U19 Drenge Øst 1 Forår (05) 2024

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
579245
06-04 2024
12:00 Jens Jessens Vej
1
-
0
06. apr
12:00
FA 2000
1
Lyngby Boldklub 2
0
579249
06-04 2024
12:00 Farum Park
1
-
4
06. apr
12:00
Farum 2
1
K.B. 2
4
579203
06-04 2024
16:00 Hillerød Stadion
6
-
1
06. apr
16:00
Hillerød Fodbold
6
Holbæk B&I
1
579244
07-04 2024
12:00
GVI
LSF
GVI. Nymosen
1
-
1
07. apr
12:00
GVI
1
LSF
1
579239
07-04 2024
14:00 Hørsholm Idrætspark
1
-
0
07. apr
14:00
Hørsholm-Usserød IK
1
Greve Fodbold
0
579241
07-04 2024
14:00 Vanløse Idrætspark
3
-
0
07. apr
14:00
Vanløse
3
Vordingborg IF
0
579254
fr12-04 2024
19:00 Kunst, KB, P. Bangs Vej
2
-
5
12. apr
19:00
K.B. 2
2
Hørsholm-Usserød IK
5
579266
13-04 2024
15:00 Holbæk Sportsby
3
-
0
13. apr
15:00
Holbæk B&I
3
FA 2000
0
579251
14-04 2024
13:00 Greve Idræts Center
1
-
1
14. apr
13:00
Greve Fodbold
1
Vanløse
1
579250
14-04 2024
13:30 Lyngby Stadion
3
-
1
14. apr
13:30
Lyngby Boldklub 2
3
Farum 2
1
579259
14-04 2024
14:00
LSF
Smørum Idrætscenter
0
-
1
14. apr
14:00
LSF
0
Hillerød Fodbold
1
579296
20-04 2024
12:00 Farum Park
4
-
1
20. apr
12:00
Farum 2
4
Holbæk B&I
1
579295
20-04 2024
14:00
LSF
Jens Jessens Vej
6
-
0
20. apr
14:00
FA 2000
6
LSF
0
579294
21-04 2024
12:00
GVI
GVI. Nymosen
2
-
1
21. apr
12:00
GVI
2
Greve Fodbold
1
579291
21-04 2024
13:30 Lyngby Stadion
3
-
4
21. apr
13:30
Lyngby Boldklub 2
3
K.B. 2
4
579293
21-04 2024
14:00 Vanløse Idrætspark
1
-
2
21. apr
14:00
Vanløse
1
Hørsholm-Usserød IK
2
579287
21-04 2024
14:00 Hillerød Stadion
3
-
2
21. apr
14:00
Hillerød Fodbold
3
Vordingborg IF
2
579300
on24-04 2024
19:00 THUN Arena
1
-
6
24. apr
19:00
Vordingborg IF
1
FA 2000
6
579301
to25-04 2024
19:00
LSF
Smørum Idrætscenter
0
-
4
25. apr
19:00
LSF
0
Farum 2
4
579298
fr26-04 2024
19:00 Kunst, KB, P. Bangs Vej
1
-
4
26. apr
19:00
K.B. 2
1
Vanløse
4
579302
27-04 2024
15:00 Holbæk Sportsby
3
-
3
27. apr
15:00
Holbæk B&I
3
Lyngby Boldklub 2
3
579297
28-04 2024
13:00 Greve Idræts Center
0
-
5
28. apr
13:00
Greve Fodbold
0
Hillerød Fodbold
5
579299
28-04 2024
14:00
GVI
Hørsholm Idrætspark
5
-
2
28. apr
14:00
Hørsholm-Usserød IK
5
GVI
2
579339
to02-05 2024
19:00 Farum Park
4
-
3
02. maj
19:00
Farum 2
4
Vordingborg IF
3
579338
04-05 2024
14:00 Jens Jessens Vej
0
-
0
04. maj
14:00
FA 2000
0
Greve Fodbold
0
579336
04-05 2024
15:00 Holbæk Sportsby
1
-
2
04. maj
15:00
Holbæk B&I
1
K.B. 2
2
579335
05-05 2024
12:00
GVI
GVI. Nymosen
0
-
5
05. maj
12:00
GVI
0
Vanløse
5
579329
05-05 2024
13:30
LSF
Lyngby Stadion
7
-
2
05. maj
13:30
Lyngby Boldklub 2
7
LSF
2
579324
05-05 2024
14:00 Hillerød Stadion
2
-
6
05. maj
14:00
Hillerød Fodbold
2
Hørsholm-Usserød IK
6
579357
on08-05 2024
19:00 THUN Arena
1
-
2
08. maj
19:00
Vordingborg IF
1
Lyngby Boldklub 2
2
579347
to09-05 2024
12:00
GVI
Kunst, KB, P. Bangs Vej
6
-
2
09. maj
12:00
K.B. 2
6
GVI
2
579346
12-05 2024
13:00 Greve Idræts Center
0
-
4
12. maj
13:00
Greve Fodbold
0
Farum 2
4
579353
12-05 2024
14:00 Hørsholm Idrætspark
3
-
3
12. maj
14:00
Hørsholm-Usserød IK
3
FA 2000
3
579363
12-05 2024
14:00 Vanløse Idrætspark
1
-
1
12. maj
14:00
Vanløse
1
Hillerød Fodbold
1
579364
12-05 2024
14:00
LSF
Smørum Idrætscenter
0
-
5
12. maj
14:00
LSF
0
Holbæk B&I
5
579507
fr17-05 2024
18:30
LSF
Smørum Idrætscenter
0
-
4
17. maj
18:30
LSF
0
K.B. 2
4
579509
18-05 2024
12:00 Jens Jessens Vej
2
-
1
18. maj
12:00
FA 2000
2
Vanløse
1
579606
18-05 2024
12:00 Farum Park
2
-
5
18. maj
12:00
Farum 2
2
Hørsholm-Usserød IK
5
579508
18-05 2024
15:00 Holbæk Sportsby
3
-
2
18. maj
15:00
Holbæk B&I
3
Vordingborg IF
2
579505
19-05 2024
13:30 Lyngby Stadion
3
-
1
19. maj
13:30
Lyngby Boldklub 2
3
Greve Fodbold
1
579365
19-05 2024
14:00
GVI
Hillerød Stadion
4
-
1
19. maj
14:00
Hillerød Fodbold
4
GVI
1
579256
on22-05 2024
19:30
GVI
THUN Arena
2
-
2
22. maj
19:30
Vordingborg IF
2
GVI
2
579885
25-05 2024
12:00 Kunst, KB, P. Bangs Vej
7
-
0
25. maj
12:00
K.B. 2
7
Hillerød Fodbold
0
579888
25-05 2024
17:00 Vanløse Idrætspark
1
-
5
25. maj
17:00
Vanløse
1
Farum 2
5
579891
26-05 2024
12:00
GVI
GVI. Nymosen
0
-
4
26. maj
12:00
GVI
0
FA 2000
4
579607
26-05 2024
13:00 Greve Idræts Center
1
-
2
26. maj
13:00
Greve Fodbold
1
Holbæk B&I
2
579886
26-05 2024
14:00 Hørsholm Idrætspark
3
-
0
26. maj
14:00
Hørsholm-Usserød IK
3
Lyngby Boldklub 2
0
579887
on29-05 2024
19:00
LSF
THUN Arena
2
-
2
29. maj
19:00
Vordingborg IF
2
LSF
2
579919
01-06 2024
12:00 Jens Jessens Vej
2
-
2
01. jun
12:00
FA 2000
2
K.B. 2
2
579892
02-06 2024
12:00
GVI
GVI. Nymosen
3
-
4
02. jun
12:00
GVI
3
Lyngby Boldklub 2
4
579921
02-06 2024
13:00 Greve Idræts Center
5
-
1
02. jun
13:00
Greve Fodbold
5
Vordingborg IF
1
579922
02-06 2024
14:00
LSF
Hørsholm Idrætspark
8
-
0
02. jun
14:00
Hørsholm-Usserød IK
8
LSF
0
579924
02-06 2024
14:00 Vanløse Idrætspark
3
-
0
02. jun
14:00
Vanløse
3
Holbæk B&I
0
579925
02-06 2024
14:00 Hillerød Stadion
3
-
2
02. jun
14:00
Hillerød Fodbold
3
Farum 2
2
579928
on05-06 2024
12:30 THUN Arena
UMH
05. jun
12:30
Vordingborg IF
Hørsholm-Usserød IK
UMH
579927
fr07-06 2024
19:00 Kunst, KB, P. Bangs Vej
1
-
2
07. jun
19:00
K.B. 2
1
Greve Fodbold
2
580598
08-06 2024
12:00 Farum Park
1
-
1
08. jun
12:00
Farum 2
1
FA 2000
1
580597
08-06 2024
15:00
GVI
Holbæk Sportsby
6
-
3
08. jun
15:00
Holbæk B&I
6
GVI
3
579926
09-06 2024
13:30 Lyngby Stadion
4
-
2
09. jun
13:30
Lyngby Boldklub 2
4
Hillerød Fodbold
2
579929
09-06 2024
14:00
LSF
Smørum Idrætscenter
0
-
5
09. jun
14:00
LSF
0
Vanløse
5
580599
fr14-06 2024
18:30 Jens Jessens Vej
14. jun
18:30
FA 2000
Hillerød Fodbold
580600
fr14-06 2024
18:30
LSF
Smørum Idrætscenter
14. jun
18:30
LSF
Greve Fodbold
580601
fr14-06 2024
18:30 THUN Arena
14. jun
18:30
Vordingborg IF
K.B. 2
580602
fr14-06 2024
18:30 Holbæk Sportsby
14. jun
18:30
Holbæk B&I
Hørsholm-Usserød IK
580607
fr14-06 2024
18:30 Lyngby Stadion
14. jun
18:30
Lyngby Boldklub 2
Vanløse
580608
fr14-06 2024
18:30
GVI
Farum Park
14. jun
18:30
Farum 2
GVI
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144
Anmodning pr. flytteformular fra hjemmeholdet til egen lokalunion om kampflytning skal rettes senest 5 dage før oprindelig som ny spilledato til:

DBU Sjælland v/Thomas Rasmussen på tler@dbusjaelland.dk
DBU København på turnering@dbukoebenhavn.dk

Husk at overholde flyttefrister på 5 dage før ny som oprindelig spilledato

Log ind