U10 Drenge 1 (14) 5:5 Efterår, Hvid (2023)

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
lørdag den. 26-08 2023
Spillested:
Dragør Bk Halvejen 5 2791 Dragør
913258 10:00 FA 2000 1 HIK 1
10:00
FA 2000 1
HIK 1
913259 10:00 Brønshøj BK 1 GVI 1
10:00
Brønshøj BK 1
GVI 1
913282 10:25 FA 2000 1 Oversidder
10:25
FA 2000 1
Oversidder
913288 10:25 GVI 1 KB 2
10:25
GVI 1
KB 2
913963 10:50 Oversidder Brønshøj BK 1
10:50
Oversidder
Brønshøj BK 1
914394 10:50 KB 2 HIK 1
10:50
KB 2
HIK 1
914397 11:15 Brønshøj BK 1 FA 2000 1
11:15
Brønshøj BK 1
FA 2000 1
914398 11:15 HIK 1 GVI 1
11:15
HIK 1
GVI 1
915729 11:40 Oversidder KB 2
11:40
Oversidder
KB 2
Arrangør:
lørdag den. 26-08 2023
Spillested:
Valby Idrætspark 1 Julius Andersens Vej 1 2450 København SV
915739 09:30 BK Fix 1 AC Amager 2 1
09:30
BK Fix 1
AC Amager 2
915781 09:30 B 1903 1 B.93 2 1
09:30
B 1903 1
B.93 2
917247 09:55 BK Fix 1 BK Skjold 1 1
09:55
BK Fix 1
BK Skjold 1
917257 09:55 B.93 2 BK Frem 2 1
09:55
B.93 2
BK Frem 2
917268 10:20 BK Skjold 1 B 1903 1 1
10:20
BK Skjold 1
B 1903 1
917274 10:20 BK Frem 2 AC Amager 2 Kunst 3
10:20
BK Frem 2
AC Amager 2
917275 10:45 B 1903 1 BK Fix 1 1
10:45
B 1903 1
BK Fix 1
917286 10:45 AC Amager 2 B.93 2 1
10:45
AC Amager 2
B.93 2
917289 11:10 BK Skjold 1 BK Frem 2 1
11:10
BK Skjold 1
BK Frem 2
Arrangør:
lørdag den. 02-09 2023
Spillested:
Jens Jessens Vej Kunst 8B Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
917290 09:30 FA 2000 1 GVI 1 Kunst 8B
09:30
FA 2000 1
GVI 1
917293 09:30 BK Skjold 1 B.93 2 Kunst 8B
09:30
BK Skjold 1
B.93 2
917874 09:55 FA 2000 1 KB 2 Kunst 8B
09:55
FA 2000 1
KB 2
917875 09:55 B.93 2 BK Fix 1 Kunst 8B
09:55
B.93 2
BK Fix 1
917886 10:20 KB 2 BK Skjold 1 Kunst 8B
10:20
KB 2
BK Skjold 1
917887 10:20 BK Fix 1 GVI 1 Kunst 8B
10:20
BK Fix 1
GVI 1
917888 10:45 BK Skjold 1 FA 2000 1 Kunst 8B
10:45
BK Skjold 1
FA 2000 1
917889 10:45 GVI 1 B.93 2 Kunst 8B
10:45
GVI 1
B.93 2
917890 11:10 KB 2 BK Fix 1 Kunst 8B
11:10
KB 2
BK Fix 1
Arrangør:
søndag den. 03-09 2023
Spillested:
Tingbjerg Idrætspark Ruten 2 2700 Brønshøj
917891 10:00 Oversidder AC Amager 2
10:00
Oversidder
AC Amager 2
917907 10:00 BK Frem 2 B 1903 1
10:00
BK Frem 2
B 1903 1
917910 10:25 Oversidder HIK 1
10:25
Oversidder
HIK 1
917912 10:25 B 1903 1 Brønshøj BK 1
10:25
B 1903 1
Brønshøj BK 1
917916 10:50 HIK 1 BK Frem 2
10:50
HIK 1
BK Frem 2
917918 10:50 Brønshøj BK 1 AC Amager 2
10:50
Brønshøj BK 1
AC Amager 2
917919 11:15 BK Frem 2 Oversidder
11:15
BK Frem 2
Oversidder
917925 11:15 AC Amager 2 B 1903 1
11:15
AC Amager 2
B 1903 1
917973 11:40 HIK 1 Brønshøj BK 1
11:40
HIK 1
Brønshøj BK 1
søndag den. 17-09 2023
Spillested:
Sundby Idrætspark Englandsvej 61 2300 København S
917974 12:30 Brønshøj BK 1 BK Skjold 1
12:30
Brønshøj BK 1
BK Skjold 1
917975 12:30 BK Frem 2 FA 2000 1
12:30
BK Frem 2
FA 2000 1
917976 12:55 Brønshøj BK 1 KB 2 1
12:55
Brønshøj BK 1
KB 2
917977 12:55 FA 2000 1 AC Amager 2
12:55
FA 2000 1
AC Amager 2
917978 13:20 KB 2 BK Frem 2 1
13:20
KB 2
BK Frem 2
917979 13:20 AC Amager 2 BK Skjold 1
13:20
AC Amager 2
BK Skjold 1
917980 13:45 BK Frem 2 Brønshøj BK 1
13:45
BK Frem 2
Brønshøj BK 1
917981 13:45 BK Skjold 1 FA 2000 1
13:45
BK Skjold 1
FA 2000 1
917982 14:10 KB 2 AC Amager 2 1
14:10
KB 2
AC Amager 2
søndag den. 17-09 2023
Spillested:
GVI. Nymosen Mosebuen 28 B 2820 Gentofte
917983 10:00 Oversidder B 1903 1
10:00
Oversidder
B 1903 1
917984 10:00 BK Fix 1 HIK 1
10:00
BK Fix 1
HIK 1
917985 10:25 Oversidder GVI 1
10:25
Oversidder
GVI 1
917986 10:25 HIK 1 B.93 2
10:25
HIK 1
B.93 2
917987 10:50 GVI 1 BK Fix 1
10:50
GVI 1
BK Fix 1
917988 10:50 B.93 2 B 1903 1
10:50
B.93 2
B 1903 1
355173 11:15 BK Fix 1 Oversidder
11:15
BK Fix 1
Oversidder
355276 11:15 B 1903 1 HIK 1
11:15
B 1903 1
HIK 1
917989 11:40 GVI 1 B.93 2
11:40
GVI 1
B.93 2
Arrangør:
lørdag den. 23-09 2023
Spillested:
Jens Jessens Vej Kunst 8 Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
917990 09:30 FA 2000 1 B.93 2 Kunst 8
09:30
FA 2000 1
B.93 2
917991 09:30 BK Fix 1 Brønshøj BK 1 Kunst 8
09:30
BK Fix 1
Brønshøj BK 1
917992 09:55 FA 2000 1 BK Frem 2 Kunst 8
09:55
FA 2000 1
BK Frem 2
917993 09:55 Brønshøj BK 1 KB 2 Kunst 8
09:55
Brønshøj BK 1
KB 2
917994 10:20 BK Frem 2 BK Fix 1 Kunst 8
10:20
BK Frem 2
BK Fix 1
917995 10:20 KB 2 B.93 2 Kunst 8
10:20
KB 2
B.93 2
918029 10:45 BK Fix 1 FA 2000 1 Kunst 8
10:45
BK Fix 1
FA 2000 1
918030 10:45 B.93 2 Brønshøj BK 1 Kunst 8
10:45
B.93 2
Brønshøj BK 1
918439 11:10 BK Frem 2 KB 2 Kunst 8
11:10
BK Frem 2
KB 2
Arrangør:
lørdag den. 23-09 2023
Spillested:
Fælledparken Per Henrik Lings Allé 10 2100 København Ø
918440 10:00 AC Amager 2 HIK 1
10:00
AC Amager 2
HIK 1
918447 10:00 BK Skjold 1 Oversidder
10:00
BK Skjold 1
Oversidder
919019 10:25 AC Amager 2 GVI 1
10:25
AC Amager 2
GVI 1
919036 10:25 Oversidder B 1903 1
10:25
Oversidder
B 1903 1
919096 10:50 GVI 1 BK Skjold 1
10:50
GVI 1
BK Skjold 1
919099 10:50 B 1903 1 HIK 1
10:50
B 1903 1
HIK 1
919109 11:15 BK Skjold 1 AC Amager 2
11:15
BK Skjold 1
AC Amager 2
919111 11:15 HIK 1 Oversidder
11:15
HIK 1
Oversidder
919151 11:40 GVI 1 B 1903 1
11:40
GVI 1
B 1903 1
Arrangør:
lørdag den. 07-10 2023
Spillested:
Valby Idrætspark 1 Julius Andersens Vej 1 2450 København SV
920424 09:30 Oversidder B.93 2 1
09:30
Oversidder
B.93 2
920434 09:30 GVI 1 BK Frem 2 1
09:30
GVI 1
BK Frem 2
920448 09:55 Oversidder Brønshøj BK 1 1
09:55
Oversidder
Brønshøj BK 1
920452 09:55 BK Frem 2 AC Amager 2 1
09:55
BK Frem 2
AC Amager 2
920453 10:20 Brønshøj BK 1 GVI 1 1
10:20
Brønshøj BK 1
GVI 1
920499 10:20 AC Amager 2 B.93 2 1
10:20
AC Amager 2
B.93 2
920500 10:45 GVI 1 Oversidder 1
10:45
GVI 1
Oversidder
920501 10:45 B.93 2 BK Frem 2 1
10:45
B.93 2
BK Frem 2
920502 11:10 Brønshøj BK 1 AC Amager 2 1
11:10
Brønshøj BK 1
AC Amager 2
søndag den. 08-10 2023
Spillested:
HIK HIK Græs 5M Bregnegårdsvej 25 2900 Hellerup
919157 10:00 FA 2000 1 HIK 1 HIK Græs 5M
10:00
FA 2000 1
HIK 1
919245 10:00 B 1903 1 BK Skjold 1 HIK Græs 3M
10:00
B 1903 1
BK Skjold 1
919651 10:25 FA 2000 1 KB 2 HIK Græs 5M
10:25
FA 2000 1
KB 2
920383 10:25 BK Skjold 1 BK Fix 1 HIK Græs 3M
10:25
BK Skjold 1
BK Fix 1
920399 10:50 KB 2 B 1903 1 HIK Græs 5M
10:50
KB 2
B 1903 1
920404 10:50 BK Fix 1 HIK 1 HIK Græs 3M
10:50
BK Fix 1
HIK 1
920411 11:15 B 1903 1 FA 2000 1 HIK Græs 5M
11:15
B 1903 1
FA 2000 1
920414 11:15 HIK 1 BK Skjold 1 HIK Græs 3M
11:15
HIK 1
BK Skjold 1
920422 11:40 KB 2 BK Fix 1 HIK Græs 5M
11:40
KB 2
BK Fix 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind