U14 Piger 1 (10) Efterår, Pulje 1 (2023)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
Runde 1
651619
26-08 2023
14:00 FA 2000 Sundby Bk. Jens Jessens Vej
0
-
4
26. aug 2023
14:00
FA 2000
0
Sundby Bk.
4
Runde 1
651806
26-08 2023
14:00 FB Hellas Jens Jessens Vej
UHT
26. aug 2023
14:00
FB
Hellas
UHT
Runde 2
651923
02-09 2023
10:00 Hellas Nørrebro United Engdraget
1
-
1
02. sep 2023
10:00
Hellas
1
Nørrebro United
1
Runde 2
651916
02-09 2023
12:00 GVI FA 2000 GVI. Nymosen
1
-
5
02. sep 2023
12:00
GVI
1
FA 2000
5
Runde 2
652734
03-09 2023
12:00 Sundby Bk. FB Kløvermarkens Idrætsanlæg
4
-
2
03. sep 2023
12:00
Sundby Bk.
4
FB
2
Runde 3
652736
09-09 2023
14:00 FB GVI Jens Jessens Vej
0
-
0
09. sep 2023
14:00
FB
0
GVI
0
Runde 3
652735
10-09 2023
10:00 FA 2000 Nørrebro United Jens Jessens Vej
14
-
1
10. sep 2023
10:00
FA 2000
14
Nørrebro United
1
Runde 3
652737
10-09 2023
12:00 Sundby Bk. Hellas Kløvermarkens Idrætsanlæg
3
-
2
10. sep 2023
12:00
Sundby Bk.
3
Hellas
2
Runde 4
653812
fr15-09 2023
17:00 Nørrebro United FB Mimersparken
1
-
4
15. sep 2023
17:00
Nørrebro United
1
FB
4
Runde 4
653743
16-09 2023
14:00 GVI Sundby Bk. GVI. Nymosen
1
-
2
16. sep 2023
14:00
GVI
1
Sundby Bk.
2
Runde 4
652738
17-09 2023
10:00 FA 2000 Hellas Jens Jessens Vej
8
-
1
17. sep 2023
10:00
FA 2000
8
Hellas
1
Runde 1
651807
on20-09 2023
18:15 Nørrebro United GVI Ryparken Idrætsanlæg
1
-
5
20. sep 2023
18:15
Nørrebro United
1
GVI
5
Runde 5
653879
23-09 2023
10:00 FB FA 2000 Jens Jessens Vej
0
-
7
23. sep 2023
10:00
FB
0
FA 2000
7
Runde 5
653880
23-09 2023
10:00 Hellas GVI Vanløse Idrætspark
2
-
4
23. sep 2023
10:00
Hellas
2
GVI
4
Runde 5
653881
24-09 2023
12:00 Sundby Bk. Nørrebro United Kløvermarkens Idrætsanlæg
UHT
24. sep 2023
12:00
Sundby Bk.
Nørrebro United
UHT
Runde 6
653883
30-09 2023
10:00 Hellas FB Engdraget
1
-
1
30. sep 2023
10:00
Hellas
1
FB
1
Runde 6
653885
01-10 2023
12:00 Sundby Bk. FA 2000 Kløvermarkens Idrætsanlæg
0
-
9
01. okt 2023
12:00
Sundby Bk.
0
FA 2000
9
Runde 6
653882
01-10 2023
14:00 GVI Nørrebro United GVI. Nymosen
2
-
1
01. okt 2023
14:00
GVI
2
Nørrebro United
1
Runde 7
653888
fr06-10 2023
18:00 Nørrebro United Hellas Mimersparken
1
-
1
06. okt 2023
18:00
Nørrebro United
1
Hellas
1
Runde 7
653887
07-10 2023
10:00 FB Sundby Bk. Jens Jessens Vej
2
-
2
07. okt 2023
10:00
FB
2
Sundby Bk.
2
Runde 7
653886
07-10 2023
11:30 FA 2000 GVI Jens Jessens Vej
2
-
4
07. okt 2023
11:30
FA 2000
2
GVI
4
Runde 8
653891
14-10 2023
10:00 Hellas Sundby Bk. Engdraget
1
-
7
14. okt 2023
10:00
Hellas
1
Sundby Bk.
7
Runde 8
653889
14-10 2023
12:00 GVI FB GVI. Nymosen
3
-
3
14. okt 2023
12:00
GVI
3
FB
3
Runde 8
654139
15-10 2023
14:00 Nørrebro United FA 2000 Mimersparken
0
-
3
15. okt 2023
14:00
Nørrebro United
0
FA 2000
3
Runde 9
654572
21-10 2023
10:00 Hellas FA 2000 Engdraget
HHT
21. okt 2023
10:00
Hellas
FA 2000
HHT
Runde 9
654427
22-10 2023
14:00 FB Nørrebro United Jens Jessens Vej
UHT
22. okt 2023
14:00
FB
Nørrebro United
UHT
Runde 9
654573
on25-10 2023
18:00 Sundby Bk. GVI Kløvermarkens Idrætsanlæg
1
-
1
25. okt 2023
18:00
Sundby Bk.
1
GVI
1
Runde 10
654574
28-10 2023
10:00 FA 2000 FB Jens Jessens Vej
2
-
4
28. okt 2023
10:00
FA 2000
2
FB
4
Runde 10
654575
28-10 2023
10:00 GVI Hellas GVI. Nymosen
9
-
1
28. okt 2023
10:00
GVI
9
Hellas
1
Runde 10
654576
28-10 2023
12:00 Nørrebro United Sundby Bk. Mimersparken
0
-
6
28. okt 2023
12:00
Nørrebro United
0
Sundby Bk.
6
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind