Serie 3 , Pulje 1

Annisse IF

Spillested

Annisse Stadion
Rød
Sort
Rød

Holdleder

Kemal Bozkurt Tel: / Mobil: 71702365

Træner

Alexander Emborg Tel: 20551062 / Mobil: 20551062

Assistenttræner

Oliver Østerberg Tel: / Mobil: 20363336

Espergærde IF (2)

Spillested

Mørdrup Idrætsanlæg
Rød/Hvid
Rød
Rød

Cheftræner

Per Krarup Tel: / Mobil: 29896643

Helsinge Fodbold

Spillested

Helsinge Stadion
Rød
Hvid
Rød

Holdleder

Thomas Jessen Tel: 40207475 / Mobil: 40207475

Træner

Michael Poulsen Tel: / Mobil: 22759353

Træner

Thomas Kristensen Tel: / Mobil: 60808494

Træner

Flemming Fagerlind Tel: / Mobil: 29608882

Træner

Lucas Schwærter Tel: 48701702 / Mobil: 28943909

Målmandstræner

Firaz Al-Jazrawi Tel: / Mobil: +4526291369

Humlebæk BK

Spillested

Humlebæk Stadion
Hvid
Blå

Holdleder

Dennis Streander Kryger Tel: 31245858 / Mobil: 31245858

Træner

Søren Petersen Tel: / Mobil: 4260 4409

Assistenttræner

Steen Heegaard Tel: / Mobil: 23273082

Hundested IK

Spillested

Hundested Stadion
Blå
Hvid
Blå

Træner

Bo Elver Jørgensrn Tel: / Mobil: 25404581

Sportschef

Peter Fjeldal Tel: / Mobil: 40333505

Assistenttræner

Casper Rimmer Tel: / Mobil: 25389858

Fysioterapeut

Jasmine Andersen Tel: / Mobil: 30433044

Cheftræner

Nicklas Granzow Wedell-Riis Tel: / Mobil: 28356647

Hørsholm-Usserød IK

Spillested

Hørsholm Idrætspark
Rød
Blå
Rød

Træner

Toke Øberg Buckland Tel: / Mobil: 26270193

Sportschef

Henrik Menck Tel: / Mobil:

IS Skævinge

Spillested

Baunehøj Stadion
Hvid
Blå
Blå

Holdleder

Henrik Pederesen Tel: / Mobil: 20978306

Holdleder

Ebbe Andersen Tel: / Mobil: 22142522

Træner

Jacob Henning Tel: / Mobil: 28938710

Melby-Liseleje IF

Spillested

Melby Stadion
Rød
Rød

Holdleder

Kenneth Lebæk Tel: / Mobil: 40450524

Assistent

Andreas Grenander Thomsen Tel: 22826614 / Mobil: 22826614

Cheftræner

Jesper Petersen Tel: / Mobil: 61723595

Mentaltræner

Kenneth Lebæk Tel: / Mobil: 40450524

Nivå-Kokkedal FK

Spillested

Karsemosegård
Blå/Sort
Sort
Blå

Holdleder

Nick Randrup-Madsen Tel: / Mobil: 42171308

Assistenttræner

Sebastian Robin Berglund Rich Tel: / Mobil: 28578051

Cheftræner

Oliver Dhjorthi Vang Tel: / Mobil: 29120342

Snekkersten IF (1)

Spillested

Snekkersten Idrætscenter
Blå/Hvid
Blå
Blå

Assistenttræner

Kenneth Ackey Tel: / Mobil: 28877779

Cheftræner

Jakob Vesterbæk Tel: / Mobil: 23 46 42 10

Ølsted IF

Spillested

Ølsted Idrætsanlæg
Hvid
Marineblå
Hvid

Holdleder

Philip Brandt Tel: / Mobil: 41692600

Holdleder

Jonas Brandt Tel: / Mobil: 29380296

Træner

Martin Thuesen Tel: / Mobil: 40164154

Ålholm IF (2)

Spillested

Ålholmskolen
Hvid
Rød

Holdleder

Jeppe Følbæk Madsen Tel: / Mobil: 22477646

Træner

Jeppe Følbæk Madsen Tel: / Mobil: 22477646

Træner

Jacob Følbæk Tel: / Mobil: 42677172
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning: 

Kvartfinaler tirsdag den 18. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 4 - Vinder pulje 1
kamp 3 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 5

Semifinaler lørdag den 22. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 3
Semifinale 2: Vinder kamp 4 - Vinder kamp 2

Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 26. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1

Log ind