Serie 3 , Pulje 1

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
134891
to17-08 2023
18:30 Helsinge Fodbold Ølsted IF Helsinge Stadion
0
-
3
17. aug 2023
18:30
Helsinge Fodbold
0
Ølsted IF
3
134888
19-08 2023
13:00 Humlebæk BK IS Skævinge Humlebæk Stadion
4
-
1
19. aug 2023
13:00
Humlebæk BK
4
IS Skævinge
1
134887
19-08 2023
13:30 Nivå-Kokkedal FK Annisse IF Karsemosegård
0
-
9
19. aug 2023
13:30
Nivå-Kokkedal FK
0
Annisse IF
9
134890
19-08 2023
15:30 Snekkersten IF (1) Hundested IK Snekkersten Idrætscenter
0
-
4
19. aug 2023
15:30
Snekkersten IF (1)
0
Hundested IK
4
134892
19-08 2023
16:00 Espergærde IF (2) Hørsholm-Usserød IK Mørdrup Idrætsanlæg
0
-
1
19. aug 2023
16:00
Espergærde IF (2)
0
Hørsholm-Usserød IK
1
134898
to24-08 2023
18:15 Melby-Liseleje IF Nivå-Kokkedal FK Melby Stadion
1
-
3
24. aug 2023
18:15
Melby-Liseleje IF
1
Nivå-Kokkedal FK
3
134894
to24-08 2023
18:30 Ålholm IF (2) IS Skævinge Ålholmskolen
2
-
5
24. aug 2023
18:30
Ålholm IF (2)
2
IS Skævinge
5
134896
to24-08 2023
18:30 Ølsted IF Snekkersten IF (1) Ølsted Idrætsanlæg
1
-
3
24. aug 2023
18:30
Ølsted IF
1
Snekkersten IF (1)
3
134893
fr25-08 2023
18:30 Hørsholm-Usserød IK Helsinge Fodbold Hørsholm Idrætspark
2
-
1
25. aug 2023
18:30
Hørsholm-Usserød IK
2
Helsinge Fodbold
1
134895
fr25-08 2023
18:30 Hundested IK Humlebæk BK Hundested Stadion
2
-
1
25. aug 2023
18:30
Hundested IK
2
Humlebæk BK
1
134897
26-08 2023
14:00 Annisse IF Espergærde IF (2) Annisse Stadion
8
-
1
26. aug 2023
14:00
Annisse IF
8
Espergærde IF (2)
1
134889
ti29-08 2023
18:30 Melby-Liseleje IF Ålholm IF (2) Melby Stadion
1
-
4
29. aug 2023
18:30
Melby-Liseleje IF
1
Ålholm IF (2)
4
134900
to31-08 2023
18:00 Ålholm IF (2) Nivå-Kokkedal FK Ålholmskolen
2
-
1
31. aug 2023
18:00
Ålholm IF (2)
2
Nivå-Kokkedal FK
1
134903
02-09 2023
11:00 Helsinge Fodbold Annisse IF Helsinge Stadion
2
-
2
02. sep 2023
11:00
Helsinge Fodbold
2
Annisse IF
2
134899
02-09 2023
13:00 Humlebæk BK Ølsted IF Humlebæk Stadion
4
-
0
02. sep 2023
13:00
Humlebæk BK
4
Ølsted IF
0
134901
02-09 2023
13:30 IS Skævinge Hundested IK Baunehøj Stadion
1
-
1
02. sep 2023
13:30
IS Skævinge
1
Hundested IK
1
134902
02-09 2023
15:30 Snekkersten IF (1) Hørsholm-Usserød IK Snekkersten Idrætscenter
0
-
5
02. sep 2023
15:30
Snekkersten IF (1)
0
Hørsholm-Usserød IK
5
134904
02-09 2023
16:00 Espergærde IF (2) Melby-Liseleje IF Mørdrup Idrætsanlæg
7
-
2
02. sep 2023
16:00
Espergærde IF (2)
7
Melby-Liseleje IF
2
134907
fr08-09 2023
18:00 Hundested IK Ålholm IF (2) Hundested Stadion
5
-
0
08. sep 2023
18:00
Hundested IK
5
Ålholm IF (2)
0
134905
fr08-09 2023
18:30 Hørsholm-Usserød IK Humlebæk BK Hørsholm Idrætspark
2
-
1
08. sep 2023
18:30
Hørsholm-Usserød IK
2
Humlebæk BK
1
134908
09-09 2023
12:00 Ølsted IF IS Skævinge Ølsted Idrætsanlæg
1
-
3
09. sep 2023
12:00
Ølsted IF
1
IS Skævinge
3
134909
09-09 2023
12:00 Annisse IF Snekkersten IF (1) Annisse Stadion
8
-
1
09. sep 2023
12:00
Annisse IF
8
Snekkersten IF (1)
1
134906
09-09 2023
13:30 Nivå-Kokkedal FK Espergærde IF (2) Karsemosegård
2
-
4
09. sep 2023
13:30
Nivå-Kokkedal FK
2
Espergærde IF (2)
4
134910
09-09 2023
16:00 Melby-Liseleje IF Helsinge Fodbold Melby Stadion
1
-
4
09. sep 2023
16:00
Melby-Liseleje IF
1
Helsinge Fodbold
4
134916
16-09 2023
11:00 Helsinge Fodbold Nivå-Kokkedal FK Helsinge Stadion
6
-
1
16. sep 2023
11:00
Helsinge Fodbold
6
Nivå-Kokkedal FK
1
134912
16-09 2023
12:00 Ålholm IF (2) Espergærde IF (2) Ålholmskolen
5
-
4
16. sep 2023
12:00
Ålholm IF (2)
5
Espergærde IF (2)
4
134911
16-09 2023
13:00 Humlebæk BK Annisse IF Humlebæk Stadion
1
-
5
16. sep 2023
13:00
Humlebæk BK
1
Annisse IF
5
134913
16-09 2023
13:30 IS Skævinge Hørsholm-Usserød IK Baunehøj Stadion
1
-
1
16. sep 2023
13:30
IS Skævinge
1
Hørsholm-Usserød IK
1
134915
16-09 2023
15:00 Hundested IK Ølsted IF Hundested Stadion
7
-
0
16. sep 2023
15:00
Hundested IK
7
Ølsted IF
0
134914
16-09 2023
15:30 Snekkersten IF (1) Melby-Liseleje IF Snekkersten Idrætscenter
4
-
5
16. sep 2023
15:30
Snekkersten IF (1)
4
Melby-Liseleje IF
5
134917
fr22-09 2023
18:30 Hørsholm-Usserød IK Hundested IK Hørsholm Idrætspark
1
-
1
22. sep 2023
18:30
Hørsholm-Usserød IK
1
Hundested IK
1
134918
23-09 2023
13:30 Nivå-Kokkedal FK Snekkersten IF (1) Karsemosegård
5
-
4
23. sep 2023
13:30
Nivå-Kokkedal FK
5
Snekkersten IF (1)
4
134919
23-09 2023
14:00 Ølsted IF Ålholm IF (2) Ølsted Idrætsanlæg
5
-
1
23. sep 2023
14:00
Ølsted IF
5
Ålholm IF (2)
1
134921
23-09 2023
14:00 Annisse IF IS Skævinge Annisse Stadion
3
-
1
23. sep 2023
14:00
Annisse IF
3
IS Skævinge
1
134922
23-09 2023
16:00 Melby-Liseleje IF Humlebæk BK Melby Stadion
2
-
3
23. sep 2023
16:00
Melby-Liseleje IF
2
Humlebæk BK
3
134920
23-09 2023
16:00 Espergærde IF (2) Helsinge Fodbold Mørdrup Idrætsanlæg
2
-
2
23. sep 2023
16:00
Espergærde IF (2)
2
Helsinge Fodbold
2
134928
fr29-09 2023
19:00 Ølsted IF Hørsholm-Usserød IK Frederiksværk Stadion, Kunstgræs
1
-
2
29. sep 2023
19:00
Ølsted IF
1
Hørsholm-Usserød IK
2
134923
30-09 2023
13:00 Humlebæk BK Nivå-Kokkedal FK Humlebæk Stadion
2
-
3
30. sep 2023
13:00
Humlebæk BK
2
Nivå-Kokkedal FK
3
134924
30-09 2023
13:00 Helsinge Fodbold Ålholm IF (2) Helsinge Stadion
5
-
0
30. sep 2023
13:00
Helsinge Fodbold
5
Ålholm IF (2)
0
134927
30-09 2023
15:00 Hundested IK Annisse IF Hundested Stadion
4
-
2
30. sep 2023
15:00
Hundested IK
4
Annisse IF
2
134926
30-09 2023
15:30 Snekkersten IF (1) Espergærde IF (2) Snekkersten Idrætscenter
2
-
3
30. sep 2023
15:30
Snekkersten IF (1)
2
Espergærde IF (2)
3
134925
ti03-10 2023
19:00 IS Skævinge Melby-Liseleje IF Baunehøj Stadion
1
-
1
03. okt 2023
19:00
IS Skævinge
1
Melby-Liseleje IF
1
134929
fr06-10 2023
18:30 Hørsholm-Usserød IK Ålholm IF (2) Hørsholm Idrætspark
11
-
1
06. okt 2023
18:30
Hørsholm-Usserød IK
11
Ålholm IF (2)
1
134931
07-10 2023
11:00 Helsinge Fodbold Snekkersten IF (1) Helsinge Stadion
7
-
3
07. okt 2023
11:00
Helsinge Fodbold
7
Snekkersten IF (1)
3
134933
07-10 2023
12:00 Annisse IF Ølsted IF Annisse Stadion
1
-
4
07. okt 2023
12:00
Annisse IF
1
Ølsted IF
4
134930
07-10 2023
13:00 Nivå-Kokkedal FK IS Skævinge Karsemosegård
3
-
3
07. okt 2023
13:00
Nivå-Kokkedal FK
3
IS Skævinge
3
134934
07-10 2023
16:00 Melby-Liseleje IF Hundested IK Melby Stadion
3
-
1
07. okt 2023
16:00
Melby-Liseleje IF
3
Hundested IK
1
134932
07-10 2023
16:00 Espergærde IF (2) Humlebæk BK Mørdrup Idrætsanlæg
5
-
0
07. okt 2023
16:00
Espergærde IF (2)
5
Humlebæk BK
0
134935
fr13-10 2023
18:30 Hørsholm-Usserød IK Annisse IF Hørsholm Idrætspark
5
-
2
13. okt 2023
18:30
Hørsholm-Usserød IK
5
Annisse IF
2
134937
14-10 2023
12:00 Ålholm IF (2) Snekkersten IF (1) Ålholmskolen
4
-
0
14. okt 2023
12:00
Ålholm IF (2)
4
Snekkersten IF (1)
0
134940
14-10 2023
12:00 Ølsted IF Melby-Liseleje IF Ølsted Idrætsanlæg
2
-
1
14. okt 2023
12:00
Ølsted IF
2
Melby-Liseleje IF
1
134936
14-10 2023
13:00 Humlebæk BK Helsinge Fodbold Humlebæk Stadion
2
-
3
14. okt 2023
13:00
Humlebæk BK
2
Helsinge Fodbold
3
134938
14-10 2023
13:30 IS Skævinge Espergærde IF (2) Baunehøj Stadion
4
-
4
14. okt 2023
13:30
IS Skævinge
4
Espergærde IF (2)
4
134939
14-10 2023
15:00 Hundested IK Nivå-Kokkedal FK Hundested Stadion
3
-
0
14. okt 2023
15:00
Hundested IK
3
Nivå-Kokkedal FK
0
134944
21-10 2023
11:00 Helsinge Fodbold IS Skævinge Helsinge Stadion
6
-
1
21. okt 2023
11:00
Helsinge Fodbold
6
IS Skævinge
1
134942
21-10 2023
12:00 Ålholm IF (2) Annisse IF Ålholmskolen
2
-
1
21. okt 2023
12:00
Ålholm IF (2)
2
Annisse IF
1
134941
21-10 2023
13:30 Nivå-Kokkedal FK Ølsted IF Karsemosegård Kunstgræs
1
-
3
21. okt 2023
13:30
Nivå-Kokkedal FK
1
Ølsted IF
3
159667
21-10 2023
14:15 Melby-Liseleje IF Hørsholm-Usserød IK Melby Stadion
2
-
3
21. okt 2023
14:15
Melby-Liseleje IF
2
Hørsholm-Usserød IK
3
134943
21-10 2023
15:30 Snekkersten IF (1) Humlebæk BK Snekkersten Idrætscenter
HHT
21. okt 2023
15:30
Snekkersten IF (1)
Humlebæk BK
HHT
139371
21-10 2023
16:00 Espergærde IF (2) Hundested IK Mørdrup Idrætsanlæg
2
-
3
21. okt 2023
16:00
Espergærde IF (2)
2
Hundested IK
3
160000
fr27-10 2023
18:30 Hørsholm-Usserød IK Nivå-Kokkedal FK Hørsholm Idrætspark
6
-
4
27. okt 2023
18:30
Hørsholm-Usserød IK
6
Nivå-Kokkedal FK
4
160004
28-10 2023
12:00 Ølsted IF Espergærde IF (2) Ølsted Idrætsanlæg
5
-
4
28. okt 2023
12:00
Ølsted IF
5
Espergærde IF (2)
4
160006
28-10 2023
12:00 Annisse IF Melby-Liseleje IF Annisse Stadion
5
-
3
28. okt 2023
12:00
Annisse IF
5
Melby-Liseleje IF
3
160001
28-10 2023
13:00 Humlebæk BK Ålholm IF (2) Humlebæk Stadion
2
-
3
28. okt 2023
13:00
Humlebæk BK
2
Ålholm IF (2)
3
160002
28-10 2023
13:30 IS Skævinge Snekkersten IF (1) Baunehøj Stadion
2
-
0
28. okt 2023
13:30
IS Skævinge
2
Snekkersten IF (1)
0
160003
28-10 2023
15:00 Hundested IK Helsinge Fodbold Hundested Stadion
2
-
1
28. okt 2023
15:00
Hundested IK
2
Helsinge Fodbold
1
160015
fr05-04 2024
18:30 Hørsholm-Usserød IK Espergærde IF (2) Hørsholm Idrætspark
05. apr
18:30
Hørsholm-Usserød IK
Espergærde IF (2)
160022
06-04 2024
14:00 Ølsted IF Helsinge Fodbold Ølsted Idrætsanlæg
06. apr
14:00
Ølsted IF
Helsinge Fodbold
160025
06-04 2024
14:00 Annisse IF Nivå-Kokkedal FK Annisse Stadion
06. apr
14:00
Annisse IF
Nivå-Kokkedal FK
160018
06-04 2024
15:00 Hundested IK Snekkersten IF (1) Hundested Stadion
06. apr
15:00
Hundested IK
Snekkersten IF (1)
160016
06-04 2024
15:30 IS Skævinge Humlebæk BK Baunehøj Stadion
06. apr
15:30
IS Skævinge
Humlebæk BK
160026
06-04 2024
16:00 Melby-Liseleje IF Ålholm IF (2) Melby Stadion
06. apr
16:00
Melby-Liseleje IF
Ålholm IF (2)
168888
13-04 2024
11:00 Helsinge Fodbold Hørsholm-Usserød IK Helsinge Stadion
13. apr
11:00
Helsinge Fodbold
Hørsholm-Usserød IK
160039
13-04 2024
13:00 Nivå-Kokkedal FK Melby-Liseleje IF Karsemosegård
13. apr
13:00
Nivå-Kokkedal FK
Melby-Liseleje IF
165606
13-04 2024
13:00 Humlebæk BK Hundested IK Humlebæk Stadion
13. apr
13:00
Humlebæk BK
Hundested IK
165608
13-04 2024
13:30 IS Skævinge Ålholm IF (2) Baunehøj Stadion
13. apr
13:30
IS Skævinge
Ålholm IF (2)
168889
13-04 2024
16:00 Espergærde IF (2) Annisse IF Mørdrup Idrætsanlæg
13. apr
16:00
Espergærde IF (2)
Annisse IF
168887
14-04 2024
14:00 Snekkersten IF (1) Ølsted IF Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
14. apr
14:00
Snekkersten IF (1)
Ølsted IF
168890
fr19-04 2024
18:30 Hørsholm-Usserød IK Snekkersten IF (1) Hørsholm Idrætspark
19. apr
18:30
Hørsholm-Usserød IK
Snekkersten IF (1)
168891
20-04 2024
13:00 Nivå-Kokkedal FK Ålholm IF (2) Karsemosegård
20. apr
13:00
Nivå-Kokkedal FK
Ålholm IF (2)
168893
20-04 2024
14:00 Ølsted IF Humlebæk BK Ølsted Idrætsanlæg
20. apr
14:00
Ølsted IF
Humlebæk BK
168895
20-04 2024
14:00 Annisse IF Helsinge Fodbold Annisse Stadion
20. apr
14:00
Annisse IF
Helsinge Fodbold
168892
20-04 2024
15:00 Hundested IK IS Skævinge Hundested Stadion
20. apr
15:00
Hundested IK
IS Skævinge
168897
20-04 2024
16:00 Melby-Liseleje IF Espergærde IF (2) Melby Stadion
20. apr
16:00
Melby-Liseleje IF
Espergærde IF (2)
168904
27-04 2024
11:00 Helsinge Fodbold Melby-Liseleje IF Helsinge Stadion
27. apr
11:00
Helsinge Fodbold
Melby-Liseleje IF
168900
27-04 2024
13:00 Humlebæk BK Hørsholm-Usserød IK Humlebæk Stadion
27. apr
13:00
Humlebæk BK
Hørsholm-Usserød IK
168902
27-04 2024
15:30 IS Skævinge Ølsted IF Baunehøj Stadion
27. apr
15:30
IS Skævinge
Ølsted IF
168906
27-04 2024
16:00 Espergærde IF (2) Nivå-Kokkedal FK Mørdrup Idrætsanlæg
27. apr
16:00
Espergærde IF (2)
Nivå-Kokkedal FK
168901
28-04 2024
12:00 Ålholm IF (2) Hundested IK Ålholmskolen
28. apr
12:00
Ålholm IF (2)
Hundested IK
168903
28-04 2024
14:00 Snekkersten IF (1) Annisse IF Snekkersten Idrætscenter
28. apr
14:00
Snekkersten IF (1)
Annisse IF
168907
fr03-05 2024
18:30 Hørsholm-Usserød IK IS Skævinge Hørsholm Idrætspark
03. maj
18:30
Hørsholm-Usserød IK
IS Skævinge
168909
04-05 2024
12:00 Ølsted IF Hundested IK Ølsted Idrætsanlæg
04. maj
12:00
Ølsted IF
Hundested IK
168914
04-05 2024
12:30 Melby-Liseleje IF Snekkersten IF (1) Melby Stadion
04. maj
12:30
Melby-Liseleje IF
Snekkersten IF (1)
168908
04-05 2024
13:00 Nivå-Kokkedal FK Helsinge Fodbold Karsemosegård
04. maj
13:00
Nivå-Kokkedal FK
Helsinge Fodbold
168913
04-05 2024
14:00 Annisse IF Humlebæk BK Annisse Stadion
04. maj
14:00
Annisse IF
Humlebæk BK
168910
04-05 2024
16:00 Espergærde IF (2) Ålholm IF (2) Mørdrup Idrætsanlæg
04. maj
16:00
Espergærde IF (2)
Ålholm IF (2)
168945
11-05 2024
11:00 Helsinge Fodbold Espergærde IF (2) Helsinge Stadion
11. maj
11:00
Helsinge Fodbold
Espergærde IF (2)
168915
11-05 2024
13:00 Humlebæk BK Melby-Liseleje IF Humlebæk Stadion
11. maj
13:00
Humlebæk BK
Melby-Liseleje IF
168943
11-05 2024
15:00 Hundested IK Hørsholm-Usserød IK Hundested Stadion
11. maj
15:00
Hundested IK
Hørsholm-Usserød IK
168933
11-05 2024
15:30 IS Skævinge Annisse IF Baunehøj Stadion
11. maj
15:30
IS Skævinge
Annisse IF
168925
12-05 2024
12:00 Ålholm IF (2) Ølsted IF Ålholmskolen
12. maj
12:00
Ålholm IF (2)
Ølsted IF
168942
12-05 2024
14:00 Snekkersten IF (1) Nivå-Kokkedal FK Snekkersten Idrætscenter
12. maj
14:00
Snekkersten IF (1)
Nivå-Kokkedal FK
168948
fr17-05 2024
18:00 Ålholm IF (2) Helsinge Fodbold Ålholmskolen
17. maj
18:00
Ålholm IF (2)
Helsinge Fodbold
168946
fr17-05 2024
18:30 Hørsholm-Usserød IK Ølsted IF Hørsholm Idrætspark
17. maj
18:30
Hørsholm-Usserød IK
Ølsted IF
168947
18-05 2024
13:00 Nivå-Kokkedal FK Humlebæk BK Karsemosegård
18. maj
13:00
Nivå-Kokkedal FK
Humlebæk BK
168977
18-05 2024
14:00 Annisse IF Hundested IK Annisse Stadion
18. maj
14:00
Annisse IF
Hundested IK
168978
18-05 2024
16:00 Melby-Liseleje IF IS Skævinge Melby Stadion
18. maj
16:00
Melby-Liseleje IF
IS Skævinge
168949
18-05 2024
16:00 Espergærde IF (2) Snekkersten IF (1) Mørdrup Idrætsanlæg
18. maj
16:00
Espergærde IF (2)
Snekkersten IF (1)
173037
25-05 2024
13:00 Humlebæk BK Espergærde IF (2) Humlebæk Stadion
25. maj
13:00
Humlebæk BK
Espergærde IF (2)
173044
25-05 2024
14:00 Ølsted IF Annisse IF Ølsted Idrætsanlæg
25. maj
14:00
Ølsted IF
Annisse IF
173043
25-05 2024
15:00 Hundested IK Melby-Liseleje IF Hundested Stadion
25. maj
15:00
Hundested IK
Melby-Liseleje IF
173041
25-05 2024
15:30 IS Skævinge Nivå-Kokkedal FK Baunehøj Stadion
25. maj
15:30
IS Skævinge
Nivå-Kokkedal FK
173040
26-05 2024
12:00 Ålholm IF (2) Hørsholm-Usserød IK Ålholmskolen
26. maj
12:00
Ålholm IF (2)
Hørsholm-Usserød IK
173042
26-05 2024
14:00 Snekkersten IF (1) Helsinge Fodbold Snekkersten Idrætscenter
26. maj
14:00
Snekkersten IF (1)
Helsinge Fodbold
173047
01-06 2024
11:00 Helsinge Fodbold Humlebæk BK Helsinge Stadion
01. jun
11:00
Helsinge Fodbold
Humlebæk BK
173045
01-06 2024
13:00 Nivå-Kokkedal FK Hundested IK Karsemosegård
01. jun
13:00
Nivå-Kokkedal FK
Hundested IK
173049
01-06 2024
14:00 Annisse IF Hørsholm-Usserød IK Annisse Stadion
01. jun
14:00
Annisse IF
Hørsholm-Usserød IK
173050
01-06 2024
16:00 Melby-Liseleje IF Ølsted IF Melby Stadion
01. jun
16:00
Melby-Liseleje IF
Ølsted IF
173048
01-06 2024
16:00 Espergærde IF (2) IS Skævinge Mørdrup Idrætsanlæg
01. jun
16:00
Espergærde IF (2)
IS Skævinge
173046
02-06 2024
14:00 Snekkersten IF (1) Ålholm IF (2) Snekkersten Idrætscenter
02. jun
14:00
Snekkersten IF (1)
Ålholm IF (2)
173051
fr07-06 2024
18:30 Hørsholm-Usserød IK Melby-Liseleje IF Hørsholm Idrætspark
07. jun
18:30
Hørsholm-Usserød IK
Melby-Liseleje IF
173052
08-06 2024
13:00 Humlebæk BK Snekkersten IF (1) Humlebæk Stadion
08. jun
13:00
Humlebæk BK
Snekkersten IF (1)
173055
08-06 2024
14:00 Ølsted IF Nivå-Kokkedal FK Ølsted Idrætsanlæg
08. jun
14:00
Ølsted IF
Nivå-Kokkedal FK
173056
08-06 2024
14:00 Annisse IF Ålholm IF (2) Annisse Stadion
08. jun
14:00
Annisse IF
Ålholm IF (2)
173054
08-06 2024
15:00 Hundested IK Espergærde IF (2) Hundested Stadion
08. jun
15:00
Hundested IK
Espergærde IF (2)
173053
08-06 2024
15:30 IS Skævinge Helsinge Fodbold Baunehøj Stadion
08. jun
15:30
IS Skævinge
Helsinge Fodbold
173060
15-06 2024
11:00 Helsinge Fodbold Hundested IK Helsinge Stadion
15. jun
11:00
Helsinge Fodbold
Hundested IK
173061
15-06 2024
12:00 Espergærde IF (2) Ølsted IF Mørdrup Idrætsanlæg
15. jun
12:00
Espergærde IF (2)
Ølsted IF
173057
15-06 2024
12:00 Nivå-Kokkedal FK Hørsholm-Usserød IK Karsemosegård
15. jun
12:00
Nivå-Kokkedal FK
Hørsholm-Usserød IK
173062
15-06 2024
16:00 Melby-Liseleje IF Annisse IF Melby Stadion
15. jun
16:00
Melby-Liseleje IF
Annisse IF
173058
16-06 2024
12:00 Ålholm IF (2) Humlebæk BK Ålholmskolen
16. jun
12:00
Ålholm IF (2)
Humlebæk BK
173059
16-06 2024
14:00 Snekkersten IF (1) IS Skævinge Snekkersten Idrætscenter
16. jun
14:00
Snekkersten IF (1)
IS Skævinge
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning: 

Kvartfinaler tirsdag den 18. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 4 - Vinder pulje 1
kamp 3 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 5

Semifinaler lørdag den 22. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 3
Semifinale 2: Vinder kamp 4 - Vinder kamp 2

Vinderne af semifinalerne spiller finale tirsdag den 25. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1

Log ind