U14 Drenge 3 (09) Forår, Pulje 1 (2023)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
560539
01-04 2023
10:00 Frem Hellebæk Frederikssund FB Nordkysthallen
HMH
01. apr 2023
10:00
Frem Hellebæk
Frederikssund FB
HMH
560540
01-04 2023
10:00 Oversidder Helsinge Fodbold
01. apr 2023
10:00
Oversidder
Helsinge Fodbold
560542
01-04 2023
10:00 Humlebæk BK Hillerød Fodbold Humlebæk Stadion
6
-
0
01. apr 2023
10:00
Humlebæk BK
6
Hillerød Fodbold
0
560544
fr14-04 2023
17:30 Ramløse IF Ølstykke FC Vejby Idrætsplads
3
-
2
14. apr 2023
17:30
Ramløse IF
3
Ølstykke FC
2
560545
15-04 2023
09:30 Frederikssund FB Lynge-Uggeløse IF Frederikssund Stadion
4
-
2
15. apr 2023
09:30
Frederikssund FB
4
Lynge-Uggeløse IF
2
560547
15-04 2023
10:00 Hillerød Fodbold Oversidder Hillerød Stadion
15. apr 2023
10:00
Hillerød Fodbold
Oversidder
560543
15-04 2023
11:00 IS Skævinge Humlebæk BK Baunehøj Stadion
1
-
9
15. apr 2023
11:00
IS Skævinge
1
Humlebæk BK
9
560536
ti18-04 2023
18:00 Lynge-Uggeløse IF Ramløse IF Lynge Idrætsanlæg
2
-
8
18. apr 2023
18:00
Lynge-Uggeløse IF
2
Ramløse IF
8
560552
22-04 2023
10:00 Humlebæk BK Oversidder Humlebæk Stadion
22. apr 2023
10:00
Humlebæk BK
Oversidder
560550
22-04 2023
11:00 Frem Hellebæk Hillerød Fodbold Nordkysthallen
UHT
22. apr 2023
11:00
Frem Hellebæk
Hillerød Fodbold
UHT
560549
23-04 2023
10:00 Lynge-Uggeløse IF Helsinge Fodbold Lynge Idrætsanlæg
1
-
6
23. apr 2023
10:00
Lynge-Uggeløse IF
1
Helsinge Fodbold
6
560551
23-04 2023
10:00 Ølstykke FC Frederikssund FB Ølstykke Stadion
3
-
2
23. apr 2023
10:00
Ølstykke FC
3
Frederikssund FB
2
560548
23-04 2023
12:00 IS Skævinge Ramløse IF Baunehøj Stadion
4
-
3
23. apr 2023
12:00
IS Skævinge
4
Ramløse IF
3
560546
on26-04 2023
18:00 Helsinge Fodbold Frem Hellebæk Helsinge Stadion
4
-
2
26. apr 2023
18:00
Helsinge Fodbold
4
Frem Hellebæk
2
560553
fr28-04 2023
17:30 Ramløse IF Humlebæk BK Ramløsehallen
1
-
3
28. apr 2023
17:30
Ramløse IF
1
Humlebæk BK
3
560556
fr28-04 2023
18:30 Helsinge Fodbold Ølstykke FC Helsinge Stadion
2
-
0
28. apr 2023
18:30
Helsinge Fodbold
2
Ølstykke FC
0
560555
29-04 2023
10:00 Oversidder Frem Hellebæk
29. apr 2023
10:00
Oversidder
Frem Hellebæk
560557
29-04 2023
10:00 Hillerød Fodbold Lynge-Uggeløse IF Hillerød Stadion
2
-
1
29. apr 2023
10:00
Hillerød Fodbold
2
Lynge-Uggeløse IF
1
560560
on03-05 2023
17:30 Ramløse IF Frederikssund FB Ramløsehallen
10
-
3
03. maj 2023
17:30
Ramløse IF
10
Frederikssund FB
3
560559
07-05 2023
10:00 Lynge-Uggeløse IF Oversidder Lynge Idrætsanlæg
07. maj 2023
10:00
Lynge-Uggeløse IF
Oversidder
560558
07-05 2023
12:00 IS Skævinge Helsinge Fodbold Baunehøj Stadion
1
-
3
07. maj 2023
12:00
IS Skævinge
1
Helsinge Fodbold
3
560541
on10-05 2023
18:30 Ølstykke FC IS Skævinge Ølstykke Stadion Kunstgræs
1
-
5
10. maj 2023
18:30
Ølstykke FC
1
IS Skævinge
5
560566
fr12-05 2023
19:00 Helsinge Fodbold Ramløse IF Helsinge Stadion
5
-
4
12. maj 2023
19:00
Helsinge Fodbold
5
Ramløse IF
4
560565
13-05 2023
10:00 Oversidder Ølstykke FC
13. maj 2023
10:00
Oversidder
Ølstykke FC
560564
14-05 2023
