Serie 5, P2/4 Efterår - Dommerløs række, Pulje 4 (2023)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
916543
to24-08 2023
19:30 Brønshøj 5 FC Ryparken 2 Tingbjerg Idrætspark
1
-
4
24. aug 2023
19:30
Brønshøj 5
1
FC Ryparken 2
4
916544
27-08 2023
10:00 B 1903 Vanløse IF 5 B1903
9
-
2
27. aug 2023
10:00
B 1903
9
Vanløse IF 5
2
916545
27-08 2023
10:00 FB 18 FC Whop en Dei 2 Jens Jessens Vej
3
-
8
27. aug 2023
10:00
FB 18
3
FC Whop en Dei 2
8
916541
27-08 2023
14:00 SC Amager 2 Oversidder Kløvermarkens Idrætsanlæg
27. aug 2023
14:00
SC Amager 2
Oversidder
916549
02-09 2023
16:00 FC Ryparken 2 FA 2000 13 Ryparken Idrætsanlæg
4
-
0
02. sep 2023
16:00
FC Ryparken 2
4
FA 2000 13
0
916546
03-09 2023
10:00 Vanløse IF 5 FB 18 Vanløse Idrætspark
0
-
5
03. sep 2023
10:00
Vanløse IF 5
0
FB 18
5
916548
03-09 2023
12:00 Østerbro IF 8 SC Amager 2 Fælledparken
4
-
0
03. sep 2023
12:00
Østerbro IF 8
4
SC Amager 2
0
916547
03-09 2023
14:00 Oversidder B 1903
03. sep 2023
14:00
Oversidder
B 1903
916555
fr08-09 2023
19:00 FB 18 Brønshøj 5 Jens Jessens Vej
4
-
3
08. sep 2023
19:00
FB 18
4
Brønshøj 5
3
916552
09-09 2023
12:00 SC Amager 2 FC Ryparken 2 Kløvermarkens Idrætsanlæg
0
-
8
09. sep 2023
12:00
SC Amager 2
0
FC Ryparken 2
8
916551
09-09 2023
16:00 Vanløse IF 5 Oversidder Vanløse Idrætspark
HHT
09. sep 2023
16:00
Vanløse IF 5
Oversidder
HHT
916554
10-09 2023
10:00 B 1903 Østerbro IF 8 B1903
6
-
0
10. sep 2023
10:00
B 1903
6
Østerbro IF 8
0
916553
10-09 2023
14:00 FA 2000 13 FC Whop en Dei 2 Jens Jessens Vej
3
-
1
10. sep 2023
14:00
FA 2000 13
3
FC Whop en Dei 2
1
916558
to14-09 2023
19:30 Brønshøj 5 FA 2000 13 Tingbjerg Idrætspark
2
-
4
14. sep 2023
19:30
Brønshøj 5
2
FA 2000 13
4
916559
16-09 2023
16:00 FC Ryparken 2 B 1903 Ryparken Idrætsanlæg
0
-
0
16. sep 2023
16:00
FC Ryparken 2
0
B 1903
0
916557
17-09 2023
12:00 Østerbro IF 8 Vanløse IF 5 Fælledparken
UHT
17. sep 2023
12:00
Østerbro IF 8
Vanløse IF 5
UHT
916556
17-09 2023
14:00 Oversidder FB 18
17. sep 2023
14:00
Oversidder
FB 18
916560
17-09 2023
16:00 FC Whop en Dei 2 SC Amager 2 Valby Idrætspark
7
-
3
17. sep 2023
16:00
FC Whop en Dei 2
7
SC Amager 2
3
916604
fr22-09 2023
19:00 FB 18 FA 2000 13 Jens Jessens Vej
3
-
2
22. sep 2023
19:00
FB 18
3
FA 2000 13
2
916601
24-09 2023
12:00 SC Amager 2 Brønshøj 5 Kløvermarkens Idrætsanlæg
2
-
6
24. sep 2023
12:00
SC Amager 2
2
Brønshøj 5
6
916602
24-09 2023
14:00 Oversidder Østerbro IF 8
24. sep 2023
14:00
Oversidder
Østerbro IF 8
916561
24-09 2023
16:00 Vanløse IF 5 FC Ryparken 2 Vanløse Idrætspark
HHT
24. sep 2023
16:00
Vanløse IF 5
FC Ryparken 2
HHT
917091
fr29-09 2023
18:00 Brønshøj 5 B 1903 Tingbjerg Idrætspark
2
-
6
29. sep 2023
18:00
Brønshøj 5
2
B 1903
6
916614
30-09 2023
12:00 FA 2000 13 SC Amager 2 Jens Jessens Vej
14
-
1
30. sep 2023
12:00
FA 2000 13
14
SC Amager 2
1
916615
01-10 2023
12:00 Østerbro IF 8 FB 18 Fælledparken
1
-
3
01. okt 2023
12:00
Østerbro IF 8
1
FB 18
3
919400
01-10 2023
14:00 FC Ryparken 2 Oversidder Ryparken Idrætsanlæg
01. okt 2023
14:00
FC Ryparken 2
Oversidder
920889
01-10 2023
14:00 FC Whop en Dei 2 Vanløse IF 5 Valby Idrætspark
UHT
01. okt 2023
14:00
FC Whop en Dei 2
Vanløse IF 5
UHT
920896
fr06-10 2023
19:00 FB 18 SC Amager 2 Jens Jessens Vej
7
-
0
06. okt 2023
19:00
FB 18
7
SC Amager 2
0
920893
08-10 2023
12:00 Østerbro IF 8 FC Ryparken 2 Fælledparken
HHT
08. okt 2023
12:00
Østerbro IF 8
FC Ryparken 2
HHT
920895
08-10 2023
14:00 B 1903 FA 2000 13 B1903
4
-
4
08. okt 2023
14:00
B 1903
4
FA 2000 13
4
920890
08-10 2023
14:00 Vanløse IF 5 Brønshøj 5 Vanløse Idrætspark
HHT
08. okt 2023
14:00
Vanløse IF 5
Brønshøj 5
HHT
920892
08-10 2023
14:00 Oversidder FC Whop en Dei 2
08. okt 2023
14:00
Oversidder
FC Whop en Dei 2
920899
to12-10 2023
19:30 Brønshøj 5 Oversidder Tingbjerg Idrætspark
12. okt 2023
19:30
Brønshøj 5
Oversidder
920900
14-10 2023
16:00 FB 18 FC Ryparken 2 Jens Jessens Vej
1
-
0
14. okt 2023
16:00
FB 18
1
FC Ryparken 2
0
920897
15-10 2023
12:00 SC Amager 2 B 1903 Kløvermarkens Idrætsanlæg
2
-
10
15. okt 2023
12:00
SC Amager 2
2
B 1903
10
920898
15-10 2023
12:00 FA 2000 13 Vanløse IF 5 Jens Jessens Vej
UHT
15. okt 2023
12:00
FA 2000 13
Vanløse IF 5
UHT
920901
15-10 2023
16:00 FC Whop en Dei 2 Østerbro IF 8 Valby Idrætspark
1
-
2
15. okt 2023
16:00
FC Whop en Dei 2
1
Østerbro IF 8
2
916603
on18-10 2023
20:30 B 1903 FC Whop en Dei 2 B1903
3
-
2
18. okt 2023
20:30
B 1903
3
FC Whop en Dei 2
2
916550
22-10 2023
13:00 FC Whop en Dei 2 Brønshøj 5 Valby Idrætspark
8
-
0
22. okt 2023
13:00
FC Whop en Dei 2
8
Brønshøj 5
0
916542
22-10 2023
14:00 FA 2000 13 Østerbro IF 8 Jens Jessens Vej
UHT
22. okt 2023
14:00
FA 2000 13
Østerbro IF 8
UHT
922057
28-10 2023
16:00 B 1903 FB 18 B1903
1
-
1
28. okt 2023
16:00
B 1903
1
FB 18
1
922058
28-10 2023
16:00 FC Ryparken 2 FC Whop en Dei 2 Ryparken Idrætsanlæg
UHT
28. okt 2023
16:00
FC Ryparken 2
FC Whop en Dei 2
UHT
922054
29-10 2023
10:00 Vanløse IF 5 SC Amager 2 Vanløse Idrætspark
HHT
29. okt 2023
10:00
Vanløse IF 5
SC Amager 2
HHT
922056
29-10 2023
10:00 Østerbro IF 8 Brønshøj 5 Fælledparken
UHT
29. okt 2023
10:00
Østerbro IF 8
Brønshøj 5
UHT
922055
29-10 2023
16:00 Oversidder FA 2000 13
29. okt 2023
16:00
Oversidder
FA 2000 13
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Oprykning: 
De 8 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de tre puljer rykker op.

Bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de tre puljer findes efter følgende i prioriteret rækkefølge: 

a) ingen udeblivelser 
b) bedste placering i puljen 
c) bedste pointgennemsnit (antal point divideret med antal kampe) 
d) bedste målscoregennemsnit (målscore divideret med antal kampe) 
e) bedste snit for scorede mål (antal scorede mål divideret med antal kampe) 
f) lodtrækning.

Log ind