U10 drenge 5-mands (13) 3 - 21. august, Pulje 4, 3 baner (2022)

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
søndag den. 21-08 2022
Spillested:
Helsingør Idrætspark Gl. Hellebækvej 63 3000 Helsingør
435062 10:00 Helsingør IF Fodbold FC Rudersdal
10:00
Helsingør IF Fodbold
FC Rudersdal
435063 10:00 Lyngby Boldklub 1921 FC Holte
10:00
Lyngby Boldklub 1921
FC Holte
435064 10:00 Hornbæk IF Esrum IF
10:00
Hornbæk IF
Esrum IF
435065 10:20 Humlebæk BK Gilleleje FK
10:20
Humlebæk BK
Gilleleje FK
435066 10:20 Frem Hellebæk Helsingør IF Fodbold
10:20
Frem Hellebæk
Helsingør IF Fodbold
435067 10:20 FC Rudersdal Lyngby Boldklub 1921
10:20
FC Rudersdal
Lyngby Boldklub 1921
435068 10:40 FC Holte Hornbæk IF
10:40
FC Holte
Hornbæk IF
435069 10:40 Esrum IF Humlebæk BK
10:40
Esrum IF
Humlebæk BK
435070 10:40 Gilleleje FK Frem Hellebæk
10:40
Gilleleje FK
Frem Hellebæk
435071 11:05 Helsingør IF Fodbold Lyngby Boldklub 1921
11:05
Helsingør IF Fodbold
Lyngby Boldklub 1921
435072 11:05 FC Rudersdal FC Holte
11:05
FC Rudersdal
FC Holte
435073 11:05 Hornbæk IF Humlebæk BK
11:05
Hornbæk IF
Humlebæk BK
435074 11:25 Esrum IF Gilleleje FK
11:25
Esrum IF
Gilleleje FK
435075 11:25 Frem Hellebæk Lyngby Boldklub 1921
11:25
Frem Hellebæk
Lyngby Boldklub 1921
443924 11:25 Humlebæk BK Helsingør IF Fodbold
11:25
Humlebæk BK
Helsingør IF Fodbold
443925 11:45 Hornbæk IF FC Rudersdal
11:45
Hornbæk IF
FC Rudersdal
443926 11:45 Frem Hellebæk Esrum IF
11:45
Frem Hellebæk
Esrum IF
443927 11:45 Gilleleje FK FC Holte
11:45
Gilleleje FK
FC Holte
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Bemærk at der spilles på to 5-mandsbaner pr. pulje.

Mødetid: 20 minutter før puljen starter.
Førstnævnte hold stiller træner som kvalificeret bane/kampleder.
Husk at det er vigtigt at I stiller hold efter det tilmeldte niveau.

Spilletid 2x7 min pr. kamp.
Ved udeblivelser eller evt. oversidderpladser bedes I aftale på dagen så alle får 4 kampe.

Værtsklubben melder efter stævnet evt. udeblivelser ind på jerp@dbusjaelland.dk

Husk tilmeldingsfristen den 15/8 til 3. runde 3- og 5-mands, der spilles 3.-4. september.

Log ind