U13 Drenge 3 (10) 8M VinterBOLD, Pulje 1 (2022)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
882434
ma14-11 2022
19:30 Herfølge BK FK Sydsjælland 05 Herfølge Stadion
1
-
14
14. nov 2022
19:30
Herfølge BK
1
FK Sydsjælland 05
14
882436
19-11 2022
09:30 Solrød FC Oversidder Solrød Idrætscenter
19. nov 2022
09:30
Solrød FC
Oversidder
882435
19-11 2022
10:00 B1938/Luif U13 Køge BK Nykøbing FC
5
-
2
19. nov 2022
10:00
B1938/Luif U13
5
Køge BK
2
882698
19-11 2022
10:30 Hellested IF Væggerløse Strøbyhallen Kunstgræs
5
-
5
19. nov 2022
10:30
Hellested IF
5
Væggerløse
5
882697
19-11 2022
11:15 Nyråd/Vordingborg Haslev FC Vordingborg Kunst "Panteren"
1
-
2
19. nov 2022
11:15
Nyråd/Vordingborg
1
Haslev FC
2
882703
ma28-11 2022
18:00 Væggerløse Solrød FC JBJ Arena
UHT
28. nov 2022
18:00
Væggerløse
Solrød FC
UHT
882700
03-12 2022
10:00 FK Sydsjælland 05 Nyråd/Vordingborg Fladsåhallen
2
-
6
03. dec 2022
10:00
FK Sydsjælland 05
2
Nyråd/Vordingborg
6
882699
03-12 2022
10:10 Haslev FC Hellested IF HFC's Klubhus
2
-
1
03. dec 2022
10:10
Haslev FC
2
Hellested IF
1
882701
04-12 2022
10:15 Køge BK Herfølge BK Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
5
-
1
04. dec 2022
10:15
Køge BK
5
Herfølge BK
1
882702
04-12 2022
23:59 Oversidder B1938/Luif U13
04. dec 2022
23:59
Oversidder
B1938/Luif U13
882705
ma12-12 2022
19:30 Herfølge BK Oversidder Herfølge Stadion
12. dec 2022
19:30
Herfølge BK
Oversidder
882708
17-12 2022
09:00 Hellested IF Solrød FC Strøbyhallen Kunstgræs
0
-
3
17. dec 2022
09:00
Hellested IF
0
Solrød FC
3
882704
17-12 2022
10:10 Haslev FC FK Sydsjælland 05 HFC's Klubhus
0
-
2
17. dec 2022
10:10
Haslev FC
0
FK Sydsjælland 05
2
882706
17-12 2022
13:30 B1938/Luif U13 Væggerløse FC Falster Kunst
8
-
1
17. dec 2022
13:30
B1938/Luif U13
8
Væggerløse
1
882707
18-12 2022
11:15 Nyråd/Vordingborg Køge BK Vordingborg Kunst "Panteren"
3
-
0
18. dec 2022
11:15
Nyråd/Vordingborg
3
Køge BK
0
883690
ma23-01 2023
18:00 Væggerløse Herfølge BK JBJ Arena
UHT
23. jan 2023
18:00
Væggerløse
Herfølge BK
UHT
883689
ma23-01 2023
23:59 Oversidder Nyråd/Vordingborg
23. jan 2023
23:59
Oversidder
Nyråd/Vordingborg
883662
28-01 2023
12:00 FK Sydsjælland 05 Hellested IF Fladsåhallen
UHT
28. jan 2023
12:00
FK Sydsjælland 05
Hellested IF
UHT
883663
29-01 2023
11:15 Køge BK Haslev FC Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
2
-
0
29. jan 2023
11:15
Køge BK
2
Haslev FC
0
883664
29-01 2023
11:15 Solrød FC B1938/Luif U13 Solrød Idrætscenter
1
-
6
29. jan 2023
11:15
Solrød FC
1
B1938/Luif U13
6
883692
ma30-01 2023
19:30 Herfølge BK Solrød FC Herfølge Stadion
4
-
8
30. jan 2023
19:30
Herfølge BK
4
Solrød FC
8
883694
04-02 2023
10:00 Nyråd/Vordingborg Væggerløse Vordingborg Kunst "Panteren"
5
-
1
04. feb 2023
10:00
Nyråd/Vordingborg
5
Væggerløse
1
883691
04-02 2023
10:10 Haslev FC Oversidder HFC's Klubhus
04. feb 2023
10:10
Haslev FC
Oversidder
883700
ma06-02 2023
18:00 Væggerløse Haslev FC JBJ Arena
2
-
2
06. feb 2023
18:00
Væggerløse
2
Haslev FC
2
883699
ma06-02 2023
23:59 Oversidder FK Sydsjælland 05
06. feb 2023
23:59
Oversidder
FK Sydsjælland 05
883696
12-02 2023
10:00 B1938/Luif U13 Herfølge BK FC Falster Kunst
6
-
1
12. feb 2023
10:00
B1938/Luif U13
6
Herfølge BK
1
883697
12-02 2023
10:15 Køge BK Hellested IF Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
1
-
4
12. feb 2023
10:15
Køge BK
1
Hellested IF
4
883698
12-02 2023
11:00 Solrød FC Nyråd/Vordingborg Solrød Idrætscenter
UHT
12. feb 2023
11:00
Solrød FC
Nyråd/Vordingborg
UHT
883695
25-02 2023
11:00 B1938/Luif U13 Hellested IF FC Falster Kunst
2
-
4
25. feb 2023
11:00
B1938/Luif U13
2
Hellested IF
4
883693
26-02 2023
10:00 FK Sydsjælland 05 Køge BK Fladsåhallen
9
-
3
26. feb 2023
10:00
FK Sydsjælland 05
9
Køge BK
3
883702
ma27-02 2023
18:00 FK Sydsjælland 05 Væggerløse Fladsåhallen
5
-
1
27. feb 2023
18:00
FK Sydsjælland 05
5
Væggerløse
1
883701
04-03 2023
10:10 Haslev FC Solrød FC HFC's Klubhus
4
-
0
04. mar 2023
10:10
Haslev FC
4
Solrød FC
0
883703
05-03 2023
10:15 Køge BK Oversidder Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
05. mar 2023
10:15
Køge BK
Oversidder
883705
05-03 2023
10:30 Hellested IF Herfølge BK Strøbyhallen Kunstgræs
8
-
1
05. mar 2023
10:30
Hellested IF
8
Herfølge BK
1
883704
05-03 2023
11:15 Nyråd/Vordingborg B1938/Luif U13 Vordingborg Kunst "Panteren"
2
-
9
05. mar 2023
11:15
Nyråd/Vordingborg
2
B1938/Luif U13
9
883706
ma06-03 2023
19:30 Herfølge BK Nyråd/Vordingborg Herfølge Stadion
UHT
06. mar 2023
19:30
Herfølge BK
Nyråd/Vordingborg
UHT
883708
11-03 2023
10:30 Solrød FC FK Sydsjælland 05 Solrød Idrætscenter
0
-
3
11. mar 2023
10:30
Solrød FC
0
FK Sydsjælland 05
3
883707
11-03 2023
12:30 B1938/Luif U13 Haslev FC Nykøbing FC
1
-
1
11. mar 2023
12:30
B1938/Luif U13
1
Haslev FC
1
883710
11-03 2023
13:00 Væggerløse Køge BK JBJ Arena
3
-
1
11. mar 2023
13:00
Væggerløse
3
Køge BK
1
883709
12-03 2023
10:30 Hellested IF Oversidder Strøbyhallen Kunstgræs
12. mar 2023
10:30
Hellested IF
Oversidder
883712
on15-03 2023
18:00 FK Sydsjælland 05 B1938/Luif U13 Fladsåhallen
1
-
3
15. mar 2023
18:00
FK Sydsjælland 05
1
B1938/Luif U13
3
883714
18-03 2023
10:00 Nyråd/Vordingborg Hellested IF Vordingborg Kunst "Panteren"
3
-
0
18. mar 2023
10:00
Nyråd/Vordingborg
3
Hellested IF
0
883715
18-03 2023
23:59 Oversidder Væggerløse
18. mar 2023
23:59
Oversidder
Væggerløse
883713
19-03 2023
11:15 Køge BK Solrød FC Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
5
-
8
19. mar 2023
11:15
Køge BK
5
Solrød FC
8
883711
19-03 2023
12:45 Haslev FC Herfølge BK HFC's Klubhus
19. mar 2023
12:45
Haslev FC
Herfølge BK
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind