M+60 7:7 Efterår, Pulje 1 (2023)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
581610
ma21-08 2023
22:00 SSB Oversidder Bavnehøj Idrætsanlæg
21. aug 2023
22:00
SSB
Oversidder
581606
on23-08 2023
18:00 Fremad Valby KB Valby Idrætspark
2
-
3
23. aug 2023
18:00
Fremad Valby
2
KB
3
581608
on23-08 2023
19:30 B 1908 Hvidovre/Friheden Sundby Idrætspark
6
-
1
23. aug 2023
19:30
B 1908
6
Hvidovre/Friheden
1
581609
on23-08 2023
19:45 AB Tårnby Fr.holm Sydhavnen Tårnby Stadion
2
-
2
23. aug 2023
19:45
AB Tårnby
2
Fr.holm Sydhavnen
2
581607
on23-08 2023
19:45 Kastrup Brønshøj BK Kastrup IA ved Røllikevej
1
-
1
23. aug 2023
19:45
Kastrup
1
Brønshøj BK
1
581614
ma28-08 2023
19:00 Hvidovre/Friheden Kastrup Strandmarkens Fritidscenter
0
-
3
28. aug 2023
19:00
Hvidovre/Friheden
0
Kastrup
3
581615
ma28-08 2023
22:00 Oversidder B 1908
28. aug 2023
22:00
Oversidder
B 1908
581613
ti29-08 2023
19:30 Brønshøj BK Fremad Valby Tingbjerg Idrætspark
8
-
1
29. aug 2023
19:30
Brønshøj BK
8
Fremad Valby
1
581612
ti29-08 2023
20:30 KB AB Tårnby Kunst, KB, P. Bangs Vej
2
-
2
29. aug 2023
20:30
KB
2
AB Tårnby
2
581611
on30-08 2023
18:00 Fr.holm Sydhavnen SSB Valby Idrætspark
10
-
4
30. aug 2023
18:00
Fr.holm Sydhavnen
10
SSB
4
581618
ma04-09 2023
22:00 Kastrup Oversidder Kastrup IA ved Røllikevej
04. sep 2023
22:00
Kastrup
Oversidder
581616
on06-09 2023
18:00 Fr.holm Sydhavnen KB Valby Idrætspark
6
-
1
06. sep 2023
18:00
Fr.holm Sydhavnen
6
KB
1
581617
on06-09 2023
18:00 Fremad Valby Hvidovre/Friheden Valby Idrætspark
5
-
0
06. sep 2023
18:00
Fremad Valby
5
Hvidovre/Friheden
0
581619
on06-09 2023
19:45 AB Tårnby Brønshøj BK Tårnby Stadion
2
-
6
06. sep 2023
19:45
AB Tårnby
2
Brønshøj BK
6
581620
09-09 2023
12:00 SSB B 1908 Bavnehøj Idrætsanlæg
1
-
3
09. sep 2023
12:00
SSB
1
B 1908
3
581625
ma11-09 2023
22:00 Oversidder Fremad Valby
11. sep 2023
22:00
Oversidder
Fremad Valby
581624
ti12-09 2023
19:00 Hvidovre/Friheden AB Tårnby Strandmarkens Fritidscenter
1
-
1
12. sep 2023
19:00
Hvidovre/Friheden
1
AB Tårnby
1
581622
ti12-09 2023
19:30 Brønshøj BK Fr.holm Sydhavnen Tingbjerg Idrætspark
6
-
1
12. sep 2023
19:30
Brønshøj BK
6
Fr.holm Sydhavnen
1
581621
ti12-09 2023
20:30 KB SSB Kunst, KB, P. Bangs Vej
4
-
2
12. sep 2023
20:30
KB
4
SSB
2
581623
on13-09 2023
19:35 B 1908 Kastrup Sundby Idrætspark
3
-
2
13. sep 2023
19:35
B 1908
3
Kastrup
2
581633
ma18-09 2023
20:30 SSB Kastrup B 93 Svanemølleanlæg.
0
-
7
18. sep 2023
20:30
SSB
0
Kastrup
7
581628
ti19-09 2023
20:30 KB Brønshøj BK Kunst, KB, P. Bangs Vej
1
-
1
19. sep 2023
20:30
KB
1
Brønshøj BK
1
581626
on20-09 2023
18:00 Fr.holm Sydhavnen Hvidovre/Friheden Valby Idrætspark
9
-
4
20. sep 2023
18:00
Fr.holm Sydhavnen
9
Hvidovre/Friheden
4
581627
on20-09 2023
18:00 Fremad Valby B 1908 Valby Idrætspark
2
-
2
20. sep 2023
18:00
Fremad Valby
2
B 1908
2
581629
23-09 2023
09:00 AB Tårnby Oversidder Tårnby Stadion
23. sep 2023
09:00
AB Tårnby
Oversidder
581637
ma25-09 2023
18:00 Hvidovre/Friheden KB Strandmarkens Fritidscenter
3
-
3
25. sep 2023
18:00
Hvidovre/Friheden
3
KB
3
581634
ma25-09 2023
19:45 Kastrup Fremad Valby Kastrup IA ved Røllikevej
2
-
3
25. sep 2023
19:45
Kastrup
2
Fremad Valby
3
581638
ma25-09 2023
22:00 Oversidder Fr.holm Sydhavnen
25. sep 2023
22:00
Oversidder
Fr.holm Sydhavnen
581635
ti26-09 2023
19:30 Brønshøj BK SSB Tingbjerg Idrætspark
5
-
2
26. sep 2023
19:30
Brønshøj BK
5
SSB
2
581636
on27-09 2023
19:35 B 1908 AB Tårnby Sundby Idrætspark
1
-
2
27. sep 2023
19:35
B 1908
1
AB Tårnby
2
581643
ma02-10 2023
20:15 SSB Fremad Valby Bavnehøj Idrætsanlæg
2
-
5
02. okt 2023
20:15
SSB
2
Fremad Valby
5
581640
ma02-10 2023
22:00 KB Oversidder Kunst, KB, P. Bangs Vej
02. okt 2023
22:00
KB
Oversidder
581641
ti03-10 2023
19:30 Brønshøj BK Hvidovre/Friheden Tingbjerg Idrætspark
UHT
03. okt 2023
19:30
Brønshøj BK
Hvidovre/Friheden
UHT
581639
on04-10 2023
18:00 Fr.holm Sydhavnen B 1908 Valby Idrætspark
7
-
5
04. okt 2023
18:00
Fr.holm Sydhavnen
7
B 1908
5
581642
on04-10 2023
19:45 AB Tårnby Kastrup Tårnby Stadion
2
-
4
04. okt 2023
19:45
AB Tårnby
2
Kastrup
4
581647
ma09-10 2023
20:30 SSB Hvidovre/Friheden B 93 Svanemølleanlæg.
8
-
2
09. okt 2023
20:30
SSB
8
Hvidovre/Friheden
2
581648
ma09-10 2023
22:00 Oversidder Brønshøj BK
09. okt 2023
22:00
Oversidder
Brønshøj BK
581644
on11-10 2023
18:00 Fremad Valby AB Tårnby Valby Idrætspark
2
-
2
11. okt 2023
18:00
Fremad Valby
2
AB Tårnby
2
581646
on11-10 2023
19:35 B 1908 KB Sundby Idrætspark
1
-
1
11. okt 2023
19:35
B 1908
1
KB
1
581645
on11-10 2023
19:45 Kastrup Fr.holm Sydhavnen Kastrup IA ved Røllikevej
7
-
2
11. okt 2023
19:45
Kastrup
7
Fr.holm Sydhavnen
2
581650
ma23-10 2023
20:30 KB Kastrup Kunst, KB, P. Bangs Vej
UHT
23. okt 2023
20:30
KB
Kastrup
UHT
581651
ti24-10 2023
19:30 Brønshøj BK B 1908 Tingbjerg Idrætspark
3
-
0
24. okt 2023
19:30
Brønshøj BK
3
B 1908
0
581649
on25-10 2023
19:15 Fr.holm Sydhavnen Fremad Valby Valby Idrætspark
4
-
4
25. okt 2023
19:15
Fr.holm Sydhavnen
4
Fremad Valby
4
581653
to26-10 2023
19:00 Hvidovre/Friheden Oversidder Strandmarkens Fritidscenter
26. okt 2023
19:00
Hvidovre/Friheden
Oversidder
581652
28-10 2023
09:00 AB Tårnby SSB Tårnby Stadion
4
-
3
28. okt 2023
09:00
AB Tårnby
4
SSB
3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind