U14 Piger 1 (10) Efterår, Pulje 2 (2023)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
Runde 1
654582
26-08 2023
12:00 Amager Pigefodbold Oversidder Vestamager Idrætsanlæg
26. aug 2023
12:00
Amager Pigefodbold
Oversidder
Runde 1
654579
27-08 2023
10:00 B 1908 2 Skjold Sundby Idrætspark
1
-
1
27. aug 2023
10:00
B 1908 2
1
Skjold
1
Runde 1
654661
27-08 2023
10:00 HIK 2 Hvidovre IF HIK
0
-
5
27. aug 2023
10:00
HIK 2
0
Hvidovre IF
5
Runde 1
654662
27-08 2023
10:00 Jægersborg B 1903 Gentofte Sportspark Øst
2
-
0
27. aug 2023
10:00
Jægersborg
2
B 1903
0
Runde 1
654580
27-08 2023
12:00 Brønshøj / Fix 2 FC Damsø Tingbjerg Idrætspark
1
-
1
27. aug 2023
12:00
Brønshøj / Fix 2
1
FC Damsø
1
Runde 2
654665
on30-08 2023
17:30 Oversidder Brønshøj / Fix 2
30. aug 2023
17:30
Oversidder
Brønshøj / Fix 2
Runde 2
654684
on30-08 2023
17:30 Hvidovre IF Amager Pigefodbold Avedøre Skole
0
-
7
30. aug 2023
17:30
Hvidovre IF
0
Amager Pigefodbold
7
Runde 2
654664
on30-08 2023
18:00 FC Damsø FA 2000 2 Vanløse Idrætspark
2
-
3
30. aug 2023
18:00
FC Damsø
2
FA 2000 2
3
Runde 2
654663
on30-08 2023
18:45 B 1903 HIK 2 B1903
UHT
30. aug 2023
18:45
B 1903
HIK 2
UHT
Runde 3
656658
02-09 2023
12:00 Amager Pigefodbold B 1903 Vestamager Idrætsanlæg
4
-
1
02. sep 2023
12:00
Amager Pigefodbold
4
B 1903
1
Runde 3
657674
02-09 2023
16:00 HIK 2 Skjold HIK
0
-
12
02. sep 2023
16:00
HIK 2
0
Skjold
12
Runde 3
655153
03-09 2023
10:00 FA 2000 2 B 1908 2 Jens Jessens Vej
1
-
1
03. sep 2023
10:00
FA 2000 2
1
B 1908 2
1
Runde 3
657675
03-09 2023
10:00 Jægersborg Vestia Gentofte Sportspark Øst
2
-
0
03. sep 2023
10:00
Jægersborg
2
Vestia
0
Runde 3
656245
03-09 2023
12:00 FC Damsø Oversidder Vanløse Idrætspark
03. sep 2023
12:00
FC Damsø
Oversidder
Runde 3
655096
03-09 2023
12:00 Brønshøj / Fix 2 Hvidovre IF Tingbjerg Idrætspark
4
-
2
03. sep 2023
12:00
Brønshøj / Fix 2
4
Hvidovre IF
2
Runde 4
657682
on06-09 2023
17:30 Oversidder FA 2000 2
06. sep 2023
17:30
Oversidder
FA 2000 2
Runde 4
657678
10-09 2023
10:00 B 1908 2 Jægersborg Sundby Idrætspark
UHT
10. sep 2023
10:00
B 1908 2
Jægersborg
UHT
Runde 4
657695
10-09 2023
12:00 Hvidovre IF FC Damsø Avedøre Stadion Kunstgræs
1
-
1
10. sep 2023
12:00
Hvidovre IF
1
FC Damsø
1
Runde 4
657706
10-09 2023
12:00 Skjold Amager Pigefodbold Fælledparken
0
-
8
10. sep 2023
12:00
Skjold
0
Amager Pigefodbold
8
Runde 4
657709
10-09 2023
12:00 Vestia HIK 2 Bavnehøj Idrætsanlæg
8
-
1
10. sep 2023
12:00
Vestia
8
HIK 2
1
Runde 4
657676
10-09 2023
14:00 B 1903 Brønshøj / Fix 2 B1903
0
-
3
10. sep 2023
14:00
B 1903
0
Brønshøj / Fix 2
3
Runde 5
657714
16-09 2023
12:00 Amager Pigefodbold Vestia Vestamager Idrætsanlæg
5
-
1
16. sep 2023
12:00
Amager Pigefodbold
5
Vestia
1
Runde 5
657776
16-09 2023
16:00 HIK 2 B 1908 2 HIK
1
-
0
16. sep 2023
16:00
HIK 2
1
B 1908 2
0
Runde 5
657711
17-09 2023
10:00 FA 2000 2 Jægersborg Jens Jessens Vej
2
-
1
17. sep 2023
10:00
FA 2000 2
2
Jægersborg
1
Runde 5
657713
17-09 2023
12:00 FC Damsø B 1903 Vanløse Idrætspark
1
-
2
17. sep 2023
12:00
FC Damsø
1
B 1903
2
Runde 5
657775
17-09 2023
12:00 Oversidder Hvidovre IF
17. sep 2023
12:00
Oversidder
Hvidovre IF
Runde 5
657710
17-09 2023
12:00 Brønshøj / Fix 2 Skjold Tingbjerg Idrætspark
1
-
2
17. sep 2023
12:00
Brønshøj / Fix 2
1
Skjold
2
Runde 2
655095
ma18-09 2023
17:45 Vestia B 1908 2 Bavnehøj Idrætsanlæg
5
-
1
18. sep 2023
17:45
Vestia
5
B 1908 2
1
Runde 2
655094
on20-09 2023
17:30 Skjold Jægersborg Fælledparken
5
-
1
20. sep 2023
17:30
Skjold
5
Jægersborg
1
Runde 6
657779
on20-09 2023
18:00 Hvidovre IF FA 2000 2 Avedøre Stadion Kunstgræs
1
-
2
20. sep 2023
18:00
Hvidovre IF
1
FA 2000 2
2
Runde 6
657778
24-09 2023
10:00 B 1908 2 Amager Pigefodbold Sundby Idrætspark
0
-
4
24. sep 2023
10:00
B 1908 2
0
Amager Pigefodbold
4
Runde 6
657811
24-09 2023
10:00 Jægersborg HIK 2 Gentofte Sportspark Øst
9
-
6
24. sep 2023
10:00
Jægersborg
9
HIK 2
6
Runde 6
657814
24-09 2023
10:30 Vestia Brønshøj / Fix 2 Bavnehøj Idrætsanlæg
3
-
3
24. sep 2023
10:30
Vestia
3
Brønshøj / Fix 2
3
Runde 6
657777
24-09 2023
12:00 B 1903 Oversidder B1903
24. sep 2023
12:00
B 1903
Oversidder
Runde 7
657845
on27-09 2023
17:30 Oversidder Skjold
27. sep 2023
17:30
Oversidder
Skjold
Runde 1
654581
on27-09 2023
17:50 FA 2000 2 Vestia Jens Jessens Vej
1
-
1
27. sep 2023
17:50
FA 2000 2
1
Vestia
1
Runde 7
657818
30-09 2023
12:00 Amager Pigefodbold Jægersborg Vestamager Idrætsanlæg
1
-
2
30. sep 2023
12:00
Amager Pigefodbold
1
Jægersborg
2
Runde 7
657815
01-10 2023
10:00 Brønshøj / Fix 2 B 1908 2 Tingbjerg Idrætspark
5
-
1
01. okt 2023
10:00
Brønshøj / Fix 2
5
B 1908 2
1
Runde 7
657816
01-10 2023
10:00 FA 2000 2 HIK 2 Jens Jessens Vej
1
-
4
01. okt 2023
10:00
FA 2000 2
1
HIK 2
4
Runde 7
657817
01-10 2023
12:00 FC Damsø Vestia Vanløse Idrætspark
0
-
5
01. okt 2023
12:00
FC Damsø
0
Vestia
5
Runde 7
657846
01-10 2023
12:00 Hvidovre IF B 1903 Avedøre Stadion Kunstgræs
3
-
1
01. okt 2023
12:00
Hvidovre IF
3
B 1903
1
Runde 6
657813
on04-10 2023
18:00 Skjold FC Damsø Ryparken Idrætsanlæg
7
-
1
04. okt 2023
18:00
Skjold
7
FC Damsø
1
Runde 8
657919
07-10 2023
11:00 Vestia Oversidder Bavnehøj Idrætsanlæg
07. okt 2023
11:00
Vestia
Oversidder
Runde 8
657867
08-10 2023
10:00 B 1908 2 FC Damsø Sundby Idrætspark
3
-
3
08. okt 2023
10:00
B 1908 2
3
FC Damsø
3
Runde 8
657869
08-10 2023
10:00 Jægersborg Brønshøj / Fix 2 Gentofte Sportspark Øst
1
-
1
08. okt 2023
10:00
Jægersborg
1
Brønshøj / Fix 2
1
Runde 8
657912
08-10 2023
12:00 Skjold Hvidovre IF Fælledparken
0
-
2
08. okt 2023
12:00
Skjold
0
Hvidovre IF
2
Runde 8
657868
08-10 2023
12:00 HIK 2 Amager Pigefodbold HIK
2
-
6
08. okt 2023
12:00
HIK 2
2
Amager Pigefodbold
6
Runde 8
657865
08-10 2023
12:00 B 1903 FA 2000 2 B1903
1
-
3
08. okt 2023
12:00
B 1903
1
FA 2000 2
3
Runde 9
657986
on11-10 2023
19:00 FC Damsø Jægersborg Vanløse Idrætspark
0
-
6
11. okt 2023
19:00
FC Damsø
0
Jægersborg
6
Runde 9
657979
15-10 2023
10:00 FA 2000 2 Amager Pigefodbold Jens Jessens Vej
1
-
0
15. okt 2023
10:00
FA 2000 2
1
Amager Pigefodbold
0
Runde 9
657988
15-10 2023
12:00 Oversidder B 1908 2
15. okt 2023
12:00
Oversidder
B 1908 2
Runde 9
657989
15-10 2023
12:00 Hvidovre IF Vestia Hvidovre IF's baner
2
-
4
15. okt 2023
12:00
Hvidovre IF
2
Vestia
4
Runde 9
657978
15-10 2023
12:00 Brønshøj / Fix 2 HIK 2 Tingbjerg Idrætspark
UHT
15. okt 2023
12:00
Brønshøj / Fix 2
HIK 2
UHT
Runde 10
657996
22-10 2023
10:00 FA 2000 2 Skjold Jens Jessens Vej
2
-
1
22. okt 2023
10:00
FA 2000 2
2
Skjold
1
Runde 10
658003
22-10 2023
10:00 Amager Pigefodbold Brønshøj / Fix 2 Vestamager Idrætsanlæg
UHT
22. okt 2023
10:00
Amager Pigefodbold
Brønshøj / Fix 2
UHT
Runde 10
658017
22-10 2023
10:00 HIK 2 FC Damsø HIK
3
-
0
22. okt 2023
10:00
HIK 2
3
FC Damsø
0
Runde 10
658018
22-10 2023
10:00 Jægersborg Oversidder Gentofte Sportspark Øst
22. okt 2023
10:00
Jægersborg
Oversidder
Runde 10
657995
22-10 2023
14:00 B 1908 2 Hvidovre IF Sundby Idrætspark
2
-
5
22. okt 2023
14:00
B 1908 2
2
Hvidovre IF
5
Runde 10
658019
ma23-10 2023
17:45 Vestia B 1903 Bavnehøj Idrætsanlæg
8
-
0
23. okt 2023
17:45
Vestia
8
B 1903
0
Runde 9
657968
on25-10 2023
17:15 B 1903 Skjold B1903
3
-
2
25. okt 2023
17:15
B 1903
3
Skjold
2
Runde 11
658037
29-10 2023
09:30 Hvidovre IF Jægersborg Avedøre Stadion Kunstgræs
1
-
5
29. okt 2023
09:30
Hvidovre IF
1
Jægersborg
5
Runde 11
658038
29-10 2023
10:00 Skjold Vestia Fælledparken
0
-
3
29. okt 2023
10:00
Skjold
0
Vestia
3
Runde 11
658033
29-10 2023
10:00 B 1903 B 1908 2 B1903
2
-
0
29. okt 2023
10:00
B 1903
2
B 1908 2
0
Runde 11
658034
29-10 2023
10:00 Brønshøj / Fix 2 FA 2000 2 Tingbjerg Idrætspark
1
-
4
29. okt 2023
10:00
Brønshøj / Fix 2
1
FA 2000 2
4
Runde 11
658035
29-10 2023
10:00 FC Damsø Amager Pigefodbold Vanløse Idrætspark
HHT
29. okt 2023
10:00
FC Damsø
Amager Pigefodbold
HHT
Runde 11
658036
29-10 2023
12:00 Oversidder HIK 2
29. okt 2023
12:00
Oversidder
HIK 2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind