Serie 3, P1 23/24

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
911961
on09-08 2023
18:30 Lersøparken
3
-
2
09. aug 2023
18:30
Copenfalster FF
3
Bk. Heimdal
2
911958
13-08 2023
14:00 Valby Idrætspark
2
-
6
13. aug 2023
14:00
Sporting 43
2
Watan FC
6
911959
13-08 2023
16:00
Oversidder
Valby Idrætspark
13. aug 2023
16:00
Uganda Danish Cranes
Oversidder
916362
13-08 2023
18:00 Valby Idrætspark
4
-
2
13. aug 2023
18:00
Dankurd IF
4
Copenhagen Calcio
2
911960
ti15-08 2023
21:00
VLI
Ryparken Idrætsanlæg
1
-
5
15. aug 2023
21:00
FC Nordhavn
1
VLI
5
916393
fr18-08 2023
18:30
VLI
Frederiksberg IP, kunst
4
-
0
18. aug 2023
18:30
VLI
4
Copenfalster FF
0
925798
fr18-08 2023
20:00 Valby Idrætspark
1
-
3
18. aug 2023
20:00
Watan FC
1
Uganda Danish Cranes
3
916392
fr18-08 2023
20:00 Fælledparken
5
-
2
18. aug 2023
20:00
Bk. Heimdal
5
Dankurd IF
2
916394
ti22-08 2023
18:00
Oversidder
22. aug 2023
18:00
Oversidder
FC Nordhavn
930887
to24-08 2023
20:00 Ryparken Idrætsanlæg
3
-
0
24. aug 2023
20:00
FC Nordhavn
3
Watan FC
0
930890
fr25-08 2023
20:00 Fælledparken
3
-
2
25. aug 2023
20:00
Bk. Heimdal
3
Copenhagen Calcio
2
925801
26-08 2023
12:00 Hekla Park
4
-
3
26. aug 2023
12:00
Bk. Hekla
4
Olympiakos København
3
930888
26-08 2023
14:00
Oversidder
Lersøparken
26. aug 2023
14:00
Copenfalster FF
Oversidder
926257
27-08 2023
14:00 Valby Idrætspark
4
-
3
27. aug 2023
14:00
Sporting 43
4
Amandas Sønner
3
926258
27-08 2023
16:00 Valby Idrætspark
2
-
1
27. aug 2023
16:00
Uganda Danish Cranes
2
JIF Hakoah
1
930889
27-08 2023
18:00
VLI
Valby Idrætspark
2
-
3
27. aug 2023
18:00
Dankurd IF
2
VLI
3
916363
on30-08 2023
18:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
1
-
1
30. aug 2023
18:00
Amandas Sønner
1
Bk. Hekla
1
930893
fr01-09 2023
18:30
VLI
Frederiksberg IP, kunst
1
-
3
01. sep 2023
18:30
VLI
1
Bk. Heimdal
3
930895
fr01-09 2023
20:00 Valby Idrætspark
4
-
3
01. sep 2023
20:00
Watan FC
4
Copenfalster FF
3
930892
03-09 2023
12:00 Valby Idrætspark
3
-
3
03. sep 2023
12:00
Olympiakos København
3
Sporting 43
3
930896
03-09 2023
12:00 Ryparken Idrætsanlæg
0
-
1
03. sep 2023
12:00
JIF Hakoah
0
FC Nordhavn
1
930897
03-09 2023
12:00 Valby Idrætspark
2
-
1
03. sep 2023
12:00
Copenhagen Calcio
2
Bk. Hekla
1
930891
03-09 2023
16:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
UHT
03. sep 2023
16:00
Amandas Sønner
Uganda Danish Cranes
UHT
930894
ti05-09 2023
18:00
Oversidder
05. sep 2023
18:00
Oversidder
Dankurd IF
939894
fr08-09 2023
19:00
VLI
Jens Jessens Vej
9
-
0
08. sep 2023
19:00
VLI
9
Copenhagen Calcio
0
939893
fr08-09 2023
20:00
Oversidder
Fælledparken
08. sep 2023
20:00
Bk. Heimdal
Oversidder
939891
10-09 2023
12:00 Lersøparken
4
-
3
10. sep 2023
12:00
Copenfalster FF
4
JIF Hakoah
3
930898
10-09 2023
14:00 Valby Idrætspark
3
-
2
10. sep 2023
14:00
Sporting 43
3
Bk. Hekla
2
930899
10-09 2023
16:00 Valby Idrætspark
HHT
10. sep 2023
16:00
Uganda Danish Cranes
Olympiakos København
HHT
939892
10-09 2023
18:00 Valby Idrætspark
2
-
5
10. sep 2023
18:00
Dankurd IF
2
Watan FC
5
939901
ti12-09 2023
19:30 Ryparken Idrætsanlæg
4
-
1
12. sep 2023
19:30
JIF Hakoah
4
Dankurd IF
1
939896
on13-09 2023
18:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
2
-
2
13. sep 2023
18:00
Amandas Sønner
2
Copenfalster FF
2
939900
fr15-09 2023
20:00 Valby Idrætspark
1
-
4
15. sep 2023
20:00
Watan FC
1
Bk. Heimdal
4
939898
16-09 2023
12:00 Hekla Park
6
-
2
16. sep 2023
12:00
Bk. Hekla
6
Uganda Danish Cranes
2
939897
17-09 2023
12:00 Valby Idrætspark
1
-
3
17. sep 2023
12:00
Olympiakos København
1
FC Nordhavn
3
939902
17-09 2023
12:00 Valby Idrætspark
2
-
4
17. sep 2023
12:00
Copenhagen Calcio
2
Sporting 43
4
939899
17-09 2023
16:00
Oversidder
VLI
17. sep 2023
16:00
Oversidder
VLI
911956
on20-09 2023
18:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
2
-
6
20. sep 2023
18:00
Olympiakos København
2
Amandas Sønner
6
939922
to21-09 2023
19:30 Ryparken Idrætsanlæg
5
-
3
21. sep 2023
19:30
Bk. Heimdal
5
JIF Hakoah
3
939919
to21-09 2023
20:00 Ryparken Idrætsanlæg
1
-
0
21. sep 2023
20:00
FC Nordhavn
1
Bk. Hekla
0
939920
23-09 2023
14:00 Lersøparken
1
-
1
23. sep 2023
14:00
Copenfalster FF
1
Olympiakos København
1
911957
24-09 2023
12:00 Hekla Park
2
-
1
24. sep 2023
12:00
Bk. Hekla
2
JIF Hakoah
1
939918
24-09 2023
16:00 Valby Idrætspark
4
-
4
24. sep 2023
16:00
Uganda Danish Cranes
4
Sporting 43
4
939924
24-09 2023
16:00
Oversidder
UHT
24. sep 2023
16:00
Oversidder
Copenhagen Calcio
UHT
939921
24-09 2023
18:00 Valby Idrætspark
4
-
4
24. sep 2023
18:00
Dankurd IF
4
Amandas Sønner
4
939930
ti26-09 2023
19:30
VLI
Ryparken Idrætsanlæg
0
-
2
26. sep 2023
19:30
JIF Hakoah
0
VLI
2
939929
fr29-09 2023
20:00
Oversidder
Valby Idrætspark
29. sep 2023
20:00
Watan FC
Oversidder
939925
30-09 2023
14:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
1
-
2
30. sep 2023
14:00
Amandas Sønner
1
Bk. Heimdal
2
939926
01-10 2023
12:00 Valby Idrætspark
6
-
3
01. okt 2023
12:00
Olympiakos København
6
Dankurd IF
3
939931
01-10 2023
12:00 Valby Idrætspark
7
-
0
01. okt 2023
12:00
Copenhagen Calcio
7
Uganda Danish Cranes
0
939927
01-10 2023
14:00 Hekla Park
1
-
1
01. okt 2023
14:00
Bk. Hekla
1
Copenfalster FF
1
939928
01-10 2023
14:00 Valby Idrætspark
1
-
1
01. okt 2023
14:00
Sporting 43
1
FC Nordhavn
1
925799
ti03-10 2023
19:30 Ryparken Idrætsanlæg
2
-
2
03. okt 2023
19:30
JIF Hakoah
2
Sporting 43
2
939932
to05-10 2023
20:00 Ryparken Idrætsanlæg
UHT
05. okt 2023
20:00
FC Nordhavn
Uganda Danish Cranes
UHT
939945
fr06-10 2023
18:30
VLI
Frederiksberg IP, kunst
6
-
1
06. okt 2023
18:30
VLI
6
Amandas Sønner
1
939947
fr06-10 2023
20:00 Valby Idrætspark
8
-
2
06. okt 2023
20:00
Watan FC
8
Copenhagen Calcio
2
939944
fr06-10 2023
20:00 Fælledparken
3
-
1
06. okt 2023
20:00
Bk. Heimdal
3
Olympiakos København
1
939933
07-10 2023
12:00 Valby Idrætspark
3
-
3
07. okt 2023
12:00
Copenfalster FF
3
Sporting 43
3
939943
08-10 2023
18:00 Valby Idrætspark
2
-
4
08. okt 2023
18:00
Dankurd IF
2
Bk. Hekla
4
939946
ti10-10 2023
19:30
Oversidder
Ryparken Idrætsanlæg
10. okt 2023
19:30
JIF Hakoah
Oversidder
939923
on11-10 2023
19:30
VLI
Jens Jessens Vej
4
-
4
11. okt 2023
19:30
VLI
4
Watan FC
4
939950
14-10 2023
12:00 Hekla Park
0
-
2
14. okt 2023
12:00
Bk. Hekla
0
Bk. Heimdal
2
939948
14-10 2023
14:00
Oversidder
Kløvermarkens Idrætsanlæg
14. okt 2023
14:00
Amandas Sønner
Oversidder
939949
15-10 2023
12:00
VLI
Valby Idrætspark
1
-
4
15. okt 2023
12:00
Olympiakos København
1
VLI
4
940439
15-10 2023
12:00 Valby Idrætspark
0
-
5
15. okt 2023
12:00
Copenhagen Calcio
0
FC Nordhavn
5
940436
15-10 2023
14:00 Valby Idrætspark
14
-
2
15. okt 2023
14:00
Sporting 43
14
Dankurd IF
2
940437
15-10 2023
16:00 Valby Idrætspark
7
-
4
15. okt 2023
16:00
Uganda Danish Cranes
7
Copenfalster FF
4
940443
on18-10 2023
20:20
VLI
Jens Jessens Vej
7
-
1
18. okt 2023
20:20
VLI
7
Bk. Hekla
1
940442
fr20-10 2023
20:00 Fælledparken
2
-
1
20. okt 2023
20:00
Bk. Heimdal
2
Sporting 43
1
940440
21-10 2023
14:00 Valby Idrætspark
0
-
5
21. okt 2023
14:00
Copenfalster FF
0
FC Nordhavn
5
942392
22-10 2023
12:00 Ryparken Idrætsanlæg
2
-
1
22. okt 2023
12:00
JIF Hakoah
2
Copenhagen Calcio
1
940444
22-10 2023
16:00
Oversidder
22. okt 2023
16:00
Oversidder
Olympiakos København
940441
22-10 2023
18:00 Valby Idrætspark
0
-
1
22. okt 2023
18:00
Dankurd IF
0
Uganda Danish Cranes
1
940445
on25-10 2023
18:15 Kløvermarkens Idrætsanlæg
PRO
25. okt 2023
18:15
Watan FC
Amandas Sønner
PRO
942399
to26-10 2023
20:00 Ryparken Idrætsanlæg
UHT
26. okt 2023
20:00
FC Nordhavn
Dankurd IF
UHT
942395
28-10 2023
12:00
Oversidder
Hekla Park
28. okt 2023
12:00
Bk. Hekla
Oversidder
942400
28-10 2023
14:00 Valby Idrætspark
2
-
3
28. okt 2023
14:00
Copenfalster FF
2
Copenhagen Calcio
3
942393
29-10 2023
12:00 Ryparken Idrætsanlæg
1
-
1
29. okt 2023
12:00
JIF Hakoah
1
Amandas Sønner
1
942394
29-10 2023
12:00 Valby Idrætspark
1
-
2
29. okt 2023
12:00
Olympiakos København
1
Watan FC
2
942397
29-10 2023
14:00
VLI
Valby Idrætspark
4
-
5
29. okt 2023
14:00
Sporting 43
4
VLI
5
942398
29-10 2023
16:00 Valby Idrætspark
2
-
5
29. okt 2023
16:00
Uganda Danish Cranes
2
Bk. Heimdal
5
942895
fr03-11 2023
18:30
VLI
Frederiksberg IP, kunst
UHT
03. nov 2023
18:30
VLI
Uganda Danish Cranes
UHT
942894
fr03-11 2023
20:00 Fælledparken
1
-
4
03. nov 2023
20:00
Bk. Heimdal
1
FC Nordhavn
4
942899
fr03-11 2023
20:30 Valby Idrætspark
0
-
8
03. nov 2023
20:30
Copenhagen Calcio
0
Amandas Sønner
8
942896
04-11 2023
10:00
Oversidder
04. nov 2023
10:00
Oversidder
Sporting 43
942893
04-11 2023
17:00 Valby Idrætspark
1
-
0
04. nov 2023
17:00
Dankurd IF
1
Copenfalster FF
0
942898
05-11 2023
14:00 Ryparken Idrætsanlæg
3
-
3
05. nov 2023
14:00
JIF Hakoah
3
Olympiakos København
3
939890
ti07-11 2023
18:00 Ryparken Idrætsanlæg
4
-
1
07. nov 2023
18:00
FC Nordhavn
4
Amandas Sønner
1
925800
fr10-11 2023
18:00 Valby Idrætspark
4
-
1
10. nov 2023
18:00
Copenhagen Calcio
4
Olympiakos København
1
942897
11-11 2023
12:00 Kunst, Hekla park
5
-
3
11. nov 2023
12:00
Bk. Hekla
5
Watan FC
3
942930
on27-03 2024
20:00 Fælledparken
4
-
0
27. mar
20:00
Bk. Heimdal
4
Copenfalster FF
0
942931
to28-03 2024
10:00
VLI
Frederiksberg IP, kunst
1
-
3
28. mar
10:00
VLI
1
FC Nordhavn
3
947171
to28-03 2024
12:00
Oversidder
28. mar
12:00
Oversidder
Uganda Danish Cranes
947174
to28-03 2024
12:00 Valby Idrætspark
HHT
28. mar
12:00
Copenhagen Calcio
Dankurd IF
HHT
947172
to28-03 2024
14:00 Valby Idrætspark
7
-
2
28. mar
14:00
Watan FC
7
Sporting 43
2
947175
ma01-04 2024
10:00 Valby Idrætspark
UHT
01. apr
10:00
Olympiakos København
Copenhagen Calcio
UHT
947206
ma01-04 2024
12:00 Hekla Park
1
-
3
01. apr
12:00
Bk. Hekla
1
Amandas Sønner
3
947207
ma01-04 2024
12:00 Valby Idrætspark
4
-
0
01. apr
12:00
Sporting 43
4
JIF Hakoah
0
947209
ma01-04 2024
12:00
Oversidder
Ryparken Idrætsanlæg
01. apr
12:00
FC Nordhavn
Oversidder
947373
ma01-04 2024
12:00
VLI
Mimersparken
2
-
3
01. apr
12:00
Copenfalster FF
2
VLI
3
947374
ma01-04 2024
12:00 Valby Idrætspark
1
-
4
01. apr
12:00
Dankurd IF
1
Bk. Heimdal
4
947208
ma01-04 2024
14:00 Valby Idrætspark
2
-
7
01. apr
14:00
Uganda Danish Cranes
2
Watan FC
7
947377
fr05-04 2024
18:30
VLI
Frederiksberg IP, kunst
3
-
2
05. apr
18:30
VLI
3
Dankurd IF
2
947379
fr05-04 2024
20:00 Valby Idrætspark
2
-
1
05. apr
20:00
Watan FC
2
FC Nordhavn
1
947376
07-04 2024
12:00 Valby Idrætspark
1
-
5
07. apr
12:00
Olympiakos København
1
Bk. Hekla
5
947380
07-04 2024
12:00 Ryparken Idrætsanlæg
0
-
0
07. apr
12:00
JIF Hakoah
0
Uganda Danish Cranes
0
947381
07-04 2024
12:00 Valby Idrætspark
HHT
07. apr
12:00
Copenhagen Calcio
Bk. Heimdal
HHT
947378
07-04 2024
16:00
Oversidder
07. apr
16:00
Oversidder
Copenfalster FF
940438
ti09-04 2024
19:30 Ryparken Idrætsanlæg
0
-
2
09. apr
19:30
JIF Hakoah
0
Watan FC
2
947375
on10-04 2024
18:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
3
-
2
10. apr
18:00
Amandas Sønner
3
Sporting 43
2
947859
fr12-04 2024
20:00
VLI
Fælledparken
5
-
3
12. apr
20:00
Bk. Heimdal
5
VLI
3
947382
13-04 2024
12:00 Hekla Park
UHT
13. apr
12:00
Bk. Hekla
Copenhagen Calcio
UHT
947398
13-04 2024
14:00 Lersøparken
0
-
4
13. apr
14:00
Copenfalster FF
0
Watan FC
4
947385
14-04 2024
12:00 Ryparken Idrætsanlæg
5
-
0
14. apr
12:00
FC Nordhavn
5
JIF Hakoah
0
947383
14-04 2024
14:00 Valby Idrætspark
AFBR
14. apr
14:00
Sporting 43
Olympiakos København
947384
14-04 2024
16:00 Valby Idrætspark
0
-
3
14. apr
16:00
Uganda Danish Cranes
0
Amandas Sønner
3
947858
14-04 2024
18:00
Oversidder
Valby Idrætspark
14. apr
18:00
Dankurd IF
Oversidder
947862
20-04 2024
12:00 Hekla Park
4
-
3
20. apr
12:00
Bk. Hekla
4
Sporting 43
3
947860
20-04 2024
14:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
1
-
3
20. apr
14:00
Amandas Sønner
1
FC Nordhavn
3
947865
21-04 2024
12:00 Ryparken Idrætsanlæg
3
-
2
21. apr
12:00
JIF Hakoah
3
Copenfalster FF
2
947866
21-04 2024
14:00
VLI
Valby Idrætspark
HHT
21. apr
14:00
Copenhagen Calcio
VLI
HHT
947861
21-04 2024
16:00 Valby Idrætspark
2
-
5
21. apr
16:00
Olympiakos København
2
Uganda Danish Cranes
5
947863
21-04 2024
16:00
Oversidder
21. apr
16:00
Oversidder
Bk. Heimdal
948205
on24-04 2024
18:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
0
-
0
24. apr
18:00
Amandas Sønner
0
Dankurd IF
0
947891
to25-04 2024
20:00 Ryparken Idrætsanlæg
3
-
0
25. apr
20:00
FC Nordhavn
3
Olympiakos København
0
948204
fr26-04 2024
18:30
VLI
Oversidder
Frederiksberg IP, kunst
26. apr
18:30
VLI
Oversidder
948203
fr26-04 2024
20:00 Fælledparken
PRO
26. apr
20:00
Bk. Heimdal
Watan FC
PRO
948202
28-04 2024
12:00 Valby Idrætspark
3
-
2
28. apr
12:00
Dankurd IF
3
JIF Hakoah
2
947867
28-04 2024
14:00 Valby Idrætspark
UHT
28. apr
14:00
Sporting 43
Copenhagen Calcio
UHT
947868
28-04 2024
16:00 Valby Idrætspark
AFBR
28. apr
16:00
Uganda Danish Cranes
Bk. Hekla
948937
fr03-05 2024
20:00
VLI
Valby Idrætspark
3
-
1
03. maj
20:00
Watan FC
3
VLI
1
948207
04-05 2024
12:00 Hekla Park
3
-
7
04. maj
12:00
Bk. Hekla
3
FC Nordhavn
7
948939
05-05 2024
10:00
Oversidder
Valby Idrætspark
HHT
05. maj
10:00
Copenhagen Calcio
Oversidder
HHT
948206
05-05 2024
12:00 Valby Idrætspark
3
-
6
05. maj
12:00
Olympiakos København
3
Copenfalster FF
6
948938
05-05 2024
12:00 Ryparken Idrætsanlæg
1
-
4
05. maj
12:00
JIF Hakoah
1
Bk. Heimdal
4
948936
05-05 2024
14:00 Valby Idrætspark
3
-
3
05. maj
14:00
Sporting 43
3
Uganda Danish Cranes
3
948944
on08-05 2024
19:15 Lersøparken
1
-
2
08. maj
19:15
Copenfalster FF
1
Bk. Hekla
2
948948
on08-05 2024
19:30
Oversidder
08. maj
19:30
Oversidder
Watan FC
948943
to09-05 2024
12:00 Emdrupparken
1
-
0
09. maj
12:00
FC Nordhavn
1
Sporting 43
0
948201
11-05 2024
14:00 Lersøparken
1
-
1
11. maj
14:00
Copenfalster FF
1
Amandas Sønner
1
976641
12-05 2024
12:00
VLI
Hekla Park
PRO
12. maj
12:00
Bk. Hekla
VLI
PRO
948945
12-05 2024
18:00 Valby Idrætspark
1
-
5
12. maj
18:00
Dankurd IF
1
Olympiakos København
5
948940
on15-05 2024
18:00 Valby Idrætspark
UHT
15. maj
18:00
Uganda Danish Cranes
Copenhagen Calcio
UHT
949335
19-05 2024
12:00 Valby Idrætspark
3
-
4
19. maj
12:00
Olympiakos København
3
Bk. Heimdal
4
949373
19-05 2024
12:00
Oversidder
19. maj
12:00
Oversidder
JIF Hakoah
949374
19-05 2024
12:00 Valby Idrætspark
HHT
19. maj
12:00
Copenhagen Calcio
Watan FC
HHT
949367
19-05 2024
14:00 Valby Idrætspark
UHT
19. maj
14:00
Sporting 43
Copenfalster FF
UHT
949372
19-05 2024
16:00 Valby Idrætspark
0
-
4
19. maj
16:00
Uganda Danish Cranes
0
FC Nordhavn
4
949379
on22-05 2024
19:00
VLI
Jens Jessens Vej
3
-
2
22. maj
19:00
VLI
3
Olympiakos København
2
949375
to23-05 2024
20:00 Ryparken Idrætsanlæg
UHT
23. maj
20:00
FC Nordhavn
Copenhagen Calcio
UHT
949378
fr24-05 2024
20:00 Fælledparken
2
-
1
24. maj
20:00
Bk. Heimdal
2
Bk. Hekla
1
952652
fr24-05 2024
20:00 Valby Idrætspark
PRO
24. maj
20:00
Watan FC
JIF Hakoah
PRO
949376
25-05 2024
14:00 Lersøparken
3
-
0
25. maj
14:00
Copenfalster FF
3
Uganda Danish Cranes
0
949377
26-05 2024
14:00 Valby Idrætspark
1
-
1
26. maj
14:00
Dankurd IF
1
Sporting 43
1
949380
26-05 2024
16:00
Oversidder
26. maj
16:00
Oversidder
Amandas Sønner
948947
ma27-05 2024
19:00
VLI
Jens Jessens Vej
2
-
0
27. maj
19:00
VLI
2
JIF Hakoah
0
942900
on29-05 2024
18:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
4
-
2
29. maj
18:00
Amandas Sønner
4
Olympiakos København
2
977805
to30-05 2024
20:00 Ryparken Idrætsanlæg
4
-
2
30. maj
20:00
FC Nordhavn
4
Copenfalster FF
2
976594
01-06 2024
14:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
1
-
4
01. jun
14:00
Amandas Sønner
1
Watan FC
4
977806
02-06 2024
12:00 Valby Idrætspark
HHT
02. jun
12:00
Copenhagen Calcio
JIF Hakoah
HHT
976642
02-06 2024
14:00 Valby Idrætspark
3
-
0
02. jun
14:00
Sporting 43
3
Bk. Heimdal
0
977804
02-06 2024
16:00 Valby Idrætspark
6
-
3
02. jun
16:00
Uganda Danish Cranes
6
Dankurd IF
3
976640
02-06 2024
22:00
Oversidder
Valby Idrætspark
02. jun
22:00
Olympiakos København
Oversidder
949336
ti04-06 2024
19:30 Hekla Park
UHT
04. jun
19:30
Bk. Hekla
Dankurd IF
UHT
977943
ti04-06 2024
20:00 Valby Idrætspark
HHT
04. jun
20:00
Copenhagen Calcio
Copenfalster FF
HHT
977942
on05-06 2024
18:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
3
-
0
05. jun
18:00
Amandas Sønner
3
JIF Hakoah
0
977807
on05-06 2024
19:00 Valby Idrætspark
0
-
8
05. jun
19:00
Dankurd IF
0
FC Nordhavn
8
977940
on05-06 2024
19:30
Oversidder
05. jun
19:30
Oversidder
Bk. Hekla
977941
on05-06 2024
20:00 Valby Idrætspark
6
-
1
05. jun
20:00
Watan FC
6
Olympiakos København
1
977808
on05-06 2024
20:00 Fælledparken
4
-
1
05. jun
20:00
Bk. Heimdal
4
Uganda Danish Cranes
1
977939
on05-06 2024
20:15
VLI
Jens Jessens Vej
3
-
1
05. jun
20:15
VLI
3
Sporting 43
1
947173
09-06 2024
12:00 Ryparken Idrætsanlæg
2
-
2
09. jun
12:00
JIF Hakoah
2
Bk. Hekla
2
947864
09-06 2024
16:00 Valby Idrætspark
6
-
3
09. jun
16:00
Watan FC
6
Dankurd IF
3
948946
ma10-06 2024
19:30 Fælledparken
5
-
1
10. jun
19:30
Bk. Heimdal
5
Amandas Sønner
1
948949
on12-06 2024
18:00
VLI
Kløvermarkens Idrætsanlæg
1
-
4
12. jun
18:00
Amandas Sønner
1
VLI
4
981532
on12-06 2024
18:30 Lersøparken
3
-
3
12. jun
18:30
Copenfalster FF
3
Dankurd IF
3
980733
16-06 2024
10:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
UHT
16. jun
10:00
Amandas Sønner
Copenhagen Calcio
UHT
981191
16-06 2024
10:00 Valby Idrætspark
6
-
2
16. jun
10:00
Olympiakos København
6
JIF Hakoah
2
981215
16-06 2024
10:00 Valby Idrætspark
5
-
4
16. jun
10:00
Watan FC
5
Bk. Hekla
4
981216
16-06 2024
10:00
Oversidder
Valby Idrætspark
16. jun
10:00
Sporting 43
Oversidder
981277
16-06 2024
10:00
VLI
Valby Idrætspark
3
-
0
16. jun
10:00
Uganda Danish Cranes
3
VLI
0
981531
16-06 2024
10:00 Ryparken Idrætsanlæg
4
-
0
16. jun
10:00
FC Nordhavn
4
Bk. Heimdal
0
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Oprykning:
De to bedst placerede oprykningsberettigede hold rykker op.

Oprykningen forøges med 1 hold, hvis der ikke findes en oprykker fra Serie 1 pulje 2 til Københavnsserien 2024/25.
Oprykningen forøges med 1 hold, hvis der ikke rykker nogen 1. hold fra DBU København-klubber ned fra Københavnsserien efter 2024 forår.

Nedrykning:
Svarer i antal til det antal 1. hold fra DBU København-klubber, der efter forår 2024 rykker ned fra Københavnsserien.

Dog rykker nr. 14 altid ned.

Log ind