U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Efterår, Orange (2023)

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
søndag den. 27-08 2023
Spillested:
Vanløse Idrætspark 1 Klitmøllervej 20 2720 Vanløse
358899 09:00 FA 2000 4 Oversidder 1
09:00
FA 2000 4
Oversidder
359052 09:00 Fremad Valby 3 Hvidovre IF 5 1
09:00
Fremad Valby 3
Hvidovre IF 5
359053 09:20 FA 2000 4
!
NB: FA 2000 4 er taberdømt
FB 3 1
09:20
FA 2000 4
FB 3
359054 09:20 Hvidovre IF 5 Vanløse IF 4 1
09:20
Hvidovre IF 5
Vanløse IF 4
359055 09:40 FB 3 Fremad Valby 3 1
09:40
FB 3
Fremad Valby 3
359056 09:40 Vanløse IF 4 Oversidder 1
09:40
Vanløse IF 4
Oversidder
359057 10:00 Fremad Valby 3 FA 2000 4
!
NB: FA 2000 4 er taberdømt
1
10:00
Fremad Valby 3
FA 2000 4
359132 10:00 Oversidder Hvidovre IF 5 1
10:00
Oversidder
Hvidovre IF 5
359133 10:20 FB 3 Vanløse IF 4 1
10:20
FB 3
Vanløse IF 4
Arrangør:
søndag den. 27-08 2023
Spillested:
Nørrebroparken 1 Nordbanegade 18 2200 København N
359134 12:15 Nørrebro United 4 Skovshoved IF 1
!
NB: Skovshoved IF 1 er taberdømt
1
12:15
Nørrebro United 4
Skovshoved IF 1
359135 12:15 B 1903 2 B.93 6
12:15
B 1903 2
B.93 6
359136 12:35 Nørrebro United 4 Nørrebro United 3
12:35
Nørrebro United 4
Nørrebro United 3
359137 12:35 B.93 6 Oversidder
12:35
B.93 6
Oversidder
359138 12:55 Nørrebro United 3 B 1903 2
12:55
Nørrebro United 3
B 1903 2
359139 12:55 Oversidder Skovshoved IF 1
12:55
Oversidder
Skovshoved IF 1
359156 13:15 B 1903 2 Nørrebro United 4
13:15
B 1903 2
Nørrebro United 4
359157 13:15 Skovshoved IF 1
!
NB: Skovshoved IF 1 er taberdømt
B.93 6 1
13:15
Skovshoved IF 1
B.93 6
359158 13:35 Nørrebro United 3 Oversidder
13:35
Nørrebro United 3
Oversidder
Arrangør:
lørdag den. 02-09 2023
Spillested:
Nandrupvej's Idrætsanlæg Nandrupsvej Bane 1-3 Nandrupvej 10 2000 Frederiksberg
359159 09:00 FA 2000 4 Hvidovre IF 5 Nandrupsvej Bane 1-3
09:00
FA 2000 4
Hvidovre IF 5
359160 09:00 Nørrebro United 3 B.93 6 Nandrupsvej Bane 1-3
09:00
Nørrebro United 3
B.93 6
359161 09:20 FA 2000 4 Vanløse IF 4 Nandrupsvej Bane 1-3
09:20
FA 2000 4
Vanløse IF 4
387209 09:20 B.93 6 Nørrebro United 4 Nandrupsvej Bane 1-3
09:20
B.93 6
Nørrebro United 4
387212 09:40 Vanløse IF 4 Nørrebro United 3 Nandrupsvej Bane 1-3
09:40
Vanløse IF 4
Nørrebro United 3
387216 09:40 Nørrebro United 4 Hvidovre IF 5 Nandrupsvej Bane 1-3
09:40
Nørrebro United 4
Hvidovre IF 5
387217 10:00 Nørrebro United 3 FA 2000 4 Nandrupsvej Bane 1-3
10:00
Nørrebro United 3
FA 2000 4
390876 10:00 Hvidovre IF 5 B.93 6 Nandrupsvej Bane 1-3
10:00
Hvidovre IF 5
B.93 6
390877 10:20 Vanløse IF 4 Nørrebro United 4 Nandrupsvej Bane 1-3
10:20
Vanløse IF 4
Nørrebro United 4
Arrangør:
søndag den. 03-09 2023
Spillested:
B1903 Bane 6B Lyngbyvej 270 2900 Hellerup
392039 13:00 FB 3 Skovshoved IF 1 Bane 6B
13:00
FB 3
Skovshoved IF 1
392040 13:00 Oversidder B 1903 2 Bane 6A
13:00
Oversidder
B 1903 2
392041 13:20 FB 3 Oversidder Bane 6B
13:20
FB 3
Oversidder
398049 13:20 B 1903 2 Fremad Valby 3 Bane 6A
13:20
B 1903 2
Fremad Valby 3
398050 13:40 Oversidder Oversidder Bane 6A
13:40
Oversidder
Oversidder
398051 13:40 Fremad Valby 3 Skovshoved IF 1 Bane 6B
13:40
Fremad Valby 3
Skovshoved IF 1
398052 14:00 Oversidder FB 3 Bane 6A
14:00
Oversidder
FB 3
398053 14:00 Skovshoved IF 1 B 1903 2 Bane 6B
14:00
Skovshoved IF 1
B 1903 2
398054 14:20 Oversidder Fremad Valby 3 Bane 6A
14:20
Oversidder
Fremad Valby 3
Arrangør:
søndag den. 17-09 2023
Spillested:
B1903 Bane 6A Lyngbyvej 270 2900 Hellerup
429063 11:00 FB 3 B 1903 2 Bane 6A
11:00
FB 3
B 1903 2
429064 11:00 Nørrebro United 4 Oversidder 1
11:00
Nørrebro United 4
Oversidder
429065 11:20 FB 3 Hvidovre IF 5 Bane 6A
11:20
FB 3
Hvidovre IF 5
429071 11:20 Oversidder B.93 6 1
11:20
Oversidder
B.93 6
429075 11:40 Hvidovre IF 5 Nørrebro United 4 Bane 6B
11:40
Hvidovre IF 5
Nørrebro United 4
429076 11:40 B.93 6 B 1903 2 Bane 6A
11:40
B.93 6
B 1903 2
462314 12:00 Nørrebro United 4 FB 3 Bane 6B
12:00
Nørrebro United 4
FB 3
462315 12:00 B 1903 2 Oversidder 1
12:00
B 1903 2
Oversidder
462316 12:20 Hvidovre IF 5 B.93 6 Bane 6A
12:20
Hvidovre IF 5
B.93 6
søndag den. 17-09 2023
Spillested:
Vanløse Idrætspark 1 Klitmøllervej 20 2720 Vanløse
398055 09:00 Fremad Valby 3 Nørrebro United 3
!
NB: Nørrebro United 3 er taberdømt
1
09:00
Fremad Valby 3
Nørrebro United 3
398056 09:00 Oversidder FA 2000 4 1
09:00
Oversidder
FA 2000 4
398057 09:20 Fremad Valby 3 Vanløse IF 4 1
09:20
Fremad Valby 3
Vanløse IF 4
398833 09:20 FA 2000 4
!
NB: FA 2000 4 er taberdømt
Skovshoved IF 1 1
09:20
FA 2000 4
Skovshoved IF 1
398834 09:40 Vanløse IF 4 Oversidder 1
09:40
Vanløse IF 4
Oversidder
428792 09:40 Skovshoved IF 1 Nørrebro United 3
!
NB: Nørrebro United 3 er taberdømt
1
09:40
Skovshoved IF 1
Nørrebro United 3
428793 10:00 Oversidder Fremad Valby 3 1
10:00
Oversidder
Fremad Valby 3
428794 10:00 Nørrebro United 3
!
NB: Nørrebro United 3 er taberdømt
FA 2000 4 1
10:00
Nørrebro United 3
FA 2000 4
428795 10:20 Vanløse IF 4 Skovshoved IF 1 1
10:20
Vanløse IF 4
Skovshoved IF 1
Arrangør:
lørdag den. 23-09 2023
Spillested:
Nandrupvej's Idrætsanlæg Nandrupsvej Bane 1-3 Nandrupvej 10 2000 Frederiksberg
462317 11:00 FA 2000 4 B.93 6 Nandrupsvej Bane 1-3
11:00
FA 2000 4
B.93 6
462318 11:00 Nørrebro United 4
!
NB: Nørrebro United 4 er taberdømt
Fremad Valby 3 Nandrupsvej Bane 1-3
11:00
Nørrebro United 4
Fremad Valby 3
462319 11:20 FA 2000 4 Oversidder Nandrupsvej Bane 1-3
11:20
FA 2000 4
Oversidder
462320 11:20 Fremad Valby 3 Vanløse IF 4 Nandrupsvej Bane 1-3
11:20
Fremad Valby 3
Vanløse IF 4
462321 11:40 Oversidder Nørrebro United 4 Nandrupsvej Bane 1-3
11:40
Oversidder
Nørrebro United 4
462322 11:40 Vanløse IF 4 B.93 6 Nandrupsvej Bane 1-3
11:40
Vanløse IF 4
B.93 6
462323 12:00 Nørrebro United 4
!
NB: Nørrebro United 4 er taberdømt
FA 2000 4 Nandrupsvej Bane 1-3
12:00
Nørrebro United 4
FA 2000 4
462324 12:00 B.93 6 Fremad Valby 3 Nandrupsvej Bane 1-3
12:00
B.93 6
Fremad Valby 3
462325 12:20 Oversidder Vanløse IF 4 Nandrupsvej Bane 1-3
12:20
Oversidder
Vanløse IF 4
Arrangør:
søndag den. 24-09 2023
Spillested:
B1903 Lyngbyvej 270 2900 Hellerup
462326 10:30 Skovshoved IF 1 Oversidder
10:30
Skovshoved IF 1
Oversidder
462327 10:30 Nørrebro United 3 FB 3 Bane 6B
10:30
Nørrebro United 3
FB 3
462328 10:50 Skovshoved IF 1 Hvidovre IF 5 Bane 6A
10:50
Skovshoved IF 1
Hvidovre IF 5
462329 10:50 FB 3 B 1903 2 Bane 6B
10:50
FB 3
B 1903 2
462330 11:10 Hvidovre IF 5 Nørrebro United 3 Bane 6B
11:10
Hvidovre IF 5
Nørrebro United 3
462331 11:10 B 1903 2 Oversidder Bane 6A
11:10
B 1903 2
Oversidder
462332 11:30 Nørrebro United 3 Skovshoved IF 1 Bane 6A
11:30
Nørrebro United 3
Skovshoved IF 1
462333 11:30 Oversidder FB 3 Bane 6B
11:30
Oversidder
FB 3
462334 11:50 Hvidovre IF 5 B 1903 2 Bane 6A
11:50
Hvidovre IF 5
B 1903 2
Arrangør:
søndag den. 08-10 2023
Spillested:
B1903 Bane 6B Lyngbyvej 270 2900 Hellerup
462335 13:00 FA 2000 4 Oversidder Bane 6B
13:00
FA 2000 4
Oversidder
462336 13:00 B 1903 2 Nørrebro United 3
!
NB: Nørrebro United 3 er taberdømt
Bane 6A
13:00
B 1903 2
Nørrebro United 3
462337 13:20 FA 2000 4 Vanløse IF 4 Bane 6A
13:20
FA 2000 4
Vanløse IF 4
462338 13:20 Nørrebro United 3
!
NB: Nørrebro United 3 er taberdømt
Nørrebro United 4 Bane 6B
13:20
Nørrebro United 3
Nørrebro United 4
462339 13:40 Vanløse IF 4 B 1903 2 Bane 6A
13:40
Vanløse IF 4
B 1903 2
462340 13:40 Nørrebro United 4 Oversidder Bane 6B
13:40
Nørrebro United 4
Oversidder
462341 14:00 B 1903 2 FA 2000 4 Bane 6A
14:00
B 1903 2
FA 2000 4
462342 14:00 Oversidder Nørrebro United 3
ANN
14:00
Oversidder
Nørrebro United 3
ANN
462343 14:20 Vanløse IF 4 Nørrebro United 4 Bane 6A
14:20
Vanløse IF 4
Nørrebro United 4
søndag den. 08-10 2023
Spillested:
Skovshoved I P Kunst Krøyersvej 5 A 2930 Klampenborg
462344 12:00 FB 3 B.93 6 Kunst
12:00
FB 3
B.93 6
462345 12:00 Hvidovre IF 5 Oversidder
12:00
Hvidovre IF 5
Oversidder
462346 12:20 FB 3 Fremad Valby 3 Kunst
12:20
FB 3
Fremad Valby 3
462347 12:20 Oversidder Skovshoved IF 1 Kunst
12:20
Oversidder
Skovshoved IF 1
462348 12:40 Fremad Valby 3 Hvidovre IF 5
!
NB: Hvidovre IF 5 er taberdømt
1
12:40
Fremad Valby 3
Hvidovre IF 5
462349 12:40 Skovshoved IF 1 B.93 6 Kunst
12:40
Skovshoved IF 1
B.93 6
462350 13:00 Hvidovre IF 5
!
NB: Hvidovre IF 5 er taberdømt
FB 3 1
13:00
Hvidovre IF 5
FB 3
462351 13:00 B.93 6 Oversidder Kunst
13:00
B.93 6
Oversidder
462352 13:20 Fremad Valby 3 Skovshoved IF 1 Kunst
13:20
Fremad Valby 3
Skovshoved IF 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind