U10 Drenge 2 (13) 5:5 Forår, Hvid (2023)

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
søndag den. 30-04 2023
Spillested:
HIK HIK Græs 5M Bregnegårdsvej 25 2900 Hellerup
994441 12:00 Valby BK 1 HIK 2 HIK Græs 5M
12:00
Valby BK 1
HIK 2
994442 12:00 CIK 1 AB Tårnby 1 HIK Græs 3M
12:00
CIK 1
AB Tårnby 1
994443 12:25 Valby BK 1 B 1903 1 HIK Græs 5M
12:25
Valby BK 1
B 1903 1
994444 12:25 AB Tårnby 1 Nørrebro United 2 HIK Græs 3M
12:25
AB Tårnby 1
Nørrebro United 2
994445 12:50 B 1903 1 CIK 1 HIK Græs 5M
12:50
B 1903 1
CIK 1
994446 12:50 Nørrebro United 2 HIK 2 HIK Græs 3M
12:50
Nørrebro United 2
HIK 2
994447 13:15 CIK 1 Valby BK 1 HIK Græs 5M
13:15
CIK 1
Valby BK 1
994448 13:15 HIK 2 AB Tårnby 1 HIK Græs 3M
13:15
HIK 2
AB Tårnby 1
994449 13:40 B 1903 1 Nørrebro United 2 HIK Græs 5M
13:40
B 1903 1
Nørrebro United 2
søndag den. 30-04 2023
Spillested:
Skovshoved I P Kunst Krøyersvej 5 A 2930 Klampenborg
994450 15:00 Vanløse IF 1 Tårnby FF 1 Kunst
15:00
Vanløse IF 1
Tårnby FF 1
994451 15:00 Jægersborg BK 1 B 1908 1 Kunst
15:00
Jægersborg BK 1
B 1908 1
994452 15:25 Vanløse IF 1 Kastrup BK 1 Kunst
15:25
Vanløse IF 1
Kastrup BK 1
994453 15:25 B 1908 1 Skovshoved IF 1 Kunst
15:25
B 1908 1
Skovshoved IF 1
994454 15:50 Kastrup BK 1 Jægersborg BK 1 Kunst
15:50
Kastrup BK 1
Jægersborg BK 1
994455 15:50 Skovshoved IF 1 Tårnby FF 1 Kunst
15:50
Skovshoved IF 1
Tårnby FF 1
994456 16:15 Jægersborg BK 1 Vanløse IF 1 Kunst
16:15
Jægersborg BK 1
Vanløse IF 1
994457 16:15 Tårnby FF 1 B 1908 1 Kunst
16:15
Tårnby FF 1
B 1908 1
994458 16:40 Kastrup BK 1 Skovshoved IF 1 Kunst
16:40
Kastrup BK 1
Skovshoved IF 1
Arrangør:
søndag den. 14-05 2023
Spillested:
Tårnby Stadion Gemmas Alle kunst - stor kunst (rugby) Gemmas Alle 41 2770 Kastrup
994459 10:00 Valby BK 1 AB Tårnby 1 Gemmas Alle kunst - stor kunst (rugby)
10:00
Valby BK 1
AB Tårnby 1
994460 10:00 Kastrup BK 1 B 1908 1 5v5_2
10:00
Kastrup BK 1
B 1908 1
994461 10:25 Valby BK 1 Nørrebro United 2 Gemmas Alle kunst - stor kunst (rugby)
10:25
Valby BK 1
Nørrebro United 2
994462 10:25 B 1908 1 Vanløse IF 1 Gemmas Alle kunst - stor kunst (rugby)
10:25
B 1908 1
Vanløse IF 1
994463 10:50 Nørrebro United 2 Kastrup BK 1 5v5_1
10:50
Nørrebro United 2
Kastrup BK 1
994464 10:50 Vanløse IF 1 AB Tårnby 1 Gemmas Alle kunst - stor kunst (rugby)
10:50
Vanløse IF 1
AB Tårnby 1
994465 11:15 Kastrup BK 1 Valby BK 1 5v5_1
11:15
Kastrup BK 1
Valby BK 1
994466 11:15 AB Tårnby 1 B 1908 1 Gemmas Alle kunst - stor kunst (rugby)
11:15
AB Tårnby 1
B 1908 1
994467 11:40 Nørrebro United 2 Vanløse IF 1 Gemmas Alle kunst - stor kunst (rugby)
11:40
Nørrebro United 2
Vanløse IF 1
Arrangør:
søndag den. 14-05 2023
Spillested:
Vestamager Idrætsanlæg Bane 2-2 Ugandavej 105 2770 Kastrup
994468 10:00 B 1903 1 Tårnby FF 1 Bane 2-2
10:00
B 1903 1
Tårnby FF 1
994469 10:00 Skovshoved IF 1 Jægersborg BK 1 Bane 2-4
10:00
Skovshoved IF 1
Jægersborg BK 1
994470 10:25 B 1903 1 HIK 2 Bane 2-3
10:25
B 1903 1
HIK 2
994471 10:25 Jægersborg BK 1 CIK 1
!
NB: CIK 1 er taberdømt
Bane 2-4
10:25
Jægersborg BK 1
CIK 1
994472 10:50 HIK 2 Skovshoved IF 1 Bane 2-4
10:50
HIK 2
Skovshoved IF 1
994473 10:50 CIK 1
!
NB: CIK 1 er taberdømt
Tårnby FF 1 Bane 2-2
10:50
CIK 1
Tårnby FF 1
994474 11:15 Skovshoved IF 1 B 1903 1 Bane 2-4
11:15
Skovshoved IF 1
B 1903 1
994475 11:15 Tårnby FF 1 Jægersborg BK 1 Bane 2-2
11:15
Tårnby FF 1
Jægersborg BK 1
994476 11:40 HIK 2 CIK 1
!
NB: CIK 1 er taberdømt
Bane 2-2
11:40
HIK 2
CIK 1
lørdag den. 03-06 2023
Spillested:
Valby Idrætspark Julius Andersens Vej 1 2450 København SV
994477 10:00 CIK 1 Kastrup BK 1
10:00
CIK 1
Kastrup BK 1
994478 10:00 Skovshoved IF 1 Valby BK 1
10:00
Skovshoved IF 1
Valby BK 1
994479 10:25 CIK 1 Nørrebro United 2
10:25
CIK 1
Nørrebro United 2
994480 10:25 Valby BK 1 Tårnby FF 1
10:25
Valby BK 1
Tårnby FF 1
994481 10:50 Nørrebro United 2 Skovshoved IF 1
10:50
Nørrebro United 2
Skovshoved IF 1
994482 10:50 Tårnby FF 1 Kastrup BK 1
10:50
Tårnby FF 1
Kastrup BK 1
994483 11:15 Skovshoved IF 1 CIK 1
11:15
Skovshoved IF 1
CIK 1
994484 11:15 Kastrup BK 1 Valby BK 1
11:15
Kastrup BK 1
Valby BK 1
994486 11:40 Nørrebro United 2 Tårnby FF 1
11:40
Nørrebro United 2
Tårnby FF 1
søndag den. 04-06 2023
Spillested:
Vanløse Idrætspark Klitmøllervej 20 2720 Vanløse
994487 10:00 B 1903 1 Jægersborg BK 1
10:00
B 1903 1
Jægersborg BK 1
994488 10:00 Vanløse IF 1 HIK 2
10:00
Vanløse IF 1
HIK 2
994489 10:25 B 1903 1 AB Tårnby 1
10:25
B 1903 1
AB Tårnby 1
994490 10:25 HIK 2 B 1908 1
10:25
HIK 2
B 1908 1
994491 10:50 AB Tårnby 1 Vanløse IF 1
10:50
AB Tårnby 1
Vanløse IF 1
994492 10:50 B 1908 1 Jægersborg BK 1
10:50
B 1908 1
Jægersborg BK 1
994493 11:15 Vanløse IF 1 B 1903 1
11:15
Vanløse IF 1
B 1903 1
994494 11:15 Jægersborg BK 1 HIK 2
11:15
Jægersborg BK 1
HIK 2
994495 11:40 AB Tårnby 1 B 1908 1
11:40
AB Tårnby 1
B 1908 1
Arrangør:
søndag den. 11-06 2023
Spillested:
B1903 Bane 1B-2 Lyngbyvej 270 2900 Hellerup
994505 09:30 Tårnby FF 1 HIK 2 Bane 1B-2
09:30
Tårnby FF 1
HIK 2
994536 09:30 Kastrup BK 1 B 1903 1 Bane 1B-1
09:30
Kastrup BK 1
B 1903 1
994537 09:55 Tårnby FF 1 AB Tårnby 1 Bane 1B-2
09:55
Tårnby FF 1
AB Tårnby 1
994538 09:55 B 1903 1 Jægersborg BK 1 Bane 1B-1
09:55
B 1903 1
Jægersborg BK 1
994539 10:20 AB Tårnby 1 Kastrup BK 1 Bane 1B-1
10:20
AB Tårnby 1
Kastrup BK 1
994540 10:20 Jægersborg BK 1 HIK 2 Bane 1B-2
10:20
Jægersborg BK 1
HIK 2
994541 10:45 Kastrup BK 1 Tårnby FF 1 Bane 1B-1
10:45
Kastrup BK 1
Tårnby FF 1
994542 10:45 HIK 2 B 1903 1 Bane 1B-2
10:45
HIK 2
B 1903 1
994543 11:10 AB Tårnby 1 Jægersborg BK 1 Bane 1B-1
11:10
AB Tårnby 1
Jægersborg BK 1
søndag den. 11-06 2023
Spillested:
Holmens IA Arsenalvej 6 1436 København K
994496 10:00 Valby BK 1 B 1908 1
10:00
Valby BK 1
B 1908 1
994497 10:00 Vanløse IF 1 CIK 1
10:00
Vanløse IF 1
CIK 1
994498 10:25 Valby BK 1 Skovshoved IF 1
10:25
Valby BK 1
Skovshoved IF 1
994499 10:25 CIK 1 Nørrebro United 2
10:25
CIK 1
Nørrebro United 2
994500 10:50 Skovshoved IF 1 Vanløse IF 1
10:50
Skovshoved IF 1
Vanløse IF 1
994501 10:50 Nørrebro United 2 B 1908 1
10:50
Nørrebro United 2
B 1908 1
994502 11:15 Vanløse IF 1 Valby BK 1
11:15
Vanløse IF 1
Valby BK 1
994503 11:15 B 1908 1 CIK 1
11:15
B 1908 1
CIK 1
994504 11:40 Skovshoved IF 1 Nørrebro United 2
11:40
Skovshoved IF 1
Nørrebro United 2
Arrangør:
lørdag den. 17-06 2023
Spillested:
Fælledparken 1 Per Henrik Lings Allé 10 2100 København Ø
994544 12:00 Valby BK 1
!
NB: Valby BK 1 er taberdømt
HIK 2 1
12:00
Valby BK 1
HIK 2
994545 12:00 Jægersborg BK 1 Kastrup BK 1
12:00
Jægersborg BK 1
Kastrup BK 1
994553 12:00 B 1903 1 B 1908 1
12:00
B 1903 1
B 1908 1
994554 12:00 AB Tårnby 1 Skovshoved IF 1
12:00
AB Tårnby 1
Skovshoved IF 1
994555 12:25 B 1903 1 CIK 1
12:25
B 1903 1
CIK 1
994556 12:25 Skovshoved IF 1 Tårnby FF 1
!
NB: Tårnby FF 1 er taberdømt
1
12:25
Skovshoved IF 1
Tårnby FF 1
994546 12:25 Valby BK 1
!
NB: Valby BK 1 er taberdømt
Nørrebro United 2 1
12:25
Valby BK 1
Nørrebro United 2
994547 12:25 Kastrup BK 1 Vanløse IF 1
!
NB: Vanløse IF 1 er taberdømt
1
12:25
Kastrup BK 1
Vanløse IF 1
994548 12:50 Nørrebro United 2
!
NB: Nørrebro United 2 er taberdømt
Jægersborg BK 1 1
12:50
Nørrebro United 2
Jægersborg BK 1
994549 12:50 Vanløse IF 1
!
NB: Vanløse IF 1 er taberdømt
HIK 2 1
12:50
Vanløse IF 1
HIK 2
994557 12:50 CIK 1 AB Tårnby 1
12:50
CIK 1
AB Tårnby 1
994558 12:50 Tårnby FF 1
!
NB: Tårnby FF 1 er taberdømt
B 1908 1 1
12:50
Tårnby FF 1
B 1908 1
994559 13:15 AB Tårnby 1 B 1903 1
13:15
AB Tårnby 1
B 1903 1
994560 13:15 B 1908 1 Skovshoved IF 1
13:15
B 1908 1
Skovshoved IF 1
994550 13:15 Jægersborg BK 1 Valby BK 1
!
NB: Valby BK 1 er taberdømt
1
13:15
Jægersborg BK 1
Valby BK 1
994551 13:15 HIK 2
!
NB: HIK 2 er taberdømt
Kastrup BK 1 1
13:15
HIK 2
Kastrup BK 1
994552 13:40 Nørrebro United 2 Vanløse IF 1
!
NB: Vanløse IF 1 er taberdømt
1
13:40
Nørrebro United 2
Vanløse IF 1
994561 13:40 CIK 1 Tårnby FF 1
!
NB: Tårnby FF 1 er taberdømt
1
13:40
CIK 1
Tårnby FF 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind