U14 Drenge 4 (10) Efterår, Pulje 1 (2023)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
720383
19-08 2023
11:00 BK Avarta BK Friheden Espelundens Idrætsanlæg
4
-
4
19. aug 2023
11:00
BK Avarta
4
BK Friheden
4
720384
20-08 2023
11:15 BSF Hørsholm-Usserød IK Ballerup Idrætspark
4
-
2
20. aug 2023
11:15
BSF
4
Hørsholm-Usserød IK
2
720382
20-08 2023
12:00 FC Rudersdal Hundige BK Rundforbi Stadion
5
-
1
20. aug 2023
12:00
FC Rudersdal
5
Hundige BK
1
720385
20-08 2023
14:30 Bagsværd BK Herfølge BK Bagsværd Stadion
1
-
7
20. aug 2023
14:30
Bagsværd BK
1
Herfølge BK
7
720386
to24-08 2023
18:30 Taastrup FC B. 1973, Herlev NyBolig Park
0
-
9
24. aug 2023
18:30
Taastrup FC
0
B. 1973, Herlev
9
720387
26-08 2023
10:00 Herfølge BK B. 1973, Herlev Capelli Sport Stadion
3
-
1
26. aug 2023
10:00
Herfølge BK
3
B. 1973, Herlev
1
720390
26-08 2023
13:00 Hørsholm-Usserød IK BK Avarta Hørsholm Idrætspark
2
-
2
26. aug 2023
13:00
Hørsholm-Usserød IK
2
BK Avarta
2
720388
27-08 2023
10:00 Hundige BK Bagsværd BK Hundige Boldfælled
0
-
7
27. aug 2023
10:00
Hundige BK
0
Bagsværd BK
7
720392
02-09 2023
10:00 Herfølge BK Hundige BK Capelli Sport Stadion
7
-
0
02. sep 2023
10:00
Herfølge BK
7
Hundige BK
0
720394
02-09 2023
11:00 BK Avarta Taastrup FC Espelundens Idrætsanlæg
1
-
0
02. sep 2023
11:00
BK Avarta
1
Taastrup FC
0
720393
03-09 2023
12:00 FC Rudersdal Hørsholm-Usserød IK Rundforbi Stadion
7
-
3
03. sep 2023
12:00
FC Rudersdal
7
Hørsholm-Usserød IK
3
720395
03-09 2023
12:00 Bagsværd BK BK Friheden Bagsværd Stadion
0
-
2
03. sep 2023
12:00
Bagsværd BK
0
BK Friheden
2
720396
03-09 2023
12:00 B. 1973, Herlev BSF Elverroad
8
-
4
03. sep 2023
12:00
B. 1973, Herlev
8
BSF
4
720399
09-09 2023
10:00 BSF BK Avarta Ballerup Idrætspark
4
-
5
09. sep 2023
10:00
BSF
4
BK Avarta
5
720400
09-09 2023
13:00 Hørsholm-Usserød IK Bagsværd BK Hørsholm Idrætspark
1
-
3
09. sep 2023
13:00
Hørsholm-Usserød IK
1
Bagsværd BK
3
720397
10-09 2023
10:00 Hundige BK B. 1973, Herlev Hundige Boldfælled
3
-
9
10. sep 2023
10:00
Hundige BK
3
B. 1973, Herlev
9
720401
10-09 2023
11:00 Taastrup FC FC Rudersdal NyBolig Park
3
-
2
10. sep 2023
11:00
Taastrup FC
3
FC Rudersdal
2
720389
on13-09 2023
18:00 BK Friheden FC Rudersdal Langhøjskolen
6
-
2
13. sep 2023
18:00
BK Friheden
6
FC Rudersdal
2
720391
on13-09 2023
18:00 Taastrup FC BSF NyBolig Park
1
-
1
13. sep 2023
18:00
Taastrup FC
1
BSF
1
720402
16-09 2023
10:00 Herfølge BK Hørsholm-Usserød IK Capelli Sport Stadion
1
-
0
16. sep 2023
10:00
Herfølge BK
1
Hørsholm-Usserød IK
0
720404
17-09 2023
10:00 Hundige BK BK Friheden Hundige Boldfælled
1
-
11
17. sep 2023
10:00
Hundige BK
1
BK Friheden
11
720403
17-09 2023
12:00 FC Rudersdal BSF Rundforbi Stadion
2
-
3
17. sep 2023
12:00
FC Rudersdal
2
BSF
3
720408
17-09 2023
14:30 B. 1973, Herlev BK Avarta Elverroad
9
-
1
17. sep 2023
14:30
B. 1973, Herlev
9
BK Avarta
1
720411
23-09 2023
10:00 BSF Bagsværd BK Ballerup Idrætspark
0
-
5
23. sep 2023
10:00
BSF
0
Bagsværd BK
5
720413
23-09 2023
10:00 Taastrup FC Herfølge BK NyBolig Park
2
-
7
23. sep 2023
10:00
Taastrup FC
2
Herfølge BK
7
720409
23-09 2023
11:00 BK Avarta FC Rudersdal Espelundens Idrætsanlæg
3
-
4
23. sep 2023
11:00
BK Avarta
3
FC Rudersdal
4
720412
23-09 2023
13:00 Hørsholm-Usserød IK Hundige BK Hørsholm Idrætspark
3
-
3
23. sep 2023
13:00
Hørsholm-Usserød IK
3
Hundige BK
3
720410
24-09 2023
10:00 BK Friheden B. 1973, Herlev Strandmarkens Fritidscenter
3
-
5
24. sep 2023
10:00
BK Friheden
3
B. 1973, Herlev
5
720407
fr29-09 2023
18:00 Bagsværd BK Taastrup FC Bagsværd Stadion
5
-
2
29. sep 2023
18:00
Bagsværd BK
5
Taastrup FC
2
720414
30-09 2023
10:00 Herfølge BK BSF Capelli Sport Stadion
3
-
2
30. sep 2023
10:00
Herfølge BK
3
BSF
2
720416
30-09 2023
10:00 BK Friheden Hørsholm-Usserød IK Strandmarkens Fritidscenter
4
-
2
30. sep 2023
10:00
BK Friheden
4
Hørsholm-Usserød IK
2
720418
30-09 2023
12:30 B. 1973, Herlev FC Rudersdal Elverroad
1
-
0
30. sep 2023
12:30
B. 1973, Herlev
1
FC Rudersdal
0
720415
01-10 2023
10:00 Hundige BK Taastrup FC Hundige Boldfælled
3
-
6
01. okt 2023
10:00
Hundige BK
3
Taastrup FC
6
720417
01-10 2023
12:00 Bagsværd BK BK Avarta Bagsværd Stadion Kunstgræs
4
-
2
01. okt 2023
12:00
Bagsværd BK
4
BK Avarta
2
720423
07-10 2023
10:00 Taastrup FC BK Friheden NyBolig Park
0
-
4
07. okt 2023
10:00
Taastrup FC
0
BK Friheden
4
720420
07-10 2023
11:00 BK Avarta Herfølge BK Espelundens Idrætsanlæg
1
-
2
07. okt 2023
11:00
BK Avarta
1
Herfølge BK
2
720422
07-10 2023
13:50 B. 1973, Herlev Hørsholm-Usserød IK Elverroad Kunstgræs
2
-
2
07. okt 2023
13:50
B. 1973, Herlev
2
Hørsholm-Usserød IK
2
720421
08-10 2023
11:15 BSF Hundige BK Ballerup Idrætspark
10
-
0
08. okt 2023
11:15
BSF
10
Hundige BK
0
720419
08-10 2023
12:00 FC Rudersdal Bagsværd BK Rundforbi Stadion
0
-
2
08. okt 2023
12:00
FC Rudersdal
0
Bagsværd BK
2
720428
fr13-10 2023
18:30 Hørsholm-Usserød IK Taastrup FC Hørsholm Idrætspark
3
-
0
13. okt 2023
18:30
Hørsholm-Usserød IK
3
Taastrup FC
0
720424
14-10 2023
10:00 Herfølge BK FC Rudersdal Capelli Sport Stadion
UHT
14. okt 2023
10:00
Herfølge BK
FC Rudersdal
UHT
720426
14-10 2023
10:00 BK Friheden BSF Strandmarkens Fritidscenter
4
-
2
14. okt 2023
10:00
BK Friheden
4
BSF
2
720427
14-10 2023
14:00 Bagsværd BK B. 1973, Herlev Bagsværd Stadion Kunstgræs
2
-
3
14. okt 2023
14:00
Bagsværd BK
2
B. 1973, Herlev
3
720425
15-10 2023
10:00 Hundige BK BK Avarta Hundige Boldfælled
4
-
2
15. okt 2023
10:00
Hundige BK
4
BK Avarta
2
720398
22-10 2023
10:00 BK Friheden Herfølge BK Strandmarkens Fritidscenter
1
-
1
22. okt 2023
10:00
BK Friheden
1
Herfølge BK
1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Husk frist til Futsal/Indefodbold 23-24 er den 25.9.23 via kluboffice. Tilmelding på de enkelte datoer.

Læs mere Fodbold til vinter? Tilmeld jer DBU Sjællands vintertilbud for sæsonen 2023/24 (dbusjaelland.dk)

Log ind