MENU

Serie 4B - Forår, Pulje 5 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
438538
fr
31-03 2023
Kl. 18:30
Skælskør B&I Ringsted IF Skælskør Stadion Kunstgræs
1
-
4
438535
fr
31-03 2023
Kl. 19:00
Vetterslev-Høm GF Høng GF Ringsted Stadion Kunstgræs
3
-
1
438533
01-04 2023
Kl. 15:00
Dianalund IF Lynge-Broby IF Holberg Arena Kunst
10
-
2
438536
02-04 2023
Kl. 12:00
Vemmelev Boldklub (1) Sct. Jørgens IF (1) Vemmelevhallen
4
-
3
438534 ma
03-04 2023
Kl. 18:00
Oversidder Fuglebjerg/Sandved-Tornemark
438544
08-04 2023
Kl. 13:00
Sct. Jørgens IF (1) Oversidder Maglemølle Storhallen
438539
ma
10-04 2023
Kl. 11:00
Ringsted IF Gørlev IF Ringsted Stadion
2
-
1
438547
ti
11-04 2023
Kl. 18:00
Høng GF Dianalund IF Gørlevhallen
1
-
3
438546 ti
11-04 2023
Kl. 19:00
Lynge-Broby IF Skælskør B&I Frederiksberg Skole
1
-
1
438548 fr
14-04 2023
Kl. 18:00
Oversidder Korsør IF 2018
438549
fr
14-04 2023
Kl. 18:30
Vetterslev-Høm GF Dianalund IF Ringsted Stadion Kunstgræs
1
-
4
438585 fr
14-04 2023
Kl. 18:30
Skælskør B&I Høng GF Skælskør Stadion
0
-
5
438550
15-04 2023
Kl. 13:00
Fuglebjerg/Sandved-Tornemark Sct. Jørgens IF (1) Grønbro Stadion
3
-
1
438584
15-04 2023
Kl. 15:00
Gørlev IF Lynge-Broby IF Gørlevhallen Kunst
1
-
2
438583
16-04 2023
Kl. 12:00
Vemmelev Boldklub (1) Ringsted IF Vemmelevhallen
4
-
4
438590
to
20-04 2023
Kl. 19:00
Lynge-Broby IF Vemmelev Boldklub (1) Frederiksberg Skole
1
-
3
438586 fr
21-04 2023
Kl. 19:00
Ringsted IF Oversidder Ringsted Stadion
438587
22-04 2023
Kl. 13:15
Dianalund IF Skælskør B&I Dianalund Stadion
4
-
0
438591
22-04 2023
Kl. 13:30
Høng GF Gørlev IF Hønghallen
2
-
2
438589
23-04 2023
Kl. 14:00
Korsør IF 2018 Fuglebjerg/Sandved-Tornemark Korsør Gl. Stadion Kunstgræs OMK ved Korsør ny sta
1
-
0
438588 ma
24-04 2023
Kl. 19:00
Vetterslev-Høm GF Sct. Jørgens IF (1) Ringsted Stadion Kunstgræs
3
-
6
438592 fr
28-04 2023
Kl. 18:00
Oversidder Lynge-Broby IF
438597
fr
28-04 2023
Kl. 18:30
Gørlev IF Dianalund IF Gørlevhallen Kunst
2
-
1
438593 fr
28-04 2023
Kl. 19:00
Vetterslev-Høm GF Skælskør B&I Vetterslev Stadion
UHT
438594
29-04 2023
Kl. 13:00
Fuglebjerg/Sandved-Tornemark Ringsted IF Grønbro Stadion
1
-
2
438596
29-04 2023
Kl. 13:00
Sct. Jørgens IF (1) Korsør IF 2018 Nygårdsvej Idrætsanlæg
6
-
2
438595
30-04 2023
Kl. 12:00
Vemmelev Boldklub (1) Høng GF Vemmelevhallen
3
-
2
438600
on
03-05 2023
Kl. 19:00
Korsør IF 2018 Vetterslev-Høm GF Korsør Gl. Stadion Kunstgræs OMK ved Korsør ny sta
UMH
438603
to
04-05 2023
Kl. 18:30
Skælskør B&I Gørlev IF Skælskør Stadion
2
-
1
438604
to
04-05 2023
Kl. 19:00
Lynge-Broby IF Fuglebjerg/Sandved-Tornemark Frederiksberg Skole
HHT
438598
to
04-05 2023
Kl. 19:00
Ringsted IF Sct. Jørgens IF (1) Ringsted Stadion
4
-
2
438605
06-05 2023
Kl. 13:30
Høng GF Oversidder Hønghallen
438599
06-05 2023
Kl. 15:00
Dianalund IF Vemmelev Boldklub (1) Dianalund Stadion
1
-
3
438537
on
10-05 2023
Kl. 19:00
Gørlev IF Korsør IF 2018 Gørlevhallen Kunst
3
-
1
438610 to
11-05 2023
Kl. 19:00
Sct. Jørgens IF (1) Lynge-Broby IF Nygårdsvej Idrætsanlæg
3
-
1
438606 fr
12-05 2023
Kl. 18:00
Oversidder Dianalund IF
438607
fr
12-05 2023
Kl. 19:00
Vetterslev-Høm GF Gørlev IF Vetterslev Stadion
0
-
2
438608
13-05 2023
Kl. 13:00
Fuglebjerg/Sandved-Tornemark Høng GF Grønbro Stadion
0
-
9
438609
14-05 2023
Kl. 12:00
Vemmelev Boldklub (1) Skælskør B&I Vemmelevhallen
5
-
0
438611
14-05 2023
Kl. 14:00
Korsør IF 2018 Ringsted IF Korsør Gl. Stadion Kunstgræs OMK ved Korsør ny sta
2
-
4
438664
on
17-05 2023
Kl. 19:00
Lynge-Broby IF Korsør IF 2018 Frederiksberg Skole
1
-
1
438663 fr
19-05 2023
Kl. 18:30
Skælskør B&I Oversidder Skælskør Stadion
438612
fr
19-05 2023
Kl. 19:00
Ringsted IF Vetterslev-Høm GF Ringsted Stadion
3
-
2
438662
20-05 2023
Kl. 13:00
Gørlev IF Vemmelev Boldklub (1) Gørlevhallen Kunst
3
-
4
438665
20-05 2023
Kl. 13:30
Høng GF Sct. Jørgens IF (1) Hønghallen
5
-
0
438661
20-05 2023
Kl. 15:00
Dianalund IF Fuglebjerg/Sandved-Tornemark Dianalund Stadion
10
-
0
438667 fr
26-05 2023
Kl. 18:00
Oversidder Gørlev IF
438668
fr
26-05 2023
Kl. 19:00
Vetterslev-Høm GF Vemmelev Boldklub (1) Vetterslev Stadion
3
-
4
438814
fr
26-05 2023
Kl. 19:00
Korsør IF 2018 Høng GF Korsør Gl. Stadion Kunstgræs OMK ved Korsør ny sta
2
-
5
438666 fr
26-05 2023
Kl. 19:00
Ringsted IF Lynge-Broby IF Ringsted Stadion
2
-
1
438812
27-05 2023
Kl. 13:00
Fuglebjerg/Sandved-Tornemark Skælskør B&I Grønbro Stadion
2
-
0
438813
27-05 2023
Kl. 13:00
Sct. Jørgens IF (1) Dianalund IF Nygårdsvej Idrætsanlæg
1
-
3
438816 fr
02-06 2023
Kl. 18:00
Vemmelev Boldklub (1) Oversidder Vemmelevhallen
438818 fr
02-06 2023
Kl. 18:30
Skælskør B&I Sct. Jørgens IF (1) Skælskør Stadion
HHT
438819 fr
02-06 2023
Kl. 19:00
Vetterslev-Høm GF Lynge-Broby IF Vetterslev Stadion
1
-
1
438820
03-06 2023
Kl. 13:30
Høng GF Ringsted IF Hønghallen
0
-
1
438815
03-06 2023
Kl. 15:00
Dianalund IF Korsør IF 2018 Dianalund Stadion
PRO
438817
03-06 2023
Kl. 15:00
Gørlev IF Fuglebjerg/Sandved-Tornemark Gørlevhallen Kunst
4
-
4
438540
on
07-06 2023
Kl. 19:00
Fuglebjerg/Sandved-Tornemark Vetterslev-Høm GF Grønbro Stadion
3
-
3
438545
on
07-06 2023
Kl. 19:00
Korsør IF 2018 Vemmelev Boldklub (1) Korsør Gl. Stadion Kunstgræs OMK ved Korsør ny sta
1
-
5
438832 to
08-06 2023
Kl. 19:00
Lynge-Broby IF Høng GF Frederiksberg Skole
0
-
3
438828 fr
09-06 2023
Kl. 18:00
Oversidder Vetterslev-Høm GF
438831 fr
09-06 2023
Kl. 19:00
Korsør IF 2018 Skælskør B&I Korsør Gl. Stadion Kunstgræs OMK ved Korsør ny sta
UHT
438821 fr
09-06 2023
Kl. 19:00
Ringsted IF Dianalund IF Ringsted Stadion
438829
10-06 2023
Kl. 13:00
Fuglebjerg/Sandved-Tornemark Vemmelev Boldklub (1) Grønbro Stadion
438830
10-06 2023
Kl. 13:00
Sct. Jørgens IF (1) Gørlev IF Nygårdsvej Idrætsanlæg
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning: 

Kvartfinaler tirsdag den 13. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 3 - Vinder pulje 1
kamp 2 Vinder pulje 5 - Vinder pulje 6

Semifinaler lørdag den 17. juni kl. 13.00

Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 2
Semifinale 2: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 4

Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 21. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2

Log ind