Serie 4 - Efterår, Pulje 12 (2023)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
638809
19-08 2023
12:30 Østmøn SGI Herlufsholm GF Hjertebjerg Stadion
3
-
1
19. aug 2023
12:30
Østmøn SGI
3
Herlufsholm GF
1
638810
19-08 2023
13:15 Næstved FC 77 Oversidder Dyrskuepladsen
19. aug 2023
13:15
Næstved FC 77
Oversidder
638814
19-08 2023
13:30 Vordingborg IF Suså IF THUN Arena
7
-
5
19. aug 2023
13:30
Vordingborg IF
7
Suså IF
5
638817
19-08 2023
16:00 IF Svend Gønge Oversidder Køng Idrætsplads
19. aug 2023
16:00
IF Svend Gønge
Oversidder
638808
ma21-08 2023
18:45 Holmegaard GB Ørslev GIF (V) Holmegårdhallen
5
-
1
21. aug 2023
18:45
Holmegaard GB
5
Ørslev GIF (V)
1
638813
ti22-08 2023
18:45 Karrebæk IF Haslev FC Karrebæk Skole
5
-
0
22. aug 2023
18:45
Karrebæk IF
5
Haslev FC
0
639407
26-08 2023
11:00 Suså IF Karrebæk IF Herlufmagle Hallen
3
-
0
26. aug 2023
11:00
Suså IF
3
Karrebæk IF
0
639408
26-08 2023
15:00 Ørslev GIF (V) IF Svend Gønge Ørslev Stadion
2
-
2
26. aug 2023
15:00
Ørslev GIF (V)
2
IF Svend Gønge
2
639409
26-08 2023
15:30 Oversidder Holmegaard GB
26. aug 2023
15:30
Oversidder
Holmegaard GB
639340
27-08 2023
11:00 Oversidder Vordingborg IF
27. aug 2023
11:00
Oversidder
Vordingborg IF
639413
fr01-09 2023
18:30 Karrebæk IF Oversidder Karrebæk Skole
01. sep 2023
18:30
Karrebæk IF
Oversidder
639410
02-09 2023
12:30 Østmøn SGI Suså IF Hjertebjerg Stadion
2
-
7
02. sep 2023
12:30
Østmøn SGI
2
Suså IF
7
639411
02-09 2023
13:15 Næstved FC 77 Holmegaard GB Dyrskuepladsen
1
-
3
02. sep 2023
13:15
Næstved FC 77
1
Holmegaard GB
3
639414
02-09 2023
13:50 Vordingborg IF Ørslev GIF (V) THUN Arena
8
-
1
02. sep 2023
13:50
Vordingborg IF
8
Ørslev GIF (V)
1
639415
02-09 2023
16:00 IF Svend Gønge Oversidder Køng Idrætsplads
02. sep 2023
16:00
IF Svend Gønge
Oversidder
647911
09-09 2023
15:30 Oversidder Vordingborg IF
09. sep 2023
15:30
Oversidder
Vordingborg IF
647909
09-09 2023
16:00 Suså IF Herlufsholm GF Herlufmagle Hallen
3
-
1
09. sep 2023
16:00
Suså IF
3
Herlufsholm GF
1
639416
10-09 2023
11:00 Oversidder Østmøn SGI
10. sep 2023
11:00
Oversidder
Østmøn SGI
647907
ma11-09 2023
19:30 Holmegaard GB IF Svend Gønge Holmegaardhallen kunst
1
-
0
11. sep 2023
19:30
Holmegaard GB
1
IF Svend Gønge
0
647910
ti12-09 2023
19:30 Ørslev GIF (V) Karrebæk IF Ørslev Stadion
2
-
0
12. sep 2023
19:30
Ørslev GIF (V)
2
Karrebæk IF
0
647924
fr15-09 2023
18:30 Karrebæk IF Oversidder Karrebæk Skole
15. sep 2023
18:30
Karrebæk IF
Oversidder
647912
16-09 2023
12:30 Østmøn SGI Ørslev GIF (V) Hjertebjerg Stadion
6
-
2
16. sep 2023
12:30
Østmøn SGI
6
Ørslev GIF (V)
2
647922
16-09 2023
13:15 Næstved FC 77 IF Svend Gønge Dyrskuepladsen
2
-
0
16. sep 2023
13:15
Næstved FC 77
2
IF Svend Gønge
0
647926
16-09 2023
13:30 Vordingborg IF Holmegaard GB THUN Arena
2
-
0
16. sep 2023
13:30
Vordingborg IF
2
Holmegaard GB
0
647923
16-09 2023
16:00 Herlufsholm GF Oversidder SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
16. sep 2023
16:00
Herlufsholm GF
Oversidder
647925
16-09 2023
16:00 Haslev FC Suså IF HFC's Klubhus
0
-
5
16. sep 2023
16:00
Haslev FC
0
Suså IF
5
639342
to21-09 2023
19:00 Haslev FC Østmøn SGI HFC's Klubhus
HHT
21. sep 2023
19:00
Haslev FC
Østmøn SGI
HHT
647929
23-09 2023
14:00 Suså IF Næstved FC 77 Herlufmagle Hallen
4
-
2
23. sep 2023
14:00
Suså IF
4
Næstved FC 77
2
647930
23-09 2023
14:00 IF Svend Gønge Vordingborg IF Køng Idrætsplads
3
-
3
23. sep 2023
14:00
IF Svend Gønge
3
Vordingborg IF
3
647931
23-09 2023
15:00 Ørslev GIF (V) Herlufsholm GF Ørslev Stadion
2
-
3
23. sep 2023
15:00
Ørslev GIF (V)
2
Herlufsholm GF
3
647932
23-09 2023
15:30 Oversidder Østmøn SGI
23. sep 2023
15:30
Oversidder
Østmøn SGI
647927
24-09 2023
11:00 Oversidder Haslev FC
24. sep 2023
11:00
Oversidder
Haslev FC
647928
ma25-09 2023
19:30 Holmegaard GB Karrebæk IF Holmegårdhallen
1
-
1
25. sep 2023
19:30
Holmegaard GB
1
Karrebæk IF
1
639412
ti26-09 2023
20:30 Herlufsholm GF Haslev FC SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
5
-
0
26. sep 2023
20:30
Herlufsholm GF
5
Haslev FC
0
647933
30-09 2023
12:30 Østmøn SGI Holmegaard GB Hjertebjerg Stadion
3
-
4
30. sep 2023
12:30
Østmøn SGI
3
Holmegaard GB
4
647934
30-09 2023
13:15 Næstved FC 77 Vordingborg IF Dyrskuepladsen
1
-
1
30. sep 2023
13:15
Næstved FC 77
1
Vordingborg IF
1
648019
30-09 2023
14:00 Suså IF Oversidder Herlufmagle Kunstgræs
30. sep 2023
14:00
Suså IF
Oversidder
647935
30-09 2023
16:00 Herlufsholm GF Oversidder SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
30. sep 2023
16:00
Herlufsholm GF
Oversidder
648018
30-09 2023
16:00 Haslev FC Ørslev GIF (V) HFC's Klubhus
HHT
30. sep 2023
16:00
Haslev FC
Ørslev GIF (V)
HHT
647908
ti03-10 2023
19:00 Haslev FC Næstved FC 77 Haslev Kunstbane
0
-
2
03. okt 2023
19:00
Haslev FC
0
Næstved FC 77
2
648023
07-10 2023
14:00 IF Svend Gønge Østmøn SGI Køng Idrætsplads
2
-
0
07. okt 2023
14:00
IF Svend Gønge
2
Østmøn SGI
0
648022
07-10 2023
14:30 Vordingborg IF Karrebæk IF THUN Arena
UHT
07. okt 2023
14:30
Vordingborg IF
Karrebæk IF
UHT
648024
07-10 2023
15:00 Ørslev GIF (V) Suså IF Ørslev Stadion
3
-
1
07. okt 2023
15:00
Ørslev GIF (V)
3
Suså IF
1
648025
07-10 2023
15:30 Oversidder Haslev FC
07. okt 2023
15:30
Oversidder
Haslev FC
648020
08-10 2023
11:00 Oversidder Næstved FC 77
08. okt 2023
11:00
Oversidder
Næstved FC 77
648021
08-10 2023
12:00 Holmegaard GB Herlufsholm GF Holmegårdhallen
3
-
1
08. okt 2023
12:00
Holmegaard GB
3
Herlufsholm GF
1
648027
14-10 2023
12:30 Østmøn SGI Vordingborg IF Hjertebjerg Stadion
3
-
2
14. okt 2023
12:30
Østmøn SGI
3
Vordingborg IF
2
648028
14-10 2023
13:15 Næstved FC 77 Karrebæk IF Dyrskuepladsen
0
-
2
14. okt 2023
13:15
Næstved FC 77
0
Karrebæk IF
2
648031
14-10 2023
14:00 Suså IF Oversidder Herlufmagle Kunstgræs
14. okt 2023
14:00
Suså IF
Oversidder
648029
14-10 2023
16:00 Herlufsholm GF IF Svend Gønge SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
3
-
3
14. okt 2023
16:00
Herlufsholm GF
3
IF Svend Gønge
3
648026
15-10 2023
11:00 Oversidder Ørslev GIF (V)
15. okt 2023
11:00
Oversidder
Ørslev GIF (V)
648030
ma16-10 2023
19:15 Haslev FC Holmegaard GB HFC's Klubhus
1
-
3
16. okt 2023
19:15
Haslev FC
1
Holmegaard GB
3
647936
on18-10 2023
18:30 Karrebæk IF IF Svend Gønge Maglemølle Storhallen
0
-
2
18. okt 2023
18:30
Karrebæk IF
0
IF Svend Gønge
2
648033
21-10 2023
13:15 Næstved FC 77 Ørslev GIF (V) Dyrskuepladsen
3
-
3
21. okt 2023
13:15
Næstved FC 77
3
Ørslev GIF (V)
3
648035
21-10 2023
13:30 Vordingborg IF Herlufsholm GF THUN Arena
10
-
2
21. okt 2023
13:30
Vordingborg IF
10
Herlufsholm GF
2
648041
21-10 2023
14:00 IF Svend Gønge Haslev FC Køng Idrætsplads
8
-
2
21. okt 2023
14:00
IF Svend Gønge
8
Haslev FC
2
648034
21-10 2023
14:45 Karrebæk IF Østmøn SGI Karrebæk Skole
0
-
3
21. okt 2023
14:45
Karrebæk IF
0
Østmøn SGI
3
648042
21-10 2023
15:30 Oversidder Oversidder
21. okt 2023
15:30
Oversidder
Oversidder
648032
22-10 2023
12:00 Holmegaard GB Suså IF Holmegårdhallen
3
-
3
22. okt 2023
12:00
Holmegaard GB
3
Suså IF
3
648047
28-10 2023
12:00 Suså IF IF Svend Gønge Herlufmagle Hallen
1
-
4
28. okt 2023
12:00
Suså IF
1
IF Svend Gønge
4
648044
28-10 2023
12:30 Østmøn SGI Næstved FC 77 Hjertebjerg Stadion
3
-
4
28. okt 2023
12:30
Østmøn SGI
3
Næstved FC 77
4
648048
28-10 2023
15:00 Ørslev GIF (V) Oversidder Ørslev Stadion
28. okt 2023
15:00
Ørslev GIF (V)
Oversidder
648045
28-10 2023
15:30 Herlufsholm GF Karrebæk IF SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
UHT
28. okt 2023
15:30
Herlufsholm GF
Karrebæk IF
UHT
648046
28-10 2023
16:00 Haslev FC Vordingborg IF HFC's Klubhus
HHT
28. okt 2023
16:00
Haslev FC
Vordingborg IF
HHT
648043
29-10 2023
11:00 Oversidder Holmegaard GB
29. okt 2023
11:00
Oversidder
Holmegaard GB
639341
04-11 2023
14:00 Herlufsholm GF Næstved FC 77 SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
7
-
2
04. nov 2023
14:00
Herlufsholm GF
7
Næstved FC 77
2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Husk frist til Futsal/Indefodbold 23-24 er den 25.9.23 via kluboffice. Tilmelding på de enkelte datoer.

Læs mere Fodbold til vinter? Tilmeld jer DBU Sjællands vintertilbud for sæsonen 2023/24 (dbusjaelland.dk)

Log ind