U8 Drenge 3 (16) 5:5 Efterår, Lilla (2023)

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
lørdag den. 26-08 2023
Spillested:
Sundby Idrætspark Englandsvej 61 2300 København S
151515 12:30 FA 2000 3 Kastrup BK 2
12:30
FA 2000 3
Kastrup BK 2
151516 12:30 Tårnby FF 2 Fremad Amager 1
12:30
Tårnby FF 2
Fremad Amager 1
151517 12:55 FA 2000 3 FB 3
!
NB: FB 3 er taberdømt
1
12:55
FA 2000 3
FB 3
151518 12:55 Fremad Amager 1 B 1908 6
12:55
Fremad Amager 1
B 1908 6
151523 13:20 FB 3
!
NB: FB 3 er taberdømt
Tårnby FF 2 1
13:20
FB 3
Tårnby FF 2
151524 13:20 B 1908 6 Kastrup BK 2
13:20
B 1908 6
Kastrup BK 2
151525 13:45 Tårnby FF 2 FA 2000 3
13:45
Tårnby FF 2
FA 2000 3
208200 13:45 Kastrup BK 2 Fremad Amager 1
13:45
Kastrup BK 2
Fremad Amager 1
226871 14:10 FB 3
!
NB: FB 3 er taberdømt
B 1908 6 1
14:10
FB 3
B 1908 6
Arrangør:
søndag den. 27-08 2023
Spillested:
B1903 Bane 5B Lyngbyvej 270 2900 Hellerup
233935 12:30 BK Fix 3 Oversidder Bane 5B
12:30
BK Fix 3
Oversidder
233936 12:30 B 1903 3 Nørrebro United 3
!
NB: Nørrebro United 3 er taberdømt
Bane 5A
12:30
B 1903 3
Nørrebro United 3
233967 12:55 BK Fix 3
!
NB: BK Fix 3 er taberdømt
BK Skjold 3 Bane 5A
12:55
BK Fix 3
BK Skjold 3
233968 12:55 Nørrebro United 3
!
NB: Nørrebro United 3 er taberdømt
BK Union 2 Bane 5B
12:55
Nørrebro United 3
BK Union 2
233969 13:20 BK Skjold 3 B 1903 3 Bane 5A
13:20
BK Skjold 3
B 1903 3
233970 13:20 BK Union 2 Oversidder Bane 5B
13:20
BK Union 2
Oversidder
233971 13:45 B 1903 3 BK Fix 3
!
NB: BK Fix 3 er taberdømt
Bane 5A
13:45
B 1903 3
BK Fix 3
233972 13:45 Oversidder Nørrebro United 3 Bane 5B
13:45
Oversidder
Nørrebro United 3
233973 14:10 BK Skjold 3 BK Union 2 Bane 5A
14:10
BK Skjold 3
BK Union 2
Arrangør:
søndag den. 03-09 2023
Spillested:
Kastrup IA ved Røllikevej 5v5_1 Røllikevej 5 2770 Kastrup
234105 10:00 FB 3 Oversidder 5v5_1
10:00
FB 3
Oversidder
234106 10:00 BK Union 2 B 1903 3 5v5_2
10:00
BK Union 2
B 1903 3
234107 10:25 FB 3
!
NB: FB 3 er taberdømt
Kastrup BK 2 5v5_1
10:25
FB 3
Kastrup BK 2
234108 10:25 B 1903 3 Tårnby FF 2 5v5_2
10:25
B 1903 3
Tårnby FF 2
234109 10:50 Kastrup BK 2 BK Union 2 5v5_1
10:50
Kastrup BK 2
BK Union 2
234122 10:50 Tårnby FF 2 Oversidder 5v5_2
10:50
Tårnby FF 2
Oversidder
234123 11:15 BK Union 2 FB 3
!
NB: FB 3 er taberdømt
5v5_1
11:15
BK Union 2
FB 3
234124 11:15 Oversidder B 1903 3 5v5_2
11:15
Oversidder
B 1903 3
234125 11:40 Kastrup BK 2 Tårnby FF 2 5v5_1
11:40
Kastrup BK 2
Tårnby FF 2
Arrangør:
søndag den. 03-09 2023
Spillested:
Nørrebroparken 1 Nordbanegade 18 2200 København N
233974 10:00 FA 2000 3 Fremad Amager 1 1
10:00
FA 2000 3
Fremad Amager 1
233975 10:00 BK Skjold 3 Nørrebro United 3 1
10:00
BK Skjold 3
Nørrebro United 3
233976 10:25 FA 2000 3 B 1908 6 1
10:25
FA 2000 3
B 1908 6
233977 10:25 Nørrebro United 3 BK Fix 3 1
10:25
Nørrebro United 3
BK Fix 3
233978 10:50 B 1908 6 BK Skjold 3 1
10:50
B 1908 6
BK Skjold 3
233979 10:50 BK Fix 3 Fremad Amager 1 1
10:50
BK Fix 3
Fremad Amager 1
233980 11:15 BK Skjold 3 FA 2000 3 1
11:15
BK Skjold 3
FA 2000 3
234103 11:15 Fremad Amager 1 Nørrebro United 3 1
11:15
Fremad Amager 1
Nørrebro United 3
234104 11:40 B 1908 6 BK Fix 3 1
11:40
B 1908 6
BK Fix 3
Arrangør:
lørdag den. 16-09 2023
Spillested:
Fælledparken Per Henrik Lings Allé 10 2100 København Ø
234126 12:00 Tårnby FF 2 BK Skjold 3
12:00
Tårnby FF 2
BK Skjold 3
234127 12:00 BK Union 2 FA 2000 3
12:00
BK Union 2
FA 2000 3
234128 12:25 Tårnby FF 2 B 1908 6
12:25
Tårnby FF 2
B 1908 6
234187 12:25 FA 2000 3 Oversidder
12:25
FA 2000 3
Oversidder
234188 12:50 B 1908 6 BK Union 2
12:50
B 1908 6
BK Union 2
234189 12:50 Oversidder BK Skjold 3
12:50
Oversidder
BK Skjold 3
234190 13:15 BK Union 2 Tårnby FF 2
13:15
BK Union 2
Tårnby FF 2
234191 13:15 BK Skjold 3 FA 2000 3
13:15
BK Skjold 3
FA 2000 3
234192 13:40 B 1908 6 Oversidder
13:40
B 1908 6
Oversidder
søndag den. 17-09 2023
Spillested:
Sundby Idrætspark Englandsvej 61 2300 København S
234193 10:00 FB 3 B 1903 3
10:00
FB 3
B 1903 3
234194 10:00 BK Fix 3 Kastrup BK 2
10:00
BK Fix 3
Kastrup BK 2
234195 10:25 FB 3 Fremad Amager 1
10:25
FB 3
Fremad Amager 1
234196 10:25 Kastrup BK 2 Nørrebro United 3
10:25
Kastrup BK 2
Nørrebro United 3
234197 10:50 Fremad Amager 1 BK Fix 3
10:50
Fremad Amager 1
BK Fix 3
234198 10:50 Nørrebro United 3 B 1903 3
10:50
Nørrebro United 3
B 1903 3
234199 11:15 BK Fix 3 FB 3
11:15
BK Fix 3
FB 3
234200 11:15 B 1903 3 Kastrup BK 2
11:15
B 1903 3
Kastrup BK 2
234201 11:40 Fremad Amager 1 Nørrebro United 3
11:40
Fremad Amager 1
Nørrebro United 3
Arrangør:
lørdag den. 23-09 2023
Spillested:
Jens Jessens Vej Kunst 7A Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
234202 09:30 FA 2000 3 Nørrebro United 3 Kunst 7A
09:30
FA 2000 3
Nørrebro United 3
234203 09:30 BK Fix 3 Tårnby FF 2 Kunst 7A
09:30
BK Fix 3
Tårnby FF 2
234204 09:55 FA 2000 3 BK Union 2 Kunst 7A
09:55
FA 2000 3
BK Union 2
234205 09:55 Tårnby FF 2 B 1908 6 Kunst 7A
09:55
Tårnby FF 2
B 1908 6
234489 10:20 BK Union 2 BK Fix 3 Kunst 7A
10:20
BK Union 2
BK Fix 3
234490 10:20 B 1908 6 Nørrebro United 3 Kunst 7A
10:20
B 1908 6
Nørrebro United 3
234501 10:45 BK Fix 3 FA 2000 3 Kunst 7A
10:45
BK Fix 3
FA 2000 3
234502 10:45 Nørrebro United 3 Tårnby FF 2 Kunst 7A
10:45
Nørrebro United 3
Tårnby FF 2
234503 11:10 BK Union 2 B 1908 6 Kunst 7A
11:10
BK Union 2
B 1908 6
Arrangør:
søndag den. 24-09 2023
Spillested:
B1903 Bane 5A Lyngbyvej 270 2900 Hellerup
234504 12:30 Oversidder Kastrup BK 2 Bane 5A
12:30
Oversidder
Kastrup BK 2
234505 12:30 BK Skjold 3 FB 3 Bane 5B
12:30
BK Skjold 3
FB 3
234506 12:55 Oversidder Fremad Amager 1 Bane 5B
12:55
Oversidder
Fremad Amager 1
234507 12:55 FB 3 B 1903 3 Bane 5A
12:55
FB 3
B 1903 3
234508 13:20 Fremad Amager 1 BK Skjold 3 Bane 5B
13:20
Fremad Amager 1
BK Skjold 3
234509 13:20 B 1903 3 Kastrup BK 2 Bane 5A
13:20
B 1903 3
Kastrup BK 2
234510 13:45 BK Skjold 3 Oversidder Bane 5A
13:45
BK Skjold 3
Oversidder
234511 13:45 Kastrup BK 2 FB 3 Bane 5B
13:45
Kastrup BK 2
FB 3
234512 14:10 Fremad Amager 1 B 1903 3 Bane 5A
14:10
Fremad Amager 1
B 1903 3
Arrangør:
lørdag den. 07-10 2023
Spillested:
Sundby Idrætspark Englandsvej 61 2300 København S
234513 12:30 FA 2000 3 Kastrup BK 2
12:30
FA 2000 3
Kastrup BK 2
234514 12:30 B 1903 3 BK Skjold 3
12:30
B 1903 3
BK Skjold 3
234515 12:55 FA 2000 3 B 1908 6
12:55
FA 2000 3
B 1908 6
234516 12:55 BK Skjold 3 BK Fix 3
12:55
BK Skjold 3
BK Fix 3
234517 13:20 B 1908 6 B 1903 3
13:20
B 1908 6
B 1903 3
234518 13:20 BK Fix 3 Kastrup BK 2
13:20
BK Fix 3
Kastrup BK 2
234519 13:45 B 1903 3 FA 2000 3
13:45
B 1903 3
FA 2000 3
234520 13:45 Kastrup BK 2 BK Skjold 3
13:45
Kastrup BK 2
BK Skjold 3
234521 14:10 B 1908 6 BK Fix 3
14:10
B 1908 6
BK Fix 3
Arrangør:
søndag den. 08-10 2023
Spillested:
Nørrebroparken Nordbanegade 18 2200 København N
234522 12:30 FB 3 Nørrebro United 3
12:30
FB 3
Nørrebro United 3
234523 12:30 Fremad Amager 1 BK Union 2
12:30
Fremad Amager 1
BK Union 2
234524 12:55 FB 3 Tårnby FF 2
12:55
FB 3
Tårnby FF 2
234525 12:55 BK Union 2 Oversidder
12:55
BK Union 2
Oversidder
234526 13:20 Tårnby FF 2 Fremad Amager 1
13:20
Tårnby FF 2
Fremad Amager 1
234527 13:20 Oversidder Nørrebro United 3
13:20
Oversidder
Nørrebro United 3
234528 13:45 Fremad Amager 1 FB 3
13:45
Fremad Amager 1
FB 3
234723 13:45 Nørrebro United 3 BK Union 2
13:45
Nørrebro United 3
BK Union 2
234724 14:10 Tårnby FF 2 Oversidder
14:10
Tårnby FF 2
Oversidder
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind