U12 Drenge 3 8-mands (12) Efterår, Pulje 1 (2023)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested
193266
on16-08 2023
19:00 Ålholm IF Hørsholm-Usserød IK Ålholmskolen
16. aug 2023
19:00
Ålholm IF
Hørsholm-Usserød IK
193269
19-08 2023
10:00 IS Skævinge Frem Hellebæk Baunehøj Stadion
19. aug 2023
10:00
IS Skævinge
Frem Hellebæk
193265
20-08 2023
10:00 Snekkersten IF Annisse IF Snekkersten Idrætscenter
20. aug 2023
10:00
Snekkersten IF
Annisse IF
193268
20-08 2023
10:00 Humlebæk BK Espergærde IF Humlebæk Stadion
20. aug 2023
10:00
Humlebæk BK
Espergærde IF
193267
20-08 2023
11:15 Hillerød Fodbold (1) Hornbæk IF Hillerød Stadion
20. aug 2023
11:15
Hillerød Fodbold (1)
Hornbæk IF
193274
ma21-08 2023
17:30 Hornbæk IF Ålholm IF Pedella Park
21. aug 2023
17:30
Hornbæk IF
Ålholm IF
193275
on23-08 2023
17:30 Frem Hellebæk Hillerød Fodbold (1) Nordkysthallen
23. aug 2023
17:30
Frem Hellebæk
Hillerød Fodbold (1)
193272
on23-08 2023
19:00 Annisse IF Humlebæk BK Annisse Stadion
23. aug 2023
19:00
Annisse IF
Humlebæk BK
193273
26-08 2023
11:30 Hørsholm-Usserød IK Snekkersten IF Hørsholm Idrætspark
26. aug 2023
11:30
Hørsholm-Usserød IK
Snekkersten IF
193270
27-08 2023
10:00 Espergærde IF IS Skævinge Mørdrup Idrætsanlæg
27. aug 2023
10:00
Espergærde IF
IS Skævinge
193280
on30-08 2023
17:00 IS Skævinge Hillerød Fodbold (1) Baunehøj Stadion
30. aug 2023
17:00
IS Skævinge
Hillerød Fodbold (1)
193278
on30-08 2023
17:30 Ålholm IF Frem Hellebæk Ålholmskolen
30. aug 2023
17:30
Ålholm IF
Frem Hellebæk
193276
03-09 2023
10:00 Espergærde IF Annisse IF Mørdrup Idrætsanlæg
03. sep 2023
10:00
Espergærde IF
Annisse IF
193277
03-09 2023
10:00 Snekkersten IF Hornbæk IF Snekkersten Idrætscenter
03. sep 2023
10:00
Snekkersten IF
Hornbæk IF
193279
03-09 2023
11:00 Humlebæk BK Hørsholm-Usserød IK Humlebæk Stadion
03. sep 2023
11:00
Humlebæk BK
Hørsholm-Usserød IK
193284
03-09 2023
12:45 Hillerød Fodbold (1) Ålholm IF Hillerød Stadion
03. sep 2023
12:45
Hillerød Fodbold (1)
Ålholm IF
193286
on06-09 2023
17:30 Frem Hellebæk Snekkersten IF Nordkysthallen
06. sep 2023
17:30
Frem Hellebæk
Snekkersten IF
193283
on06-09 2023
18:30 Hørsholm-Usserød IK Espergærde IF Hørsholm Idrætspark
06. sep 2023
18:30
Hørsholm-Usserød IK
Espergærde IF
193285
on06-09 2023
18:30 Hornbæk IF Humlebæk BK Pedella Park
06. sep 2023
18:30
Hornbæk IF
Humlebæk BK
193282
to07-09 2023
18:30 Annisse IF IS Skævinge Annisse Stadion
07. sep 2023
18:30
Annisse IF
IS Skævinge
193289
on13-09 2023
18:15 Annisse IF Hørsholm-Usserød IK Annisse Stadion
13. sep 2023
18:15
Annisse IF
Hørsholm-Usserød IK
193291
on13-09 2023
18:15 IS Skævinge Ålholm IF Baunehøj Stadion
13. sep 2023
18:15
IS Skævinge
Ålholm IF
193288
16-09 2023
10:00 Snekkersten IF Hillerød Fodbold (1) Snekkersten Idrætscenter
16. sep 2023
10:00
Snekkersten IF
Hillerød Fodbold (1)
193287
17-09 2023
10:00 Espergærde IF Hornbæk IF Mørdrup Idrætsanlæg
17. sep 2023
10:00
Espergærde IF
Hornbæk IF
193290
17-09 2023
11:00 Humlebæk BK Frem Hellebæk Humlebæk Stadion
17. sep 2023
11:00
Humlebæk BK
Frem Hellebæk
193292
on20-09 2023
18:00 Ålholm IF Snekkersten IF Ålholmskolen
20. sep 2023
18:00
Ålholm IF
Snekkersten IF
193295
on20-09 2023
18:00 Hornbæk IF Annisse IF Pedella Park
20. sep 2023
18:00
Hornbæk IF
Annisse IF
193293
23-09 2023
11:30 Hørsholm-Usserød IK IS Skævinge Hørsholm Idrætspark
23. sep 2023
11:30
Hørsholm-Usserød IK
IS Skævinge
193296
24-09 2023
10:00 Frem Hellebæk Espergærde IF Nordkysthallen
24. sep 2023
10:00
Frem Hellebæk
Espergærde IF
193294
24-09 2023
11:30 Hillerød Fodbold (1) Humlebæk BK Hillerød Stadion
24. sep 2023
11:30
Hillerød Fodbold (1)
Humlebæk BK
193298
on27-09 2023
17:45 Annisse IF Frem Hellebæk Annisse Stadion
27. sep 2023
17:45
Annisse IF
Frem Hellebæk
193301
on27-09 2023
17:45 IS Skævinge Snekkersten IF Baunehøj Stadion
27. sep 2023
17:45
IS Skævinge
Snekkersten IF
193299
30-09 2023
11:30 Hørsholm-Usserød IK Hornbæk IF Hørsholm Idrætspark
30. sep 2023
11:30
Hørsholm-Usserød IK
Hornbæk IF
193297
01-10 2023
10:00 Espergærde IF Hillerød Fodbold (1) Mørdrup Idrætsanlæg
01. okt 2023
10:00
Espergærde IF
Hillerød Fodbold (1)
193300
01-10 2023
11:00 Humlebæk BK Ålholm IF Humlebæk Stadion
01. okt 2023
11:00
Humlebæk BK
Ålholm IF
193304
ma02-10 2023
17:15 Hillerød Fodbold (1) Annisse IF Hillerød Stadion
02. okt 2023
17:15
Hillerød Fodbold (1)
Annisse IF
193305
on04-10 2023
17:15 IS Skævinge Hornbæk IF Baunehøj Stadion
04. okt 2023
17:15
IS Skævinge
Hornbæk IF
193306
on04-10 2023
17:15 Frem Hellebæk Hørsholm-Usserød IK
!
NB: Hørsholm-Usserød IK er taberdømt
Nordkysthallen
04. okt 2023
17:15
Frem Hellebæk
Hørsholm-Usserød IK
193302
08-10 2023
10:00 Snekkersten IF Humlebæk BK Snekkersten Idrætscenter
08. okt 2023
10:00
Snekkersten IF
Humlebæk BK
193303
08-10 2023
10:00 Ålholm IF Espergærde IF Ålholmskolen
08. okt 2023
10:00
Ålholm IF
Espergærde IF
193308
on11-10 2023
17:00 Annisse IF Ålholm IF Annisse Stadion
11. okt 2023
17:00
Annisse IF
Ålholm IF
193310
on11-10 2023
17:00 Humlebæk BK IS Skævinge Humlebæk Stadion
11. okt 2023
17:00
Humlebæk BK
IS Skævinge
193311
on11-10 2023
17:00 Hornbæk IF Frem Hellebæk Pedella Park
11. okt 2023
17:00
Hornbæk IF
Frem Hellebæk
193309
14-10 2023
11:30 Hørsholm-Usserød IK Hillerød Fodbold (1) Hørsholm Idrætspark
14. okt 2023
11:30
Hørsholm-Usserød IK
Hillerød Fodbold (1)
193307
29-10 2023
10:00 Espergærde IF Snekkersten IF Mørdrup Idrætsanlæg
29. okt 2023
10:00
Espergærde IF
Snekkersten IF
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind