Ungdomspokalen U13 Piger 8:8 (11) 23/24

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
160268
ti15-08 2023
17:45 AIK 65 Strøby Fodbold (3) Vordingborg IF(3) Strøbyhallen
6
-
1
15. aug 2023
17:45
AIK 65 Strøby Fodbold (3)
6
Vordingborg IF(3)
1
160269
ti15-08 2023
19:00 MB(3) FC Nakskov (3) Lollands Bank stadion
1
-
0
15. aug 2023
19:00
MB(3)
1
FC Nakskov (3)
0
160270
ti15-08 2023
19:00 IF Skjold Birkerød (3) Herstedøster IC (3) Birkerød Stadion
HHT
15. aug 2023
19:00
IF Skjold Birkerød (3)
Herstedøster IC (3)
HHT
160266
ti15-08 2023
19:00 Frederikssund FB (3) Hillerød Fodbold (3) Frederikssund Stadion
0
-
2
15. aug 2023
19:00
Frederikssund FB (3)
0
Hillerød Fodbold (3)
2
160272
ma28-08 2023
18:00 AIK 65 Strøby Fodbold (3) MB(3) Strøbyhallen
1
-
5
28. aug 2023
18:00
AIK 65 Strøby Fodbold (3)
1
MB(3)
5
160282
ti29-08 2023
18:45 HIK (1) BSF (Liga 1) Gentofte Sportspark Vest
0
-
20
29. aug 2023
18:45
HIK (1)
0
BSF (Liga 1)
20
160283
ti29-08 2023
19:00 Ringsted Pigefodbold (1) HB Køge (Liga 1) Ringsted Stadion
2
-
3
29. aug 2023
19:00
Ringsted Pigefodbold (1)
2
HB Køge (Liga 1)
3
160284
ti29-08 2023
19:00 Roskilde Boldklub (2) Kirke Hyllinge IF (Liga 1) Roskilde Idrætspark
0
-
6
29. aug 2023
19:00
Roskilde Boldklub (2)
0
Kirke Hyllinge IF (Liga 1)
6
160285
ti29-08 2023
19:00 Husum Bk (1) Union (Liga 1) Husumparken
0
-
1
29. aug 2023
19:00
Husum Bk (1)
0
Union (Liga 1)
1
160286
ti29-08 2023
19:00 Roskilde Pigefodbold (Liga1) B.93 (Liga 1) Himmelev Idrætspark
6
-
0
29. aug 2023
19:00
Roskilde Pigefodbold (Liga1)
6
B.93 (Liga 1)
0
160287
ti29-08 2023
19:00 Greve Fodbold (1) Kalundborg GB (Liga 1) Greve Idræts Center
2
-
0
29. aug 2023
19:00
Greve Fodbold (1)
2
Kalundborg GB (Liga 1)
0
160273
ti29-08 2023
19:00 Hillerød Fodbold (3) Brøndbyernes IF (Liga 1) Hillerød Stadion
0
-
18
29. aug 2023
19:00
Hillerød Fodbold (3)
0
Brøndbyernes IF (Liga 1)
18
160274
ti29-08 2023
19:00 Herstedøster IC (3) Hvidovre IF (1) Herstedøster Stadion
2
-
3
29. aug 2023
19:00
Herstedøster IC (3)
2
Hvidovre IF (1)
3
160275
ti29-08 2023
19:00 Herlev IF (2) Farum BK (Liga 1) Herlev IF Oasen
3
-
13
29. aug 2023
19:00
Herlev IF (2)
3
Farum BK (Liga 1)
13
160276
ti29-08 2023
19:00 Albertslund IF (2) FA 2000 (Liga 1) Albertslund Stadion
1
-
14
29. aug 2023
19:00
Albertslund IF (2)
1
FA 2000 (Liga 1)
14
160277
ti29-08 2023
19:00 Ålholm IF (2) LSF (1) Ålholmskolen
0
-
2
29. aug 2023
19:00
Ålholm IF (2)
0
LSF (1)
2
160278
ti29-08 2023
19:00 Allerød Fodbold Klub (2) Virum-Sorgenfri BK (Liga 1) Allerød Idrætspark
1
-
2
29. aug 2023
19:00
Allerød Fodbold Klub (2)
1
Virum-Sorgenfri BK (Liga 1)
2
160279
ti29-08 2023
19:00 Sundby Bk.(1) B 1908 (M) Kløvermarkens Idrætsanlæg
1
-
13
29. aug 2023
19:00
Sundby Bk.(1)
1
B 1908 (M)
13
160280
ti29-08 2023
19:00 GVI (1) Nørrebro United (M) GVI. Nymosen
0
-
5
29. aug 2023
19:00
GVI (1)
0
Nørrebro United (M)
5
160281
ti29-08 2023
19:00 Kastrup (M) Amager Pigefodbold (Liga 1) Kastrup IA ved Røllikevej
1
-
9
29. aug 2023
19:00
Kastrup (M)
1
Amager Pigefodbold (Liga 1)
9
704871
on20-09 2023
19:00 MB(3) Brøndbyernes IF (Liga 1) Lollands Bank stadion
0
-
4
20. sep 2023
19:00
MB(3)
0
Brøndbyernes IF (Liga 1)
4
704932
ti26-09 2023
18:00 Greve Fodbold (1) B 1908 (M) Greve Idræts Center Kunstgræs
1
-
0
26. sep 2023
18:00
Greve Fodbold (1)
1
B 1908 (M)
0
704933
ti26-09 2023
19:00 Virum-Sorgenfri BK (Liga 1) Amager Pigefodbold (Liga 1) Virumgård kunstgræsbane
1
-
2
26. sep 2023
19:00
Virum-Sorgenfri BK (Liga 1)
1
Amager Pigefodbold (Liga 1)
2
704872
ti26-09 2023
19:00 BSF (Liga 1) Roskilde Pigefodbold (Liga1) Ballerup Idrætspark, Kunstgræs
0
-
2
26. sep 2023
19:00
BSF (Liga 1)
0
Roskilde Pigefodbold (Liga1)
2
704873
ti26-09 2023
19:00 Hvidovre IF (1) Kirke Hyllinge IF (Liga 1) Avedøre Stadion Kunstgræs
2
-
5
26. sep 2023
19:00
Hvidovre IF (1)
2
Kirke Hyllinge IF (Liga 1)
5
704927
ti26-09 2023
19:00 LSF (1) HB Køge (Liga 1) Smørum Idrætscenter Kunstgræsbane
4
-
1
26. sep 2023
19:00
LSF (1)
4
HB Køge (Liga 1)
1
704931
on27-09 2023
18:15 Nørrebro United (M) Farum BK (Liga 1) Lundehusparken
0
-
5
27. sep 2023
18:15
Nørrebro United (M)
0
Farum BK (Liga 1)
5
704930
ti24-10 2023
18:00 FA 2000 (Liga 1) Union (Liga 1) Jens Jessens Vej
6
-
2
24. okt 2023
18:00
FA 2000 (Liga 1)
6
Union (Liga 1)
2
547075
11-11 2023
13:30 Kirke Hyllinge IF (Liga 1) Brøndbyernes IF (Liga 1) Skibby Stadion Kunstgræs
1
-
5
11. nov 2023
13:30
Kirke Hyllinge IF (Liga 1)
1
Brøndbyernes IF (Liga 1)
5
547072
12-11 2023
10:30 Greve Fodbold (1) FA 2000 (Liga 1) Greve Idræts Center
1
-
3
12. nov 2023
10:30
Greve Fodbold (1)
1
FA 2000 (Liga 1)
3
547077
fr24-11 2023
19:00 LSF (1) Roskilde Pigefodbold (Liga1) Smørum Idrætscenter
1
-
4
24. nov 2023
19:00
LSF (1)
1
Roskilde Pigefodbold (Liga1)
4
547078
26-11 2023
12:00 Amager Pigefodbold (Liga 1) Farum BK (Liga 1) Hekla Park
8
-
9
26. nov 2023
12:00
Amager Pigefodbold (Liga 1)
8
Farum BK (Liga 1)
9
578005
on24-04 2024
19:00 Roskilde Pigefodbold (Liga1) FA 2000 (Liga 1) Himmelev Idrætspark
24. apr
19:00
Roskilde Pigefodbold (Liga1)
FA 2000 (Liga 1)
578006
on24-04 2024
19:00 Farum BK (Liga 1) Brøndbyernes IF (Liga 1) Farum Park
24. apr
19:00
Farum BK (Liga 1)
Brøndbyernes IF (Liga 1)
475084
26-05 2024
12:00 Vinder Farum/Brøndby Vinder Roskilde Pige/FA 2000 Allerød Idrætspark
26. maj
12:00
Vinder Farum/Brøndby
Vinder Roskilde Pige/FA 2000
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

1. runde 15.8.22 

2. runde 29.8.22 Lodtrækning 3.runde 1.9 12.00 facebook DBU Sjælland

3. runde 26.9.22 Lodtrækning 4.runde29.9. kl 12.00 facebook DBU Sjælland

4,runde 12.11.24  Lodtrækning Semifinaler1.12.kl12.00 facebook DBU Sjælland

5 runde 24.4.24 semifinaler 

6. runde 26.5.24 finale 


Log ind