MENU

U17 Drenge 1 (06) Efterår, Pulje 1 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
670047
13-08 2022
Kl. 12:00
Hundested IK FC Rudersdal Hundested Stadion
2
-
5
670044
13-08 2022
Kl. 14:00
Espergærde IF Brøndbyernes IF Mørdrup Idrætsanlæg
1
-
5
670043
14-08 2022
Kl. 12:30
Oversidder BK Avarta
670046
14-08 2022
Kl. 13:15
Oversidder Humlebæk BK
670051
20-08 2022
Kl. 11:00
Herlev IF Espergærde IF Herlev IF Engen
3
-
3
670049
20-08 2022
Kl. 13:30
BK Avarta Oversidder Espelundens Idrætsanlæg
670050
20-08 2022
Kl. 13:30
Brøndbyernes IF Oversidder Brøndby Stadion
670048
21-08 2022
Kl. 11:00
Humlebæk BK Hundested IK Humlebæk Stadion
7
-
1
670052
21-08 2022
Kl. 14:00
FC Rudersdal Slagslunde-Ganløse IF Rundforbi Stadion
0
-
5
670056
27-08 2022
Kl. 13:15
Oversidder Brøndbyernes IF
670055
27-08 2022
Kl. 14:00
Espergærde IF FC Rudersdal Mørdrup Idrætsanlæg
0
-
1
670053
28-08 2022
Kl. 11:00
Humlebæk BK BK Avarta Humlebæk Stadion
5
-
2
670054
28-08 2022
Kl. 12:30
Oversidder Herlev IF
670057
on
31-08 2022
Kl. 18:30
Hundested IK Slagslunde-Ganløse IF Hundested Stadion
3
-
6
670060
03-09 2022
Kl. 10:00
Slagslunde-Ganløse IF Espergærde IF Gryden kunstgræs
3
-
1
670061
03-09 2022
Kl. 11:00
Herlev IF Oversidder Herlev IF Engen
670059
03-09 2022
Kl. 13:30
Brøndbyernes IF Humlebæk BK Brøndby Stadion
7
-
1
670058
04-09 2022
Kl. 12:00
BK Avarta Hundested IK Espelundens Idrætsanlæg
Udehold taberdømt
670062
04-09 2022
Kl. 14:00
FC Rudersdal Oversidder Rundforbi Stadion
670067
10-09 2022
Kl. 12:00
Hundested IK Espergærde IF Hundested Stadion
2
-
4
670065
10-09 2022
Kl. 13:30
BK Avarta Brøndbyernes IF Espelundens Idrætsanlæg
2
-
2
670066
10-09 2022
Kl. 14:00
Oversidder FC Rudersdal
670063
11-09 2022
Kl. 11:00
Humlebæk BK Herlev IF Humlebæk Stadion
6
-
3
670064
11-09 2022
Kl. 12:30
Oversidder Slagslunde-Ganløse IF
670070
17-09 2022
Kl. 10:00
Slagslunde-Ganløse IF Oversidder Gryden kunstgræs
670071
17-09 2022
Kl. 11:00
Herlev IF BK Avarta Herlev IF Engen
1
-
2
670068
17-09 2022
Kl. 13:30
Espergærde IF Oversidder Mørdrup Idrætsanlæg
670069
17-09 2022
Kl. 13:30
Brøndbyernes IF Hundested IK Brøndby Stadion
8
-
0
670072
18-09 2022
Kl. 14:00
FC Rudersdal Humlebæk BK Rundforbi Stadion
4
-
4
670077
24-09 2022
Kl. 12:00
Hundested IK Oversidder Hundested Stadion
670076
24-09 2022
Kl. 13:15
Oversidder Espergærde IF
670074
24-09 2022
Kl. 13:30
BK Avarta FC Rudersdal Espelundens Idrætsanlæg
1
-
4
670075
24-09 2022
Kl. 13:30
Brøndbyernes IF Herlev IF Brøndby Stadion
1
-
0
670073
25-09 2022
Kl. 11:00
Humlebæk BK Slagslunde-Ganløse IF Humlebæk Stadion
5
-
5
670084 to
29-09 2022
Kl. 19:00
Slagslunde-Ganløse IF BK Avarta Gryden kunstgræs
5
-
1
670085
01-10 2022
Kl. 12:00
Hundested IK Herlev IF Hundested Stadion
0
-
6
670083
01-10 2022
Kl. 13:30
Espergærde IF Humlebæk BK Mørdrup Idrætsanlæg
4
-
3
670082
02-10 2022
Kl. 12:30
Oversidder Oversidder
670086
02-10 2022
Kl. 14:00
FC Rudersdal Brøndbyernes IF Rundforbi Stadion
2
-
3
670091
08-10 2022
Kl. 11:00
Herlev IF FC Rudersdal Herlev IF Engen
1
-
2
670090
08-10 2022
Kl. 13:15
Oversidder Hundested IK
670088
08-10 2022
Kl. 13:30
BK Avarta Espergærde IF Espelundens Idrætsanlæg
1
-
3
670089
08-10 2022
Kl. 14:00
Brøndbyernes IF Slagslunde-Ganløse IF Brøndby Stadion
2
-
2
670087
09-10 2022
Kl. 11:00
Humlebæk BK Oversidder Humlebæk Stadion
670045
29-10 2022
Kl. 10:00
Slagslunde-Ganløse IF Herlev IF Gryden kunstgræs
10
-
0
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Husk hvis I ønsker at spile Futsal í vinter så der frist 3. oktober via kluboffice:

https://www.dbusjaelland.dk/nyheder/2022/september/dbu-sjaellands-vintertilbud-2022-2023/#A

Log ind