MENU

U10 Piger 3 (13) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49, Pulje 1 (2022) //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
lørdag den. 12-11 2022
Spillested:
Rundforbi Stadion 1 Egebækvej 118 2850 Nærum
394449 Kl. 15:00 Hørsholm-Usserød IK
!
NB: Hørsholm-Usserød IK er taberdømt
Bagsværd BK 1
394450 Kl. 15:00 Jægersborg BK
!
NB: Jægersborg BK er taberdømt
FC Rudersdal 1
394451 Kl. 15:30 IF Bytoften Hørsholm-Usserød IK
!
NB: Hørsholm-Usserød IK er taberdømt
1
394452 Kl. 15:30 Bagsværd BK Jægersborg BK
!
NB: Jægersborg BK er taberdømt
1
394453 Kl. 16:00 FC Rudersdal IF Bytoften
394454 Kl. 16:00 Hørsholm-Usserød IK Jægersborg BK 1
UHHT
394455 Kl. 16:30 IF Bytoften Bagsværd BK
394456 Kl. 16:30 FC Rudersdal Hørsholm-Usserød IK
!
NB: Hørsholm-Usserød IK er taberdømt
1
Arrangør:
søndag den. 13-11 2022
Spillested:
Birkevang 1 Birkevang 17 3500 Værløse
394457 Kl. 11:00 KFUM
!
NB: KFUM er taberdømt
Hareskov IF 1
394458 Kl. 11:00 Virum-Sorgenfri BK Østerbro IF
!
NB: Østerbro IF er taberdømt
1
394459 Kl. 11:30 Hårlev BK KFUM
!
NB: KFUM er taberdømt
1
394460 Kl. 11:30 Hareskov IF Virum-Sorgenfri BK
394461 Kl. 12:00 Østerbro IF
!
NB: Østerbro IF er taberdømt
Hårlev BK 1
394462 Kl. 12:00 KFUM
!
NB: KFUM er taberdømt
Virum-Sorgenfri BK 1
394463 Kl. 12:30 Hårlev BK Hareskov IF
394464 Kl. 12:30 Østerbro IF
!
NB: Østerbro IF er taberdømt
KFUM 1
Arrangør:
søndag den. 27-11 2022
Spillested:
Gladsaxe skole Ræveholmen 1 2860 Søborg
403698 Kl. 09:00 IF Bytoften Hareskov IF
403699 Kl. 09:00 Hørsholm-Usserød IK Østerbro IF
403700 Kl. 09:30 Jægersborg BK IF Bytoften
403701 Kl. 09:30 Hareskov IF Hørsholm-Usserød IK
403702 Kl. 10:00 Østerbro IF Jægersborg BK
403703 Kl. 10:00 IF Bytoften Hørsholm-Usserød IK
403704 Kl. 10:30 Jægersborg BK Hareskov IF
403705 Kl. 10:30 Østerbro IF IF Bytoften
Arrangør:
søndag den. 27-11 2022
Spillested:
Emdrupparken 1 Nøkkerosevej 23 2400 København NV
428229 Kl. 09:00 Hårlev BK Virum-Sorgenfri BK
!
NB: Virum-Sorgenfri BK er taberdømt
1
428230 Kl. 09:00 KFUM Bagsværd BK
428292 Kl. 09:30 FC Rudersdal Hårlev BK
428295 Kl. 09:30 Virum-Sorgenfri BK
!
NB: Virum-Sorgenfri BK er taberdømt
KFUM 1
428298 Kl. 10:00 Bagsværd BK FC Rudersdal
428299 Kl. 10:00 Hårlev BK KFUM
428302 Kl. 10:30 FC Rudersdal Virum-Sorgenfri BK
!
NB: Virum-Sorgenfri BK er taberdømt
1
428303 Kl. 10:30 Bagsværd BK Hårlev BK
søndag den. 11-12 2022
Spillested:
Ryparken Idrætsanlæg Kunst 1A Lyngbyvej 110 2100 København Ø
428305 Kl. 12:00 Østerbro IF Bagsværd BK Kunst 1A
428306 Kl. 12:00 Hårlev BK Hørsholm-Usserød IK
!
NB: Hørsholm-Usserød IK er taberdømt
1
428308 Kl. 12:30 KFUM Østerbro IF Kunst 1A
428309 Kl. 12:30 Bagsværd BK Hårlev BK
428310 Kl. 13:00 Hørsholm-Usserød IK
!
NB: Hørsholm-Usserød IK er taberdømt
KFUM 1
428311 Kl. 13:00 Østerbro IF Hårlev BK Kunst 1A
428312 Kl. 13:30 KFUM Bagsværd BK Kunst 1A
428314 Kl. 13:30 Hørsholm-Usserød IK
!
NB: Hørsholm-Usserød IK er taberdømt
Østerbro IF 1
Arrangør:
søndag den. 11-12 2022
Spillested:
Rundforbi Stadion Egebækvej 118 2850 Nærum
428315 Kl. 11:00 Jægersborg BK FC Rudersdal
428316 Kl. 11:00 Hareskov IF Virum-Sorgenfri BK
428318 Kl. 11:30 IF Bytoften Jægersborg BK
428319 Kl. 11:30 FC Rudersdal Hareskov IF
428320 Kl. 12:00 Virum-Sorgenfri BK IF Bytoften
428321 Kl. 12:00 Jægersborg BK Hareskov IF
428438 Kl. 12:30 IF Bytoften FC Rudersdal
428439 Kl. 12:30 Virum-Sorgenfri BK Jægersborg BK
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind