Serie 1 , Pulje 2

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
114286
fr18-08 2023
18:30 Svebølle BI 2016 Køge Nord FC Svebølle Stadion
5
-
2
18. aug 2023
18:30
Svebølle BI 2016
5
Køge Nord FC
2
114287
fr18-08 2023
19:00 FC Kalundborg Haslev FC Munkesø Stadion Kunst
4
-
2
18. aug 2023
19:00
FC Kalundborg
4
Haslev FC
2
114285
19-08 2023
11:00 Benløse IF Gørslev IF Benløsehallen
2
-
1
19. aug 2023
11:00
Benløse IF
2
Gørslev IF
1
114283
19-08 2023
13:00 Fårevejle BK Raklev GI Faarevejle Stadion
3
-
2
19. aug 2023
13:00
Fårevejle BK
3
Raklev GI
2
114282
19-08 2023
13:30 Høng GF BK Friheden Hønghallen
0
-
5
19. aug 2023
13:30
Høng GF
0
BK Friheden
5
114284
19-08 2023
14:00 B. 73, Slagelse Køge BK Stadion Vest
2
-
2
19. aug 2023
14:00
B. 73, Slagelse
2
Køge BK
2
114288
19-08 2023
14:30 Jyllinge FC KFUM BK, Roskilde Spraglehøj Idrætsanlæg
2
-
5
19. aug 2023
14:30
Jyllinge FC
2
KFUM BK, Roskilde
5
114291
to24-08 2023
19:00 Køge Nord FC FC Kalundborg Rishøj Stadion
3
-
0
24. aug 2023
19:00
Køge Nord FC
3
FC Kalundborg
0
114296
fr25-08 2023
19:00 Køge BK Benløse IF Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
6
-
1
25. aug 2023
19:00
Køge BK
6
Benløse IF
1
114297
fr25-08 2023
19:00 Raklev GI B. 73, Slagelse Røsnæshallen
6
-
1
25. aug 2023
19:00
Raklev GI
6
B. 73, Slagelse
1
114295
26-08 2023
13:30 Gørslev IF Svebølle BI 2016 Gørslev Stadion
1
-
3
26. aug 2023
13:30
Gørslev IF
1
Svebølle BI 2016
3
114290
26-08 2023
14:00 Haslev FC Jyllinge FC HFC's Klubhus
2
-
1
26. aug 2023
14:00
Haslev FC
2
Jyllinge FC
1
114289
26-08 2023
14:30 BK Friheden Fårevejle BK Strandmarkens Fritidscenter
3
-
0
26. aug 2023
14:30
BK Friheden
3
Fårevejle BK
0
114298
26-08 2023
15:30 KFUM BK, Roskilde Høng GF Lillevang Idrætscenter
0
-
6
26. aug 2023
15:30
KFUM BK, Roskilde
0
Høng GF
6
114299
fr01-09 2023
18:15 Fårevejle BK Høng GF Faarevejle Stadion
3
-
4
01. sep 2023
18:15
Fårevejle BK
3
Høng GF
4
114303
fr01-09 2023
19:00 FC Kalundborg Gørslev IF Munkesø Stadion Kunst
3
-
1
01. sep 2023
19:00
FC Kalundborg
3
Gørslev IF
1
114301
02-09 2023
11:00 Benløse IF Raklev GI Benløsehallen
0
-
3
02. sep 2023
11:00
Benløse IF
0
Raklev GI
3
114302
02-09 2023
14:00 Svebølle BI 2016 Køge BK Svebølle Stadion
3
-
4
02. sep 2023
14:00
Svebølle BI 2016
3
Køge BK
4
114305
02-09 2023
14:00 Haslev FC KFUM BK, Roskilde HFC's Klubhus
1
-
1
02. sep 2023
14:00
Haslev FC
1
KFUM BK, Roskilde
1
114300
02-09 2023
14:00 B. 73, Slagelse BK Friheden Stadion Vest
2
-
2
02. sep 2023
14:00
B. 73, Slagelse
2
BK Friheden
2
114304
02-09 2023
14:30 Jyllinge FC Køge Nord FC Spraglehøj Idrætsanlæg
4
-
2
02. sep 2023
14:30
Jyllinge FC
4
Køge Nord FC
2
114308
09-09 2023
13:00 Køge Nord FC Haslev FC Rishøj Stadion
3
-
4
09. sep 2023
13:00
Køge Nord FC
3
Haslev FC
4
114309
09-09 2023
13:45 Gørslev IF Jyllinge FC Gørslev Stadion
1
-
3
09. sep 2023
13:45
Gørslev IF
1
Jyllinge FC
3
114311
09-09 2023
14:00 Raklev GI Svebølle BI 2016 Røsnæshallen
0
-
3
09. sep 2023
14:00
Raklev GI
0
Svebølle BI 2016
3
114307
09-09 2023
14:30 B. 73, Slagelse Høng GF Stadion Vest
2
-
1
09. sep 2023
14:30
B. 73, Slagelse
2
Høng GF
1
114306
09-09 2023
14:45 BK Friheden Benløse IF Strandmarkens Fritidscenter
2
-
2
09. sep 2023
14:45
BK Friheden
2
Benløse IF
2
114312
09-09 2023
15:30 KFUM BK, Roskilde Fårevejle BK Lillevang Idrætscenter
1
-
2
09. sep 2023
15:30
KFUM BK, Roskilde
1
Fårevejle BK
2
114310
10-09 2023
15:00 Køge BK FC Kalundborg Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
1
-
2
10. sep 2023
15:00
Køge BK
1
FC Kalundborg
2
114314
to14-09 2023
18:00 Benløse IF Høng GF Benløsehallen
3
-
3
14. sep 2023
18:00
Benløse IF
3
Høng GF
3
114316
fr15-09 2023
19:00 FC Kalundborg Raklev GI Munkesø Stadion Kunst
2
-
3
15. sep 2023
19:00
FC Kalundborg
2
Raklev GI
3
114313
16-09 2023
12:00 B. 73, Slagelse Fårevejle BK Stadion Vest
2
-
2
16. sep 2023
12:00
B. 73, Slagelse
2
Fårevejle BK
2
114315
16-09 2023
12:00 Svebølle BI 2016 BK Friheden Svebølle Stadion
3
-
1
16. sep 2023
12:00
Svebølle BI 2016
3
BK Friheden
1
114318
16-09 2023
14:00 Haslev FC Gørslev IF HFC's Klubhus
4
-
2
16. sep 2023
14:00
Haslev FC
4
Gørslev IF
2
114319
16-09 2023
14:00 Køge Nord FC KFUM BK, Roskilde Rishøj Stadion
HMH
16. sep 2023
14:00
Køge Nord FC
KFUM BK, Roskilde
HMH
114317
16-09 2023
14:30 Jyllinge FC Køge BK Spraglehøj Idrætsanlæg
1
-
0
16. sep 2023
14:30
Jyllinge FC
1
Køge BK
0
114322
fr22-09 2023
18:30 Fårevejle BK Benløse IF Faarevejle Stadion
4
-
4
22. sep 2023
18:30
Fårevejle BK
4
Benløse IF
4
114326
fr22-09 2023
18:45 KFUM BK, Roskilde B. 73, Slagelse Lillevang Idrætscenter
4
-
2
22. sep 2023
18:45
KFUM BK, Roskilde
4
B. 73, Slagelse
2
114324
fr22-09 2023
19:00 Køge BK Haslev FC Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
4
-
2
22. sep 2023
19:00
Køge BK
4
Haslev FC
2
114323
23-09 2023
10:30 Gørslev IF Køge Nord FC Bjæverskov Stadion Kunstgræs
0
-
4
23. sep 2023
10:30
Gørslev IF
0
Køge Nord FC
4
114325
23-09 2023
14:00 Raklev GI Jyllinge FC Røsnæshallen
2
-
2
23. sep 2023
14:00
Raklev GI
2
Jyllinge FC
2
114320
23-09 2023
14:30 BK Friheden FC Kalundborg Strandmarkens Fritidscenter
3
-
3
23. sep 2023
14:30
BK Friheden
3
FC Kalundborg
3
114321
23-09 2023
15:30 Høng GF Svebølle BI 2016 Hønghallen
2
-
4
23. sep 2023
15:30
Høng GF
2
Svebølle BI 2016
4
114329
fr29-09 2023
19:00 FC Kalundborg Høng GF Munkesø Stadion Kunst
3
-
2
29. sep 2023
19:00
FC Kalundborg
3
Høng GF
2
114327
30-09 2023
11:00 Benløse IF B. 73, Slagelse Benløsehallen
2
-
3
30. sep 2023
11:00
Benløse IF
2
B. 73, Slagelse
3
114333
30-09 2023
11:00 KFUM BK, Roskilde Gørslev IF Lillevang Idrætscenter
4
-
2
30. sep 2023
11:00
KFUM BK, Roskilde
4
Gørslev IF
2
114328
30-09 2023
14:00 Svebølle BI 2016 Fårevejle BK Svebølle Stadion
3
-
3
30. sep 2023
14:00
Svebølle BI 2016
3
Fårevejle BK
3
114331
30-09 2023
14:00 Haslev FC Raklev GI HFC's Klubhus
1
-
5
30. sep 2023
14:00
Haslev FC
1
Raklev GI
5
114332
30-09 2023
14:00 Køge Nord FC Køge BK Rishøj Stadion
0
-
2
30. sep 2023
14:00
Køge Nord FC
0
Køge BK
2
114330
30-09 2023
14:30 Jyllinge FC BK Friheden Spraglehøj Idrætsanlæg
0
-
1
30. sep 2023
14:30
Jyllinge FC
0
BK Friheden
1
114338
fr06-10 2023
19:00 Køge BK Gørslev IF Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
3
-
1
06. okt 2023
19:00
Køge BK
3
Gørslev IF
1
114336
07-10 2023
14:00 Fårevejle BK FC Kalundborg Faarevejle Stadion
2
-
1
07. okt 2023
14:00
Fårevejle BK
2
FC Kalundborg
1
114337
07-10 2023
14:00 B. 73, Slagelse Svebølle BI 2016 Stadion Vest
1
-
2
07. okt 2023
14:00
B. 73, Slagelse
1
Svebølle BI 2016
2
114339
07-10 2023
14:00 Raklev GI Køge Nord FC Røsnæshallen
5
-
0
07. okt 2023
14:00
Raklev GI
5
Køge Nord FC
0
114334
07-10 2023
14:30 BK Friheden Haslev FC Strandmarkens Fritidscenter
3
-
0
07. okt 2023
14:30
BK Friheden
3
Haslev FC
0
114335
07-10 2023
15:30 Høng GF Jyllinge FC Hønghallen
3
-
2
07. okt 2023
15:30
Høng GF
3
Jyllinge FC
2
114340
07-10 2023
15:30 KFUM BK, Roskilde Benløse IF Lillevang Idrætscenter
3
-
2
07. okt 2023
15:30
KFUM BK, Roskilde
3
Benløse IF
2
114342
fr13-10 2023
19:00 FC Kalundborg B. 73, Slagelse Munkesø Stadion Kunst
0
-
3
13. okt 2023
19:00
FC Kalundborg
0
B. 73, Slagelse
3
114347
fr13-10 2023
19:00 Køge BK KFUM BK, Roskilde Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
3
-
1
13. okt 2023
19:00
Køge BK
3
KFUM BK, Roskilde
1
114346
14-10 2023
13:30 Gørslev IF Raklev GI Gørslev Stadion
0
-
6
14. okt 2023
13:30
Gørslev IF
0
Raklev GI
6
114344
14-10 2023
14:00 Haslev FC Høng GF HFC's Klubhus
1
-
2
14. okt 2023
14:00
Haslev FC
1
Høng GF
2
114345
14-10 2023
14:00 Køge Nord FC BK Friheden Rishøj Stadion
2
-
4
14. okt 2023
14:00
Køge Nord FC
2
BK Friheden
4
114341
14-10 2023
14:00 Svebølle BI 2016 Benløse IF Svebølle Stadion
3
-
0
14. okt 2023
14:00
Svebølle BI 2016
3
Benløse IF
0
114343
14-10 2023
14:30 Jyllinge FC Fårevejle BK Spraglehøj Idrætsanlæg
3
-
0
14. okt 2023
14:30
Jyllinge FC
3
Fårevejle BK
0
114352
21-10 2023
11:00 Benløse IF FC Kalundborg Benløsehallen
1
-
1
21. okt 2023
11:00
Benløse IF
1
FC Kalundborg
1
114353
21-10 2023
14:00 Raklev GI Køge BK Røsnæshallen
3
-
0
21. okt 2023
14:00
Raklev GI
3
Køge BK
0
114350
21-10 2023
14:00 Fårevejle BK Haslev FC Faarevejle Stadion
1
-
1
21. okt 2023
14:00
Fårevejle BK
1
Haslev FC
1
114351
21-10 2023
14:00 B. 73, Slagelse Jyllinge FC Stadion Vest
1
-
6
21. okt 2023
14:00
B. 73, Slagelse
1
Jyllinge FC
6
114348
21-10 2023
14:30 BK Friheden Gørslev IF Strandmarkens Fritidscenter
4
-
0
21. okt 2023
14:30
BK Friheden
4
Gørslev IF
0
114349
21-10 2023
15:30 Høng GF Køge Nord FC Hønghallen
1
-
2
21. okt 2023
15:30
Høng GF
1
Køge Nord FC
2
114474
21-10 2023
15:30 KFUM BK, Roskilde Svebølle BI 2016 Lillevang Idrætscenter
2
-
2
21. okt 2023
15:30
KFUM BK, Roskilde
2
Svebølle BI 2016
2
114487
fr27-10 2023
18:30 FC Kalundborg Svebølle BI 2016 Munkesø Stadion Kunst
0
-
5
27. okt 2023
18:30
FC Kalundborg
0
Svebølle BI 2016
5
114498
fr27-10 2023
19:00 Køge BK BK Friheden Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
5
-
2
27. okt 2023
19:00
Køge BK
5
BK Friheden
2
114497
28-10 2023
13:30 Gørslev IF Høng GF Borup Stadion, kunstgræs
0
-
1
28. okt 2023
13:30
Gørslev IF
0
Høng GF
1
114499
28-10 2023
14:00 Raklev GI KFUM BK, Roskilde Røsnæshallen
5
-
1
28. okt 2023
14:00
Raklev GI
5
KFUM BK, Roskilde
1
114495
28-10 2023
14:00 Haslev FC B. 73, Slagelse HFC's Klubhus
1
-
0
28. okt 2023
14:00
Haslev FC
1
B. 73, Slagelse
0
114496
28-10 2023
14:00 Køge Nord FC Fårevejle BK Rishøj Stadion
5
-
2
28. okt 2023
14:00
Køge Nord FC
5
Fårevejle BK
2
114488
28-10 2023
14:30 Jyllinge FC Benløse IF Spraglehøj Idrætsanlæg
2
-
0
28. okt 2023
14:30
Jyllinge FC
2
Benløse IF
0
114563
fr03-11 2023
19:00 FC Kalundborg KFUM BK, Roskilde Munkesø Stadion Kunst
4
-
1
03. nov 2023
19:00
FC Kalundborg
4
KFUM BK, Roskilde
1
114561
04-11 2023
11:00 Benløse IF Haslev FC Benløsehallen Kunstgræs
1
-
0
04. nov 2023
11:00
Benløse IF
1
Haslev FC
0
114562
04-11 2023
14:00 Svebølle BI 2016 Jyllinge FC Svebølle Stadion
0
-
2
04. nov 2023
14:00
Svebølle BI 2016
0
Jyllinge FC
2
114522
04-11 2023
14:00 Fårevejle BK Gørslev IF Faarevejle Stadion
1
-
0
04. nov 2023
14:00
Fårevejle BK
1
Gørslev IF
0
114560
04-11 2023
14:00 B. 73, Slagelse Køge Nord FC Stadion Vest
2
-
2
04. nov 2023
14:00
B. 73, Slagelse
2
Køge Nord FC
2
114502
04-11 2023
14:30 BK Friheden Raklev GI Avedøre Stadion Kunstgræs
1
-
2
04. nov 2023
14:30
BK Friheden
1
Raklev GI
2
114503
04-11 2023
15:30 Høng GF Køge BK Gørlevhallen
1
-
3
04. nov 2023
15:30
Høng GF
1
Køge BK
3
114568
to09-11 2023
19:00 Køge BK Fårevejle BK Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
5
-
2
09. nov 2023
19:00
Køge BK
5
Fårevejle BK
2
114566
11-11 2023
13:00 Køge Nord FC Benløse IF Rishøj Stadion
1
-
0
11. nov 2023
13:00
Køge Nord FC
1
Benløse IF
0
114567
11-11 2023
13:30 Gørslev IF B. 73, Slagelse Bjæverskov Stadion Kunstgræs
4
-
3
11. nov 2023
13:30
Gørslev IF
4
B. 73, Slagelse
3
115707
11-11 2023
14:00 Raklev GI Høng GF Røsnæshallen
4
-
1
11. nov 2023
14:00
Raklev GI
4
Høng GF
1
114565
11-11 2023
14:00 Haslev FC Svebølle BI 2016 HFC's Klubhus
3
-
1
11. nov 2023
14:00
Haslev FC
3
Svebølle BI 2016
1
114564
11-11 2023
14:30 Jyllinge FC FC Kalundborg Spraglehøj Idrætsanlæg
4
-
3
11. nov 2023
14:30
Jyllinge FC
4
FC Kalundborg
3
115708
11-11 2023
15:30 KFUM BK, Roskilde BK Friheden Lillevang Idrætscenter
5
-
3
11. nov 2023
15:30
KFUM BK, Roskilde
5
BK Friheden
3
115713
fr15-03 2024
19:00 Køge BK B. 73, Slagelse Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
15. mar
19:00
Køge BK
B. 73, Slagelse
115712
16-03 2024
11:00 Gørslev IF Benløse IF Bjæverskov Stadion Kunstgræs
16. mar
11:00
Gørslev IF
Benløse IF
115711
16-03 2024
12:00 Køge Nord FC Svebølle BI 2016 Rishøj Stadion Kunst
16. mar
12:00
Køge Nord FC
Svebølle BI 2016
115714
16-03 2024
14:00 Raklev GI Fårevejle BK Røsnæshallen
16. mar
14:00
Raklev GI
Fårevejle BK
115710
16-03 2024
14:00 Haslev FC FC Kalundborg HFC's Klubhus
16. mar
14:00
Haslev FC
FC Kalundborg
115709
16-03 2024
14:15 BK Friheden Høng GF Avedøre Stadion Kunstgræs
16. mar
14:15
BK Friheden
Høng GF
115715
16-03 2024
15:30 KFUM BK, Roskilde Jyllinge FC Lillevang Idrætscenter
16. mar
15:30
KFUM BK, Roskilde
Jyllinge FC
115721
fr22-03 2024
19:00 FC Kalundborg Køge Nord FC Munkesø Stadion Kunst
22. mar
19:00
FC Kalundborg
Køge Nord FC
115719
23-03 2024
11:00 Benløse IF Køge BK Benløsehallen Kunstgræs
23. mar
11:00
Benløse IF
Køge BK
115720
23-03 2024
14:00 Svebølle BI 2016 Gørslev IF Svebølle Stadion
23. mar
14:00
Svebølle BI 2016
Gørslev IF
115717
23-03 2024
14:00 Fårevejle BK BK Friheden Asnæs Stadion, Kunstgræs
23. mar
14:00
Fårevejle BK
BK Friheden
115718
23-03 2024
14:15 B. 73, Slagelse Raklev GI Stadion Vest
23. mar
14:15
B. 73, Slagelse
Raklev GI
115722
23-03 2024
14:30 Jyllinge FC Haslev FC Spraglehøj Idrætsanlæg
23. mar
14:30
Jyllinge FC
Haslev FC
115716
23-03 2024
15:30 Høng GF KFUM BK, Roskilde Gørlevhallen
23. mar
15:30
Høng GF
KFUM BK, Roskilde
115727
fr05-04 2024
19:00 Køge BK Svebølle BI 2016 Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
05. apr
19:00
Køge BK
Svebølle BI 2016
115725
06-04 2024
12:00 Køge Nord FC Jyllinge FC Rishøj Stadion Kunst
06. apr
12:00
Køge Nord FC
Jyllinge FC
115728
06-04 2024
14:00 Raklev GI Benløse IF Røsnæshallen
06. apr
14:00
Raklev GI
Benløse IF
115723
06-04 2024
14:15 BK Friheden B. 73, Slagelse Avedøre Stadion Kunstgræs
06. apr
14:15
BK Friheden
B. 73, Slagelse
115724
06-04 2024
15:30 Høng GF Fårevejle BK Hønghallen
06. apr
15:30
Høng GF
Fårevejle BK
115729
06-04 2024
15:30 KFUM BK, Roskilde Haslev FC Lillevang Idrætscenter
06. apr
15:30
KFUM BK, Roskilde
Haslev FC
115726
06-04 2024
16:00 Gørslev IF FC Kalundborg Gørslev Stadion
06. apr
16:00
Gørslev IF
FC Kalundborg
115734
fr12-04 2024
19:00 FC Kalundborg Køge BK Munkesø Stadion Kunst
12. apr
19:00
FC Kalundborg
Køge BK
115732
13-04 2024
11:00 Benløse IF BK Friheden Benløsehallen
13. apr
11:00
Benløse IF
BK Friheden
115733
13-04 2024
14:00 Svebølle BI 2016 Raklev GI Svebølle Stadion
13. apr
14:00
Svebølle BI 2016
Raklev GI
115730
13-04 2024
14:00 Fårevejle BK KFUM BK, Roskilde Faarevejle Stadion
13. apr
14:00
Fårevejle BK
KFUM BK, Roskilde
115736
13-04 2024
14:00 Haslev FC Køge Nord FC HFC's Klubhus
13. apr
14:00
Haslev FC
Køge Nord FC
115735
13-04 2024
14:30 Jyllinge FC Gørslev IF Spraglehøj Idrætsanlæg
13. apr
14:30
Jyllinge FC
Gørslev IF
115731
13-04 2024
15:30 Høng GF B. 73, Slagelse Hønghallen
13. apr
15:30
Høng GF
B. 73, Slagelse
115859
on17-04 2024
18:00 Høng GF Benløse IF Hønghallen
17. apr
18:00
Høng GF
Benløse IF
115862
fr19-04 2024
19:00 Køge BK Jyllinge FC Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
19. apr
19:00
Køge BK
Jyllinge FC
115861
20-04 2024
13:30 Gørslev IF Haslev FC Gørslev Stadion
20. apr
13:30
Gørslev IF
Haslev FC
115863
20-04 2024
14:00 Raklev GI FC Kalundborg Røsnæshallen
20. apr
14:00
Raklev GI
FC Kalundborg
115860
20-04 2024
14:00 Fårevejle BK B. 73, Slagelse Faarevejle Stadion
20. apr
14:00
Fårevejle BK
B. 73, Slagelse
115858
20-04 2024
14:30 BK Friheden Svebølle BI 2016 Strandmarkens Fritidscenter
20. apr
14:30
BK Friheden
Svebølle BI 2016
115864
20-04 2024
15:30 KFUM BK, Roskilde Køge Nord FC Lillevang Idrætscenter
20. apr
15:30
KFUM BK, Roskilde
Køge Nord FC
115868
fr26-04 2024
19:00 FC Kalundborg BK Friheden Munkesø Stadion Kunst
26. apr
19:00
FC Kalundborg
BK Friheden
115866
27-04 2024
11:00 Benløse IF Fårevejle BK Benløsehallen
27. apr
11:00
Benløse IF
Fårevejle BK
115871
27-04 2024
12:00 Køge Nord FC Gørslev IF Rishøj Stadion
27. apr
12:00
Køge Nord FC
Gørslev IF
115870
27-04 2024
14:00 Haslev FC Køge BK HFC's Klubhus
27. apr
14:00
Haslev FC
Køge BK
115865
27-04 2024
14:15 B. 73, Slagelse KFUM BK, Roskilde Stadion Vest
27. apr
14:15
B. 73, Slagelse
KFUM BK, Roskilde
115869
27-04 2024
14:30 Jyllinge FC Raklev GI Spraglehøj Idrætsanlæg
27. apr
14:30
Jyllinge FC
Raklev GI
115876
fr03-05 2024
19:00 Køge BK Køge Nord FC Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
03. maj
19:00
Køge BK
Køge Nord FC
115878
04-05 2024
13:30 Gørslev IF KFUM BK, Roskilde Gørslev Stadion
04. maj
13:30
Gørslev IF
KFUM BK, Roskilde
115877
04-05 2024
14:00 Raklev GI Haslev FC Røsnæshallen
04. maj
14:00
Raklev GI
Haslev FC
115874
04-05 2024
14:00 Fårevejle BK Svebølle BI 2016 Faarevejle Stadion
04. maj
14:00
Fårevejle BK
Svebølle BI 2016
115875
04-05 2024
14:15 B. 73, Slagelse Benløse IF Stadion Vest
04. maj
14:15
B. 73, Slagelse
Benløse IF
115872
04-05 2024
14:30 BK Friheden Jyllinge FC Strandmarkens Fritidscenter
04. maj
14:30
BK Friheden
Jyllinge FC
115873
04-05 2024
15:30 Høng GF FC Kalundborg Hønghallen
04. maj
15:30
Høng GF
FC Kalundborg
115881
fr10-05 2024
19:00 FC Kalundborg Fårevejle BK Munkesø Stadion Kunst
10. maj
19:00
FC Kalundborg
Fårevejle BK
115879
11-05 2024
11:00 Benløse IF KFUM BK, Roskilde Benløsehallen
11. maj
11:00
Benløse IF
KFUM BK, Roskilde
115884
11-05 2024
12:00 Køge Nord FC Raklev GI Rishøj Stadion
11. maj
12:00
Køge Nord FC
Raklev GI
115885
11-05 2024
13:30 Gørslev IF Køge BK Gørslev Stadion
11. maj
13:30
Gørslev IF
Køge BK
115880
11-05 2024
14:00 Svebølle BI 2016 B. 73, Slagelse Svebølle Stadion
11. maj
14:00
Svebølle BI 2016
B. 73, Slagelse
115883
11-05 2024
14:00 Haslev FC BK Friheden HFC's Klubhus
11. maj
14:00
Haslev FC
BK Friheden
115882
11-05 2024
14:30 Jyllinge FC Høng GF Spraglehøj Idrætsanlæg
11. maj
14:30
Jyllinge FC
Høng GF
115890
18-05 2024
11:00 Benløse IF Svebølle BI 2016 Benløsehallen
18. maj
11:00
Benløse IF
Svebølle BI 2016
115891
18-05 2024
14:00 Raklev GI Gørslev IF Røsnæshallen
18. maj
14:00
Raklev GI
Gørslev IF
115888
18-05 2024
14:00 Fårevejle BK Jyllinge FC Faarevejle Stadion
18. maj
14:00
Fårevejle BK
Jyllinge FC
115889
18-05 2024
14:15 B. 73, Slagelse FC Kalundborg Stadion Vest
18. maj
14:15
B. 73, Slagelse
FC Kalundborg
115886
18-05 2024
14:30 BK Friheden Køge Nord FC Strandmarkens Fritidscenter
18. maj
14:30
BK Friheden
Køge Nord FC
115887
18-05 2024
15:30 Høng GF Haslev FC Hønghallen
18. maj
15:30
Høng GF
Haslev FC
115892
18-05 2024
15:30 KFUM BK, Roskilde Køge BK Lillevang Idrætscenter
18. maj
15:30
KFUM BK, Roskilde
Køge BK
115894
fr24-05 2024
19:00 FC Kalundborg Benløse IF Munkesø Stadion Kunst
24. maj
19:00
FC Kalundborg
Benløse IF
115899
fr24-05 2024
19:00 Køge BK Raklev GI Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
24. maj
19:00
Køge BK
Raklev GI
115897
25-05 2024
12:00 Køge Nord FC Høng GF Rishøj Stadion
25. maj
12:00
Køge Nord FC
Høng GF
115898
25-05 2024
13:30 Gørslev IF BK Friheden Gørslev Stadion
25. maj
13:30
Gørslev IF
BK Friheden
115896
25-05 2024
14:00 Haslev FC Fårevejle BK HFC's Klubhus
25. maj
14:00
Haslev FC
Fårevejle BK
115893
25-05 2024
14:00 Svebølle BI 2016 KFUM BK, Roskilde Svebølle Stadion
25. maj
14:00
Svebølle BI 2016
KFUM BK, Roskilde
115895
25-05 2024
14:30 Jyllinge FC B. 73, Slagelse Spraglehøj Idrætsanlæg
25. maj
14:30
Jyllinge FC
B. 73, Slagelse
115867
ti28-05 2024
18:00 Svebølle BI 2016 Høng GF Svebølle Stadion
28. maj
18:00
Svebølle BI 2016
Høng GF
115904
01-06 2024
11:00 Benløse IF Jyllinge FC Benløsehallen
01. jun
11:00
Benløse IF
Jyllinge FC
115905
01-06 2024
14:00 Svebølle BI 2016 FC Kalundborg Svebølle Stadion
01. jun
14:00
Svebølle BI 2016
FC Kalundborg
115902
01-06 2024
14:00 Fårevejle BK Køge Nord FC Faarevejle Stadion
01. jun
14:00
Fårevejle BK
Køge Nord FC
115903
01-06 2024
14:15 B. 73, Slagelse Haslev FC Stadion Vest
01. jun
14:15
B. 73, Slagelse
Haslev FC
115900
01-06 2024
14:30 BK Friheden Køge BK Strandmarkens Fritidscenter
01. jun
14:30
BK Friheden
Køge BK
115901
01-06 2024
15:30 Høng GF Gørslev IF Hønghallen
01. jun
15:30
Høng GF
Gørslev IF
115906
01-06 2024
15:30 KFUM BK, Roskilde Raklev GI Lillevang Idrætscenter
01. jun
15:30
KFUM BK, Roskilde
Raklev GI
115911
fr07-06 2024
19:00 Køge BK Høng GF Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
07. jun
19:00
Køge BK
Høng GF
115909
08-06 2024
12:00 Køge Nord FC B. 73, Slagelse Rishøj Stadion
08. jun
12:00
Køge Nord FC
B. 73, Slagelse
115912
08-06 2024
14:00 Raklev GI BK Friheden Røsnæshallen
08. jun
14:00
Raklev GI
BK Friheden
115908
08-06 2024
14:00 Haslev FC Benløse IF HFC's Klubhus
08. jun
14:00
Haslev FC
Benløse IF
115907
08-06 2024
14:30 Jyllinge FC Svebølle BI 2016 Spraglehøj Idrætsanlæg
08. jun
14:30
Jyllinge FC
Svebølle BI 2016
115913
08-06 2024
15:30 KFUM BK, Roskilde FC Kalundborg Lillevang Idrætscenter
08. jun
15:30
KFUM BK, Roskilde
FC Kalundborg
115910
09-06 2024
11:00 Gørslev IF Fårevejle BK Gørslev Stadion
09. jun
11:00
Gørslev IF
Fårevejle BK
115920
15-06 2024
11:00 Benløse IF Køge Nord FC Benløsehallen
15. jun
11:00
Benløse IF
Køge Nord FC
115957
15-06 2024
14:00 Svebølle BI 2016 Haslev FC Svebølle Stadion
15. jun
14:00
Svebølle BI 2016
Haslev FC
115958
15-06 2024
14:00 FC Kalundborg Jyllinge FC Munkesø Stadion Kunst
15. jun
14:00
FC Kalundborg
Jyllinge FC
115914
15-06 2024
14:00 BK Friheden KFUM BK, Roskilde Strandmarkens Fritidscenter
15. jun
14:00
BK Friheden
KFUM BK, Roskilde
115915
15-06 2024
14:00 Høng GF Raklev GI Hønghallen
15. jun
14:00
Høng GF
Raklev GI
115916
15-06 2024
14:00 Fårevejle BK Køge BK Faarevejle Stadion
15. jun
14:00
Fårevejle BK
Køge BK
115917
15-06 2024
14:00 B. 73, Slagelse Gørslev IF Stadion Vest
15. jun
14:00
B. 73, Slagelse
Gørslev IF
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning: 
De to 1´ere spiller Finale lørdag den 22. juni 2024 kl. 14.00. Bedst pointgennemsnit har hjemmebane i finalen.

Log ind