MENU

U12 Piger 3 8-mands (11) Efterår, Pulje 1 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
609211 to
11-08 2022
Kl. 18:00
Ålholm IF IF Skjold Birkerød Ålholmskolen
0
-
0
609217
14-08 2022
Kl. 10:00
Lyngby Boldklub 1921 IF Bytoften Lyngby Stadion
6
-
3
611165 fr
19-08 2022
Kl. 17:15
Bagsværd BK Farum BK Bagsværd Stadion Kunstgræs
Hjemmehold taberdømt
609389
20-08 2022
Kl. 10:00
BSF Lyngby Boldklub 1921 Ballerup Idrætspark
7
-
7
613206
20-08 2022
Kl. 10:00
IF Skjold Birkerød Gilleleje FK Birkerød Stadion
3
-
3
611214
20-08 2022
Kl. 10:30
FC Bella Virum-Sorgenfri BK Mørkhøj Skole
1
-
11
613207
21-08 2022
Kl. 11:30
IF Bytoften Ålholm IF Gladsaxe skole
3
-
1
613211 on
24-08 2022
Kl. 19:00
Farum BK FC Bella Farum Park
2
-
4
613208
27-08 2022
Kl. 10:00
BSF Bagsværd BK Ballerup Idrætspark
2
-
1
613210
27-08 2022
Kl. 12:30
Gilleleje FK IF Bytoften Nellerupgård Stadion
1
-
0
617675
28-08 2022
Kl. 10:00
Lyngby Boldklub 1921 Ålholm IF Lyngby Stadion
Udehold taberdømt
613209
28-08 2022
Kl. 10:30
Virum-Sorgenfri BK IF Skjold Birkerød Virum Stadion
1
-
2
617718 to
01-09 2022
Kl. 18:00
Ålholm IF Gilleleje FK Ålholmskolen
1
-
1
617676
fr
02-09 2022
Kl. 18:30
Bagsværd BK Lyngby Boldklub 1921 Bagsværd Stadion Kunstgræs
1
-
9
617719
03-09 2022
Kl. 10:00
IF Skjold Birkerød Farum BK Birkerød Stadion
2
-
4
617717
03-09 2022
Kl. 10:30
FC Bella BSF Mørkhøj Skole
0
-
4
617720
04-09 2022
Kl. 11:30
IF Bytoften Virum-Sorgenfri BK Gladsaxe skole
0
-
5
617734
on
07-09 2022
Kl. 18:30
Farum BK IF Bytoften Farum Park
1
-
4
617721
10-09 2022
Kl. 10:00
BSF IF Skjold Birkerød Ballerup Idrætspark
2
-
3
617732
10-09 2022
Kl. 10:30
Virum-Sorgenfri BK Ålholm IF Virum Stadion
2
-
1
617735
11-09 2022
Kl. 10:00
Lyngby Boldklub 1921 Gilleleje FK Lyngby Stadion
5
-
1
617733
11-09 2022
Kl. 11:15
Bagsværd BK FC Bella Bagsværd Stadion Kunstgræs
4
-
11
617738 to
15-09 2022
Kl. 18:00
Ålholm IF Farum BK Ålholmskolen
1
-
0
617737
17-09 2022
Kl. 10:30
FC Bella Lyngby Boldklub 1921 Mørkhøj Skole
5
-
7
618918
17-09 2022
Kl. 10:45
IF Skjold Birkerød Bagsværd BK Birkerød Stadion
Udehold taberdømt
617736
17-09 2022
Kl. 12:30
Gilleleje FK Virum-Sorgenfri BK Nellerupgård Stadion
1
-
4
618919
18-09 2022
Kl. 13:00
IF Bytoften BSF Gladsaxe skole
0
-
0
620056 on
21-09 2022
Kl. 17:45
Farum BK Gilleleje FK Farum Park
3
-
0
620054
fr
23-09 2022
Kl. 17:15
Bagsværd BK IF Bytoften Bagsværd Stadion Kunstgræs
1
-
1
620053
24-09 2022
Kl. 10:00
BSF Ålholm IF Ballerup Idrætspark
1
-
2
620055
24-09 2022
Kl. 10:30
FC Bella IF Skjold Birkerød Mørkhøj Skole
12
-
2
620057
25-09 2022
Kl. 10:00
Lyngby Boldklub 1921 Virum-Sorgenfri BK Lyngby Stadion
4
-
2
620061 to
29-09 2022
Kl. 18:00
Ålholm IF Bagsværd BK Ålholmskolen
3
-
1
620058
01-10 2022
Kl. 10:30
Virum-Sorgenfri BK Farum BK Virum Stadion
3
-
3
620059
01-10 2022
Kl. 12:30
Gilleleje FK BSF Nellerupgård Stadion
0
-
2
620062
02-10 2022
Kl. 09:15
Lyngby Boldklub 1921 IF Skjold Birkerød Lyngby Stadion
2
-
2
620063
02-10 2022
Kl. 11:30
IF Bytoften FC Bella Gladsaxe skole
2
-
1
609124
ti
04-10 2022
Kl. 17:00
Virum-Sorgenfri BK Bagsværd BK Virum Stadion
0
-
4
620089
on
05-10 2022
Kl. 17:15
Farum BK Lyngby Boldklub 1921 Farum Park
2
-
6
620064
08-10 2022
Kl. 10:00
BSF Virum-Sorgenfri BK Ballerup Idrætspark
0
-
2
620090
08-10 2022
Kl. 10:00
IF Skjold Birkerød IF Bytoften Birkerød Stadion
3
-
3
620066
08-10 2022
Kl. 10:30
FC Bella Ålholm IF Mørkhøj Skole
2
-
2
620065
08-10 2022
Kl. 12:30
Bagsværd BK Gilleleje FK Bagsværd Stadion Kunstgræs
3
-
1
609216
on
12-10 2022
Kl. 17:15
Farum BK BSF Farum Park
1
-
2
609126
15-10 2022
Kl. 12:30
Gilleleje FK FC Bella Nellerupgård Stadion
1
-
4
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind