Ungdomspokalen U18 Piger (06-07) 23/24

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
168107
ti29-08 2023
18:30 IF Skjold Birkerød (1) Espergærde IF (Øst) Birkerød Stadion
5
-
8
29. aug 2023
18:30
IF Skjold Birkerød (1)
5
Espergærde IF (Øst)
8
168108
ti29-08 2023
18:30 Helsinge Fodbold (1) Ølstykke FC (1) Helsinge Stadion
10
-
9
29. aug 2023
18:30
Helsinge Fodbold (1)
10
Ølstykke FC (1)
9
168111
ti29-08 2023
18:30 Amager Pigefodbold (M) Greve Fodbold (Øst) Dragør Bk
0
-
2
29. aug 2023
18:30
Amager Pigefodbold (M)
0
Greve Fodbold (Øst)
2
168112
ti29-08 2023
18:30 Sundby Bk.(M) FC Damsø (M) Kløvermarkens Idrætsanlæg
HHT
29. aug 2023
18:30
Sundby Bk.(M)
FC Damsø (M)
HHT
168113
ti29-08 2023
18:30 Oversidder Brøndbyernes IF (Øst)
29. aug 2023
18:30
Oversidder
Brøndbyernes IF (Øst)
168114
ti29-08 2023
18:30 Oversidder B.93 (Øst)
29. aug 2023
18:30
Oversidder
B.93 (Øst)
168109
on30-08 2023
18:15 Køge BK (1) Ringsted Pigefodbold (Øst) Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
13
-
0
30. aug 2023
18:15
Køge BK (1)
13
Ringsted Pigefodbold (Øst)
0
168110
on30-08 2023
18:30 B 1903 (M) HIK (Øst) B1903
HHT
30. aug 2023
18:30
B 1903 (M)
HIK (Øst)
HHT
703786
ti26-09 2023
18:45 HIK (Øst) Brøndbyernes IF (Øst) HIK
0
-
5
26. sep 2023
18:45
HIK (Øst)
0
Brøndbyernes IF (Øst)
5
703784
ti26-09 2023
19:00 Greve Fodbold (Øst) B.93 (Øst) Greve Idræts Center Kunstgræs
0
-
7
26. sep 2023
19:00
Greve Fodbold (Øst)
0
B.93 (Øst)
7
703785
on04-10 2023
19:00 FC Damsø (M) Espergærde IF (Øst) Vanløse Idrætspark
6
-
5
04. okt 2023
19:00
FC Damsø (M)
6
Espergærde IF (Øst)
5
703804
on25-10 2023
19:30 Køge BK (1) Helsinge Fodbold (1) Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
20
-
0
25. okt 2023
19:30
Køge BK (1)
20
Helsinge Fodbold (1)
0
576042
on24-04 2024
18:30 Køge BK (1) FC Damsø (M) Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
24. apr
18:30
Køge BK (1)
FC Damsø (M)
576043
on24-04 2024
18:30 B.93 (Øst) Brøndbyernes IF (Øst) B 93 Svanemølleanlæg.
24. apr
18:30
B.93 (Øst)
Brøndbyernes IF (Øst)
318692
26-05 2024
15:00 Vinder B93-Brøndby IF Vinder Damsø/Køge Ballerup Idrætspark
26. maj
15:00
Vinder B93-Brøndby IF
Vinder Damsø/Køge
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

1. runde 29.8 -  Lodtrækning 2.runde 1.9 12.00 facebook DBU Sjælland

2. runde 26.9 kvartfinaler Lodtrækning Semifinaler 1.12 kl 12.00 facebook DBU Sjælland

3. runde 24.4.24 Semifinaler 

4. runde 26.5.24 Finale 

Log ind