U9 Drenge 2 (15) 5:5 Efterår, Sort (2023)

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
lørdag den. 26-08 2023
Spillested:
Vanløse Idrætspark 1 Klitmøllervej 20 2720 Vanløse
629647 09:00 Hellas 3 Valby BK 1 1
09:00
Hellas 3
Valby BK 1
629648 09:00 Vanløse IF 2 KFUM 1 1
09:00
Vanløse IF 2
KFUM 1
629649 09:25 Hellas 3 Østerbro IF 2 1
09:25
Hellas 3
Østerbro IF 2
629787 09:25 KFUM 1 BK Frem 1 1
09:25
KFUM 1
BK Frem 1
629886 09:50 Østerbro IF 2 Vanløse IF 2 1
09:50
Østerbro IF 2
Vanløse IF 2
630010 09:50 BK Frem 1 Valby BK 1 1
09:50
BK Frem 1
Valby BK 1
630011 10:15 Vanløse IF 2 Hellas 3 1
10:15
Vanløse IF 2
Hellas 3
630062 10:15 Valby BK 1 KFUM 1 1
10:15
Valby BK 1
KFUM 1
639243 10:40 Østerbro IF 2 BK Frem 1 1
10:40
Østerbro IF 2
BK Frem 1
søndag den. 27-08 2023
Spillested:
Valby Idrætspark 103-104 Julius Andersens Vej 1 2450 København SV
619658 12:30 Skovshoved IF 2 BK Stefan 1 103-104
12:30
Skovshoved IF 2
BK Stefan 1
619792 12:30 Fremad Valby 2 BK Rødovre 1 103-104
12:30
Fremad Valby 2
BK Rødovre 1
619793 12:55 Skovshoved IF 2 FB 2 1
12:55
Skovshoved IF 2
FB 2
619796 12:55 BK Rødovre 1 KB 5 1
12:55
BK Rødovre 1
KB 5
619797 13:20 FB 2 Fremad Valby 2 1
13:20
FB 2
Fremad Valby 2
620002 13:20 KB 5 BK Stefan 1 1
13:20
KB 5
BK Stefan 1
620003 13:45 Fremad Valby 2 Skovshoved IF 2 1
13:45
Fremad Valby 2
Skovshoved IF 2
620004 13:45 BK Stefan 1 BK Rødovre 1 1
13:45
BK Stefan 1
BK Rødovre 1
629646 14:10 FB 2 KB 5 1
14:10
FB 2
KB 5
lørdag den. 02-09 2023
Spillested:
Valby Idrætspark 1 Julius Andersens Vej 1 2450 København SV
642079 12:30 FB 2 Valby BK 1 1
12:30
FB 2
Valby BK 1
642080 12:30 BK Frem 1 Vanløse IF 2 1
12:30
BK Frem 1
Vanløse IF 2
642082 12:55 FB 2 BK Stefan 1 1
12:55
FB 2
BK Stefan 1
642083 12:55 Vanløse IF 2 Fremad Valby 2
!
NB: Fremad Valby 2 er taberdømt
1
12:55
Vanløse IF 2
Fremad Valby 2
642084 13:20 BK Stefan 1 BK Frem 1 1
13:20
BK Stefan 1
BK Frem 1
643509 13:20 Fremad Valby 2
!
NB: Fremad Valby 2 er taberdømt
Valby BK 1 1
13:20
Fremad Valby 2
Valby BK 1
643511 13:45 BK Frem 1 FB 2 1
13:45
BK Frem 1
FB 2
643631 13:45 Valby BK 1 Vanløse IF 2 1
13:45
Valby BK 1
Vanløse IF 2
643705 14:10 BK Stefan 1 Fremad Valby 2
!
NB: Fremad Valby 2 er taberdømt
1
14:10
BK Stefan 1
Fremad Valby 2
søndag den. 03-09 2023
Spillested:
Rødovre Stadion Elstedvej 40 2610 Rødovre
641319 10:00 Skovshoved IF 2 BK Rødovre 1
10:00
Skovshoved IF 2
BK Rødovre 1
641320 10:00 Østerbro IF 2 KFUM 1
10:00
Østerbro IF 2
KFUM 1
642067 10:25 Skovshoved IF 2 KB 5
10:25
Skovshoved IF 2
KB 5
642068 10:25 KFUM 1 Hellas 3
10:25
KFUM 1
Hellas 3
642069 10:50 KB 5 Østerbro IF 2
10:50
KB 5
Østerbro IF 2
642070 10:50 Hellas 3 BK Rødovre 1 1
10:50
Hellas 3
BK Rødovre 1
642071 11:15 Østerbro IF 2 Skovshoved IF 2
11:15
Østerbro IF 2
Skovshoved IF 2
642077 11:15 BK Rødovre 1 KFUM 1
11:15
BK Rødovre 1
KFUM 1
642078 11:40 KB 5 Hellas 3
11:40
KB 5
Hellas 3
Arrangør:
søndag den. 17-09 2023
Spillested:
Valby Idrætspark Julius Andersens Vej 1 2450 København SV
643711 10:00 Fremad Valby 2 Østerbro IF 2
10:00
Fremad Valby 2
Østerbro IF 2
643729 10:00 BK Frem 1 Skovshoved IF 2
10:00
BK Frem 1
Skovshoved IF 2
643730 10:25 Fremad Valby 2 KB 5
10:25
Fremad Valby 2
KB 5
643738 10:25 Skovshoved IF 2 Valby BK 1
10:25
Skovshoved IF 2
Valby BK 1
643840 10:50 KB 5 BK Frem 1
10:50
KB 5
BK Frem 1
643841 10:50 Valby BK 1 Østerbro IF 2
10:50
Valby BK 1
Østerbro IF 2
643843 11:15 BK Frem 1 Fremad Valby 2
11:15
BK Frem 1
Fremad Valby 2
643844 11:15 Østerbro IF 2 Skovshoved IF 2
11:15
Østerbro IF 2
Skovshoved IF 2
643847 11:40 KB 5 Valby BK 1
11:40
KB 5
Valby BK 1
søndag den. 17-09 2023
Spillested:
Vanløse Idrætspark 1 Klitmøllervej 20 2720 Vanløse
643876 09:00 FB 2 Vanløse IF 2 1
09:00
FB 2
Vanløse IF 2
643877 09:00 Hellas 3 BK Stefan 1 1
09:00
Hellas 3
BK Stefan 1
643942 09:25 FB 2 BK Rødovre 1 1
09:25
FB 2
BK Rødovre 1
643943 09:25 BK Stefan 1 KFUM 1 1
09:25
BK Stefan 1
KFUM 1
643944 09:50 BK Rødovre 1 Hellas 3 1
09:50
BK Rødovre 1
Hellas 3
643945 09:50 KFUM 1 Vanløse IF 2 1
09:50
KFUM 1
Vanløse IF 2
643946 10:15 Hellas 3 FB 2 1
10:15
Hellas 3
FB 2
643991 10:15 Vanløse IF 2 BK Stefan 1 1
10:15
Vanløse IF 2
BK Stefan 1
644768 10:40 BK Rødovre 1 KFUM 1 1
10:40
BK Rødovre 1
KFUM 1
Arrangør:
lørdag den. 23-09 2023
Spillested:
Kastrup IA ved Røllikevej Røllikevej 5 2770 Kastrup
644769 12:30 Skovshoved IF 2 KFUM 1
12:30
Skovshoved IF 2
KFUM 1
644771 12:30 Hellas 3 Fremad Valby 2 1
12:30
Hellas 3
Fremad Valby 2
465253 12:30 Valby BK 1 BK Stefan 1
12:30
Valby BK 1
BK Stefan 1
465254 12:30 Østerbro IF 2 FB 2
12:30
Østerbro IF 2
FB 2
465255 12:55 Valby BK 1 BK Rødovre 1
12:55
Valby BK 1
BK Rødovre 1
465256 12:55 FB 2 Vanløse IF 2
12:55
FB 2
Vanløse IF 2
465246 12:55 Skovshoved IF 2 BK Frem 1
12:55
Skovshoved IF 2
BK Frem 1
465247 12:55 Fremad Valby 2 KB 5
12:55
Fremad Valby 2
KB 5
465248 13:20 BK Frem 1 Hellas 3
13:20
BK Frem 1
Hellas 3
465249 13:20 KB 5 KFUM 1
13:20
KB 5
KFUM 1
465257 13:20 BK Rødovre 1 Østerbro IF 2
13:20
BK Rødovre 1
Østerbro IF 2
465258 13:20 Vanløse IF 2 BK Stefan 1
13:20
Vanløse IF 2
BK Stefan 1
465259 13:45 Østerbro IF 2 Valby BK 1
13:45
Østerbro IF 2
Valby BK 1
465260 13:45 BK Stefan 1 FB 2
13:45
BK Stefan 1
FB 2
465250 13:45 Hellas 3 Skovshoved IF 2 1
13:45
Hellas 3
Skovshoved IF 2
465251 13:45 KFUM 1 Fremad Valby 2
13:45
KFUM 1
Fremad Valby 2
465252 14:10 BK Frem 1 KB 5
14:10
BK Frem 1
KB 5
465604 14:10 BK Rødovre 1 Vanløse IF 2 1
14:10
BK Rødovre 1
Vanløse IF 2
lørdag den. 07-10 2023
Spillested:
Valby Idrætspark 1 Julius Andersens Vej 1 2450 København SV
467929 12:30 FB 2 KFUM 1 1
12:30
FB 2
KFUM 1
467930 12:30 BK Rødovre 1 BK Frem 1 1
12:30
BK Rødovre 1
BK Frem 1
472386 12:55 FB 2 Fremad Valby 2 1
12:55
FB 2
Fremad Valby 2
472387 12:55 BK Frem 1 Valby BK 1 1
12:55
BK Frem 1
Valby BK 1
472388 13:20 Fremad Valby 2 BK Rødovre 1 1
13:20
Fremad Valby 2
BK Rødovre 1
472389 13:20 Valby BK 1 KFUM 1 1
13:20
Valby BK 1
KFUM 1
472390 13:45 BK Rødovre 1 FB 2 1
13:45
BK Rødovre 1
FB 2
472391 13:45 KFUM 1 BK Frem 1 1
13:45
KFUM 1
BK Frem 1
472392 14:10 Fremad Valby 2 Valby BK 1 1
14:10
Fremad Valby 2
Valby BK 1
lørdag den. 07-10 2023
Spillested:
Vanløse Idrætspark 1 Klitmøllervej 20 2720 Vanløse
465605 09:00 Skovshoved IF 2 BK Stefan 1 1
09:00
Skovshoved IF 2
BK Stefan 1
465606 09:00 Vanløse IF 2 Østerbro IF 2 1
09:00
Vanløse IF 2
Østerbro IF 2
465607 09:25 Skovshoved IF 2 KB 5 1
09:25
Skovshoved IF 2
KB 5
465608 09:25 Østerbro IF 2 Hellas 3 1
09:25
Østerbro IF 2
Hellas 3
465609 09:50 KB 5 Vanløse IF 2 1
09:50
KB 5
Vanløse IF 2
465610 09:50 Hellas 3 BK Stefan 1 1
09:50
Hellas 3
BK Stefan 1
465611 10:15 Vanløse IF 2 Skovshoved IF 2 1
10:15
Vanløse IF 2
Skovshoved IF 2
465612 10:15 BK Stefan 1 Østerbro IF 2 1
10:15
BK Stefan 1
Østerbro IF 2
467928 10:40 KB 5 Hellas 3 1
10:40
KB 5
Hellas 3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind