MENU

U17 Drenge 3 (06) Efterår, Pulje 1 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
670332
14-08 2022
Kl. 11:00
Oversidder FC Hornsherred
670330
14-08 2022
Kl. 13:00
Lundtofte Boldklub Bagsværd BK Lundtofte Idrætsplads
2
-
3
670334
20-08 2022
Kl. 10:30
FC Hornsherred VTF (Vejby/Tisvilde) Møllegårdhallen
Udehold taberdømt
670336
20-08 2022
Kl. 12:00
Bagsværd BK Espergærde IF Bagsværd Stadion Kunstgræs
5
-
0
670338
20-08 2022
Kl. 12:00
Farum BK Snekkersten IF Farum Park
Hjemmehold taberdømt
670335
20-08 2022
Kl. 13:00
Gilleleje FK Oversidder Nellerupgård Stadion
670339
27-08 2022
Kl. 10:00
FC Hornsherred Gilleleje FK Skibby Stadion
1
-
1
670340
27-08 2022
Kl. 10:00
Espergærde IF FC Rudersdal Mørdrup Idrætsanlæg
11
-
3
670343
27-08 2022
Kl. 11:00
VTF (Vejby/Tisvilde) Snekkersten IF Vejby Idrætsplads
1
-
6
670342
28-08 2022
Kl. 11:00
Oversidder Bagsværd BK
670337
on
31-08 2022
Kl. 18:00
FC Rudersdal Lundtofte Boldklub Rundforbi Stadion
0
-
9
670331
to
01-09 2022
Kl. 18:30
Snekkersten IF FC Rudersdal Snekkersten Idrætscenter
9
-
1
670347
03-09 2022
Kl. 12:00
FC Rudersdal Oversidder Rundforbi Stadion
670348
03-09 2022
Kl. 12:00
Farum BK Espergærde IF Stavnsholt
5
-
6
670346
04-09 2022
Kl. 10:30
Snekkersten IF Lundtofte Boldklub Snekkersten Idrætscenter
3
-
1
670345
04-09 2022
Kl. 16:00
Bagsværd BK FC Hornsherred Bagsværd Stadion
2
-
3
670344 ti
06-09 2022
Kl. 18:00
Gilleleje FK VTF (Vejby/Tisvilde) Nellerupgård Stadion
8
-
0
670351
10-09 2022
Kl. 14:00
Gilleleje FK Bagsværd BK Nellerupgård Stadion
3
-
0
670352
11-09 2022
Kl. 11:00
Oversidder Farum BK
670333 ti
13-09 2022
Kl. 18:30
VTF (Vejby/Tisvilde) Farum BK Vejby Idrætsplads
2
-
8
670397
17-09 2022
Kl. 12:00
FC Rudersdal Gilleleje FK Rundforbi Stadion
0
-
13
670398
17-09 2022
Kl. 12:00
Farum BK FC Hornsherred Farum Park
3
-
7
670366
18-09 2022
Kl. 10:30
Snekkersten IF Oversidder Snekkersten Idrætscenter
670354
18-09 2022
Kl. 13:00
Lundtofte Boldklub Espergærde IF Lundtofte Idrætsplads
6
-
0
670355
18-09 2022
Kl. 16:00
Bagsværd BK VTF (Vejby/Tisvilde) Bagsværd Stadion
Udehold taberdømt
670341 ti
20-09 2022
Kl. 18:30
Lundtofte Boldklub Farum BK Lundtofte Idrætsplads
5
-
7
670349 on
21-09 2022
Kl. 18:00
FC Hornsherred FC Rudersdal Skibby Stadion Kunstgræs
Udehold taberdømt
670399
24-09 2022
Kl. 12:00
FC Hornsherred Snekkersten IF Møllegårdhallen
5
-
1
670401
24-09 2022
Kl. 12:00
Bagsværd BK FC Rudersdal Bagsværd Stadion
Udehold taberdømt
670400
24-09 2022
Kl. 14:00
Gilleleje FK Farum BK Nellerupgård Stadion
2
-
1
670402
25-09 2022
Kl. 11:00
Oversidder Lundtofte Boldklub
670404 fr
30-09 2022
Kl. 17:00
Espergærde IF Oversidder Mørdrup Idrætsanlæg
670408
01-10 2022
Kl. 12:00
Farum BK Bagsværd BK Farum Park
2
-
3
670406
02-10 2022
Kl. 10:30
Snekkersten IF Gilleleje FK Snekkersten Idrætscenter
4
-
1
670405
02-10 2022
Kl. 13:00
Lundtofte Boldklub FC Hornsherred Lundtofte Idrætsplads
2
-
2
670410
08-10 2022
Kl. 11:15
Gilleleje FK Lundtofte Boldklub Nellerupgård Stadion
1
-
0
670413
08-10 2022
Kl. 12:00
FC Rudersdal Farum BK Rundforbi Stadion
Hjemmehold taberdømt pga manglende holdkort
670412
09-10 2022
Kl. 11:00
Oversidder VTF (Vejby/Tisvilde)
670411
09-10 2022
Kl. 12:00
Bagsværd BK Snekkersten IF Bagsværd Stadion Kunstgræs
3
-
2
670409
09-10 2022
Kl. 14:00
FC Hornsherred Espergærde IF Skibby Stadion Kunstgræs
6
-
2
670403 on
12-10 2022
Kl. 18:00
VTF (Vejby/Tisvilde) Espergærde IF Vejby Idrætsplads
1
-
4
670329
16-10 2022
Kl. 11:00
Espergærde IF Gilleleje FK Mørdrup Idrætsanlæg
Udehold taberdømt
670350
ti
25-10 2022
Kl. 20:15
Snekkersten IF Espergærde IF Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
3
-
6
670407
29-10 2022
Kl. 11:00
VTF (Vejby/Tisvilde) FC Rudersdal Vejby Idrætsplads
Udehold taberdømt
670353
05-11 2022
Kl. 11:00
VTF (Vejby/Tisvilde) Lundtofte Boldklub Vejby Idrætsplads
Udehold taberdømt
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Husk hvis I ønsker at spile Futsal í vinter så der frist 3. oktober via kluboffice:

https://www.dbusjaelland.dk/nyheder/2022/september/dbu-sjaellands-vintertilbud-2022-2023/#A

Log ind