11:00 Frederikssund FB Humlebæk BK Frederikssund Stadion
2
-
5
14. maj 2023
11:00
Frederikssund FB
2
Humlebæk BK
5
560563
ti16-05 2023
18:30 Frem Hellebæk Lynge-Uggeløse IF Nordkysthallen
4
-
3
16. maj 2023
18:30
Frem Hellebæk
4
Lynge-Uggeløse IF
3
560569
on17-05 2023
17:30 Ramløse IF Hillerød Fodbold Ramløsehallen
9
-
2
17. maj 2023
17:30
Ramløse IF
9
Hillerød Fodbold
2
560554
on17-05 2023
18:00 Frederikssund FB IS Skævinge Frederikssund Stadion
1
-
8
17. maj 2023
18:00
Frederikssund FB
1
IS Skævinge
8
560570
20-05 2023
10:00 Frederikssund FB Helsinge Fodbold Frederikssund Stadion
2
-
7
20. maj 2023
10:00
Frederikssund FB
2
Helsinge Fodbold
7
560571
20-05 2023
10:00 Ølstykke FC Frem Hellebæk Ølstykke Stadion
14
-
1
20. maj 2023
10:00
Ølstykke FC
14
Frem Hellebæk
1
560572
20-05 2023
10:00 Humlebæk BK Lynge-Uggeløse IF Humlebæk Stadion
0
-
4
20. maj 2023
10:00
Humlebæk BK
0
Lynge-Uggeløse IF
4
560568
21-05 2023
12:00 IS Skævinge Oversidder Baunehøj Stadion
21. maj 2023
12:00
IS Skævinge
Oversidder
560567
ma22-05 2023
18:30 Hillerød Fodbold IS Skævinge Hillerød Stadion
2
-
1
22. maj 2023
18:30
Hillerød Fodbold
2
IS Skævinge
1
560582
to01-06 2023
19:00 Helsinge Fodbold Hillerød Fodbold Helsinge Stadion
4
-
2
01. jun 2023
19:00
Helsinge Fodbold
4
Hillerød Fodbold
2
560575
03-06 2023
10:00 Oversidder Ramløse IF
03. jun 2023
10:00
Oversidder
Ramløse IF
560576
03-06 2023
10:00 Humlebæk BK Helsinge Fodbold Humlebæk Stadion
4
-
0
03. jun 2023
10:00
Humlebæk BK
4
Helsinge Fodbold
0
560577
03-06 2023
10:00 Hillerød Fodbold Frederikssund FB Hillerød Stadion
6
-
0
03. jun 2023
10:00
Hillerød Fodbold
6
Frederikssund FB
0
560574
03-06 2023
11:00 Frem Hellebæk IS Skævinge Nordkysthallen
2
-
7
03. jun 2023
11:00
Frem Hellebæk
2
IS Skævinge
7
560573
04-06 2023
10:00 Lynge-Uggeløse IF Ølstykke FC Lynge Idrætsanlæg
4
-
0
04. jun 2023
10:00
Lynge-Uggeløse IF
4
Ølstykke FC
0
560562
ti06-06 2023
17:30 Humlebæk BK Frem Hellebæk Humlebæk Stadion
6
-
0
06. jun 2023
17:30
Humlebæk BK
6
Frem Hellebæk
0
560561
to08-06 2023
19:00 Ølstykke FC Hillerød Fodbold Ølstykke Stadion
0
-
8
08. jun 2023
19:00
Ølstykke FC
0
Hillerød Fodbold
8
560579
fr09-06 2023
17:30 Ramløse IF Frem Hellebæk Ramløsehallen
8
-
0
09. jun 2023
17:30
Ramløse IF
8
Frem Hellebæk
0
560581
10-06 2023
10:00 Ølstykke FC Humlebæk BK Ølstykke Stadion
2
-
4
10. jun 2023
10:00
Ølstykke FC
2
Humlebæk BK
4
560578
11-06 2023
12:00 IS Skævinge Lynge-Uggeløse IF Baunehøj Stadion
3
-
1
11. jun 2023
12:00
IS Skævinge
3
Lynge-Uggeløse IF
1
560580
11-06 2023
15:00 Frederikssund FB Oversidder Frederikssund Stadion
11. jun 2023
15:00
Frederikssund FB
Oversidder
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:  

Puljevinderne spiller finalestævne (Finals) lørdag den 17. juni i Ølstykke.

Semifinaler 17. juni kl. 10.00 i Ølstykke
Kamp 1: Vinder pulje 1 - Vinder pulje 4
Kamp 2: Vinder pulje 3 - Vinder pulje 2

Finale og 3-4 plads 17. juni kl. 13.30 i Ølstykke
Finale: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 2
3-4 plads: Taber kamp 1 - Taber kamp 2

Log ind