U9 Drenge 2 (15) 5:5 Efterår, Hvid (2023)

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
søndag den. 27-08 2023
Spillested:
GVI. Nymosen 1 Mosebuen 28 B 2820 Gentofte
362527 15:00 FA 2000 2 HIK 2 1
15:00
FA 2000 2
HIK 2
362528 15:00 Brønshøj BK 1 GVI 2 1
15:00
Brønshøj BK 1
GVI 2
362548 15:25 FA 2000 2 FB 1 1
15:25
FA 2000 2
FB 1
362557 15:25 GVI 2 CIK 1 1
15:25
GVI 2
CIK 1
362558 15:50 FB 1 Brønshøj BK 1 1
15:50
FB 1
Brønshøj BK 1
362595 15:50 CIK 1 HIK 2 1
15:50
CIK 1
HIK 2
362601 16:15 Brønshøj BK 1 FA 2000 2 1
16:15
Brønshøj BK 1
FA 2000 2
362603 16:15 HIK 2 GVI 2 1
16:15
HIK 2
GVI 2
362604 16:40 FB 1 CIK 1 1
16:40
FB 1
CIK 1
Arrangør:
søndag den. 27-08 2023
Spillested:
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej Pilesvinget 1 2700 Brønshøj
362605 12:00 BK Fix 1 Hellas 2
12:00
BK Fix 1
Hellas 2
362622 12:00 B 1903 2 B93 4
12:00
B 1903 2
B93 4
362626 12:25 BK Fix 1 BK Skjold 1
!
NB: BK Skjold 1 er taberdømt
1
12:25
BK Fix 1
BK Skjold 1
362636 12:25 B93 4 BK Union 2
12:25
B93 4
BK Union 2
362639 12:50 BK Skjold 1
!
NB: BK Skjold 1 er taberdømt
B 1903 2 1
12:50
BK Skjold 1
B 1903 2
362640 12:50 BK Union 2 Hellas 2
12:50
BK Union 2
Hellas 2
362716 13:15 B 1903 2 BK Fix 1
13:15
B 1903 2
BK Fix 1
362717 13:15 Hellas 2 B93 4 1
13:15
Hellas 2
B93 4
362996 13:40 BK Skjold 1
!
NB: BK Skjold 1 er taberdømt
BK Union 2 1
13:40
BK Skjold 1
BK Union 2
Arrangør:
søndag den. 03-09 2023
Spillested:
B1903 Bane 5B Lyngbyvej 270 2900 Hellerup
369984 10:00 FB 1 Hellas 2 Bane 5B
10:00
FB 1
Hellas 2
369986 10:00 BK Union 2
!
NB: BK Union 2 er taberdømt
B 1903 2 Bane 5A
10:00
BK Union 2
B 1903 2
369988 10:25 FB 1 HIK 2 Bane 5B
10:25
FB 1
HIK 2
370207 10:25 B 1903 2 Brønshøj BK 1 Bane 5A
10:25
B 1903 2
Brønshøj BK 1
370208 10:50 HIK 2 BK Union 2
!
NB: BK Union 2 er taberdømt
Bane 5A
10:50
HIK 2
BK Union 2
370209 10:50 Brønshøj BK 1 Hellas 2 Bane 5B
10:50
Brønshøj BK 1
Hellas 2
370309 11:15 BK Union 2
!
NB: BK Union 2 er taberdømt
FB 1 Bane 5B
11:15
BK Union 2
FB 1
370310 11:15 Hellas 2 B 1903 2 Bane 5A
11:15
Hellas 2
B 1903 2
370312 11:40 HIK 2 Brønshøj BK 1 Bane 5A
11:40
HIK 2
Brønshøj BK 1
søndag den. 03-09 2023
Spillested:
GVI. Nymosen Mosebuen 28 B 2820 Gentofte
369475 13:00 FA 2000 2 GVI 2
13:00
FA 2000 2
GVI 2
369486 13:00 BK Skjold 1 B93 4
13:00
BK Skjold 1
B93 4
369492 13:25 FA 2000 2 CIK 1
13:25
FA 2000 2
CIK 1
369925 13:25 B93 4 BK Fix 1
13:25
B93 4
BK Fix 1
369926 13:50 CIK 1 BK Skjold 1
13:50
CIK 1
BK Skjold 1
369927 13:50 BK Fix 1 GVI 2
13:50
BK Fix 1
GVI 2
369928 14:15 BK Skjold 1 FA 2000 2
14:15
BK Skjold 1
FA 2000 2
369929 14:15 GVI 2 B93 4
14:15
GVI 2
B93 4
369930 14:40 CIK 1 BK Fix 1
14:40
CIK 1
BK Fix 1
Arrangør:
søndag den. 17-09 2023
Spillested:
Tingbjerg Idrætspark Ruten 2 2700 Brønshøj
374307 10:00 Brønshøj BK 1 BK Skjold 1
10:00
Brønshøj BK 1
BK Skjold 1
374336 10:00 BK Union 2 FA 2000 2
10:00
BK Union 2
FA 2000 2
374623 10:25 Brønshøj BK 1 CIK 1
10:25
Brønshøj BK 1
CIK 1
374624 10:25 FA 2000 2 Hellas 2
!
NB: Hellas 2 er taberdømt
1
10:25
FA 2000 2
Hellas 2
374625 10:50 CIK 1 BK Union 2
10:50
CIK 1
BK Union 2
374626 10:50 Hellas 2
!
NB: Hellas 2 er taberdømt
BK Skjold 1 1
10:50
Hellas 2
BK Skjold 1
374627 11:15 BK Union 2 Brønshøj BK 1
11:15
BK Union 2
Brønshøj BK 1
411750 11:15 BK Skjold 1 FA 2000 2
11:15
BK Skjold 1
FA 2000 2
411862 11:40 CIK 1 Hellas 2
!
NB: Hellas 2 er taberdømt
1
11:40
CIK 1
Hellas 2
Arrangør:
søndag den. 17-09 2023
Spillested:
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej Pilesvinget 1 2700 Brønshøj
411863 12:00 FB 1 B 1903 2
12:00
FB 1
B 1903 2
411900 12:00 BK Fix 1 HIK 2
12:00
BK Fix 1
HIK 2
411901 12:25 FB 1 GVI 2
12:25
FB 1
GVI 2
411907 12:25 HIK 2 B93 4
12:25
HIK 2
B93 4
412108 12:50 GVI 2 BK Fix 1
12:50
GVI 2
BK Fix 1
412110 12:50 B93 4 B 1903 2
12:50
B93 4
B 1903 2
412143 13:15 BK Fix 1 FB 1
13:15
BK Fix 1
FB 1
412146 13:15 B 1903 2 HIK 2
13:15
B 1903 2
HIK 2
412328 13:40 GVI 2 B93 4
13:40
GVI 2
B93 4
Arrangør:
lørdag den. 23-09 2023
Spillested:
Kastrup IA ved Røllikevej Røllikevej 5 2770 Kastrup
532581 15:00 FA 2000 2 B93 4
15:00
FA 2000 2
B93 4
532582 15:00 BK Fix 1 Brønshøj BK 1
15:00
BK Fix 1
Brønshøj BK 1
576020 15:00 Hellas 2
!
NB: Hellas 2 er taberdømt
HIK 2 1
15:00
Hellas 2
HIK 2
576024 15:00 BK Skjold 1 FB 1
15:00
BK Skjold 1
FB 1
576109 15:25 Hellas 2
!
NB: Hellas 2 er taberdømt
GVI 2 1
15:25
Hellas 2
GVI 2
586548 15:25 FB 1 B 1903 2
15:25
FB 1
B 1903 2
532583 15:25 FA 2000 2 BK Union 2
15:25
FA 2000 2
BK Union 2
532584 15:25 Brønshøj BK 1 CIK 1
15:25
Brønshøj BK 1
CIK 1
573168 15:50 BK Union 2 BK Fix 1
15:50
BK Union 2
BK Fix 1
573659 15:50 CIK 1 B93 4
15:50
CIK 1
B93 4
586557 15:50 GVI 2 BK Skjold 1
15:50
GVI 2
BK Skjold 1
586573 15:50 B 1903 2 HIK 2
15:50
B 1903 2
HIK 2
586623 16:15 BK Skjold 1 Hellas 2
!
NB: Hellas 2 er taberdømt
1
16:15
BK Skjold 1
Hellas 2
586668 16:15 HIK 2 FB 1
16:15
HIK 2
FB 1
573660 16:15 BK Fix 1 FA 2000 2
16:15
BK Fix 1
FA 2000 2
573962 16:15 B93 4 Brønshøj BK 1
16:15
B93 4
Brønshøj BK 1
574334 16:40 BK Union 2 CIK 1
16:40
BK Union 2
CIK 1
586669 16:40 GVI 2 B 1903 2
16:40
GVI 2
B 1903 2
Arrangør:
lørdag den. 07-10 2023
Spillested:
Fælledparken Per Henrik Lings Allé 10 2100 København Ø
586695 12:00 FA 2000 2 HIK 2
12:00
FA 2000 2
HIK 2
586696 12:00 B 1903 2 BK Skjold 1
12:00
B 1903 2
BK Skjold 1
587529 12:25 FA 2000 2 CIK 1
12:25
FA 2000 2
CIK 1
587530 12:25 BK Skjold 1 BK Fix 1
12:25
BK Skjold 1
BK Fix 1
610688 12:50 CIK 1 B 1903 2
12:50
CIK 1
B 1903 2
611200 12:50 BK Fix 1 HIK 2
12:50
BK Fix 1
HIK 2
611210 13:15 B 1903 2 FA 2000 2
13:15
B 1903 2
FA 2000 2
611790 13:15 HIK 2 BK Skjold 1
13:15
HIK 2
BK Skjold 1
612339 13:40 CIK 1 BK Fix 1
13:40
CIK 1
BK Fix 1
Arrangør:
søndag den. 08-10 2023
Spillested:
Engdraget Engdraget 2 2500 Valby
613554 11:00 FB 1 B93 4
11:00
FB 1
B93 4
613691 11:00 GVI 2 BK Union 2
11:00
GVI 2
BK Union 2
613786 11:25 FB 1 Brønshøj BK 1
11:25
FB 1
Brønshøj BK 1
613787 11:25 BK Union 2 Hellas 2
11:25
BK Union 2
Hellas 2
618984 11:50 Brønshøj BK 1 GVI 2
11:50
Brønshøj BK 1
GVI 2
619218 11:50 Hellas 2 B93 4
11:50
Hellas 2
B93 4
619219 12:15 GVI 2 FB 1
12:15
GVI 2
FB 1
619656 12:15 B93 4 BK Union 2
12:15
B93 4
BK Union 2
619657 12:40 Brønshøj BK 1 Hellas 2
12:40
Brønshøj BK 1
Hellas 2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind