U10 drenge 5-mands (13) beg.-Efterårsserie 9/10, Pulje 1 (2022)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Arrangør
514690
09-10 2022
10:00 Hvalsø IF Albertslund IF Tølløse Stadion Tølløse BK
09. okt 2022
10:00
Hvalsø IF
Albertslund IF
514691
09-10 2022
10:00 Solrød FC Oversidder Tølløse Stadion Tølløse BK
09. okt 2022
10:00
Solrød FC
Oversidder
514692
09-10 2022
10:20 Holbæk B&I Karlslunde IF Tølløse Stadion Tølløse BK
09. okt 2022
10:20
Holbæk B&I
Karlslunde IF
514693
09-10 2022
10:20 Tølløse BK (1) T.G. 80 IF Tølløse Stadion Tølløse BK
09. okt 2022
10:20
Tølløse BK (1)
T.G. 80 IF
514694
09-10 2022
10:40 Albertslund IF Solrød FC Tølløse Stadion Tølløse BK
09. okt 2022
10:40
Albertslund IF
Solrød FC
514695
09-10 2022
10:40 Oversidder Holbæk B&I Tølløse BK
09. okt 2022
10:40
Oversidder
Holbæk B&I
514696
09-10 2022
11:00 Karlslunde IF Tølløse BK (1) Tølløse Stadion Tølløse BK
09. okt 2022
11:00
Karlslunde IF
Tølløse BK (1)
514697
09-10 2022
11:00 T.G. 80 IF Hvalsø IF Tølløse Stadion Tølløse BK
09. okt 2022
11:00
T.G. 80 IF
Hvalsø IF
514698
09-10 2022
11:20 Hvalsø IF Solrød FC Tølløse Stadion Tølløse BK
09. okt 2022
11:20
Hvalsø IF
Solrød FC
514699
09-10 2022
11:20 Albertslund IF Oversidder Tølløse Stadion Tølløse BK
09. okt 2022
11:20
Albertslund IF
Oversidder
514700
09-10 2022
11:40 Holbæk B&I Tølløse BK (1) Tølløse Stadion Tølløse BK
09. okt 2022
11:40
Holbæk B&I
Tølløse BK (1)
514701
09-10 2022
11:40 Karlslunde IF T.G. 80 IF Tølløse Stadion Tølløse BK
09. okt 2022
11:40
Karlslunde IF
T.G. 80 IF
514702
09-10 2022
12:00 Hvalsø IF Holbæk B&I Tølløse Stadion Tølløse BK
09. okt 2022
12:00
Hvalsø IF
Holbæk B&I
514703
09-10 2022
12:00 Albertslund IF Karlslunde IF Tølløse Stadion Tølløse BK
09. okt 2022
12:00
Albertslund IF
Karlslunde IF
514704
09-10 2022
12:20 Solrød FC Tølløse BK (1) Tølløse Stadion Tølløse BK
09. okt 2022
12:20
Solrød FC
Tølløse BK (1)
514705
09-10 2022
12:20 Oversidder T.G. 80 IF Tølløse BK
09. okt 2022
12:20
Oversidder
T.G. 80 IF
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Bemærk at der spilles på to 5-mandsbaner pr. pulje.

Mød i god tid og tilmeld jer hos værtsklubbens stævneleder. Alle hold møder senest 15 minutter før første kamp i puljen.
Spilletid 2x7 min pr. kamp.
Husk at det er vigtigt at I stiller hold efter det tilmeldte niveau. 
Førstnævnte hold stiller kvalificeret bane/kampleder.

Efterårsserien består af 4 stævner, bemærk datoerne for det enkelte stævne. Bemærk at der kan forekomme ændringer i kampprogrammet til de enkelte stævner, så husk at holde jer opdateret på appen eller via www.dbusjaelland.dk.

Hvis I benytter KampKlar, så hvis alle fire stævner ikke automatisk er kommet ind i KampKlar, så kan de hentes frem ved at gå i KampKlar via mit.dbu.dk og trykke på indstillinger i venstremenuen og derefter turneringshold midt på skærmen.

Ved udeblivelser bedes I aftale på dagen så alle får fire kampe.
Værtsklubben melder efter stævnet evt. udeblivelser ind til jerp@dbusjaelland.dk

Log ind