Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | Arrangør | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12. nov 2023
10:40
B. 73, Slagelse (1)
3
B. 73, Slagelse (2)
0
|
|||||||||||||||||||
12. nov 2023
10:50
København Futsal
0
Lyngby Boldklub 1921
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
12. nov 2023
11:00
Oversidder
B. 73, Slagelse (1)
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
12. nov 2023
11:10
B. 73, Slagelse (2)
3
København Futsal
0
|
|||||||||||||||||||
12. nov 2023
11:20
Lyngby Boldklub 1921
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
12. nov 2023
11:30
B. 73, Slagelse (1)
1
København Futsal
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
12. nov 2023
11:40
Oversidder
B. 73, Slagelse (2)
|
|||||||||||||||||||
12. nov 2023
11:50
Lyngby Boldklub 1921
1
B. 73, Slagelse (1)
3
|
|||||||||||||||||||
12. nov 2023
12:00
København Futsal
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
12. nov 2023
12:10
B. 73, Slagelse (2)
2
Lyngby Boldklub 1921
1
|
|||||||||||||||||||
17. dec 2023
09:00
B. 73, Slagelse (2)
0
B. 73, Slagelse (1)
2
|
|||||||||||||||||||
17. dec 2023
09:10
Lyngby Boldklub 1921
0
København Futsal
1
|
|||||||||||||||||||
17. dec 2023
09:20
B. 73, Slagelse (1)
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
17. dec 2023
09:30
København Futsal
2
B. 73, Slagelse (2)
1
|
|||||||||||||||||||
17. dec 2023
09:40
Oversidder
Lyngby Boldklub 1921
|
|||||||||||||||||||
17. dec 2023
09:50
København Futsal
1
B. 73, Slagelse (1)
2
|
|||||||||||||||||||
17. dec 2023
10:00
B. 73, Slagelse (2)
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
17. dec 2023
10:10
B. 73, Slagelse (1)
4
Lyngby Boldklub 1921
1
|
|||||||||||||||||||
17. dec 2023
10:20
Oversidder
København Futsal
|
|||||||||||||||||||
17. dec 2023
10:30
Lyngby Boldklub 1921
2
B. 73, Slagelse (2)
0
|
3. og 4. februar 2024 (U13 til U16)
Kvalifikationsrunder sammensættes af hold på baggrund af resultaterne i de indledende runder. Går man videre fra kvalifikationsrunden kvalificerer man sig til årets futsal Sjællandsmesterskaber (DBU Sjælland Finals), der finder sted den 2. og 3. marts 2024.
Husk ellers kan du ikke sætte holdkort opret spillerne som futsal spillere.
DBU Klubservice
Nummer 1-4 til A mellemrunde nummer 5 til B mellemrunde.