Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03. apr 2023
18:00
Oversidder
SB
|
|||||||||||||||||||
11. apr 2023
18:00
Holmegaard GB
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
11. apr 2023
18:00
Faxe BK
2
Nykøbing FC
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
13. apr 2023
18:00
SB
Næstved I.F.
HHT
|
|||||||||||||||||||
17. apr 2023
19:00
Nykøbing FC
5
SB
2
|
|||||||||||||||||||
18. apr 2023
17:15
Faxe BK
3
Holmegaard GB
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
22. apr 2023
13:00
Næstved I.F.
0
Faxe BK
9
|
|||||||||||||||||||
22. apr 2023
13:00
Næstved I.F.
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2023
18:00
Oversidder
Nykøbing FC
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2023
19:00
Nykøbing FC
1
Holmegaard GB
2
|
|||||||||||||||||||
27. apr 2023
18:00
SB
0
Faxe BK
3
|
|||||||||||||||||||
29. apr 2023
13:00
Næstved I.F.
0
Holmegaard GB
7
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2023
18:00
Holmegaard GB
SB
UHT
|
|||||||||||||||||||
02. maj 2023
17:15
Faxe BK
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
04. maj 2023
19:00
Nykøbing FC
4
Næstved I.F.
0
|
|||||||||||||||||||
08. maj 2023
18:00
Holmegaard GB
1
Nykøbing FC
1
|
|||||||||||||||||||
09. maj 2023
17:15
Faxe BK
10
Næstved I.F.
0
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2023
18:00
SB
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2023
18:00
Oversidder
Holmegaard GB
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2023
19:00
Nykøbing FC
2
Faxe BK
4
|
|||||||||||||||||||
20. maj 2023
13:00
Næstved I.F.
SB
UHT
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2023
18:00
Oversidder
Næstved I.F.
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2023
18:00
SB
Nykøbing FC
HHT
|
|||||||||||||||||||
30. maj 2023
17:15
Faxe BK
SB
UHT
|
|||||||||||||||||||
30. maj 2023
18:00
Holmegaard GB
Næstved I.F.
UHT
|
|||||||||||||||||||
30. maj 2023
19:15
Nykøbing FC
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
31. maj 2023
18:00
Holmegaard GB
0
Faxe BK
2
|
|||||||||||||||||||
05. jun 2023
18:00
Oversidder
Faxe BK
|
|||||||||||||||||||
07. jun 2023
19:00
Næstved I.F.
0
Nykøbing FC
7
|
|||||||||||||||||||
08. jun 2023
18:00
SB
0
Holmegaard GB
0
|
Turneringsafslutning:
Puljevinderne samt bedste 2´er spiller finalestævne (Finals) søndag den 18. juni i Borup.
Semifinaler 18. juni kl. 10.00 i Borup
Kamp 1: Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
Kamp 2: Vinder pulje 2 - Bedste 2´er
Finale og 3-4 plads 18. juni kl. 12.30 i Borup
Kamp 3: Finale: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 2
Kamp 4: 3-4 plads: Taber kamp 1 - Taber kamp 2