehold taberdømt

Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind