U9 Drenge 4 (15) 5:5 Efterår, Hvid (2023)

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
lørdag den. 26-08 2023
Spillested:
Gentofte Sportspark Øst Bane 6 - Øst 5M C. L. Ibsens Vej 70 2820 Gentofte
190571 12:10 BK Fix 3 Jægersborg BK 1 Bane 6 - Øst 5M
12:10
BK Fix 3
Jægersborg BK 1
190572 12:10 B 1903 4 B.93 6 Bane 4 - Øst 5M
12:10
B 1903 4
B.93 6
190573 12:35 BK Fix 3 BK Skjold 5 Bane 4 - Øst 5M
12:35
BK Fix 3
BK Skjold 5
190574 12:35 B.93 6 Bispebjerg BK 1
!
NB: Bispebjerg BK 1 er taberdømt
Bane 6 - Øst 5M
12:35
B.93 6
Bispebjerg BK 1
190575 13:00 BK Skjold 5 B 1903 4 Bane 4 - Øst 5M
13:00
BK Skjold 5
B 1903 4
190576 13:00 Bispebjerg BK 1
!
NB: Bispebjerg BK 1 er taberdømt
Jægersborg BK 1 Bane 6 - Øst 5M
13:00
Bispebjerg BK 1
Jægersborg BK 1
190577 13:25 B 1903 4 BK Fix 3 Bane 4 - Øst 5M
13:25
B 1903 4
BK Fix 3
190578 13:25 Jægersborg BK 1 B.93 6 Bane 6 - Øst 5M
13:25
Jægersborg BK 1
B.93 6
190579 13:50 BK Skjold 5 Bispebjerg BK 1
!
NB: Bispebjerg BK 1 er taberdømt
Bane 4 - Øst 5M
13:50
BK Skjold 5
Bispebjerg BK 1
søndag den. 27-08 2023
Spillested:
GVI. Nymosen 1 Mosebuen 28 B 2820 Gentofte
190562 15:00 Oversidder HIK 3 1
15:00
Oversidder
HIK 3
190563 15:00 Brønshøj BK 3 GVI 4 1
15:00
Brønshøj BK 3
GVI 4
190564 15:25 Oversidder BK Stefan 2 1
15:25
Oversidder
BK Stefan 2
190565 15:25 GVI 4 KFUM 2 1
15:25
GVI 4
KFUM 2
190566 15:50 BK Stefan 2 Brønshøj BK 3 1
15:50
BK Stefan 2
Brønshøj BK 3
190567 15:50 KFUM 2 HIK 3 1
15:50
KFUM 2
HIK 3
190568 16:15 Brønshøj BK 3 Oversidder 1
16:15
Brønshøj BK 3
Oversidder
190569 16:15 HIK 3 GVI 4 1
16:15
HIK 3
GVI 4
190570 16:40 BK Stefan 2 KFUM 2 1
16:40
BK Stefan 2
KFUM 2
Arrangør:
søndag den. 03-09 2023
Spillested:
B1903 Bane 5B Lyngbyvej 270 2900 Hellerup
190968 15:00 BK Stefan 2 Jægersborg BK 1
!
NB: Jægersborg BK 1 er taberdømt
Bane 5B
15:00
BK Stefan 2
Jægersborg BK 1
190969 15:00 Bispebjerg BK 1 B 1903 4 Bane 5A
15:00
Bispebjerg BK 1
B 1903 4
190970 15:25 BK Stefan 2 HIK 3 Bane 5B
15:25
BK Stefan 2
HIK 3
190971 15:25 B 1903 4 Brønshøj BK 3 Bane 5A
15:25
B 1903 4
Brønshøj BK 3
190972 15:50 HIK 3 Bispebjerg BK 1 Bane 5A
15:50
HIK 3
Bispebjerg BK 1
190973 15:50 Brønshøj BK 3 Jægersborg BK 1
!
NB: Jægersborg BK 1 er taberdømt
Bane 5B
15:50
Brønshøj BK 3
Jægersborg BK 1
190974 16:15 Bispebjerg BK 1 BK Stefan 2 Bane 5B
16:15
Bispebjerg BK 1
BK Stefan 2
190975 16:15 Jægersborg BK 1
!
