|
557880
|
lø06-11 2021
|
15:40
|
|
|
Faxe Ladeplads Stadion
Hylleholthallen |
|
Faxe Ladeplads IF
|
|
|
558076
|
lø06-11 2021
|
15:50
|
|
|
Faxe Ladeplads Stadion
Hylleholthallen |
|
Faxe Ladeplads IF
|
|
|
|
558079
|
lø06-11 2021
|
16:00
|
|
|
Mangler arrangør
VinterBold |
|
Faxe Ladeplads IF
|
|
|
|
558082
|
lø06-11 2021
|
16:10
|
|
|
Faxe Ladeplads Stadion
Hylleholthallen |
|
Faxe Ladeplads IF
|
|
|
558084
|
lø06-11 2021
|
16:20
|
|
|
Hylleholthallen |
|
Faxe Ladeplads IF
|
|
|
558086
|
lø06-11 2021
|
16:30
|
|
|
Faxe Ladeplads Stadion
Hylleholthallen |
|
Faxe Ladeplads IF
|
|
|
|
560719
|
lø06-11 2021
|
16:40
|
|
|
Hylleholthallen |
|
Faxe Ladeplads IF
|
|
|
560738
|
lø06-11 2021
|
16:50
|
|
|
Faxe Ladeplads Stadion
Hylleholthallen |
|
Faxe Ladeplads IF
|
|
|
560740
|
lø06-11 2021
|
17:00
|
|
|
Hylleholthallen |
|
Faxe Ladeplads IF
|
|
|
560755
|
lø06-11 2021
|
17:10
|
|
|
Faxe Ladeplads Stadion
Hylleholthallen |
|
Faxe Ladeplads IF
|
|
|
|
561900
|
lø27-11 2021
|
15:40
|
|
|
Borup Hallen
Bane 1 |
|
Borup IF Fodbold
|
|
|
561901
|
lø27-11 2021
|
15:50
|
|
|
Borup Hallen
Bane 1 |
|
Borup IF Fodbold
|
|
|
561902
|
lø27-11 2021
|
16:00
|
|
|
Mangler arrangør
VinterBold |
|
Borup IF Fodbold
|
|
|
561903
|
lø27-11 2021
|
16:10
|
|
|
Borup Hallen
Bane 1 |
|
Borup IF Fodbold
|
|
|
561904
|
lø27-11 2021
|
16:20
|
|
|
Bane 1 |
|
Borup IF Fodbold
|
|
|
561905
|
lø27-11 2021
|
16:30
|
|
|
Borup Hallen
Bane 1 |
|
Borup IF Fodbold
|
|
|
561906
|
lø27-11 2021
|
16:40
|
|
|
Bane 1 |
|
Borup IF Fodbold
|
|
|
561907
|
lø27-11 2021
|
16:50
|
|
|
Borup Hallen
Bane 1 |
|
Borup IF Fodbold
|
|
|
561908
|
lø27-11 2021
|
17:00
|
|
|
Bane 1 |
|
Borup IF Fodbold
|
|
|
561909
|
lø27-11 2021
|
17:10
|
|
|
Borup Hallen
Bane 1 |
|
Borup IF Fodbold
|
|
Indledende: 40 hold.
A = 7 hold forbliver i række A, 3 hold rykker ned i B rækken til mellemrunden 22 eller 23. januar 2022.
B = 3 hold rykker op i A rækken, 3 hold rykke ned i C rækken, resterende bliver i B rækken til mellemrunden 22 eller 23. januar 2022.
C = 3 hold rykker op i B rækken til mellemrunden, resterende bliver i C rækken 22 eller 23. januar 2022
A rækken 10 hold og 5 hold går videre til finalestævnet den 6. eller 7. marts 2022 i Roskilde Hallerne.
B rækken 15 hold og 5 hold går videre til finalestævnet den 6. eller 7. marts 2022 i Roskilde Hallerne.
C rækken 15 hold og 5 hold går videre til finalestævnet den 6. eller 7. marts 2022 i Roskilde Hallerne.