U7 drenge 3-mands (15) - 23. april, Pulje 4 (2022)

Seneste resultater

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude
889621
23-04 2022
10:00 Slagelse B&I (1) Sorø Freja (1)
23. apr 2022
10:00
Slagelse B&I (1)
Sorø Freja (1)
889622
23-04 2022
10:00 Ringsted IF (2) Oversidder
23. apr 2022
10:00
Ringsted IF (2)
Oversidder
889623
23-04 2022
10:20 Ringsted IF (1) Lynge-Broby IF
23. apr 2022
10:20
Ringsted IF (1)
Lynge-Broby IF
889624
23-04 2022
10:20 Oversidder Slagelse B&I (1)
23. apr 2022
10:20
Oversidder
Slagelse B&I (1)
889625
23-04 2022
10:40 Oversidder Ringsted IF (1)
23. apr 2022
10:40
Oversidder
Ringsted IF (1)
889626
23-04 2022
10:40 Sorø Freja (1) Ringsted IF (2)
23. apr 2022
10:40
Sorø Freja (1)
Ringsted IF (2)
889627
23-04 2022
11:00 Lynge-Broby IF Oversidder
23. apr 2022
11:00
Lynge-Broby IF
Oversidder
889628
23-04 2022
11:00 Slagelse B&I (1) Ringsted IF (2)
23. apr 2022
11:00
Slagelse B&I (1)
Ringsted IF (2)
889629
23-04 2022
11:20 Ringsted IF (1) Oversidder
23. apr 2022
11:20
Ringsted IF (1)
Oversidder
889630
23-04 2022
11:20 Sorø Freja (1) Oversidder
23. apr 2022
11:20
Sorø Freja (1)
Oversidder
889631
23-04 2022
11:40 Ringsted IF (2) Lynge-Broby IF
23. apr 2022
11:40
Ringsted IF (2)
Lynge-Broby IF
889632
23-04 2022
11:40 Ringsted IF (1) Slagelse B&I (1)
23. apr 2022
11:40
Ringsted IF (1)
Slagelse B&I (1)
889633
23-04 2022
12:00 Oversidder Lynge-Broby IF
23. apr 2022
12:00
Oversidder
Lynge-Broby IF
889634
23-04 2022
12:00 Oversidder Sorø Freja (1)
23. apr 2022
12:00
Oversidder
Sorø Freja (1)

Stilling

Kommende kampe

Der blev ikke fundet nogen resultater
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Bemærk at der spilles på to 3-mandsbaner pr. pulje.

Mødetid: 20 minutter før puljen starter.
Der er ingen niveaudeling, så det er vigtigt at I stiller lige hold. 
Førstnævnte hold stiller træner som kvalificeret bane/kampleder.
Der spilles uden målmand, sidstnævnte hold giver bolden op fra midten ved 1.halvlegs begyndelse. 

Ved 4 kampe pr. hold: spilletid 2x7 min pr. kamp.
Ved udeblivelser eller evt. oversidderpladser bedes I aftale på dagen så alle får 4 kampe.

Værtsklubben melder efter stævnet evt. udeblivelser ind på jerp@dbusjaelland.dk

Husk tilmeldingsfristen den 19/4 til 2. runde 3- og 5-mands, der spilles 7.-8. maj.

Log ind