U11 Drenge 2 (13) 8:8 Forår, Sort

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested
307896
13-04 2024
10:00 Fælledparken
13. apr
10:00
Skjold 2
KB 5
307893
13-04 2024
11:30 Nørrebroparken
13. apr
11:30
Nørrebro United 3
Husum Bk 1
307895
14-04 2024
10:45 Ryparken Idrætsanlæg
14. apr
10:45
Østerbro IF 2
Fix 2
307894
14-04 2024
12:00 Engdraget
14. apr
12:00
Hellas 1
FA 2000 3
307897
14-04 2024
12:15 Vanløse Idrætspark
14. apr
12:15
Vanløse 2
B 1908 (2)
307898
fr19-04 2024
17:45 Kunst, KB, P. Bangs Vej
19. apr
17:45
KB 5
Vanløse 2
307902
20-04 2024
10:00 Sundby Idrætspark
20. apr
10:00
B 1908 (2)
Østerbro IF 2
307899
20-04 2024
12:00 Husumparken
20. apr
12:00
Husum Bk 1
Skjold 2
307900
20-04 2024
16:00 Jens Jessens Vej
20. apr
16:00
FA 2000 3
Nørrebro United 3
307901
21-04 2024
14:00 Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
21. apr
14:00
Fix 2
Hellas 1
307904
27-04 2024
10:00 Nørrebroparken
27. apr
10:00
Nørrebro United 3
Fix 2
307905
27-04 2024
10:00 Engdraget
27. apr
10:00
Hellas 1
B 1908 (2)
307906
27-04 2024
10:00 Fælledparken
27. apr
10:00
Skjold 2
FA 2000 3
307903
28-04 2024
10:00 Kunst, KB, P. Bangs Vej
28. apr
10:00
KB 5
Husum Bk 1
307907
28-04 2024
12:15 Vanløse Idrætspark
28. apr
12:15
Vanløse 2
Østerbro IF 2
307909
04-05 2024
10:00 Jens Jessens Vej
04. maj
10:00
FA 2000 3
KB 5
307912
04-05 2024
10:00
B 1908 (2)
!
NB: B 1908 (2) er taberdømt
Sundby Idrætspark
04. maj
10:00
B 1908 (2)
Nørrebro United 3
307910
05-05 2024
09:15 Ryparken Idrætsanlæg
05. maj
09:15
Østerbro IF 2
Hellas 1
307908
05-05 2024
12:45 Husumparken
05. maj
12:45
Husum Bk 1
Vanløse 2
307911
05-05 2024
13:00 Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
05. maj
13:00
Fix 2
Skjold 2
307916
ma06-05 2024
22:00 Fælledparken
06. maj
22:00
Skjold 2
B 1908 (2)
307915
11-05 2024
12:00 Husumparken
11. maj
12:00
Husum Bk 1
FA 2000 3
307913
11-05 2024
13:00 Kunst, KB, P. Bangs Vej
11. maj
13:00
KB 5
Fix 2
307914
12-05 2024
11:30 Nørrebroparken
12. maj
11:30
Nørrebro United 3
Østerbro IF 2
307917
12-05 2024
12:15 Vanløse Idrætspark
12. maj
12:15
Vanløse 2
Hellas 1
308055
ti14-05 2024
16:45 Fælledparken
14. maj
16:45
Østerbro IF 2
Skjold 2
308053
on15-05 2024
17:00 Engdraget
15. maj
17:00
Hellas 1
Nørrebro United 3
308057
18-05 2024
10:00 Sundby Idrætspark
18. maj
10:00
B 1908 (2)
KB 5
308056
18-05 2024
12:00 Husumparken
18. maj
12:00
Husum Bk 1
Fix 2
308054
18-05 2024
14:00 Jens Jessens Vej
18. maj
14:00
FA 2000 3
Vanløse 2
308061
25-05 2024
10:00 Fælledparken
25. maj
10:00
Skjold 2
Hellas 1
308059
25-05 2024
12:00 Husumparken
25. maj
12:00
Husum Bk 1
B 1908 (2)
308060
25-05 2024
12:00 Jens Jessens Vej
25. maj
12:00
FA 2000 3
Fix 2
308058
25-05 2024
14:00 Kunst, KB, P. Bangs Vej
25. maj
14:00
KB 5
Østerbro IF 2
308062
26-05 2024
12:15
Vanløse 2
!
NB: Vanløse 2 er taberdømt
Vanløse Idrætspark
26. maj
12:15
Vanløse 2
Nørrebro United 3
308063
01-06 2024
10:00 Nørrebroparken
01. jun
10:00
Nørrebro United 3
Skjold 2
308064
01-06 2024
10:00 Engdraget
01. jun
10:00
Hellas 1
KB 5
308067
01-06 2024
10:00 Sundby Idrætspark
01. jun
10:00
B 1908 (2)
FA 2000 3
308065
02-06 2024
10:45 Ryparken Idrætsanlæg
02. jun
10:45
Østerbro IF 2
Husum Bk 1
308066
02-06 2024
12:15 Vanløse Idrætspark
02. jun
12:15
Vanløse 2
Fix 2
308068
fr07-06 2024
17:45 Kunst, KB, P. Bangs Vej
07. jun
17:45
KB 5
Nørrebro United 3
308070
08-06 2024
10:00 Jens Jessens Vej
08. jun
10:00
FA 2000 3
Østerbro IF 2
308071
08-06 2024
10:00 Fælledparken
08. jun
10:00
Skjold 2
Vanløse 2
308069
09-06 2024
10:00 Husumparken
09. jun
10:00
Husum Bk 1
Hellas 1
308072
09-06 2024
14:30 Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
09. jun
14:30
Fix 2
B 1908 (2)
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind