|
821326
|
ma04-04 2022
|
18:00
|
|
|
Hårlev BK
|
|
|
|
821327
|
to07-04 2022
|
18:00
|
|
|
Viby Idrætsanlæg
|
|
|
|
|
821325
|
lø09-04 2022
|
12:00
|
|
|
Lejrehallen
|
|
|
|
|
821329
|
ma11-04 2022
|
18:30
|
|
|
Ringsted Stadion
|
|
|
|
821330
|
on13-04 2022
|
17:15
|
|
|
Himmelev Idrætspark
|
UHT
|
|
|
821332
|
ti19-04 2022
|
18:00
|
|
|
Hårlev BK
|
|
|
|
|
821331
|
ti19-04 2022
|
19:00
|
|
|
Lejrehallen
|
|
|
|
821328
|
on20-04 2022
|
18:00
|
|
|
Viby Idrætsanlæg
|
|
|
|
821333
|
on20-04 2022
|
18:00
|
|
|
Himmelev Idrætspark
|
|
|
|
821335
|
ti26-04 2022
|
18:30
|
|
|
Viby Idrætsanlæg
|
|
|
|
|
821336
|
on27-04 2022
|
17:45
|
|
|
Rishøj Stadion
|
|
|
|
821337
|
ti03-05 2022
|
18:00
|
|
|
Hårlev BK
|
|
|
|
821339
|
on04-05 2022
|
17:15
|
|
|
Himmelev Idrætspark
|
|
|
|
821338
|
on04-05 2022
|
18:30
|
|
|
Ringsted Stadion
|
|
|
|
821344
|
lø07-05 2022
|
11:30
|
|
|
Hårlev BK
|
|
|
|
821341
|
ma09-05 2022
|
18:30
|
|
|
Ringsted Stadion
|
|
|
|
821342
|
on11-05 2022
|
17:15
|
|
|
Himmelev Idrætspark
|
|
|
|
821340
|
on11-05 2022
|
17:45
|
|
|
Rishøj Stadion
|
|
|
|
821343
|
ma16-05 2022
|
19:00
|
|
|
Lejrehallen
|
|
|
|
821345
|
on18-05 2022
|
17:45
|
|
|
Rishøj Stadion
|
|
|
|
821349
|
ma23-05 2022
|
17:45
|
|
|
Rishøj Stadion
|
|
|
|
821346
|
ma23-05 2022
|
18:30
|
|
|
Viby Idrætsanlæg
|
|
|
|
821347
|
ma23-05 2022
|
18:30
|
|
|
Ringsted Stadion
|
|
|
|
821355
|
ma30-05 2022
|
17:45
|
|
|
Rishøj Stadion
|
|
|
|
821351
|
ma30-05 2022
|
19:00
|
|
|
Ringsted Stadion
|
|
|
|
821350
|
ti31-05 2022
|
18:00
|
|
|
Hårlev BK
|
|
|
|
821352
|
on01-06 2022
|
18:00
|
|
|
Himmelev Idrætspark
|
|
|
|
821334
|
on01-06 2022
|
19:00
|
|
|
Lejrehallen
|
UHT
|
|
|
821354
|
ti07-06 2022
|
17:30
|
|
|
Viby Idrætsanlæg
|
|
|
|
821353
|
to09-06 2022
|
18:30
|
|
|
Lejrehallen
|
|
|
Turneringsafslutning:
Puljevinderne samt bedste 2´er spiller finalestævne (Finals) lørdag den 18 juni i Borup.
Semifinaler 18. juni kl. 10.00 i Borup
Kamp 1: Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
Kamp 2: Vinder pulje 2 - Bedste 2´er
Finale og 3-4 plads 18. juni kl. 12.30 i Borup
Kamp 3:Finale: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 2
Kamp 4: 3-4 plads: Taber kamp 1 - Taber kamp 2
Indstilling til talentsamling (dbu.dk)