Serie 3 , Pulje 1

Seneste resultater

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Resultat
168949
18-05 2024
15:30
Espergærde IF (2)
Snekkersten IF (1)
HHT
18. maj
15:30
Espergærde IF (2)
Snekkersten IF (1)
HHT
168978
18-05 2024
16:00
Melby-Liseleje IF
IS Skævinge
2
-
2
18. maj
16:00
Melby-Liseleje IF
2
IS Skævinge
2
173044
25-05 2024
12:00
Ølsted IF
Annisse IF
25. maj
12:00
Ølsted IF
Annisse IF
173037
25-05 2024
13:00
Humlebæk BK
Espergærde IF (2)
UHT
25. maj
13:00
Humlebæk BK
Espergærde IF (2)
UHT
173043
25-05 2024
15:00
Hundested IK
Melby-Liseleje IF
25. maj
15:00
Hundested IK
Melby-Liseleje IF
173041
25-05 2024
15:30
IS Skævinge
Nivå-Kokkedal FK
25. maj
15:30
IS Skævinge
Nivå-Kokkedal FK

Stilling

K V U T Score P
1 18 13 5 0
52
-
18
44
2 18 12 4 2
47
-
20
40
3 18 11 3 4
60
-
23
36
4 18 10 2 6
63
-
36
32
5 18 6 8 4
42
-
37
26
6 18 8 0 10
35
-
61
24
7 18 7 2 9
42
-
38
23
8 18 7 1 10
35
-
58
22
9 18 6 1 11
33
-
50
19
10 18 5 0 13
36
-
59
15
!
11 18 4 2 12
32
-
58
14
12 18 4 2 12
36
-
55
14
!

Kommende kampe

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Resultat
173040
26-05 2024
12:00
Ålholm IF (2)
Hørsholm-Usserød IK
26. maj
12:00
Ålholm IF (2)
Hørsholm-Usserød IK
173042
26-05 2024
14:00
Snekkersten IF (1)
Helsinge Fodbold
26. maj
14:00
Snekkersten IF (1)
Helsinge Fodbold
173046
fr31-05 2024
19:00
Snekkersten IF (1)
Ålholm IF (2)
31. maj
19:00
Snekkersten IF (1)
Ålholm IF (2)
173047
01-06 2024
11:00
Helsinge Fodbold
Humlebæk BK
01. jun
11:00
Helsinge Fodbold
Humlebæk BK
173045
01-06 2024
13:00
Nivå-Kokkedal FK
Hundested IK
01. jun
13:00
Nivå-Kokkedal FK
Hundested IK
173049
01-06 2024
14:00
Annisse IF
Hørsholm-Usserød IK
01. jun
14:00
Annisse IF
Hørsholm-Usserød IK
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning: 

Kvartfinaler tirsdag den 18. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 4 - Vinder pulje 1
kamp 3 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 5

Semifinaler lørdag den 22. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 3
Semifinale 2: Vinder kamp 4 - Vinder kamp 2

Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 26. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1

Log ind