NB: Jægersborg BK 1 er taberdømt
B 1903 4 Bane 5A
16:15
Jægersborg BK 1
B 1903 4
191567 16:40 HIK 3 Brønshøj BK 3 Bane 5A
16:40
HIK 3
Brønshøj BK 3
Arrangør:
søndag den. 03-09 2023
Spillested:
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej Pilesvinget 1 2700 Brønshøj
190580 14:00 Oversidder GVI 4
14:00
Oversidder
GVI 4
190581 14:00 BK Skjold 5 B.93 6
14:00
BK Skjold 5
B.93 6
190582 14:25 Oversidder KFUM 2
14:25
Oversidder
KFUM 2
190583 14:25 B.93 6 BK Fix 3
14:25
B.93 6
BK Fix 3
190584 14:50 KFUM 2 BK Skjold 5
14:50
KFUM 2
BK Skjold 5
190585 14:50 BK Fix 3 GVI 4
14:50
BK Fix 3
GVI 4
190881 15:15 BK Skjold 5 Oversidder
15:15
BK Skjold 5
Oversidder
190966 15:15 GVI 4 B.93 6
15:15
GVI 4
B.93 6
190967 15:40 KFUM 2 BK Fix 3
15:40
KFUM 2
BK Fix 3
Arrangør:
søndag den. 17-09 2023
Spillested:
Tingbjerg Idrætspark Ruten 2 2700 Brønshøj
192591 12:00 Brønshøj BK 3 BK Skjold 5
12:00
Brønshøj BK 3
BK Skjold 5
192592 12:00 Bispebjerg BK 1 Oversidder
12:00
Bispebjerg BK 1
Oversidder
192593 12:25 Brønshøj BK 3 KFUM 2
12:25
Brønshøj BK 3
KFUM 2
192594 12:25 Oversidder Jægersborg BK 1
12:25
Oversidder
Jægersborg BK 1
192595 12:50 KFUM 2 Bispebjerg BK 1
12:50
KFUM 2
Bispebjerg BK 1
192596 12:50 Jægersborg BK 1 BK Skjold 5
12:50
Jægersborg BK 1
BK Skjold 5
192597 13:15 Bispebjerg BK 1 Brønshøj BK 3
13:15
Bispebjerg BK 1
Brønshøj BK 3
192598 13:15 BK Skjold 5 Oversidder
13:15
BK Skjold 5
Oversidder
192599 13:40 KFUM 2 Jægersborg BK 1
13:40
KFUM 2
Jægersborg BK 1
Arrangør:
søndag den. 17-09 2023
Spillested:
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej 1 Pilesvinget 1 2700 Brønshøj
193721 14:00 BK Stefan 2
!
NB: BK Stefan 2 er taberdømt
B 1903 4 1
14:00
BK Stefan 2
B 1903 4
193722 14:00 BK Fix 3 HIK 3
14:00
BK Fix 3
HIK 3
193723 14:25 BK Stefan 2
!
NB: BK Stefan 2 er taberdømt
GVI 4 1
14:25
BK Stefan 2
GVI 4
193724 14:25 HIK 3 B.93 6
14:25
HIK 3
B.93 6
194058 14:50 GVI 4 BK Fix 3
14:50
GVI 4
BK Fix 3
194059 14:50 B.93 6 B 1903 4
14:50
B.93 6
B 1903 4
196283 15:15 BK Fix 3 BK Stefan 2
!
NB: BK Stefan 2 er taberdømt
1
15:15
BK Fix 3
BK Stefan 2
196284 15:15 B 1903 4 HIK 3
15:15
B 1903 4
HIK 3
196285 15:40 GVI 4 B.93 6
15:40
GVI 4
B.93 6
Arrangør:
søndag den. 24-09 2023
Spillested:
Kastrup IA ved Røllikevej 1 Røllikevej 5 2770 Kastrup
198249 12:30 Oversidder B.93 6 1
12:30
Oversidder
B.93 6
198250 12:30 BK Fix 3 Brønshøj BK 3 1
12:30
BK Fix 3
Brønshøj BK 3
198258 12:30 Jægersborg BK 1 HIK 3 1
12:30
Jægersborg BK 1
HIK 3
198259 12:30 BK Skjold 5
!
NB: BK Skjold 5 er taberdømt
BK Stefan 2 1
12:30
BK Skjold 5
BK Stefan 2
198260 12:55 Jægersborg BK 1 GVI 4
!
NB: GVI 4 er taberdømt
1
12:55
Jægersborg BK 1
GVI 4
198261 12:55 BK Stefan 2 B 1903 4 1
12:55
BK Stefan 2
B 1903 4
198251 12:55 Oversidder Bispebjerg BK 1 1
12:55
Oversidder
Bispebjerg BK 1
198252 12:55 Brønshøj BK 3 KFUM 2 1
12:55
Brønshøj BK 3
KFUM 2
198253 13:20 Bispebjerg BK 1
!
NB: Bispebjerg BK 1 er taberdømt
BK Fix 3 1
13:20
Bispebjerg BK 1
BK Fix 3
198254 13:20 KFUM 2 B.93 6 1
13:20
KFUM 2
B.93 6
198262 13:20 GVI 4
!
NB: GVI 4 er taberdømt
BK Skjold 5 1
13:20
GVI 4
BK Skjold 5
198263 13:20 B 1903 4 HIK 3 1
13:20
B 1903 4
HIK 3
198264 13:45 BK Skjold 5
!
NB: BK Skjold 5 er taberdømt
Jægersborg BK 1 1
13:45
BK Skjold 5
Jægersborg BK 1
198265 13:45 HIK 3 BK Stefan 2 1
13:45
HIK 3
BK Stefan 2
198255 13:45 BK Fix 3 Oversidder 1
13:45
BK Fix 3
Oversidder
198256 13:45 B.93 6 Brønshøj BK 3 1
13:45
B.93 6
Brønshøj BK 3
198257 14:10 Bispebjerg BK 1
!
NB: Bispebjerg BK 1 er taberdømt
KFUM 2 1
14:10
Bispebjerg BK 1
KFUM 2
198266 14:10 GVI 4
!
NB: GVI 4 er taberdømt
B 1903 4 1
14:10
GVI 4
B 1903 4
Arrangør:
lørdag den. 07-10 2023
Spillested:
Fælledparken Per Henrik Lings Allé 10 2100 København Ø
198267 12:00 Oversidder HIK 3
12:00
Oversidder
HIK 3
198268 12:00 B 1903 4 BK Skjold 5
12:00
B 1903 4
BK Skjold 5
198269 12:25 Oversidder KFUM 2
12:25
Oversidder
KFUM 2
198270 12:25 BK Skjold 5 BK Fix 3
12:25
BK Skjold 5
BK Fix 3
198271 12:50 KFUM 2 B 1903 4
12:50
KFUM 2
B 1903 4
198282 12:50 BK Fix 3 HIK 3
12:50
BK Fix 3
HIK 3
198283 13:15 B 1903 4 Oversidder
13:15
B 1903 4
Oversidder
198284 13:15 HIK 3 BK Skjold 5
13:15
HIK 3
BK Skjold 5
198285 13:40 KFUM 2 BK Fix 3
13:40
KFUM 2
BK Fix 3
Arrangør:
søndag den. 08-10 2023
Spillested:
Lersøparken Bispebjerg Bakke 10 2400 København NV
198286 12:30 BK Stefan 2 B.93 6
12:30
BK Stefan 2
B.93 6
198287 12:30 GVI 4 Bispebjerg BK 1
12:30
GVI 4
Bispebjerg BK 1
198288 12:55 BK Stefan 2 Brønshøj BK 3
12:55
BK Stefan 2
Brønshøj BK 3
198309 12:55 Bispebjerg BK 1 Jægersborg BK 1
12:55
Bispebjerg BK 1
Jægersborg BK 1
198310 13:20 Brønshøj BK 3 GVI 4
13:20
Brønshøj BK 3
GVI 4
198311 13:20 Jægersborg BK 1 B.93 6
13:20
Jægersborg BK 1
B.93 6
198312 13:45 GVI 4 BK Stefan 2
13:45
GVI 4
BK Stefan 2
198313 13:45 B.93 6 Bispebjerg BK 1
13:45
B.93 6
Bispebjerg BK 1
198314 14:10 Brønshøj BK 3 Jægersborg BK 1
14:10
Brønshøj BK 3
Jægersborg BK 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind